ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تغییر رتبه کاربری
زمان کنونی: 04-26-2024, 12:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: sir-mahyar
پاسخ: 311
بازدید: 51527

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر رتبه کاربری
03-09-2012, 11:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-15-2012 02:09 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
تغییر رتبه کاربری
باسلام
در اینجا میخواهیم تا از سجاد جان(نام کاربری sajad1441) بخاطر تلاششان در انجمن تشکر کنیم و برای تشکر و قطعی شدن حضور ایشان در انجمن تصمیم گروه مدیریت انجمن بر این بوده است تا جهت تشکر از ایشان و نشان دادن اینکه تلاش هایشان دیده می شود، گروه کاربری ایشان را از "مدیر آزمایشی" به "مدیر (زیرانجمن) " [تصویر: mo.png] ارتقاء داده ایم که نشان از خارج شدن ایشان از حالت آزمایشی است و به طور قطع یکی از همراهان خوب انجمن هستند و دلیل آن را به این صورت اعلام میکنیم :

- تلاش ایشان در بالا بردن محتوای مفید و دانش افراد در بخش عادی
- تلاش بسیار خوب ایشان در بالا بردن محتوای منحصر به فرد ، در بخش VIP
- تلاش ایشان در کمک و راهنمایی جهت امور عملی اعضا
- تلاش ایشان در راه اندازی کاری عملی
- تعهد اخلاقی و حس مسئولیت دلسوزانه فوق العاده بالا در انجمن
- تلاش ایشان در تبلیغات انجمن در سطح اینترنت و معرفی مفید انجمن در سطح گسترده

مطمئنا ایشان از این به بعد و در گسترش امور انجمن و در سطح مدیریت صاحب نظر بوده و امتیازات کاملی برای ایشان در نظر گرفته شود.

امیدوارم این موضوع تشویقی باشد برای اینکه دوستان دیگر نیز بر تلاش خود در هر جهت بیافزایند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , kafshduzak , mohammadshamosi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash67 , alicpu , pulaki , Fery Farrokhzad , دلشاد حسین پور , dara , azim , vahid61 , ناصر صادقی , کوروش , مهتاب , MARYAR , madar , sajjad , تنگسیر , Layla , افسون , درناز , ali zobeid , f.jafarankorjan , قادر سلمانی , M3HDI , تاجر , صابری , ajand.pc , Mind , کتایون کاظمی , babaei , Elixir , mardin-b , boulahrouz , zahra_r , orgeneral , m38 , محسن دوستوندی , aria898210 , javadnazary , samiar afshari
03-09-2012, 12:25 PM
ارسال: #2
RE: تغییر رتبه کاربری
ممنونم اقاي كاظمي عزيز.
اگر بخوام بگم كه چطوري خوشحال شدم و هر روز نيرو گرفتم.همه اش بر ميگردد به تبليغات انجمن در سايت ها.
بعد از اينكه تصميم گرفتم تبليغات در انجمن رو شروع كنم.در همان ابتدا تاپيكش رو زدم و گفتم تا عيد هدف اين هست كه 1000 نفر ديگر به اعضاي انجمن اضافه شود.شروع كردم به تبليغات در سايت ها.شايد بيش از 20000 دعوت نامه ارسال كرده باشم.اما خيلي هاشون بخاطر افلاين بودن هنوز نتونستند دعوت نامه هارو دريافت كند.وقتي هر روز به تعداد اعضا نگاه ميكردم.ميديدم كه در هر روز تقريبا 30 نفر عضو جديد داريم.
بطور قطع شايد از اين 30 نفر من فقط براي 1 نفرشون دعوت نامه فرستاه باشم و 29 نفر ديگر از طريق ديگه با انجمن اشنا شده باشند.ولي خود اين باعث اين ميشد كه نيرو بگيرم.كه دارم به اولين هدفي كه در انجمن داشتم كم كم ميرسم.در اون زمان تعداد اعضا 3150 نفر بود و امروز اعضاي انجمن4013نفر هست بطور قطع تا قبل از عيد به عدد 4150 نفر خواهيم رسيد.و اين يعني اولين هدفي كه من در انجمن بهش دست خواهم يافت.
فرموا رسيدن به اولين هدفم رو هم اينطور مينويسم:
انتخاب هدف+تلاش زياد و مستمر+ زمان و صبر=رسيدن به هدف
همين هم باعث شد كه امروز وقتي كتاب موبايلي رو كه درست كردم بعد از دو روز در انجمن اسان دانلود قرار گرفته ولي روي سايت اصلي نيومده.به هدفم اميدوار باشم.و دلسرد نشوم.اگر قرار نگيرد.باز تلاش ميكنم.
تا يك روز به چيزي كه ميخوام برسم.و خواهم رسيد.
بازم ممنونم از همه اعضاي انجمن ميلياردرهاي اينده ايران
موفق پيروز باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mohammadshamosi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash67 , alicpu , pulaki , Fery Farrokhzad , دلشاد حسین پور , dara , P@RSA , vahid61 , کوروش , MARYAR , madar , صدفی , Layla , درناز , ali zobeid , کتایون کاظمی , Elixir , mardin-b , لوبا
03-09-2012, 12:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-09-2012 01:00 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #3
باسلام
در اینجا میخواهیم تا از منصور جان(نام کاربری dara) بخاطر تلاششان در انجمن بخصوص در رابطه با ماهنامه انجمن تشکر کنیم که پیوسته در هر ماه منتشر میشود و بیشترین زحمات را ایشان به عنوان "سردبیر ماهنامه" [تصویر: sa.png] بر دوش میکشند.
به همین منظور گروه کاربری ایشان به "سردبیر ماهنامه" ارتقاء پیدا میکند.
به امید آنکه پیوسته و مانند همیشه ایشان را در کنار اعضای انجمن داشته باشیم.
دلیل آن را به این صورت اعلام میکنیم :

- تلاش ایشان در انتشار ماهنامه انجمن در هر ماه و بصورت مرتب
- تلاش بسیار در تشویق اعضا برای نگارش در ماهنامه انجمن
- انجام امور صفحه آرایی و طراحی جلد ماهنامه انجمن

مطمئنا ایشان از این به بعد و در گسترش امور انجمن و در سطح مدیریت صاحب نظر بوده و امتیازات کاملی برای ایشان در نظر گرفته شود.

امیدوارم این موضوع تشویقی باشد برای اینکه دوستان دیگر نیز بر تلاش خود در هر جهت بیافزایند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , arash67 , alicpu , pulaki , دلشاد حسین پور , dara , azim , P@RSA , vahid61 , مهتاب , MARYAR , صدفی , Layla , afnchn , درناز , کتایون کاظمی , Elixir , لوبا
03-09-2012, 12:54 PM
ارسال: #4
سجاد جان , منصورجان مبارک است انشالله.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , pulaki , دلشاد حسین پور , dara , vahid61 , مهتاب , صدفی , Layla , afnchn , درناز , کتایون کاظمی , Elixir
03-09-2012, 04:53 PM
ارسال: #5
منم به نوبه خودم به این دو دوست عزیز تبریک می گویم و امیدوارم هر لحظه از زندگی شان شاد و خوشبخت باشند و به تمام ارزو های و هدف های خود برسند .
و امیدوارم هر روز این انجمن به جایگاه های بالاتری دست یابد .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , pulaki , dara , jahanagahi , صدفی , Layla , کتایون کاظمی , Elixir
03-09-2012, 09:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-09-2012 10:39 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #6
مبارک باشه ،آقا کامیار نکنه میخواین کمتر سر به انجمن و ما بزنین . راستی انجمن داره میشه جعبه مدادرنگی من بی هنر مشکی موندم Big Grin (مشکی رنگه عشقه)

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , arash67 , pulaki , دلشاد حسین پور , jahanagahi , صدفی , Layla , habib tousi , کتایون کاظمی , Elixir , mardin-b
03-10-2012, 12:39 AM
ارسال: #7
منم به اين 2 دوست عزيز وگرامي تبريك عرض ميكنم ودعا ميكنم هميشه موفق وسربلند باشند
اگر كاري هم از دست من برمياد تا در رسدين به اهدافتون دريغ نمي كنم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: dara , jahanagahi , صدفی , Layla
03-10-2012, 12:46 AM
ارسال: #8
من هم به اين دوبزرگوار تبريك عرض ميكنم و اميدوارم به ياري خدا وتلاش همه عزيزان اين جمع صميمي ميليونها عضو ثابت داشته باشد و ثروتمند شدن از راههاي مشروع و قانوني در كشورمان نهادينه بشود و په جايي برسيم كه پولدار شدن از طرق درست وخداپسندانه خيلي سهل الوصول تر از راههاي خلاف شرع و قانون باشد آنوقت خداي نكرده اگر كسي وسوسه هم شد كه از راه خلاف پولدار بشود باخود بگويد وقتي اينهمه روش مثبت و قانونمند براي ثروتمندشدن وجود دارد مگر من ديوانه ام كه به بيراهه بروم و باعث عبرت ديگران بشوم و اين خيلي دور ازانتظار نيست

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , arash67 , کامیار کاظمی , دلشاد حسین پور , dara , مهدی گل محمدی , jahanagahi , صدفی , Layla , کتایون کاظمی , لوبا
03-10-2012, 02:16 AM
ارسال: #9
منم به نوبه خودم به دوستای عزیزم تبریک میگم .

همه ما وقتی حداقل روزی یکبار به این انجمن سرمیزنیم یعنی این انجمن برامون مهمه. همه به دنبال یه روزنه کوچیک میگردیم تا بتونم استارت موفقیت رو بزنیم . هر کسی به سهم خودش داره به این انجمن خدمت میکنه . من به نوبه خودم از همه دوستای عزیزی که بیشتر وقت دارنو ، این انجمن رو پربارتر و پررنگ تر میکنن دوستشون رو میبوسم و ازشون ممنونم .

موفق باشیم .!

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , dara , P@RSA , مهدی گل محمدی , vahid61 , jahanagahi , صدفی , Layla , کتایون کاظمی
03-10-2012, 09:24 AM
ارسال: #10
ممنون از کامیار عزیز که محبت دارند
من واقعاً از بودن در کنار دوستان انجمن میلیاردرهای ایران بسیار خوشحالم و همکاری با این انجمن رو افتخاری برای خودم می دونم و امیدوارم که در بخش ماهنامه بتونم بهتر از گذشته کار کنم و به همت و همکاری دوستان دیگر انجمن ، ماهنامه هر ماه نسبت به ماه گذشته پربارتر بشود . هر ماه که بعد از انتشار نشریه استقبال دوستان رو می بینم نیروی بیشتری برای ادامه کار می گیرم امیدوارم که روزی نشریه به صورت چاپی ارائه شود به امید اون روز

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , P@RSA , kafshduzak , MARYAR , jahanagahi , صدفی , Layla , کتایون کاظمی , mardin-b
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تغییر نام کاربری مــجــیــנ 87 10,967 05-21-2016 09:54 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
  عناوین کاربری در انجمن کامیار کاظمی 11 4,197 10-09-2012 10:13 PM
آخرین ارسال: zoofanoon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS