ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دو ایده برای شروع کار و کسب درآمد
زمان کنونی: 04-16-2024, 06:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 19
بازدید: 8630

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-21-2012, 05:01 PM
ارسال: #1
راهکار اول
خرده فروشی مستقیم

امروزه با بزرگ شدن شهرها و ایجاد مشکلات مختلف در جابجایی در سطح شهر افراد ترجیحا راغب هستند نیازهای خود را از نزدیک منزل و یا محل کار خود تامین کنند ، حال اگر شما بتوانیدطیف متنوعی از موارد مورد نیاز (مانند لوازم التحریر) بورت منظم و مرتب و با قیمت مناسب عرضه کنید میتوانید مطمئن باشید فروش خوبی خواهید داشت.
البته متاسفانه در حال حاضر این کار بصورت کاملا نا منظم و آشفته توسط افراد در سطح شهر انجام میشود ولی اولا بخاطر بی نظم بودن آنها و ثانیا بخاطر قیمتهای غیر منصفانه نمی توانندانتظار فروش خوبی داشته باشند .

مثال:
حالت اول : پسر خوش برخورد و مهربانی است که چند وقت یکبار با یک جعبه پر از خودکار و مدادو ماژیک و.... در نمونه های متنوع به فروشگاه ما سر میزند و هربار تقریبا بیش از 20 هزار تومان از او خرید می کنیم او بعد از چند مدت موفق شد یک موبایل اعتباری تهیه کند و ما هم در اوقات نیاز به او زنگ می زنیم و سفارش خود را اعلام می کنیم و اینطور فروش او هم بیشتر شده است.

حالت دوم (منفی) : فرش فروشهایی که اول 4 عدد قالیچه را 50 هزار تومان اعلام میکنند ولی میشود مجموع آنها را زیر 10 هزار تومان خرید و یا ریش تراشی که اول 30 هزار تومان اعلام میکردند نهایتا با 4500 تومان خریداری کردم.

این مثالها را به این دلیل مطرح کردم تا مشخص شود عکس العمل خوب شخص در ارائه کالای مناسب در جهت جلب اعتماد مشتری برای ثابت ماندن مشتریان و خرید دائمی آنها چقدر مهم است.
نوع کالاهایی که در این زمینه قابل عرضه هستند بسیار متنوع است و با توجه به سرمایه و امکانات شما و اندکی تحقیق میتوانید کالای مناسب برای این کار را انتخاب کنید .

این انتخاب میتواند با توجه به سطح توانایی مالی خریداران و نیازهای آنها انجام شود
بسته به امکان مالی شما این کار میتواند پیاده، با دوچرخه ویا موتورسیکلت و یا یک اتومبیل کوچک انجام شود و حسن دو مورد آخر در این است که امکان همراه داشتن و تحویل کالای بیشتری را در اختیار قرار میدهد.

چند کالای پیشنهادی
1- لوازم التحریر
2- ماشین حساب
3- ماشینهای تست اسکناس و تراول( کنترل تقلبی نبودن )
4- لوازم تزئینی کوچک و شیک
5- کارهای هنری کوچک
6- تقویم و سررسید برای ماههای پایانی سال ( میتوانید با یک چاپخانه برای گرفتن سفارش از مشتری برای آنها مذاکره کنید )
7- سی دی های موسیقی ( برخلاف سی دی های تصویری معمولا در این زمینه افراد زیادی فعالیت نمی کنند )
و خلاصه هر چیزیکه قابل فروش و قابل حمل ونقل به آسانی باشد..

راهکار دوم
بسته بندی

یکی از خواص زندگی شهرنشینی در جوامع امروز بی حوصله بودن و عجول بودن مردم است که آنها را راغب می کند کالاهای بسته بندی را راحت تر خریداری کنند. حال این فرضیه را در نظر می گیریم شما و یا یکی از اقوام شما سوپر مارکت و یا میوه فروشی دارید ، پس مثالهای خود را برای هر دومورد قید میکنم :

در سوپر مارکت بسیاری از اقلام فله وجود دارد که میتوان آنها را بصورت عمده از بازار تهیه کرد (گندم ، جو، عدس و...) حال با داشتن یکعدد دستگاه وکیوم پلاستیک کوچک که نمونه اشرا در مغازه های عطاری زیاد میشود دید و قیمت آن هم خیلی زیاد نیست میتوان همین کالاها را در بسته بندیهای نیم کیلو و یک کیلو آماده کردخواهید دید که فروش دراین حالت بسیار سریعتر انجام میشود، با اندکی تحقیق دربازار میتوانید ظروف یکبار مصرف مناسبی را بیابیدکه باعث میشود بسته بندی شما بسیارزیباتر و جذابتر شده و کالا جلوه بهتری پیدا کند.

و اما این ایده در میوه فروشیها بسیار بهتر جواب خواهد داد:
شما اقلام پرمصرف را میتوانید طبق توضیحات فوق بسته بندی کرده و دسترس مشتری قرار بدهید البته شایان ذکر است که حتما اقلام داخل بسته بندی باید کیفیت بسیار خوب و ظاهر کاملا بی عیب داشته باشد و الا مشتری از خرید آنها منصرف میشود ، در عین حال میتوانید این بسته بندیها را کمی گرانتر از حالت فله به فروش برسانید ولی در عوض زمان بسیار زیادی در معطلی فروشندگان و مشتری صرفه جویی شده و امکان اینرا میدهد که شما مشتریان بیشتری را سرویس داده و فروش بیشتری داشته باشید.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , arash67 , aaftaab24 , abbas , mjdehghani , jahanagahi , ناصر صادقی , mohammadshamosi , mrhm , sherafati , REZA HAJISALIMI , mpourmir , mehdivafa , reza_egbali , sajjad , rajo , farid2012 , maxsoulfly , arsho , ahmad rezaee , mahdi5e , jointoweb
02-21-2012, 08:50 PM
ارسال: #2
RE: دو ایده برای شروع کار و کسب درآمد
اقا سجاد ای کاش منبع ( سایت مدیر سبز) رو هم ذکر میکردین!

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mjdehghani , arash67 , aaftaab24 , abbas , jahanagahi , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , arsho
02-21-2012, 09:07 PM
ارسال: #3
(02-21-2012 08:50 PM)kafshduzak نوشته شده توسط:  اقا سجاد ای کاش منبع ( سایت مدیر سبز) رو هم ذکر میکردین!
عزيزم برا مدير سبز نيست.منبع مدير اگاه هست بيشتر دوست دارم ادرس سايت هارو بذارم. تا دوستان براي مطالب بيشتر مراجعه كنند به وبلاگ ها و سايت ها
ولي سايت به پروفايلم حساس شده.چشم از اين به بعد درج ميشود.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , arash67 , kafshduzak , jahanagahi , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , rajo , maxsoulfly , ahmad rezaee , mahdi5e
04-04-2012, 05:40 PM
ارسال: #4
در مورد ایده دومتون یعنی بسته بندی به نظر من یه مشکلی هست...اون هم اینه که مردم وقتی جنس بسته بندی می خرن به مارک،تاریخ تولید و انقضا بسیار توجه دارند یا حداقل نگاه می کنند مارکش چیه ؟؟ اونو چی کار کنیم؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , rajo , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , mahdi5e
04-04-2012, 06:25 PM
ارسال: #5
(04-04-2012 05:40 PM)emad_khoda نوشته شده توسط:  در مورد ایده دومتون یعنی بسته بندی به نظر من یه مشکلی هست...اون هم اینه که مردم وقتی جنس بسته بندی می خرن به مارک،تاریخ تولید و انقضا بسیار توجه دارند یا حداقل نگاه می کنند مارکش چیه ؟؟ اونو چی کار کنیم؟
سلام بر شما
ببينيد دوست عزيزم.
براي بسته بندي بايد جوازش گرفته شود.و وقتي هم كه ميخواهيد جواز را بگيريد اسم كارگاه يا همون برند رو بايد بگيد.(جواز هر بسته بندي مواد با هم فرق دارد.)
براي تاريخ انقضا وو.يك دستگاه يا مهر تاريخ زن ميتوانيد تهيه كنيد.
يا با كامپيوتر به صورت برچسب درست كنيد.
موفق باشيد.

تشکر شده توسط: jahanagahi , emad_khoda , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , rajo , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , mahdi5e
04-04-2012, 06:33 PM
ارسال: #6
ضمن نهایت تشکر از مطلب بسیار خوب سجاد جان .
گرفتن مجوز بسته بندی با توجه به پشتکار خوب شما به راحتی قابل دریافت است. محل مشخص شود و از نظر بهداشتی مورد تائیدقرار گیرید و بقیه کارها را می توان بسادگی انجام داد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: emad_khoda , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , mahdi5e
04-04-2012, 06:49 PM
ارسال: #7
بسیار ممنون
اطلاعی از هزینه این مجوز دارید؟ من خودم در جایی که هستم خرمای جنوب نیست و کلا محصولاتی که با خرما درست میشن و به عنوان شیرینی خرمایی می توان برای پذیرایی در مجالس استفاده کرد که خیلی هم خوشمزن....خواستم بگیرم از جنوب بیارم بفروشم اینجا بهد دیدم خوب رو بسته ها آدرس شرکت هست ، بعد دیگه مغازه دار می ره مستقیم از تولید کننده سفارش می گیره بیخیال شدم...حالا گفتم مثلا میشه من خودم بخرم بعد تو خونه بسته بندی جدید کنم؟ البته مجوز بسته بندی بگیرم دیگه...آیا برای گرفتن این مجوز میشه خونه رو به عنوان کارگاه معرفی کرد؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , ناصر صادقی , rajo , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , mahdi5e
04-04-2012, 07:18 PM
ارسال: #8
در ابتدا ارزوي موفقيت شمارو دارم.
ولي نه دوست من نميشود خانه را معرفي كرد.
البته منظور شما از خانه چه باشد.براي هر كارگاهي يك ويژگي هاي خاصي وجود دارد.اگر شما بتوانيد ان شرايط را در خانه خود فراهم كنيد.فكر نميكنم مشكلي داشته باشد.
بطور مثال ارتفاع بايد 3 متر باشد.يك متراژ براي انبار كردند.يك متراژ باي بسته بندي.ديوارها بايد تا سقف كاشي و موارد ديگر.كه زماني براي جواز گرفتند اقدام ميكنيد به شما ميگويند.
در مورد جواز من براي حبوبات به سايت مشاغل خانگي مراجعه كردم تا ببينم كار بسته بندي حبوبات در اين مشاغل هست يا نه.شما براي يك اطلاع اوليه هم به ان سايت مراجعه كنيد.ببيند خرما جزء چه محصولاتي قرار ميگيرد(فكر ميكنم غذايي) اگر از طريق وام مشاغل خانگي ميخواهيد ثبت نام كنيد خوب ثبت نام بفرماييد.وگرنه ميتوانيد به اداره مورد نظر مراجعه كنيد و سوالات را بپرسيد.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , emad_khoda , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , mahdi5e , jointoweb
04-04-2012, 07:42 PM
ارسال: #9
برای گرفتن مجوز به اداره صنایع محل زندگی خود مراجعه نمائید. کارشناسان آن اداره شما را راهنمائی میکنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , emad_khoda , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly , mahdi5e
04-04-2012, 08:04 PM
ارسال: #10
ممنون از راهنماییون
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI , maxsoulfly
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,505 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,565 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 225 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,155 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,767 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,439 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,647 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,818 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,032 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 424 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  کسب و کار ارزی alireza1122 2 366 09-02-2018 07:01 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 605 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,349 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 912 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,512 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,175 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,674 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,384 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,758 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شعبده بازم ، ولی راه درآمد نداره!!! Magic Man73 2 663 08-18-2017 01:55 PM
آخرین ارسال: mahan99

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS