ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران )
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:43 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hasan-f
آخرین ارسال: سلطان ایده
پاسخ: 27
بازدید: 7676

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-02-2012, 08:01 PM
ارسال: #1
سلام خدمت همه بزرگواران

هدف من از ایجاد این تاپیک این است که همه اعضا خاطراتشون رو درباره ضرر و زیانهایی که تا بحال در فعالیتهاشون داشتن اینجا بیان کنن تا همگی از اونها استفاده کنیم و باعث بشه تا اون اشتباهات رو دیگران تکرار نکنن و سریعتر به موفقیت برسند . امیدوارم همه همکاری کنند

من از خودم شروع میکنم

من اولین کاری که شروع کردم در زمینه فروش کامپیوتر و لوازم جانبی بود البته همراه برادرم این کار رو شروع کردیم

اولین اشتباه ما این بود که قبل از کسب تجربه کافی وارد کار شدیم . یعنی حتی نمی دونستیم که جنسهای مغازه رو از کجا باید تهیه کنیم و چه جنسهایی بیاریم که بتونیم بفروشیمشون و نتیجه این شد که مجبور شدیم تمام خرید اولیه مون رو بعد از یه مدت که فروش نرفتن زیر قیمت و به چک ردشون کنیم ....!!! راهکار این اشتباه این بود که قبل شروع کار باید یه مدت در شرکت یا مغازه دیگری کسب تجربه میکردیم و بعد خودمون شروع میکردیم

دومین اشتباه ما این بود که با اینکه همه توصیه کرده بودند که نباید از کسی چک بگیریم و خودمون هم میدونستیم که چک خیلی مخاطره داره ولی با اینحال شرایط طوری شد که متاسفانه الان تقریبا نصف سرمایمون دست دیگران هستش و ما ازشون چک گرفتیم و اونها هم هی امروز فردا میکنن ... و ما هم نمیدونیم بالاخره به پولمون میرسیم یا نه ؟!!!
من به شخصه به کسایی که تازه کار در بازار رو شروع کردن توصیه میکنم که به هیچ عنوان چک قبول نکنن چون دردسرش از سودش بیشتره مگر در شرایط خیلی خاص که طرف واقعا آدم حسابی باشه (که به ندرت این چنین اشخاص از تازه کارها خرید میکنن)

ادامه دارد ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , اقاي ايـــده , REZA HAJISALIMI , سعید.کرمی , P@RSA , jahanagahi , navidh8 , sherafati , امیر مرادی فر , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , m_grate29 , georgehour , alicpu , nami , مصطفي , Mind , SM_HOSSEINI , Nicolass , blacknight19
04-02-2012, 08:17 PM
ارسال: #2
RE: بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران )
حسن جان تاپیک فوق العادای است:

اولین بار که قرار داد کتابی را با ناشر بستم اصلا به مفاد قرار داد توجه نکردم، ناشر مذکور نیز کتاب را چاپ کرد و برای حق التحریر چک برگشت خورد اما خداراشکر توانستم با نقشه و کمک دوستان ، ناشر را بیابم و چک برگشت خورده را نقد کنم.
از آن به بعد سعی کردم در بسیتن قراردادها بیشتر و به همه جزئیات دقت کنم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: hasan-f , سعید.کرمی , MARYAR , P@RSA , jahanagahi , sherafati , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , georgehour , alicpu , Mind , habib tousi , mercedes62 , blacknight19 , speeedd
04-02-2012, 08:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-02-2012 08:44 PM، توسط hasan-f.)
ارسال: #3
ممنونم آقای کاظمی که اولین کسی هستید که استقبال کردید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سعید.کرمی , jahanagahi , sherafati , مهدی گل محمدی , REZA HAJISALIMI , mohammadshamosi , alicpu , SM_HOSSEINI , blacknight19
04-02-2012, 09:50 PM
ارسال: #4
اولين بار كه پيشنهاد ترجمه يك كتاب دانشگاهي 700 صفحه اي را قبول كردم بدون بستن قرارداد و اعتماد به آشنايي، نتيجه يك سال كار من و يك گروه 4 نفره كه روي هوا موند و هرگز چاپ نشد و وقت و پولي كه از دستمون رفت
اما در نهايت ياد گرفتم كه بايد چگونه در صنف ناشرها و نويسندگان كار كنم كه سرم كلاه نره و بعد از اون ديگه حتي براي كار با آشنا هم قرارداد بستم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , jahanagahi , sherafati , hasan-f , مهدی گل محمدی , REZA HAJISALIMI , mohammadshamosi , georgehour , alicpu , مصطفي , SM_HOSSEINI , blacknight19
04-02-2012, 09:51 PM
ارسال: #5
سلام حسن آقا
تنها ضرر و زیان من این بود که نتونستم خوب برای کنکور بخونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<تا به چرای زندگی پاسخ نگوییم حرف از چگونه زیستن بیهوده است>Huh
شماره ارتباط با من:09376297236
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , sherafati , navidh8 , hasan-f , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , alicpu , habib tousi , SM_HOSSEINI , Amiraliamirali
04-02-2012, 10:07 PM
ارسال: #6
تنها ضرر من رفتن به دانشگاه وقت تلف کردن بود(که اگه تویه سری کلاسهای مرتبط با شغلم شرکت میکردم الان کلی ...........)
افسوس
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , کامیار کاظمی , mjdehghani , jahanagahi , sherafati , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , m_grate29 , alicpu , habib tousi , SM_HOSSEINI , mrhm , Amiraliamirali , blacknight19
04-02-2012, 10:53 PM
ارسال: #7
زمانیکه فروشگاههای زنجیره ای پوشاک داشتم اگر یک نفر حسابدار حرفه ای و یک نفر مامور خرید قابل اطمینان و یک نفر انباردار داشتم , می توانستم این فروشگاهها را در سرتاسر ایران و بعضی از کشورها دایر کنم.کار همه را خود انجام می دادم و این باعث عدم موفقیت شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , navidh8 , P@RSA , sherafati , hasan-f , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , georgehour , alicpu , M3HDI , habib tousi , SM_HOSSEINI , Amiraliamirali , abdolhossein , blacknight19
04-02-2012, 11:12 PM
ارسال: #8
اولین اشتباه من یه ماه پیش بود
یه ایده ای به ذهنم رسید و دست به کار شدم و محصول رو تولید کردم
هدفم هم فروش برای مسافران نوروزی بود ولی بدون اینکه بازار فروشش رو در نظر بگیرم شروع به تولید انبوه کردم
نتیجه اینکه فقط 10 درصدشو تونستم بفروشم 90 درصدش موند رو دستم

نتیجه ای که گرفتم این بود که اول بازار محصولی رو که ساختم پیدا کنم بعد شروع به تولید کنم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sherafati , P@RSA , 369369 , hasan-f , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , تنگسیر , alicpu , SM_HOSSEINI , سلطان ایده , blacknight19
04-03-2012, 12:22 AM
ارسال: #9
من هنوز اونقدرها وارد بازار کار نشدم
ولی یکی از دوستان برام تعریف کرد که 30میلیون پولشو داده به دوستش که باش کار کنه
دوستش هم بالا کشیده

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: navidh8 , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , تنگسیر , alicpu , habib tousi , SM_HOSSEINI , سلطان ایده , blacknight19
04-03-2012, 01:18 AM
ارسال: #10
من توی اینترنت خیلی خیلی زیاد ضرر کردم ان شااله همه رو می نویسم براتون .
==
گرفتن سایت کارت شارژ از رایانمهر بود .
هرگز سایت رو تمدید نمی کنم .
 تشکر شده توسط: sherafati , hasan-f , مهدی گل محمدی , jahanagahi , navidh8 , mohammadshamosi , alicpu , مصطفي , SM_HOSSEINI , hamedmoez , سلطان ایده , blacknight19
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 159 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,845 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,665 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  تعمیرات مبل جایگزینی برای خرید مبل hivadmobl 0 397 03-25-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: hivadmobl
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,348 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 424 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 854 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,462 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 852 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 987 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 572 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,143 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,960 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,937 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,361 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  درخواست همفکری برای راه اندازی مغازه gh4315 9 5,721 08-23-2017 11:48 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 980 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 33,395 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 501 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,019 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS