ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري
زمان کنونی: 05-02-2024, 11:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: milad48
پاسخ: 39
بازدید: 15873

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري
11-03-2012, 02:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-03-2012 02:12 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #31
RE: ايده ناب و دسته اول براي همه ايراني ها در هرشهري
آقا مهدی عزیز، نظرات شما همیشه منطقی و حساب شده هستند، اگه اصل ایده درست باشه پول خیلی از مشکلات ایده رو به راحتی حل می کنه. ایده های شما برای کسانی که با سرمایه خوب می خوان اینکارو شروع کنن راه گشا هست ولی خیلی از افرادی که اینجا هستند، شاید فعلا اونقدر سرمایه بالایی نداشته باشند که بخوان شرکت انچنانی راه بندازن یا فعلا نخوان تو اون سطح شروع کنن، خیلی ها با حداقل می خوان شروع کنن و بعد توسعه بدن. برای همین راه حل هایی که این محدودیت هم توش لحاظ شده باشه بیشتر بدرد این گروه می خوره.
به نظر خود من برای شروع با سرمایه کم(کمتر از سه چهار میلیون)، کافیه از طریق آگهی ابتدا نیروها رو جمع اوری و غربال کنیم. بعد دوباره از طریق اگهی کار بگیریم، و خود تعمیر کار رو مستقیما برای کار بفرستیم با مسوولیت خودش. همه این کارها فقط از طریق موبایل انجام بشه و نیازی به دفتر نیست. (هر چند داشتن دفتر مزیت بزرگی هست )
بعد آرام آرام کارمون رو توسعه بدیم. خیلی وقتها نیازی به شروع طوفانی نیست، بهتره این دیوار ذهنی بزرگ(شروع طوفانی و ایده آل نگری در آغاز کار) رو از ذهنمون برداریم. مهم اینه که این ایده قابل توسعه هست و بعدا می شه سطح کار رو بالاتر برد.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , amiryazdani138 , sinior , مــجــیــנ , jahanagahi
11-03-2012, 02:34 PM
ارسال: #32
دقیقا با نظرتون موافقم

اما نظر بنده این هست که هر کاری را نمی شه با سرمایه کم راه انداخت
بعضی کارها راحت جواب می ده و می شه کاری که مثلا نیاز به 100 میلیون سرمایه اولیه داره را با کار و تلاش و خلاقیبت با 10 میلیون راه اندازی کرد
و نمی گیم همون درامد 100 میلیونیه را ولی به اندازه 50 میلیون سرمایه گذاری سود برد

ولی باید قبول کنیم بعضی از کارها واقعا نمی شه یعنی تو ذات اون کار نیست و اگه هم راه اندازی بشه متاسفانه یا شکست می خوره و یا به نتیجه ایده آل ما نمی رسه

مثلا اگر کسی بیاد و به من بگه می خواد چنین کاری را راه بندازه ، من به جاش بهش پیشنهاد می کنم بره یک دفتر پیک موتوری بزنه
یا اگه سرمایش بالاتره یک دفتر تاکسی تلفنی بزنه ، یا حتی دفتر معاملات املاک . این سه مورد نمونه از جمله کارهایی هست که اگه سرمایه هم نباشه با کار و تلاش و خلاقیت می شه به نتایج و درامدهای ایده ال رسید
این قبیل کارها جواب خودشون را پس دادن و جای خودشون را توی بازار باز کردن ، کم می شه کسی مستقیم خودش به همراه یک پیکی یا راننده آژانس تماس بگیره و درخواست ماشین کنه ولی به تعمیر کار کار صلا عجیبی نیست ، چون یک تعمیر کار اگه کار قبلی را درست انجام داده باشه ناخواسته خود آدم دوست داره همون شخص مجدد بیاد و شخص جدیدی وارد محیط خصوصی زندگیش نشه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , sinior , مــجــیــנ , jahanagahi , blacknight19 , mrasteenfar
11-04-2012, 05:01 PM
ارسال: #33
به نظر من مقررات سخت افراد رو برای بستن قرارداد دچار تردید می کنه.
به نظر من بهتره درصد یا حقوق خوبی رو برای افراد در نظر بگیریم طوری که کار با ما براشون به صرفه باشه.
به علاوه می تونیم قسمتی رو داشته باشیم برای پرس و جو از مشتری برای این که میزان رضایت مشتری رو از کار تعمیرکارمون بدونیم. ضمن این که این پرس و جو به مشتری این اطمینان رو می ده که اگر از کار تعمیرکار راضی نباشه "شرکت" جوابگو خواهد بود و این اطمینان اون رو تشویق می کنه که با شرکت تماس بگیره و نه با خود تعمیرکار.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , blacknight19 , mrasteenfar
11-03-2013, 08:51 PM
ارسال: #34
سلام
ایده ی جالبی بود . تاپیک ها رو خوندم و برای حل این مشکل راه حلی به نظرم رسید .

ما می تونیم به جای تعمیرات ، اشتراک بیمه بفروشیم .

خدمات بیمه ی لوازم منزل شما

یعنی مشتری به تعمیر کار (بطور مستقیم ) پول نمیده .
بلکه ماهیانه یه مبلغی رو به عنوان حق بیمه به شرکت میپردازه .

بعد به صورت رایگان ، لوازم خانگی اش تعمیر میشه . (فقط پول جنس دریافت میشه)

یه نفر ممکنه توی یک ماه 3 بار نیاز به تعمیرات داشته باشه . یه نفر دیگه توی یک ماه اصلا نیازی به تعمیرات پیدا نکنه .

اینطوری مشتری ها فوق العاده راضی خواهند بود و هیچ وقت این فرصت گرانبها رو از دست نمیدن .

نکته ی مهم اینه که چند خط تلفن همیشه پاسخگو باشن و تعمیرکار در کمترین زمان به محل مشتری بره .

یک قدم بیشتر ، تا موفقیت راه نیست ....
بردار .

Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: blacknight19 , mrasteenfar
04-26-2014, 08:41 PM
ارسال: #35
فکر جالبیه اتفاقا من مدتی پیمانکاری درجه دو کردم خیلی شبیه اونه قبول ندارم حرف دوستانو که می گم طرف اگه متخصص باشه خودش سرش شلوغه متاسفانه برای اونا و خوشبختانه برای ما خیلی از متخصص های ما تنبلند و توی مغازه یا کارگاهشون میشینن تا یه نفر بیاد پیششون مثل راننده ها که خیلیاشون ترجیح میدن توی آژانس کار کنن و به آژانس پورسانت بدن... البته یه مسئله دیگه هم هست بهتر بود اسم این کارو آژانس تعمیرات بذارین که پورسانت میگیره کار آماده تحویل صاحب کار میده
من که دارم به این ایده فکر می کنم شاید امتحانش کنم
مرسی از ایده قشنگت
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , mirza01 , iranboy , delsaa
03-02-2015, 09:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-02-2015 09:03 PM، توسط rezaeee.)
ارسال: #36
الان کی میاد تلوزیون 8 میلیونیش رو نده گارانتی و بده تعمیرکار مجرب درست کنه؟
معمولا دستگاهی هم که تو 2 سال که گارانتی داره خراب نشه تا 3-4 سال هم خراب نمیشه و بعدشم کم کم از مد میفته و از رده خارج میشه و اگرم خراب شد کسی پول بابت تعمیرش نمیده!!

البته همه ی اینها تجربه من بود چه برای خودم و چه برای اطرافیانم که دیدم!
شاید 15 سال پیش خیلی خوب جواب میداد ولی الان بنظرم نه
03-03-2015, 09:34 AM
ارسال: #37
با سلام
برای موفقیت نسبی بهترین راهکار اینست که اگر سرمایه کمی موجود است باید خودتان با کلاسهای فشرده از اصول کلی کار سر در بیاورید تا ابتدا نتوانند ادمهای ضعیف درون گروه شما نفوذ کنند ( بلایی که چندین دفعه سر من آمد بقول دکتر حسابی حاصل ضرب توان در ادعا عدد ثابتی می باشد) بعد هم من چون مقدار کمی الکترونیک میدانم اکثر خرابی های الکترونیک با تعویض ساده میتوان درست کرد بدین وسیله ریسک استخدام و هزینه آن را تا قدرت گرفتن گروه خودتان کم کنید بعد در یک فارم کوچک شروع کنید تا مشکلات را رصد کرده بعد با دید باز بقول بچه ها توفانی شروع کنید در اینجا اشتباه کوچک هم میتواند شما را دچار دردسر کند

اعتقاد به اینکه زمان است که قدرتت را به رخ همه میکشد نه زبان
04-18-2015, 10:38 PM
ارسال: #38
سلام به همه دوستان
من خودم کارم تعمیرات کامپیوتر خودرو هستم ولی چند وقتی هست که بدنبال راه اندازی کسب و کار جدیدی بودم نمیدونم اتفاق هست یا نه ولی دقیقا همین ایده توی ذهنم بود .ماه پیش یه مغازه با اجاره پایین هم پیدا کردم و قرار داد نوشتم ولی سعیم بر این بود که موقعیت فعلی کارمو از دست ندم و این کار رو راه بندازم . خلاصه یه 45 روزی میشد که دست دست میکردم تا اینکه سر از اینجا دراوردم اینکه خود ایده من (البته ایده من بجز سرویسکار و خدمات چند چیز دیگه رو هم شامل میشه )اینجا هست یه امیدی پیدا کردم .
به هر حال دوستان من قدم اول اینکار رو برداشتم و یه چند ایده دیگه هم برای اضافه کردن بهش دارم هر کسی ،هر جوری بتونه کمک کنه هم ممنونم و اگر خواست و حلال و حرام رو قبول داشته باشه اماده همکاری هستم .
اگر دوست داشتین نظر بدین و اگر خواستین راجع به تمام ایده هام که البته خیلیهاش اینجا هست صحبت کنیم .
اینم بگم من خیلی کارا کردم و فقط فهمیدم که خود شروع کردن هم یکی از مهمترین مسایل هست .
اگر هم خواستید همکاری کنیم بهم پیغام بدید من تهران هستم ومغازه رو هم پونک گرفتم . ولی لازم نیست که حتما حضوری باشه همکاریها.
میخام بیشتر کارها بدون حضور افراد انجام بشه این اولین خواستم تو این ایده هست.
دومین خواسته : میخام 90در صد کارها تلفنی انجام بشه تا خودم هم درامد فعلی رو که گذرون زندگی هست رو از دست ندم تا به خاطر کم اوردن همون اول کار رو جمع کنیم .
هر کمکی بتونید بکنید ممنونم.
05-20-2018, 07:56 PM
ارسال: #39
با سلام خدمت دوستان
به جرات میشه گفت این ایده خیلی جذابه و پردرامد.اتفاقا منم بهش فکر کرده بودم.
واسه اون دوستایی که میگن کسی تلوزیونشو تعمیر نمیکنه شما وقتی بتونید شرکتو به ثبت برسونید دستتون برای همه کار ازاده.الان مهمترین قسمت این ایده که تو ذهن منه اینه که شما بتونی خدمات کلی ساختمان رو انجام بدی.
برای مثال طرف خونشو دکوراسیون کامل زده بعد از چند مدت یه جای خونش خراب میشه زنگ بزنه دفتری که براش کار کردن عمرا بیان(خودم تو دفتر دکوراسیون کار کردم خیلی تنبل تر از اون چیزی هستن که فکرشو کنید).
اینجا به شما نیازمند میشن.در کل ایده خیلی خوبیه
یه مثال دیگه واسه کار اینه که شرکتا و اداره جات همیشه دنبال همچین چیزای هستن.خداروشکر تو شهر ما هنوز کسی پیادش نکرده.
دوستان اگه میتونن کمکم کنن واسه شروع ممنون میشم12_00212_00210_00410_004
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 374 07-03-2019 10:33 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
Heart جذب شريك در يك پروژه خدماتي به صورت فروش سهام خانم وكيل 0 254 07-03-2019 09:29 PM
Thumbs Up نياز به سرمايه دارم و شريك سرمايه گذار براي كار صدرصد تضميني خانم وكيل 0 229 07-03-2019 09:19 PM
  نیاز به کمک دوستان در زمینه ایده جدیدم amirE5Ey 0 586 11-26-2018 11:54 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  بازاریابی در عراق حسن قجر 28 10,559 06-18-2018 11:20 AM
آخرین ارسال: وحید 66
  انجمن ايده(مهم شركت كنيد) P@RSA 327 99,101 04-20-2018 11:22 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Rainbow ايده هاي مهشر و number one من mrghafoory 33 10,421 09-13-2017 02:26 PM
آخرین ارسال: sraahaaa
  ايده هاي جالب و جديد MARYAR 1 2,400 09-08-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: Ali.sep
  ایده های ناب (بیشتر در زمینه ساختمان سازی) alireza091111 46 15,007 08-04-2017 02:22 PM
آخرین ارسال: armankhan1
  چگونه در ۱۰ حرکت پولدار شویم؟ fnazari 2 1,211 12-20-2016 09:00 AM
آخرین ارسال: omran.javan
  ایده پخش نان در سوپر مارکت و فروشگاه hastia67 13 7,724 10-30-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  درخواست ايده جديد براي ايجاد يك سايت جديد و تك MohamadMJ 90 22,428 10-10-2016 05:38 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  دفتر ايده اقاي ايـــده 25 6,645 07-31-2016 12:17 AM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  دریافت خدمات در قبال مبلغ ناچیز ماهیانه amirhoseinkqz 0 610 06-19-2016 08:13 PM
آخرین ارسال: amirhoseinkqz
  مانتو فروشی در زاهدان alish888888 1 947 05-23-2016 12:11 AM
آخرین ارسال: alish888888
Lightbulb خرید و فروش مشارکتی (تبادل ظرفیت ها) top-banner 6 1,410 04-10-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: business_nuts
  ايده منجمد و بسته بندي حبوبات(خام و پخته) اقاي ايـــده 32 10,417 03-23-2016 03:46 PM
آخرین ارسال: rezabkar
  کسب در امد خوب از یک شرکت معتبر بدون سرمایه و کارزیاد tfarshco 0 911 09-12-2015 11:32 AM
آخرین ارسال: tfarshco
  ایده در رابطه با تولید نرم افزار rezakakaei 3 1,430 06-07-2015 06:12 PM
آخرین ارسال: rezakakaei
  جذب سرمایه گذار در مناطق آزاد جنوب کشور alireza.sehat 0 530 05-21-2015 01:03 PM
آخرین ارسال: alireza.sehat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS