ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نمایندگی adsl و تلفن هوشمند
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: morteza1
آخرین ارسال: hasan-f
پاسخ: 9
بازدید: 3227

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-26-2012, 05:12 PM
ارسال: #1
سلام به تمام اعضای گل انجمن
میخاستم بپرسم کسی اطلاعاتی در مورد این شماره هایی که هست وبدون یوزر وپسورد به اینترنت وصل میشی (اینترنت هوشمند) داره
میخام یکی از اینا رو بگیرم درآمدش چطوریه شرایط گرفتنش چطوریه چقدر هزینه میخاد

مسئله دوم در مورد اخذ نمایندگی ای دی اس ال هست یه شرکت خوب که نمایندگیش
هنوز زیاد نباشه نماینده بخاد سراغ ندارید هزینش چقدره سودش چقدره

مسئله سوم وایمکس هست در این موردم میخام نمایندگی بگیرم اطلاعاتی ندارید در مورد یه شرکت خوب هزینه و سودش
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , arash67
02-26-2012, 05:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-26-2012 05:45 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #2
RE: نمایندگی adsl و تلفن هوشمند
مرتضي جان انتترنت هوشمند همون دايالاپ هست كه براي استفاده قبلا بايد كارت نت ميخريدي و بعد وصل ميشيدي به سرور اون كارت. كه اينطوري بود كه كارت سه تا پنج ساعت اگر اشتباه نكنم 700 تا 1000 بود.سه ساعت در روز و 5 ساعت درشب.يكي از اينها و يك هزينه اي هم روي خط تلفن ميومد.ساعتي 100 تومان
اينترنت هوشمند كه در اومده ديگه نيازي نيست بريد كارت بخريد.وصل ميشيد به نت.بعد از استفاده خود اپراتور سرور بهتون زنگ ميزنه ادرس منزل رو ميگيره بعدش سر ماه مثل مخابرات فيش رو مياره.با اين تفاوت كه فيش رو نقدا ازت دريافت ميكنند.كه البته تا حدودي توش كمي رقم هارو جابه جا هم ميكنند.من يك سال پيش استفاده كرده بودم دو ماه پيش قبض اورده بودند .منم خونه نبودم داده بودند.منم شاكي كه چرا دادين من پرداخت كردم.سرعت هم همون دايالاپ هست
اما در مورد اي دي اس ال.جديدا مخابرات هم وارد اين كار شده.ولي متاسفانه سرعتش افتضاح هست و بدتر هم شده سرعت 128 مخابرات قيمتش حدود 12 تومان هست براي هر ماه.سرعت دانلود 15 كيلوبايت-256 سرعت-15 تومان-30 كيلوبايت دانلود-512 سرعت-25 تومان-60 كيلوبايت سرعت
اما من تو گشت گذار نت يكجا ديدم شاتل سرعت 128-60 كيلوبايت سرعت دانلود هست.
هركدام از اين شركت ها يك مزيت و يك عيب دارند.مخابرات رو نميدونم كه نمايندگي ميده .ولي شركت هاي خصوصي.مثل شاتل.پيشرو-پارس و غيره نمايندگي رو ميدن.
مرتضي جان اينم ادرس چند شركت
http://www.parsonline.com/fa/services/adsl
http://www.fanava.com/fanavadp_adsl.html
http://datak.ir/
http://www.azadnet.net/
http://www.shatel.ir/

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , مسعود کوچولو , مهدی گل محمدی , c4t3r
02-26-2012, 05:49 PM
ارسال: #3
در مورد وايمكس شركت مبين نت هست و ايرانسل البته تا چند وقت پيش جديدا شايد شركت هاي ديگه هم وارد شدند.

تشکر شده توسط: P@RSA , مهدی گل محمدی , c4t3r
02-26-2012, 06:12 PM
ارسال: #4
من در مورد نمایندگی گفتم مثلا یکی از این اینترنت هوشمندا رو (یه شماره تلفن )بگیرم و بدم به بقیه تا برن باهاش تو اینترنت اینجوری درآمد کسب کنم میخام ببینم شرایطی داره گرفتنش چقدر پول میخاد سودش چطوریه
 تشکر شده توسط: P@RSA , مهدی گل محمدی
02-26-2012, 06:15 PM
ارسال: #5
(02-26-2012 06:12 PM)morteza1 نوشته شده توسط:  من در مورد نمایندگی گفتم مثلا یکی از این اینترنت هوشمندا رو (یه شماره تلفن )بگیرم و بدم به بقیه تا برن باهاش تو اینترنت اینجوری درآمد کسب کنم میخام ببینم شرایطی داره گرفتنش چقدر پول میخاد سودش چطوریه
بهتره به ادرس سايت هايي كه براتون ارسال كردم بريد.در سايت هاي مورد نظر قسمتي وجود داره به عنوان نمايندگي.از خود شركت مورد نظر اينگونه سوالات را بپرسيد.هر شركت قيمت هاي خاص خودش را دارا مي باشد.
موفق باشيد.

تشکر شده توسط: MARYAR , P@RSA , مسعود کوچولو , مهدی گل محمدی
02-26-2012, 06:54 PM
ارسال: #6
به اين شركتها ISP ميگن
كه كارت اينترنت و شماره هاي هوشمند و جديدا ADSL ارائه ميدهند.
اگه بتوني با شركتهاي مطرح در اين زمينه صحبت كني و يه پنل شخصي ازشون بگيري تا هم كارت اينترنت بزني و هم هوشمند خوبه البته توي شهرهاي بزرگ بهتره.
يكي از دوستان قديمي همچين كاري داشت كه يه دفتر گرفته بود با چندتا اپراتور خانوم كه بصورت تلفني بازاريابي ميكردند و چندتا هم پيك موتوري داشت .
البته نوع بازاريابي تلفني اونارو نمي پسنديدم.

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , مهدی گل محمدی , c4t3r
02-27-2012, 01:40 AM
ارسال: #7
سلام دوست عزيز
براي گرفتن اينترنت هوشمند وADSL و بي سيم بايد زمينه سازي كرده باشي
اين كار نياز به يك سيستم توزيع داره

نياز به كلي قطعات سخت افزاري نيز هاب وسوئيچ هاي خاص خودش
بعد بستگي به شهرت داره......

اگر شهرت بزرگ باشه كه هيچ وگرنه در شهرهاي كوچك بايد يك سري قطعات هم تهيه كني ودر مخابرات نصب كني تا بتوني اين كار رو بكني

اينترنت هوشمند هم يك خط تلفن هست به نرخ 3 ميليون
بعد كساني كه وصل مي شوند هزينه اينترنت رو قبض هاي تلفنشون مياد((( طرف ها ما ساعتي 230 هست))
براي ADSL هم اينطور هست .......بايد از شركت هاي بزرگ و اصلي بخصوص در تهران تهيه كني واشتراك ساليانه رو پرداخت كني
بعد اگر بخواي هزينه ات كم بشه بايد يك خط ديتا بگيري

بعد كه يكم فعاليت كردي......وتونستي مشتري هاتو جذب كني تازه ميتوني براي بيسيم به شركت ها درخواست بدي

كه برا ي دستگاه هاي بي سيم هم بايد سخت افزارشو رو تهيه كني......شركت ها يك شرايط خاصي دارند

دركل نزديك به15 ميليون خرج داره برات تا بخواي راه اندازي بكني

براي مجوزهاش هم يك پروسه خاص خودش رو داره.....

من ميخواستم يكي از اين مراكز رو بخرم چند ماه پيش.....ولي فروشنده اخر كاري دبه كرد.....اگر بخواي ميتونم دقيق شرايطو ازش بپرسم.

ولي يكم اطلاعات اوليه بهم بدي تا دقيق تر بتونم برات اطلاعات كسب كنم

كار نسبتا خوبي هم هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , اقاي ايـــده , arash67 , P@RSA , مهدی گل محمدی , hasan-f , LOBAir
05-11-2014, 02:35 PM
ارسال: #8
تا جائی که من از دوستان سوال کردم این حرفه بخصوص اگر بخواهید فقط ارائه ADSL کنید جز دردسر براتون چیزی نداره
چون سودی نداره. مگر اینکه بخواهید کنارش مودم و لوازم جانبی ارائه کنید
05-12-2014, 11:01 AM
ارسال: #9
دوست عزیز
ما توی استانمون در زمینه ADSL فعال هستیم و نمایندگی انحصاری پشتیبانی استان و نمایندگی فروش یکی از شرکت هارو داریم . کار خوبی هست البته دو سه سال پیش بهترم بود چون الان همه چیز سه برابر قیمتش رفته بالا به جز اینترنت و در واقع درامد ما با سه سال پیش فرقی نکرده در صورتی که یه پراید 8 میلیونی الان شده 20 !!!
باز اگه جزعیاتشو بخوایین کامل توضیح میدم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نمایندگی پخش Mohsen pak 8 1,663 07-07-2015 04:05 PM
آخرین ارسال: katayoon.es
  چگونه نمایندگی قطعات صنعتی رو بگیرم؟ هورداد 0 1,237 07-07-2015 12:10 AM
آخرین ارسال: هورداد
  بازار هوشمند mehdi098 9 1,348 12-23-2014 03:21 PM
آخرین ارسال: MultiMoney
  موقعیت برای اخذ نمایندگی توسط رابط behroz.rivandi 6 1,948 10-19-2014 02:26 PM
آخرین ارسال: tondar12
  با یک کامپیوتر واینترنت پرسرعت و یک خط تلفن چه کسب و کاری بهتره برای راه اندازی کرد؟ kasra247 16 6,188 05-11-2014 02:31 PM
آخرین ارسال: LOBAir
  اخذ نمایندگی پلیس+10 ebrahim.ev 8 20,561 03-23-2014 02:00 PM
آخرین ارسال: mj47060
  شرایط نمایندگی هایدا ساندویچ somesarah018 3 43,872 03-14-2014 02:27 PM
آخرین ارسال: آرش 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS