ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سیستم وبسایت دهی
زمان کنونی: 05-07-2024, 06:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: هومان هرمزدی
آخرین ارسال: هومان هرمزدی
پاسخ: 5
بازدید: 1681

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم وبسایت دهی
07-21-2012, 03:47 PM
ارسال: #1
سیستم وبسایت دهی
سلام به همه ی دوستان
من یه طرح برای سیستم وبسایت دهی دارم که خیلی راحت عملی میشه.خیلی قوی تر از وبلاگ دهی هستش و با امکانات خیلی بالاتر.فقط یه دامنه میخواد و یه هاست.اگه کسی هاست بی نهایت داره و یا میخواد سرمایه گذاری کنه،من در خدمت هستم.
ای دی یاهو من: hoomanhormozdi@rocketmail.com

البته من دارم یه مدلش رو راه اندازی میکنم.فقط مونده انتخاب یه دامنه. کسی پیشنهادی برای دامنه داره؟کوتاه باشه ترجیحا 4 حرفی و اگه شد ایرانی.میخوام آی ار ثبت کنم.
ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
07-21-2012, 07:23 PM
ارسال: #2
RE: سیستم وبسایت دهی
دوست عزيز اميدوارم كه موفق باشيد.
براي پيدا كردن دامنه مورد نظرتان ميتوانيد از سايت هاي فروش دامنه استفاده كنيد.
معمولا دامنه به اين راحتي پيدا نميشود.و مورد بعد به ذهن هر فردي برسد خودش ثبت خواهد كرد و با قيمت بالاتري به فروش خواهد رساند
موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iranboy , مهدی گل محمدی , هومان هرمزدی
07-22-2012, 01:32 AM
ارسال: #3
سلام

دوست عزیز لطفا کمی بیشتر توضیح دهید.منظور از وبسایت دهی چی هست؟یعنی دیگه از دومین اصلی در ادرس استفاده نشود؟

برنامه نویسیش با خودتان هست ؟ با چه زبانی هست؟ منظورتان از سرمایه گذاری در کدام بخش کار هست؟ در خارج نمونه اجرا شده داره؟در ایران چطور؟

هاست نا محدود معمولی می خواین یا دانلود؟هردو را دارم - دومین هم زیا دارم اما نمیدانم کدامش بدرد کارتان می خورد.

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی
07-22-2012, 12:37 PM
ارسال: #4
روش کار به این صورته که کاربر میتونه سفارش یه دامنه بده یا دی ان اس هاش رو تنظیم کنه و یا ساب دامین رایگان بگیره.بعدش انتخاب میکنه که اسکریپت اصلی سایتش چی باشه(جوملا-وردپرس و ...)
بعد میتونه سفارش بده که انجمن و سیستم تبادل لینک و ... میواد یا نه.
برای اسکریپت اصلی پولی دریافت نمیکنیم اما خدمات اضافی شامل هزینه میشه.البته یکسال سیستم رایگانه.برای تمدید باید سالی 2000 تومان تا 5000 تومان پرداخت کنن.
کاربرهای مبتدی به هاست اصلا دسترسی ندارن و اگه کاربری بخواد به پرونده های خودشون رویه هاست دسترسی پیدا کنن براشون یه اکانت اف تی پی قرار میدیم.
این کل طرحه.چند تا سایت مثل سیستم سایت ساز عنکبوت اینجوری کار میکردن.البته نصب اتوماتیک جوملا و یا وردپرس رو داشتن.

خوبیه این روش اینکه برنامه نویسی سنگین نداره و با یه سیستم WHMCS کار به سادگی انجام میشه

البته اکثر تنظیمات دستیه.من برنامه نویس نیستم.رشتم برق-قدرته و در حد نصب جوملا و وردپرس و دستکاری پوسته بلدم.همین
یه وبلاگ دهی با وردپرس راه انداختم.اما کاربرها محدودن.نمیتون پوسته رو ویرایش کنن یا افزونه بریزن از یه طرف هم پول هاست و دامنه نمیخوان بدن.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
08-21-2012, 04:27 PM
ارسال: #5
اولین نمونه راه اندازی شد

http://vespar.ir/

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با یه سیستم و اینترنت پرسرعت و یه چاپگر و بدون سرمایه چجوری میشه از نت درآمد بدست آور afshin67 11 5,198 04-05-2013 02:31 PM
آخرین ارسال: ahmad1363
Smile یه وبسایت بزنم؟ avaiehagh 14 3,789 12-26-2012 07:28 AM
آخرین ارسال: avaiehagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS