ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالعه
زمان کنونی: 05-17-2024, 05:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 34
بازدید: 5414

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالعه
05-22-2011, 06:58 PM
ارسال: #1
مطالعه
برای اینکه موفقیت را در آغوش بکشید از مطالعه شروع کنید:نویسندگان ایرانی و خارجی :
کتاب تجسم خلاق از شاگتی گواین - مترجم گیتی خوشدل
کتابهای ناپلئون هیل
کتابهای برایان ترسی
مجله موفقیت - احمد حلت
نوشته های دکتر علیرضا آزمندیان (از نخستین دانشجوهای این استاد در رابطه با تفکر مثبت بودم)
کتابهای آنتونی رابینز

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: faramarz , mas , دلشاد حسین پور , shahrasebi , mallarme
08-22-2011, 04:07 PM
ارسال: #2
RE: مطالعه
دوستان سلام
بهتون یه مجله معرفی میکنم که خیلی مجله خوبیه (( پنجره خلاقیت )) که میتونین توش ایده های جالبی پیدا کنین سه شماره از این مجله چاپ شده و به زودی شماره چهارمش هم چاپ میشه فقط بگم که هر کس بخواد ایده ای پیدا کنه باید دقیق باشه نه سرسری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MARYAR , mas , madar , jahanagahi , mhdi855 , shahram......32
08-22-2011, 04:41 PM
ارسال: #3
منم اين مجله را ديدم
با اين كه اول كارشه اما خوب پيش مي ره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , دلشاد حسین پور , mhdi855 , shahram......32
08-22-2011, 05:04 PM
ارسال: #4
(08-22-2011 04:07 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  دوستان سلام
بهتون یه مجله معرفی میکنم که خیلی مجله خوبیه (( پنجره خلاقیت )) که میتونین توش ایده های جالبی پیدا کنین سه شماره از این مجله چاپ شده و به زودی شماره چهارمش هم چاپ میشه فقط بگم که هر کس بخواد ایده ای پیدا کنه باید دقیق باشه نه سرسری

سلام
اتفاقا در مورد این ماهنامه صحبت در انجمن کردم.با آنها برای همکاری هم صحبت کردم!
مجله خوبیست.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , kimyya , mehdi098 , jahanagahi , mas , mhdi855
08-26-2011, 11:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-26-2011 11:22 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #5
این کتابی که معرفی میکنم کتاب خیلی خوبیه فقط متاسفانه باید بخریدش من خوندمش آموزشهای فوق العاده ای درباره راههای افزایش هوش مالی داره توصیه میکنم که بخریدش

هوش مالی خود را افزایش دهید با همراه پول خود باهوش‌تر شوید
نام اصلی: Financial iq
نویسنده: رابرت کیوساکی

قیمت: ۵۵,۰۰۰ ریال

خلاصه کتاب:یکی از اولین قدم‌های ثروتمند شدن از طریق هوشیارتر شدن نسبت به پول خودتان این است که وقتی فرصت‌ها خود را به شما نشان می‌دهند، از این فرصت‌ها استفاده کنید. همین الان فرصتی عالی در دست دارید. توصیه من به شما این است که کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید را مطالعه کنید و به آن توجه کنید. شما در مسیر درستی به سوی آزادی مالی خواهید بود و نیز در مسیر درستی برای رسیدن به موفقیتی عظیم. به هر حال، فراموش نکنید که بزرگ بیندیشید. شما را در چرخه پیروزمندان خواهیم دید.
 تشکر شده توسط: MARYAR , mas , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , madar , jahanagahi , دلشاد حسین پور , mhdi855 , shahrasebi , shahram......32 , amiryazdani138
08-27-2011, 01:53 AM
ارسال: #6
تا الان که همه ی کتب معرف شده خوب بودن !
راستی فروشگاه کتاب چی شد ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi
08-27-2011, 06:41 AM
ارسال: #7
(08-26-2011 11:22 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  این کتابی که معرفی میکنم کتاب خیلی خوبیه فقط متاسفانه باید بخریدش من خوندمش آموزشهای فوق العاده ای درباره راههای افزایش هوش مالی داره توصیه میکنم که بخریدش

هوش مالی خود را افزایش دهید با همراه پول خود باهوش‌تر شوید
نام اصلی: Financial iq
نویسنده: رابرت کیوساکی

قیمت: ۵۵,۰۰۰ ریال

خلاصه کتاب:یکی از اولین قدم‌های ثروتمند شدن از طریق هوشیارتر شدن نسبت به پول خودتان این است که وقتی فرصت‌ها خود را به شما نشان می‌دهند، از این فرصت‌ها استفاده کنید. همین الان فرصتی عالی در دست دارید. توصیه من به شما این است که کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید را مطالعه کنید و به آن توجه کنید. شما در مسیر درستی به سوی آزادی مالی خواهید بود و نیز در مسیر درستی برای رسیدن به موفقیتی عظیم. به هر حال، فراموش نکنید که بزرگ بیندیشید. شما را در چرخه پیروزمندان خواهیم دید.

بنظر کتاب خوبیست و ماهنامه پنجره خلاقیت هم یک ماله جهت معرفی کتاب قرار داده بود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: 3ObHaN , madar , jahanagahi , mhdi855
08-29-2011, 07:40 PM
ارسال: #8
با تشکر از مهدی عزیز :
لینک مجله پنجره خلاقیت .
http://www.irancreativity.com/index.php/...2-13-14-02
این هم مطلب همشهری آن لاین در مورد این نشریه :
با انتشار شماره 89 آغاز شد
دور تازه نشریه پنجره خلاقیت
دور تازه نشریه پنجره خلاقیت
پیشخوان > ماهنامه - همشهری‌آنلاین:
نشریه پنجره خلاقیت در دور تازه فعالیت خود تغییرات کیفی و کمی فراوانی در محتوای و فرم مطالب خود داده است.

به گزارش همشهری‌آنلاین در شماره زمستان ،بهمن 89 این نشریه که با گرافیگی تازه و پرطراوت بر پیشخوان مطبوعات قرار گرفته است هشت بخش و موضوع مختلف مرتبط با موفقیت و بسترسازی برای روابط سالم میان خانواده‌ آمده است.
در بخش خبر خبرهای گوناگون مرتبط با موضوع مجله در تنظیمی متفاوت آمده است.

در بخش روابط زندگی مطالب :چگونه رابطه زناشویی را حفظ کنید/روابط والدین و فرزندان بزرگسال/مناسبات با آدم‌های یک-سوم روز/گفت وگو با ا.کیهان‌نیا و گفت وگو با خانم دکتر سعیده هادی آمده است.

در بخش ثروت مطالب قوانین طلایی برای ثروتمندی/ایده‌های مدرن بازاریابی و داستان همشهری ساده من قرار گرفته است.
رازجلسات موثر،ده راهکار برای برخورد محترمانه‌تر باکارمندان و گفت وگو با بهروز فروتن بنیانگذار صنایع غذایی بهروز از جمله مطالب بخش مدیریت این نشریه است.

در بخش آموزش خوانندگان با مطالبی چون 8 راز مهم بهبود حافظه،راه‌های یادگیری موثر، و گفت وگو با دکتر محمد سیدا آشنا خواهند شد.

12 کلید طلایی برای سلامت طولانی مغز و غذاهایی که خوشبختی می‌آورند از جمله مطالب بخش سلامتی است.
بخشی هم به نوع لباس پوشیدن اختصاص یافته است که مطالبی چون هنر سخت لباس‌پوشیدن در محیط کار،مواردی که باید در جلسه استخدام رعایت کنید و اورژانس هنر از جمله مطالب خواندنی این بخش است.

آخرین بخش این نشریه مطالب و گفت وگو‌هایی است از چند مدیر موفق خارجی که در قالب گفت وگو یا خاطرات آنها آمده است.
نشریه پنجره‌خلاقیت به مدیر‌مسئولی و محمدرضا جندقی زاده و زیر نظر شورای سردبیری(آرش نصیری،محمدرضا جندقی‌زاده و حسین یاغچی) منتشر می‌شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , دلشاد حسین پور , shahrasebi , shahram......32
08-29-2011, 10:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-29-2011 10:43 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #9
با تشکر از ادمین عزیز که یادآوری کردند لینکی که من گذاشتم مربوط به لینک مجله دیگریست که مربوط خلاقیت دانش آموزان است.با تشکر از ایشان بد نیست مطالب این لینک را مطالعه نمائیم.
http://www.irancreativity.com/index.php/...2-13-14-02
(بااجازه لینک غیرفعال بود که درست شد.کاظمی)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mas , MARYAR , 3ObHaN
09-01-2011, 07:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-01-2011 07:36 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #10
فایل PDF
10 رمز موفقیت آنتونی رابینز

http://s2.picofile.com/file/7129455585/05.pdf.html
خلاصه کتاب ثروتمندترین مرد بابل فایل PDF

http://s2.picofile.com/file/7129458488/41.pdf.html
پنج درسی که یک میلیونر درباره زندگی و پول به من داد

http://s2.picofile.com/file/7129463759/BF1647.pdf.html
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , MARYAR , kimyya , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , دلشاد حسین پور , shahram......32
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up ۵ سطح سرمایه‌گذاران/ یادداشتی از رابرت کیوساکی...حتما مطالعه فرمایید samiar afshari 2 701 03-12-2015 01:14 PM
آخرین ارسال: samiar afshari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS