(مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ندارند لطفا قبل از هر اقدامی بررسی های لازم را داشته باشید.)

..

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما


ماگستان, اولین و تنهاترین

ADS


بیمه عمر
زمان کنونی: 01-20-2018, 05:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: roozbeh_khaligh
آخرین ارسال: afsa
پاسخ: 15
بازدید: 2051

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه عمر
02-11-2012, 10:51 PM
ارسال: #1
بیمه عمر
تعریف بیمه عمر و تامین آتیه :

عبارتست از عقد قرارداد بین یک شرکت بیمه و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی که به موجب آن شرکت بیمه (بیمه گر )تکالیف و تعهداتی در مقابل شخص حقیقی یا حقوقی(بیمه گذار )بر عهده می گیرد که به مرگ و زندگی یک یا چند شخص حقیقی (بیمه شده )بستگی دارد ،بیمه گر متعهد است که در انتهای مدت بیمه ،چنانچه بیمه شده در قید حیات باشد سرمایه بیمه نامه را به بیمه گذار و چنانچه در طول مدت بیمه نامه ،بیمه شده فوت نماید سرمایه بیمه نامه را به وراث و یاذینفع بیمه نامه پرداخت نماید .بیمه گذار هم متقابلا" تعهد می نماید که مبلغ حق بیمه را به صورت یکجا در تاریخ شروع بیمه یا بطور اقساط در طی مدت بیمه به بیمه گر بپردازد .
.
معرفی طرح :
دراین بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه برتامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز خواهند داشت .
بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود ،طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورداستقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد .
بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه ،اولا"بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا" مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نمایدو چنانچه سودبیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکتدر منافع به بیمه گذار می دهد .
.
هدف از ارائه طرح :
بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق های بازنشستگی نشان دهنده این واقعیت است که میزان پرداختی این نوع صندوق ها در دوران بازنشستگی ،حتی کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را نیز ندارد .با توجه به اینکه عده کثیری از افراد جامعه بااین مشکل مواجه هستند طراحی بیمه نامه ای با تشکیل سرمایه در صورت حیات میتواند تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا بوده و تاثیر مهمی درافزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت .

مزایای طرح :

۱-در این بیمه نامه سرمایه بیمه عمر ضریبی از میزان قدرت پرداخت حق بیمه،بیمه گذار در ماهخواهد بود .این ضریب می تواند ۶۰،۱۲۰،۱۸۰،۲۴۰و ۳۰۰ برابرانتخاب گردد .
.
۲- حق بیمه این قرارداد می تواند به روش ماهانه ،سه ماهه ،شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.
.
۳-مدت بیمه نامه می تواند از ۵ سال تا ۲۰ سال درخواست گردد .ولی در هر صورت مجموع مدت بیمه نامه و سن بیمه شده نمی تواند از هفتاد سال تجاوز نماید .
.
۴- برای مقابله با تورم فرضی ،با درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواند ۵،۱۰،۱۵و ۲۰ درصد در هر سال نسبت به سال قبل افزایش یابد .
.
۵-چنانچه بیمه گذار درخواست افزایش پرداخت حق بیمه را در سالهای بعد بنایدمی تواند حداکثر به میزان افزایش حق بیمه درخواست شده ۵،۱۰،۱۵ و ۲۰ درصدبدون نیاز به انجام معاینات پزشکی سرمایه بیمه عمر خود را افزایش دهد.لازم به ذکر است که می توان افزایش حق بیمه را درخواست کرد ولی بیمه عمررا ثابت نگه داشت و افزایش سرمایه درخواست نگردد .این امر باعث می شوداندوخته ریاضی بیشتری در بیمه نامه ایجاد شود.(اندوخته ریاضی بیمه نامهمبلغی است که هر ساله پس از کسر هزینه ها از حق بیمه باقی می ماند و باذخیره ریاضی بیمه نامه در پایان سال قبل جمع شده و هر ساله سود معینی بانرخ بهره فنی به آن اضافه می شود .)
.
۶- پوشش های اضافی :
۶-۱:حوادث :بیمه گذار می تواند به میزان ۰،۱،۲و ۳ برابر سرمایه بیمه عمر خوددرخواست پوشش اضافی فوت در اثر حادثه بنماید .بدیهی است چنانچه برای بیمه عمر افزایش سرمایه سالانه درخواست شده باشد ،به همان نسبت سرمایه بیمه حادثه نیز افزایش خواهد یافت .
۶-۲:معافیت:پوشش بیمه معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی کامل و دائم نیز در صورت درخواست بیمه گذار عرضه می گردد .
۶-۳:بیماریهای خاص :به این بیمه نامه می توان پوشش تکمیلی غرامت ابتلا به بیماریهای خاص نیز حداکثر به میزان ۳۰ درصد سرمایه بیمه عمر تا سقف ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال اضافه نمود.
.
۷- بیمه گذار می تواند از حساب اندوختههای خود برای تامین هزینه های ضروری تا میزان ۹۰% از محل ارزش باز خریدخود وام دریافت نماید .
.
۸- بیمه گذار می تواند بیمه نامه خود را پس از پرداخت ۶ ماه حق بیمه و سپری شدن این مدت بازخرید نماید .
.
۹- امکان تغییر سرمایه بیمه عمر و میزان حق بیمه پرداختی در طی قرارداد میسر می باشد .
.
۱۰- تضمین حداقل سود سالانه برای وجوه پرداختی بیمه گذار پس از کسر هزینه ها .
.
۱۱- پرداخت مشارکت در منافع در پایان مدت بیمه .
.
۱۲- استفاده از معافیت های مالیاتی موجود در رابطه با بیمه های عمر به این ترتیب که :
۱۲-۱: سرمایه بیمه نامه (در صورت فوت و حیات بیمه شده )معاف از مالیات است .
۱۲-۲:حق بیمه عمر جزء هزینه های پذیرفته شده از نظر مالیاتی بوده و این موضوع برای بیمه گذارانی که شخصیت حقوقی دارند ،قابل اهمیت است .
.
نحوه فروش و بازاریابی :
۱- کارکنان سازمانهای دولتی
۲- کارکنان بخش خصوصی که دارای صندوقهای بازنشستگی مخصوص برای کارکنان خود هستند .
۳ - کلیه افراد جامعه که توانایی پرداخت حق بیمه ای را داشته باشند .
.

مشخصات بیمه عمر و تامین آتیه :

۱- ارائه پوشش به کلیه افراد جامعه از طریق روشهای نوین بازاریابی مثل اینترنت .
۲- بازاریابی از طریق شعب ،نمایندگی ها و کارگزاران صنعت بیمه .
۳-استفاده از شبکه بانکی جهت فروش بیمه نامه
۴- به کارگیری نماینده فروش بیمه عمر طبق آیین نامه شماره ۵۴ بیمه مرکزی ایران .
.
تعهدات بیمه گر :
-درصورت فوت بیمه شده در مدت بیمه ،بیمه گر علاوه بر سرمایه بیمه نامه درمقابل خطر فوت بیمه شده ،اندوخته ریاضی بیمه نامه را نیز پرداخت می کند .
سرمایه بیمه خطر فوت مبلغی است که در ابتدای قرارداد بیمه مبلغ آن توسط بیمه گذارتعیین شده است که این مبلغ می تواند در مدت بیمه ثابت بوده و یا با روندمعینی افزایش یابد .
سقف سرمایه بیمه خطر فوت (بیمه عمر )حداکثر مبلغ یک میلیارد ریال می باشد.
-در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه علاوه بر پرداخت سرمایه بیمه عمر واندوخته ریاضی بیمه نامه سرمایه بیمه حادثه نیز به مبالغ فوق اضافه خواهدشد .میزان این سرمایه ضریبی از سرمایه بیمه عمر بوده و حداکثر سقف سرمایهبرای بیمه حادثه نیز مبلغ یک میلیارد ریال خواهد بود .
-درصورتیکه بیمه شده در پایان مدت بیمه در قید حیات باشد ،بیمه گر ذخیره ریاضی بیمه نامه را به ذینفع بیمه نامه پرداخت می کند .ذخیره ریاضی بیمهنامه مبلغی است که هر ساله پس از کسر هزینه ها از حق بیمه ،باقی می ماند وبا ذخیره ریاضی بیمه نامه در پایان سال قبل جمع شده و هر ساله سود معینی با نرخ بهره فنی به آن اضافه می شود .
.
تعهدات بیمه گذار :
-پرداخت به موقع حق بیمه ،که این حق بیمه می تواند در اقساط سالانه ،شش ماهه ،سه ماهه و ماهانه پرداخت شود که هر ساله امکان افزایش آن بطور ثابت میسر می باشد .
تماس بامن برای سوالات احتمالی 09117397339
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهتاب , madar , abnilboy , sherafati , REZA HAJISALIMI , mir abbas , iranboy
03-31-2012, 12:00 AM
ارسال: #2
RE: بیمه عمر
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
یه سوال و چون خودم تو نمایندگی بیمه ایران کار میکنم
خواستم ببینم شما برای زمان سر رسید چکار میکنی اگه عقب بیفته
؟
ونمایندگی ما این پیشنهاد میده که همه پول یک جا پرداخت بشه مثلا برای ماهی 100 تومن 1میلیون برای سال تا سال اینده و فیش هم میشه این مبلغ در دفتر حسابداری هم این حساب بسته میشه تا پایان سال البته بیمه ایران به این طرز رفتار مشتری ارج میگذار و در پایان سود این پول ها که بصورت یکجا ریخته میشه به سرمایه اضافه میکنه
خواستم ببینم سیستم محاسبه پاسارگاد اگه اشتباه نکنم به چه صورت هست ممنون از تاپیک جالبتون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f
03-31-2012, 12:29 AM
ارسال: #3
RE: بیمه عمر
تا جاي كه من سررشته دارم... امكانش نيست زمان سر رسيد عقب بيافته بصورت عادي

تمامي بيمه ها از زمان صدور محسابه مدت مي شوند. وبراي تمديدش حتما بايد زمان سر رسيد مشخص بياد

ولي يك روش هست كه هزينه داره

هرمقدار كه بخوايم سر رسيديمون عقبتر باشه...بايد از زمان سر رسيد اصلي تا زمان سر رسيد درخواستي جريمه پرداخت كنيم.....

اين شرايط بيمه نوين هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f
03-31-2012, 12:37 AM
ارسال: #4
RE: بیمه عمر
با سپاس از شما دوست عزیز
نه منظور من این بود خوب برای من در زمان سر رسید اتفاقی میفته (البته اگه سیستم کاری شما هم مثل ما باشه که از مشتری چک نگیرید )و در زمان سر رسید نمیتونم بیام مسافرت یا اتفاقی افتاده اونموقع شما یا باید از خودتون پول واریز کنید(که خوب مگه یه بیمه عمر چقدر کارمزد داره ادم اینقدر دوندگی کنه)یا باید حساب طرف خراب کنید که بقول شما جریمه میشه خوب می خواستم ببینم میشه راهی قانونی برای این توبیمه پیدا کرد یا نه ایا در بیمه نوین امکانش هست اقساط یک ماه عقب بیفته ولی جریمه و حساب بیمه گذار خراب نشه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f
03-31-2012, 12:55 AM
ارسال: #5
RE: بیمه عمر
(03-31-2012 12:37 AM)ehsan_info نوشته شده توسط:  با سپاس از شما دوست عزیز
نه منظور من این بود خوب برای من در زمان سر رسید اتفاقی میفته (البته اگه سیستم کاری شما هم مثل ما باشه که از مشتری چک نگیرید )و در زمان سر رسید نمیتونم بیام مسافرت یا اتفاقی افتاده اونموقع شما یا باید از خودتون پول واریز کنید(که خوب مگه یه بیمه عمر چقدر کارمزد داره ادم اینقدر دوندگی کنه)یا باید حساب طرف خراب کنید که بقول شما جریمه میشه خوب می خواستم ببینم میشه راهی قانونی برای این توبیمه پیدا کرد یا نه ایا در بیمه نوین امکانش هست اقساط یک ماه عقب بیفته ولی جریمه و حساب بیمه گذار خراب نشه

تازه فهميدن منظور شما رو
دوست عزيز
تو ايران تنها بيمه اي كه اجبار هست بيمه ثالث هست... براي بيمه كردن هيچ ضمانتي از كسي گرفته نمي شود.. وبيمه گر براساس خواسته خودش ميتونه بيمه ثالث تهيه كنه

بيمه عمر كه يك بيمه اختياري هست
قطعا هيچ گونه ضمانتي براي ادامه اش از كسي گرفته نميشه
اين بستگي به شخص بيمه شده داره كه كي بخواد بيمه اش رو ادامه بده يا فسخ قرار داد كنه
هيچ موقع هم هيچ نمايندگي يا شركت بيمه از بيمه گرضمانتي نميگيره
و اقساط بيمه اش رو از جلوي خودش نميريزه تا شايد بعد ها اون شخص بخواد يا نخواد بيمه رو تمديد كنه

بيمه در ايران وكل جها اختياري هست ... هيچ گونه ضمانتي از كسي گرفته نمي شود كه حتما سر موقع تمديد كنيد

بستگي به نوع بيمه داره
بيمه نامه هاي ثالث بصورت اتومات جريمه رو حساب مي كنند
ولي تو بيمه هاي عمر
هم ميشه جريمه داد... هم از اخر از اندوخته كم ميشه


راستي بيمه عمر بالاترين كارمزد رو براي نماينده هاي بيمه وشركت هاي بيمه داره
اينقدر داره كه براش كلي كار بكنيTongue

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f
03-31-2012, 12:59 AM
ارسال: #6
RE: بیمه عمر
ممنون از جواب کاملتون
ولی قسمت اخر فکر کنم واسه ما که امار خسارتی بالایی داریم اینجوری یا چون دولتی هستیم تو این شاخه زیاد کارمزد نذاشتن اخه بیشتر فعالیت ما در زمینه ثالث و بدنه واتش سوزی هست
باز هم خیلی خیلی تشکر میکنم همکار بیمه ایی
ایشاله که هر جا هستی موفق باشین
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-31-2012, 01:13 AM
ارسال: #7
RE: بیمه عمر
متاسفانه بيشترين فروش بيمه در ايران در بخش ثالث هست.... وبيشترين فروش بيمه شركت بيمه ايران بيمه ثالث.... واين بسيار درصد خسارت اين شركت رو ميبره بالا.... واگر حمايت دولت نبود تابحال برشكست شده بود
بيمه هاي اتش سوزي و مسوليت ومهندسي كمك ميكنه به شركت هاي بيمه ولي بخش اصلي درامد شركت هاي بيمه بيمه هاي عمر هست
چون بصورت ميانگين 15 سال يك سرمايه در گردش شركت بيمه هست... درصورتي كه مابقي بيمه ها بيشتر از يكسال اعتبار ندارند

مثلا شركت بيمه نوين در سال 89 بالاترين وبرترين شركت بيمه اي ايران درخصوص بيمه عمر شد وبالاترين سود كه 22%‌بود به سپرده هاي بيمه عمرش داد وبعد شركت بيمه پاسارگاد وكارآفرين وبيمه ايران از اخر ليست سوم شد

كارمز بيمه عمر براي نمايندگي تو بيمه نوين 35% حق بيمه ساليانه هست درسال اول
ودرسال هاي دوم تا پنجم براي جمع اوري حق بيمه ساليانه 5% سالاينه رو بعنوان كارمزد دريافت ميكنند
تو ايران چند هست؟

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , yu3f
03-31-2012, 12:04 PM
ارسال: #8
RE: بیمه عمر
واقعا 35%درصد خیلی توپ ما تو ایران 16%درصد به ازای سال های بعد 4%درصد که البته از اینها همه 05%درصد مالیات ارزش افزوده کم میشه و البته سر هر سال باید کلی کمک به حمایت از زندانیان و کمیته امداد بشه که برای ماه اسفند اگه خیلی فعال باشی میتونی فقط اینها رو جور کنی البته این کمکها در سال بعد در فردین ماه به حسابداری میرن که این خوب خیلی خوبه البته از لحاظ کارمزدی و..........
مشتاق شدم بیشتر در مورد این شرکت بدونم واقعا عالی ببینم شاگرد لازم ندارین من خوب میز تمیز میکنم یا ابدارچی بابا 35%درصد یعنی بهترین شغل تو صنعت بیمه
ایشاله هرجا هستین موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , yu3f
03-31-2012, 01:11 PM
ارسال: #9
RE: بیمه عمر
تو شرکت پاسارگارد پارسیان هم مطمنم 35% میدن
شوخی نیست که نوین شده بالاترین شرکت در صنعت بیمه در بخش عمر
ایران واقعا داره خسیس بازی درمیاره با این کارهای که میکنید وکارمزد کم بهتون میده

بنظرم اگر میتونی بدنبال اخذ یک کد نمایندگی برای خودت از بیمه نوین...پاسارگارد...یا کار آفرین باش
اینطوری زحمتی که داری تو ایران میکشی ...میتونی درامد بیشتری داشته باشی

برای منم هم اگر بخوای بازار یابی کنی
من1/12 سالیانه رو بهت میدم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f
03-31-2012, 01:58 PM
ارسال: #10
RE: بیمه عمر
کار افرین راحت میتونم بگیرم
واسه بازرا یابی هم من در حال حاظر دارم روی یه بازار یابی نو کار میکنم تو بیمه ایران البته زیر نظر بیمه مرکزی و اتحادیه پژوهشی بیمه
فکر کنم تا اخر شهریور راه اندازی بشه اگه بهم سفارش کار دیگه نشه !!
به هر حال از جزییات طرح زیاد نمیتونم بگم
بابت این اطلاعاتی هم بهم دادین کمال تشکر میکنم
اگه عمری باشه خوشحال میشم در خدمت شما سرور عزیز و گرامی کار کنم
راستی یه سوال دیگه تو بیمه های خصوصی ایا امار خسارت روی سهمیه کارت ثالث ویا حتی روی امار صدور شما در هر رشته ای تاثییر داره؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی دفتر بیمه rrooxx 4 3,039 05-15-2014 07:33 PM
آخرین ارسال: اسمانه

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS