ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

الهام.
زمان کنونی: 05-05-2024, 03:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مسعود کوچولو
آخرین ارسال: pulaki
پاسخ: 5
بازدید: 1270

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الهام.
02-15-2012, 01:11 AM
ارسال: #1
الهام.
چه اتفاقی تو زندگیت افتاده که برای بخشی از زندگیت الهام باشه؟
آیا تا بحال معجزه برات اتفاق افتاده؟
آیا تا بحال رهبر بودی؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ناصر صادقی , pulaki , مهدی گل محمدی
02-15-2012, 01:05 PM
ارسال: #2
RE: الهام.
اشنایی با یک دوست ، از اول بهم الهام شده بود !
گاها معجزاتی در زندگیم اتفاق می افته که فکر میکنم با بقیه فرق دارم ، انتخاب شده ام !
اره ! هنوزم رهبرم ! یه ارتش پشتمه ( اولین 1 میلیارد دلارم رفت تو حساب توپ و تفنگم میخریم Big Grin )

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , jahanagahi , pulaki , مهدی گل محمدی , مهدی 1
02-15-2012, 09:09 PM
ارسال: #3
مسعود جان: اول بگم که من با اسم کوچولو برای تو مخالفم .کاری به علت انتخاب این اسم ندارم وقیافت رو هم روز همایش بیاد نمیارم، اما فکر نمیکنم کسی که چنین خلاق با ایده هایی ناب باشه کوچولو بشه صداش کرد! شاید بزرگ مرد کوچک مناسب تر باشه.بعد با توجه به سن وسالم یک انبان از این توجهات خدایی دارم که چند تاشو که میشه اینجا عنوان کرد میگم: یکیش راجب مرجع تقلیدم ( ایت الله بهجت رحمت الله )که بواسطه زهد و تقواشون به درجات بالای الطاف الهی رسیده بودند. ایشون علاوه بر جلسات بحث ودرساشون که برای من بسیار مفید وارزنده بود،روزهای عید غدیر جلسات دیدار عمومی برای مقلدینشوت داشتند. سال اخر با وجود کسالت شدید برای نماز حاضر شدند نمیتونم صحنهای نماز ایشون رو که بینظیر بود توصیف کنم،من یک بسته نقل خریده بودم که ایشون تبرک کنند که با ممانعت محافط ایشون بعلت کسالت وانبوه جمعیت ،بلاخره با اصرار پذیرفتند .پس از نماز منو صدا کردند وبسته رو بهم دادند که :تبرک شده با اینکه چادری بین ما و مردها بود احساس کردم این اتفاق نیفتاده بی اختیار اشکم سرازیر شد ،همون موقع خادم ایشون صدا کرد صاحب بسته بسته شو بیاره . با شوق بسیار بسته رو به ایشون رسوندم .اقا خودشون بدون اینکه ازوجود بسته اطلاع داشته باشند ، اونو خواستند .جمعیت زیادی پس از اطلاع از اون میخواستند که باخست تمام اونو حتی تا الان حفظ کردم باور کنید هنوز هم عطر بوی خاصی داره.لطفا برای ارواح طیبه اون بزرگ فاتحه بخونید .روحش شاد.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مسعود کوچولو , pulaki , P@RSA , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , مهدی 1
02-15-2012, 10:45 PM
ارسال: #4
چه اتفاقی تو زندگیت افتاده که برای بخشی از زندگیت الهام باشه؟
ازدواجم با همسرم که تمام زندگی من الهام از وجود او است.
آیا تا بحال معجزه برات اتفاق افتاده؟
معجزاتی که باور کردنش محال است.یکی از معجزات : سه سال قبل همسرم تهران بود.تجسم کردم که به مشهد میرویم.2روز بعد که از تهران برگشت 2 عدد بلیط قطار درجه یک و رزرو یک سوئیت در بهترین هتلهای مشهد را با خودش آورد.تنها کاری که کردم گریه بود.
آیا تا بحال رهبر بودی؟
اگر رهبر بعنوان الگو باشد همه عزیزان الگو هستند.(باید همیشه مواظب رفتار و گفتار و کردار خود باشیم.)

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , P@RSA , مهدی گل محمدی , یک همراه سبز
02-15-2012, 11:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2012 11:33 PM، توسط pulaki.)
ارسال: #5
اگر تعريف از خود نباشد من تاجايي كه يادم مياد روزي نبوده كه بدون الهامات غيبي سپري كرده باشم اما چون اين مسايل جزو اسرار هستند بازگو كردن آنها را صلاح نميدانم تولد و ادامه زندگي من با معجزات عجيب و باورنكردني همراه بوده چندبارتا يكقدمي مرگ پيشرفته و به خواست خدا به زندگي بازگشته ام مرگ را با تمام گوشت و پوست و استخوانم لمس كرده ام و همينقدر ميتوانم بگويم كه مرگ آنقدرهاهم كه ازش وحشت داريم سخت و دردناك نيست من حالا ديگرازمرگ نميترسم و تنها آرزويم اينست كه قبل از مرگم سعادت تشرف به حضور مقدس حضرت ولي عصر(عج) نصيبم بشه

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مسعود کوچولو , قناد , مهدی گل محمدی , hasan-f , مــجــیــנ , مهدی 1 , توانا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS