ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سلامتی و طراحی سایت و...
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مسعود کوچولو
آخرین ارسال: doctor.sniff
پاسخ: 8
بازدید: 1955

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلامتی و طراحی سایت و...
02-18-2012, 02:14 PM
ارسال: #1
سلامتی و طراحی سایت و...
سلام دوستان.
همونطور که میدونید امروزه تو دنیا و خصوصا ایران دیابت داره بیداد میکنه.
اما یه ایده داشتم :چطوره دوره های عمومی با هزینه ی کم برای درمان اولیه و شرایط اضطراری برای خانوتده های این بیماران برگزار کنیم؟
.
.
.
.
.
.
و اما در زمینه ی طراحی سایت:آیا جایی طراحی سایت رو به صورت عمومی حضوری آموزش داده؟
مثل این کتابایی که هی منتشر میشه مفید،مختصر و کاربردی؟اگه نه میگم چطوره ما انجام بدیم؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , arash67 , مهدی گل محمدی , jahanagahi
02-18-2012, 03:12 PM
ارسال: #2
RE: سلامتی و طراحی سایت و...
يكي از راهكارها درست كردن فيلم اموزشي هست براي اينكار
راهكار ديگر درست كردن كتاب هاي موبايل و انتشار ان در نت كه براي فعال سازي وصل شود به نت و هزنيه حدود 100 تومان كم شود از شارژ

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , arash67 , مهدی گل محمدی , jahanagahi
02-18-2012, 03:30 PM
ارسال: #3
تو کدوم یکی از زمینه ها؟سایت یا دیابت؟

تشکر شده توسط: jahanagahi
02-18-2012, 03:52 PM
ارسال: #4
کلاسهایی توسط انجم دیابت ایران و موسسه گابریک برگزار میشه که با کانکت شدن با اونا می تونید در این زمینه فعالیت کنید.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , arash67 , jahanagahi
02-18-2012, 04:36 PM
ارسال: #5
سلام مسعود جان
من آی کیوم پایینه نگرفتم مطلبتونو
الان شما میخاین طراحی سایت کنین یا برای دیابت کاری کنین؟
یا هردو ؟
اگه منظورتون طراحی سایت برای دیابته که خب قراره این سایت چی رو انتقال بده.مانیفستش چیه و حرف حسابش خلاصه چی قراره باشه.چون طراحیشومن میتونم انجام بدم مشکلی نداره. اما اگه منظورتون کار طراحی سایته که داستان کلا متفاوته .خلاصه من نگرفتم ماجرا رو دوتا مطلب قاطی شده با هم.
پیروز باشید
02-18-2012, 08:46 PM
ارسال: #6
عیب از من بود.ببخشید.
دوتا از هم جداست.اولی رو داشتم مینوشتم دومی هم به ذهنم رسید.آی کیوی شما بی عیبه.
اگه تو جریان باشی یه چند وقتیه که کتایهای کوچیکی چاپ شده کاربردی و مفید در مورد آموزش طراحی سایت.میخواستم بگم جایی کلاس حضوری هم برای اینکار میذاره؟اگه نمیذاره فرصت خوبیه.نمونه کتاب رو میشه مجموعه ی کلید نام برد یا حتی ادمینمون هم چند تا کتاب در این زمینه ها نوشته.

اما دیابت اینکه مردم اطلاع ندارن خیلی هاشون.امروز تو ماشین بودم داشتم میومدم خونه تاکسی بود.یه زن و شوهر عقب نشسته بودن یهو حال زنه خراب شد.جوون هم بود بدبخت.نفسش بالا نمیومد.شوهره هم هول کرده بود نمیدونست چیکار کنه تا اینکه خدار و شکر حال زنه خوب شد.بنابر این این ایده رسید به ذهنم که اکثر این جور بیمارا دیابتی اند.اگه یه سری کلاس های آموزش عکس العمل در مواقع اضطراری برای دیابت یا امثال اون ترتیب بدیم برای خانواده ها و افراد مبتلا میتونن در یه همچین مواقعی جون افراد خونواده رو نجات بدن و هم ما به درآمد نسبتا خوبی میرسیم.
بازهم باید عذر بخوام چون ترسیدم فراموش بشه به محض اینکه رسیدم خونه نوشتم در حالت خستگی.بخاطر همین واضح نبود.

02-18-2012, 10:18 PM
ارسال: #7
خواهش میکنم مسعودجان.
در زمینه کتاب و این مسایل من سررشته ای ندارم.ولی میشه بعد تمام اینکارها مثلا یه وبسایت راه اندازی کرد که تو اون بیماران عضو شن و بتونن خودشون هم با هم تبادل اطلاعات کنن. مثلا من از یه بیمار دیابتی خیلی وقت پیش شنیدم که پوست گردو براشون خیلی مفیده(اینو بعنوان مثال گفتم و نمیدونم با این پوست چکار میکنن). اما منظورم اینه که خود یه بیمار مخصوصا بیماران مزمن که سابقه طولانی در یه بیماری دارن بعد چندوقت خودشون در حد یه کارشناس میشن چون به این مساله حساسن و اطلاعات جمع میکنن. اینه که بعد کارهای کتاب یا کلاس یا هر اموزش دیگه یه سایت هم میتونه ساپورت خوبی باشه برای به اشتراک گذاشتن ایده این افراد با هم. البته اینکه چنین وبسایتی در امد زایی مستقیم داشته باشه زیاد شاید نشه روش حساب کرد ولی بعنوان ساپورت و پشتیبان خوبه چون در نهایت همه این بیمارن به یه جایی وصل میشن . مثل مثلا همین انجمن و درنتیجه بنظر من مفیده.یادمون نره خیلی از وب سایتها در ابتدا برای اهداف دیگه بنا میشن ولی بعد از چندوقت افقهای جدید براشون باز میشه .مثلا وبسایت ساینس گیت یه وبسایتی بود که اینطوری شروع شد ولی الان حدودیک میلیون عضو حرفه ای داره. اعضا به رایگان میتونن عضو شن ولی شرکتها یا افراد خیلی تخصصی وقتی بخوان از اطلاعات این سایت استفاده کنن باید شارژ بپردازن و الان واقعا سایت موفق و مهمیه در بحث اطلاعات
بهرحال در زمینه سابت میتونید رو من حساب کنید
موفق باشید
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , jahanagahi
11-30-2012, 04:41 PM
ارسال: #8
سلام دوست عزیز
خیلی خیلی خیلی عالی هست که ذهن خلاق شما در جهت نوع دوستی هم خیلی خوب کار میکنه.

در زمینه تدریس عمومی طراحی سایت که گفتی من کمی دست در آتش دارم و اگه خدا بخواد میتونم کمک کنم (بسته به زمانبدی شما داره)
فقط مشکلی که داره تامین فضای تدریس عمومی هست.

در مورد وبسایت هم فکر کنم طراحی من از لحاظ گرافیکی و جذابیت اصلا خوب نباشه چون من ذاتا برنامه نویسی رو بیشتر دوست دارم. دوستان دیگه خیلی خیلی بهتر از من میتونن کمک کنن.
بسمه الله ما هستیم برادر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation بررسی وب سایت دیجی کالا و دلایل موفقیت آن ebrahim.ev 36 7,990 03-25-2013 11:04 PM
آخرین ارسال: fartak
  راه اندازی سایت مزایده amirE5Ey 10 2,316 12-01-2012 02:52 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS