ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: از روزی که عضو انجمن شده ام :
محیط انجمن برایم جذاب تر شده است
محیط انجمن کمتر برایم جذاب است
[نمایش نتایج]

رفراندوم ...
زمان کنونی: 05-18-2024, 12:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: ناصر صادقی
پاسخ: 35
بازدید: 5388

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفراندوم ...
02-27-2012, 11:58 PM
ارسال: #31
RE: رفراندوم ...
سپاس از جناب کاظمی که با سعه صدر و در کمال احترام جوابگو بودن و همچنین 2 همکار عزیز دیگرم.
صحبتهای صادقانه جناب کاظمی کمکم کرد تا بهتر با شرایط موجود و حاکم آشنا بشم

همه این صحبتها رو کردم تا تجربه ایی که نتورک مارکتینگ بدست آوردم رو به مجموعه انتقال بدم
ما در آموزشهای نتورک مارکتینگ 8 سنگ بنای موفقیت داشتیم که به افراد جدید آموزش داده میشد اما این آموزشها به 2 شکل تئوری و عملی بود ... در ابتدا بصورت تئوری آموزش داده میشد و بعد به خاطر اینکه این آموزشها ملکه ذهنش فرد بشه پروژه آموزش وارد فاز عملی میشد .
مثلا در سنگ بنای اول که اهداف بود فرد قدیمی بعد آموزش لیست اهداف خودش رو به فرد جدید نشون میداد تا اون فرد احساس خجالت نکنه و راحتتر اهداف خودشو بازگو و مکتوب کنه .........و در سنگ بنای دوم که تعهد بود تعهد به 2 بخش تقسیم میشود .. تعهد به اهداف و تعهد به کار وفرد قدیمی تر با مشورت با فرد جدید یه زمانی رو مشخص میکرد تا فرد جدید یک نفر رو به این بیزینس معرفی کنه(مثلا 1هفته) و اون تعهد دقیقا دکمه فشاری بود که اگه روز 6 شد و فرد جدید کسی رو معرفی نکرد اون بالاسریش بهش میگفت که فلانی 6 روز شد و تو وقت زیادی نداری . در واقع این تعهد حالتی رو ایجاد میکرد که به مثابه این بود " میتونین بهم فشار بیارین " و فرد جدید از این فشارنمی تونست گله کنه چون خودش زیر تعهدش رو امضاء میکرد ..... یا مثلا مهمترین سنگ بنا سنگ بنای 6 بنام پیگیری بود و بعد از آموزش فرد و بعد اینکه فرد جدید در موقعیت پیگیری قرار میگرفت 2 نفر از قدیمی ترها همراش بودن تا مو به مو آموزشهای داده شده اجرا شه و فرد جدید در فاز عملی به اصطلاح ریپ نزنه (و البته فقط در بار اول این کمک انجام میشد ) بقیه سنگ بناها به همین شکل .....

سرتونو درد نیارم ..آیا فکر میکنین در بحث آموزش عملی ماهی بدست فرد جدید داده میشد ؟ گیریم که ماهی داده میشد که چی بشه ؟ که فرد جدید ماهیگیری یاد بگیره ... باور بفرمائید این نوع آموزش تاثیر بسیار زیادی داشت و تغییرات اعمال شده چه از نظر کاری و چه شخصیتی به وضوح دیده میشد .... حالا شما تصور کنید که اگه آموزشها صرفا تئوریک بود چه اتفاقی می افتاد ؟ شاید راندمان آموزشی و کاری تا 80% پائین تر میومد .... و البته اینم در نظر داشته باشیم که تمام افرادی که وارد این بیزینس میشدن 2 زمینه کاملا مشترک داشتن 1- برای ورود به این بیزینس پول دادن 2- همشون میخواستن پولدار شن .... و با دادن این گونه آموزش تئوریک و عملی در واقع تمام و کمال و به نحو احسن پروژه اموزش موثر به افراد جدید داده میشد حالا دیگه اگه کسی با توجه به چنین آموزشی کاری از پیش نبرد مشکل همون صرف نکردن فعل خواستن و .... بود و در واقع مشکل خودش بود که نمی خواست پولدار شه.

البته همه اینا رو گفتم اما یه تفاوت اساسی در زمینه قیاس آموزشهای نتورک مارکتینگ و آموزش در این انجمن وجود داره و اونم اینه که در نتورک مبنا سود بر پایه وین وین (win ... win) بود اما اینجا نه که البته طبیعیه . اونجا باید منه جدیدالورود به سود میرسیدم تا افراد دیگر به سود میرسیدن اما اینجا سود من تو جیب کس دیگه ایی نمیره و طبیعتا آموزشها به اون شکل نخواهد بود .

همه اینا رو گفتم تا بدین نتیجه برسم بعضی از آموزشها با توجه به شرایط حاکم بر اون سیستم حتی به ماهی قرض دادن (برای یکبار) هم ختم میشه .(که البته خیلی تاثیر داشت) اما حیف که اینجا وین وین نیست و نهایت سودش معنویست نه مادی..... (خنده)

چه بهتر که آدم تنشو بفروشه ولی مغزشو به جانی نفروشه ....

maradona =======> Fery Farrokhzad
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , مهدی گل محمدی
02-28-2012, 12:07 AM
ارسال: #32
مواردی که معاونت محترم فرمودن برای خودم خیلی جالب و خوشحال کننده بود . کاش توی یکی از شماره های ماهنامه انجمن ، افرادی که کار عملی خودشون رو شروع کردند . چند خط برای اطلاع رسانی بنویسند . (عنوان مقاله : 20 کارآفرین انجمن)

در مورد هل دادن و تشویق کردن افراد به کار عملی خیلی موافقم .
ولی این صحبتی که آقای مارادونا مطرح کردن ، خیلی منطقی نیست . پیگیری و وقت گذاشتن برای این همه کاربر ، تک به تک ، امکان پذیر نیست .

(نقل به مضمون Smile"اگه کسی با توجه به آموزشهای داده شده قدمی برنداره قطعا مشکل از آموزش داده شده است و وجه آموزش دهنده هم زیر سوال میره"
دوست عزیز کسی که آموزش خصوصی در منزل میده هم نمیتونه 100 درصد مطمئن باشه که این اتفاق بیافته .

فک کنم منظور آقای کاظمی از ، "اگر کسی هم کاری عملی انجام نمی داد به هیچ وجه اهداف انجمن زیر سوال نمیرفت و هدف اصلی انجمن آموزش است " .
این بود که هدف انجمن آموزشه و هدف از این آموزش هم اینه که افراد ایده هاشون رو عملی کنند .
همه هم تلاش می کنند که این اتفاق بیافته ولی .....
حالا اگر کسی "نخواست "، کل موضوع زیر سوال نمیره .

"هر کس که چرایی کارش را بفهمد با هر چگونگی خواهد ساخت ."
توی انجمن باید به افراد کمک بشه که چرایی شون رو پیدا کنند . هدف شون رو پیدا کنند . در این صورت بقیه ی مسیر هموار میشه .
البته در مسیر اجرای ایده ، اگر افراد به مشکلی برخورد کردند ، مطرح می کنند و افرادی که تجربه دارند ، سعی می کنند مشکل بوجود آمده رو حل کنند . یا مثلا اگر وسط کار کسی نیاز به مجوز داشت ، توی انجمن راهنمایی میشن که از کجا و چطوری مجوز بگیرند .
اگر بخوام یه مثال بزنم . مثلأ فرض کنید توی انجمن جوملا ، افراد میرن نصب می کنند ، استفاده می کنند ، هر جا به مشکل خوردن میان تو انجمن مطرح می کنند و مشکل شون حل میشه .

من فکر می کنم این کار توی انجمن به خوبی داره انجام میشه .
البته میتونه خیلی بهتر از این باشه . به طور کلی توی هر کاری ، هر کس احساس کنه موقعیت خوبی داره در آستانه ی سقوط قرار داره . به عنوان مثال اگر گوگل فکر کنه که دیگه بهترینه و تلاشی برای بهتر شدن نکنه ، چند سال دیگه اسمی از گوگل باقی نمی مونه .

اما کاری که خوبه ی توی انجمن انجام بشه :
- باید توی انجمن فرهنگی به وجود بیاد که اگر کسی ایده اش رو اجرا نکرد و کاری انجام نداد ، خجالت زده باشه و احساس کنه عقب مونه و ضرر کرده .
و سعی کنه مشکل رو تو خودش پیدا کنه .
و حتی از بقیه برای حل مشکل اش کمک بگیره .
- باید فرهنگی ایجاد بشه که همه کاری که شروع می کنند رو مطرح کنند .

یک قدم بیشتر ، تا موفقیت راه نیست ....
بردار .

Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , arash67 , kafshduzak , مهدی گل محمدی
02-28-2012, 01:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-28-2012 02:01 AM، توسط goldmen.)
ارسال: #33
آقاي ماردونا:
شبت بخير
اين برداشت شخصي من هست
اموزشي كه در سايت داره انجام ميگره......شامل ميشه از قرار دادن تايپك ها ومطالب مختلف از افراد مختلف.....كسي هم زياد كار نداره چي ميزاري
مهم اين هست كه چي كي برداشت ميكنه......

يكي از بهترين قسمت هايي كه تو عمر23 ساله ام ديدم....تايپك "با20 هزارت چه ميشه كرد؟"

خودت فكر ميكني......محاسبه ميكني خرج وريسكش رو......بيان ميكني.... اجرا ميكني.......
به همين راحتي....... توي هيچ اموزش جهاني نميشه شبيه اين كار رو ديد.......
حتي تو اسلام هم خدا اين كارو با بندگانش كرده......ميگه برو تحقيق كن.....تفكر كن درموردش...اجراش كن....جوابگوش باش......

من وقتي اين تايپك رو ديدم....گفتم محاله اين كار..........
وقتي چند تا ايده اول بچه ها رو ديدم.......گفتم محال نيست پسر ميشه..تو نميتوني...برو ياد بگير

بعد كلي ايده به ذهنم رسيد.......ميتوني بري بخوني..ايده هاهمو........همشون رو تضمين ميكنم برات عملي باشه وبا سود مناسب

نه نياز به فشار داشتم..... نه نياز به ياد آوري....... نه نياز به معلم.....نه نياز به جزوه...... نه نياز به امكانات اموزشي خاص.....نه دوره خاصي ديده بودم.... و بدون نياز به خيلي چيزهاي ديگه اموزشي

فقط يك سوال ازخودم پرسيدم........خودم جوابشو دادم
ازاين نظام اموزشي بهتر سراغ داري؟

ميخواي بفهمي نظام خوبي هست......برو تو اون تايپك...ايده هاي بچه ها ومنو بخون.....حداقل5 تا ايده به ليست اضافه كن......بعد تازه مبفهمي زندگي يعني چه
(02-27-2012 09:33 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوست خوبم به نکته خوبی اشاره کردید
خوشبختانه کیفیت آموزش ها و زحمت دوستانی که تجربیات را در اختیار قرار میدهند خوب است اما موضوعی مهم تر از آموزش ، تلاش عزیزان برای شروع است.
آموزش ها بسیار موثر است که اگر نبود این دوستان نیز شروع نمیکردند اما این عادت به لقمه آماده بسیار دوستان را عقب می اندازد.
باور کنید در هفته بارها با ما تماس میگیرند و یک نسخه فقط می خواهند و حتی در مقالات منتشر شده در نشریات و همایش های انجمن بارها این موضوع را تذکر داده ام!
و از آن بدتر استفاده کننده های صرف هستند، دوستانی که فقط میخوانند و استفاده میکنند و دریغ از یک نظر یا تشکر.
برای مثال ماهنامه انجمن ، که هزاران بار در هر شماره در سایت انجمن و سایت های دیگر دانلود می شود اما دریغ از یک مقاله کوچک از عزیزان!
بماند که عزیزانی از انجمن کارعملی را شروع کرده اند و بنده با واسطه هایی خبردار شدم اما اصلا دریغ می کنند از عنوان کردن ، گویا ما چشم داشتی به دسترنج آنها داریم!!! که اگر داشتیم این همه کار رایگان بی معنی بود!

ممنون دوست خوبم که باعث شدید موضوعاتی را توضیح دهم!

موفق باشید

در تكميل سخن آقاي كاظمي:
برفرض اينجا نسخه هم تجويز شد.......كي بدرستي نسخه ها رو رعايت ميكنه؟
اگر تو نسخه يك امپول يا يك شربت تلخ بود؟ بازم ازش استفاده ميكنند؟
كي نظارت كنه كه دقيق نسخه اجرا بشه
سرهر ساعت مشخص قرص ها وشربت خورده بشه....امپول زده بشه؟

اينها وقتي عملي ميشه كسي كه بيمار هست.....بخواد خوب بشه... تاخودش نخواد بهتر بشه بهترين پزشك با بهترين نسخه هم نميشه خوبش كرد.....

فقط وفقط اراده شخصي هست كه ادم رو به تحرك وا ميداره

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , kafshduzak , arash67
02-28-2012, 03:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-28-2012 03:11 AM، توسط Fery Farrokhzad.)
ارسال: #34
دوست عزیزم جناب گلدمن ....درود بیکران ....

خوشحالم که شما نه نیاز به فشار داشتین .... نه نياز به ياد آوري.... نه نياز به معلم.....نه نياز به جزوه...... نه نياز به امكانات اموزشي خاص.....نه دوره خاصي وامیدوارم همه استعداد شما رو داشته باشن و با خواندن مطالب آموزشی و مرور ایده های بقیه چشمه ایده پردازیشون قلی بزنه و بازم خوشحالم که بدون نسخه هم میتونی دردتونو درمون کنین و نیاز به پزشک ندارین

من حرفامو پیشتر زدم و دوست ندارم تکرار مکررات کنم ........ تو بحث آموزش نظراتی داشتم که ارائه دادم و هنوز هم رو اکثر نظراتم پافشاری میکنم

منم مثل شما معتقدم که اراده شخصی هست که هر فرد رو به تحرک وا میداره اما این میل به خواستن و انرژی با آموزش و اطلاعات صحیح و مناسب میتونه به بهترین جهت ممکنه راهنمایی شه

در ضمن پیشنهادم اینه که پیشنهادات و انتقاداتمونو با افعال و ادبیات مناسب ودرخور شان این انجمن در تایپیکها درج کنیم .
اینجانب همیشه سعی کردم نقدهامو با بهترین ادبیات ممکنه بیان کنم و این انتظار رو دارم بخاطر عدم شناخت کافی از خلق و خوی همدیگه و رعایت سن وسال این مهم رو در بحثامون لحاظ کنیم.

از پیشنهادتون هم با روی باز استقبال میکنم
سپاس بی پایان

چه بهتر که آدم تنشو بفروشه ولی مغزشو به جانی نفروشه ....

maradona =======> Fery Farrokhzad
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , kafshduzak , arash67
02-28-2012, 01:09 PM
ارسال: #35
من در شبکه های اجتماعی ف/ی/س/ب/و/ک و گوگل پلاس چندین بار انجمنو معرفی کردم و هر ماه هم که ماهنامه های انجمن میاد در یکی از بزرگترین شبکه های مجازی کتاب به نام(BOOKVC) معرفی کردم و شما هم اگه یه سر به این سایت بزنید ماهنامه انجمن رو در این سایت مشاهده میکنید و هدفم از این کار اینه که افراد زیادی رو از خارج از این انجمن با این شبکه اجتماعی فوق العاده موثر آشنا بکنم اونم به این دلیل که با زیاد شدن اعضاء ایده ها و طرههای نو بیشتری مطرح میشه و اگه یکی از اون طرهها اجراء بشه خیلی میتون در زمینه کارآفرینی موثر باشه و همچنین با پیدا کردن دوستان بیشتر زمینه های کاری خیلی گسترده تر میشه و همین موضوع میتونه در جهت محقق شدن یک سری اهداف سایت موثر باشه نمیدونم تونستم منظورمو شفاف عنوان کنم اگه چند نفر از اعضای تشکیل دهنده سایت ما از افراد کلیدی مملکتی باشن راه برای فعالیت های اقتصادی بیشتر باز میشه و میتونه تاثیر خوبی بر موفقیت دوستان و انجمن داشته باشه.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , Fery Farrokhzad , arash67
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS