ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
زمان کنونی: 05-21-2024, 03:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: iman_bahar
پاسخ: 201
بازدید: 327940

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
09-29-2013, 11:57 AM
ارسال: #101
RE: موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن.
آقا همه میخوانم خوب منم میخوام پولدار بشم
چیم مگه کمتر از پولداراست

پیروزی یعنی :

توانایی رفتن از یک شکست ، به شکستی دیگر

بدون از دست دادن اشتیاق . . .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Fela.Want
09-30-2013, 11:09 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-19-2013 09:21 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #102
من یه شرکت تبلیغاتی راه اندازی کردم که به لطف خدا مشتریان جدیدی پیدا کردم و دارم فعالیت می کنم. البته گرانی های اخیر تاثیر منفی روی کارم داشت اما نه در حدی که به ضرر و زیان برسم. ضمنا برای اولین بار در کشور طراحی دیجیتالی نقاشی سه بعدی رو راه اندازی کردم که اگر خدا بخواد داره جواب می ده.
 تشکر شده توسط: Divar , ehsan234
10-19-2013, 08:58 PM
ارسال: #103
(09-13-2013 10:21 AM)minamk نوشته شده توسط:  سلام بر دوستان عزیز برای رسیدن به موفیقیت و کسب درآمد باید از کجا شروع کنم ؟ من دانشجوی ارشد گیاهان دارویی هستم و برای شروع کسب درامد نیاز به کمک شما دوستان عزیز دارم.هرکی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم

الان بهترین زمانه برای رشته شماست. تب طب سنتی بالاگرفته و همه دنبال گیاهان دارویی هستند

Daryush1980 @ yahoomesenger
 تشکر شده توسط: MARYAR
10-26-2013, 03:41 AM
ارسال: #104
با سلام به همه دوستان عزیز
من هم چند روزیست که به شما پیوستم. 1.5 سال پیش ورشکست شدم و شریکم داروندارم را به یغما برد. الان 7 ماه است بیکارم. روزگار بسیار بد و بحرانی دارم. یک فرزند دارم و مستاجرم. از قانون جذب و روانشناسی موفقیت اگاهی کامل دارم و بارها ازش نتایج خوبی گرفتم . اما در بحرانهای اخیر خیلی سرگشته بودم و نتونستم ازش استفاده کنم . الان 10-15 روزه که دوباره عزمم رو جزم کردم که مثبت باشم وازش استفاده کنم. در تب و اشتیاق ثروت دارم میسوزم. منظورم اینه که در حد مرگ مشتاق ثروت هستم. و دارم تمرین میکنم که حتی راه رفتن و غذا خوردنم ثروتمندانه باشه. ازونجایی که قبلا هم اینگونه تمرینات رو داشتم و ازش نتیجه هم گرفتم ، زمان زیادی نمیبره که دوباره ذهنم رو درست کنم. یکی دو تا ایده خوب هم برای اول کار دارم ولی فقط برای به دست اوردن سرمایه اولیه خوبه و دائمی نمیتونه باشه. راستی اینم بگم که فقط 4 تومن پول پیش دارم دست صاحب خونه و دیگر حتی یک ریال هم ندارم. به دلیل تاهل و داشتن بچه کوچک و شرایط بحرانی از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم بنده رو توی اولویت قرار بدید و بگید چه باید بکنم. علاقه مندیها و استعداد هایم نیز برام روشن و واضحه .یک انتقاد هم از این سایت دارم و اون اینکه ادم در بدو ورود کمی گیج میشه و نمیدونه باید چیکار کنه. مثلا وقتی کامنتی با این عنوان میبینیم که فلانی اولین قدم رو برای میلیاردر شدن برداشت ،‌یا فلانی میلیاردر شد ،ادم حس میکنه که از پله اول شروع نکرده و مسیر سایت رو درست وارد نشده ،‌ و احساس بی اطلاعی و بی خبری باعث میشه ادم فکر کنه که از بقیه جا مونده و شوک بهش دست میده. من که اینطور شدم. البته محاسن و مزایای بسیار عالی این سایت که جای تقدیر و تشکر داره به جای خود، و حقش بود اول با تشکر شروع میکردم، ولی این یک مورد نقد هم میتونه سازنده و در جهت رفاه حال تازه واردان باشه. خلاصه که دوستان عزیز به دادم برسید که خیلی موردم اورژانسیه. متشکرم
 تشکر شده توسط: goldmen , سعید محمدی , سیدمهدی هاشمی , mahdimn2002 , SM_HOSSEINI , worldforex , ehsan234
10-26-2013, 10:17 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-26-2013 10:20 AM، توسط davaran.)
ارسال: #105
(10-26-2013 03:41 AM)satrap نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز
من هم چند روزیست که به شما پیوستم. 1.5 سال پیش ورشکست شدم و شریکم داروندارم را به یغما برد. الان 7 ماه است بیکارم. روزگار بسیار بد و بحرانی دارم. یک فرزند دارم و مستاجرم. از قانون جذب و روانشناسی موفقیت اگاهی کامل دارم و بارها ازش نتایج خوبی گرفتم . اما در بحرانهای اخیر خیلی سرگشته بودم و نتونستم ازش استفاده کنم . الان 10-15 روزه که دوباره عزمم رو جزم کردم که مثبت باشم وازش استفاده کنم. در تب و اشتیاق ثروت دارم میسوزم. منظورم اینه که در حد مرگ مشتاق ثروت هستم. و دارم تمرین میکنم که حتی راه رفتن و غذا خوردنم ثروتمندانه باشه. ازونجایی که قبلا هم اینگونه تمرینات رو داشتم و ازش نتیجه هم گرفتم ، زمان زیادی نمیبره که دوباره ذهنم رو درست کنم. یکی دو تا ایده خوب هم برای اول کار دارم ولی فقط برای به دست اوردن سرمایه اولیه خوبه و دائمی نمیتونه باشه. راستی اینم بگم که فقط 4 تومن پول پیش دارم دست صاحب خونه و دیگر حتی یک ریال هم ندارم. به دلیل تاهل و داشتن بچه کوچک و شرایط بحرانی از شما دوستان عزیزم خواهش میکنم بنده رو توی اولویت قرار بدید و بگید چه باید بکنم. علاقه مندیها و استعداد هایم نیز برام روشن و واضحه .یک انتقاد هم از این سایت دارم و اون اینکه ادم در بدو ورود کمی گیج میشه و نمیدونه باید چیکار کنه. مثلا وقتی کامنتی با این عنوان میبینیم که فلانی اولین قدم رو برای میلیاردر شدن برداشت ،‌یا فلانی میلیاردر شد ،ادم حس میکنه که از پله اول شروع نکرده و مسیر سایت رو درست وارد نشده ،‌ و احساس بی اطلاعی و بی خبری باعث میشه ادم فکر کنه که از بقیه جا مونده و شوک بهش دست میده. من که اینطور شدم. البته محاسن و مزایای بسیار عالی این سایت که جای تقدیر و تشکر داره به جای خود، و حقش بود اول با تشکر شروع میکردم، ولی این یک مورد نقد هم میتونه سازنده و در جهت رفاه حال تازه واردان باشه. خلاصه که دوستان عزیز به دادم برسید که خیلی موردم اورژانسیه. متشکرم

سلام منم تو این شرایط قرار گرفتم با این تفاوت که علاوه بر مال خودم کلی هم بدهی برام مونده بود .. مهم اینه که بتوانی خودت را زود پیدا کنی و از فکر و خیالش بیرون بیایی و از اعتبارت و انچه که فکر میکنی داری از فکر و اندیشه و دوستان و ارتباطات استفاده کنید و شروع کنید .. قطعا سال اینده این موقع باز همه چیز در بهترین حالت خود است ...
(( کره زمین از ان مردمان سخت کوش درست کردار است ))

(08-26-2013 10:39 PM)sadegh_Rich10 نوشته شده توسط:  سلام
من خیلی وقته می خوام ثروتمند بشم اما انگار نمی خوام ؛الان حول وحوش 4 ساله که هر چی کتاب موفقیت هست رو خوندم اما هیچی...
چطور بگم؟ می خوام اما انگار همه درها بسته است . کسی هست دری به روم واکنه؟
اصلا میشه یه قواعدی گذاشت که با رعایتش به ثروتمندی نزدیک شد؟
من منتظر جواب دوستانخواهم ماند... لطفا کمکم کنید... .

کتابای موفقیت وقتی جواب میدن که شروع کنی به کار .. وقتی تلاش میکنی توصیه های کتاب ها به کار شما می اید وگرنه فقط با کتاب خواندن اتفاقی نمی افتد ..
از کاری مثل بازار یابی که سرمایه هم نمیخواد شروع کنید .
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mahdimn2002 , SM_HOSSEINI , ehsan234
11-03-2013, 02:06 PM
ارسال: #106
سلام.دوستان عزیزمن کتابهای زیادی رامطالعه کردم.ولی چیزی موثرتر از عمل کردن سراغ ندارم.فراموش نکنیم دوصد گفته چون نیم کردارنیست.من شروع کردم.

بسم الله الرحمن الرحیم

bashla(باشلا)یعنی شروع کن
 تشکر شده توسط: MARYAR , shamsa , SM_HOSSEINI
11-05-2013, 09:38 PM
ارسال: #107
سلام .من قسم می خورم تا خرداد ماه سال 1394 اولین ملیلرد تومن خودمو به دست بیارم4yajuyo

در دنیای من همه چیز عالی ست
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , ehsan234
11-05-2013, 09:48 PM
ارسال: #108
(10-26-2013 10:17 AM)davaran نوشته شده توسط:  
(10-26-2013 03:41 AM)satrap نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز

سلام منم تو این شرایط قرار گرفتم با این تفاوت که علاوه بر مال خودم کلی هم بدهی برام مونده بود .. مهم اینه که بتوانی خودت را زود پیدا کنی و از فکر و خیالش بیرون بیایی و از اعتبارت و انچه که فکر میکنی داری از فکر و اندیشه و دوستان و ارتباطات استفاده کنید و شروع کنید .. قطعا سال اینده این موقع باز همه چیز در بهترین حالت خود است ...
(( کره زمین از ان مردمان سخت کوش درست کردار است ))

(08-26-2013 10:39 PM)sadegh_Rich10 نوشته شده توسط:  سلام
من خیلی وقته می خوام ثروتمند بشم اما انگار نمی خوام ؛الان حول وحوش 4 ساله که هر چی کتاب موفقیت هست رو خوندم اما هیچی...
چطور بگم؟ می خوام اما انگار همه درها بسته است . کسی هست دری به روم واکنه؟
اصلا میشه یه قواعدی گذاشت که با رعایتش به ثروتمندی نزدیک شد؟
من منتظر جواب دوستانخواهم ماند... لطفا کمکم کنید... .

کتابای موفقیت وقتی جواب میدن که شروع کنی به کار .. وقتی تلاش میکنی توصیه های کتاب ها به کار شما می اید وگرنه فقط با کتاب خواندن اتفاقی نمی افتد ..
از کاری مثل بازار یابی که سرمایه هم نمیخواد شروع کنید .

سلام.من هم مثل شما کتابهای موفقیت خیلی خوندم و هنوز هم میخونم...قدم اول خیلی سخته،فقط باید اراده کنی و قدم اول رو برداری،بعدش باید انرژی تو بالا نگه داری با جملات مثبت و خوندم مطالب موفقیتی و از این جور چیزا و بقیه اش خود به خود درست میشه.ببین به چی علاقه داری؟آموزش،وسایل دست ساز،کامپیوتر،فنی و...بعدش در موردش تحقیق کن(تو همین اینترنت،گوگل)و هر روز آرزو تو جلو چشمات ببین و یکهو چشماتو باز میکنی و میبینی که به خواسته ات رسیدی
من به کار های هنری خیلی علاقه دارم ،و رشته عکاسی رو قراره دنبال کنم(البته رشته اصلیم حسابداریه که خیلی وقته فارغ التحصیل شدم و کنار گذاشتمش)میخوام یه آتلیه بزنم و تا حالا هم خیلی از اینترنت اطلاعات در مورد عکاسی به دست آوردم.کلاس فنی و حرفه ای هم میخوام برم .هر روز هم جملات مثبتم رو رو گوشیم ظبط کردمو گوش میدم و انرژیمو بالا نگه میدارم و هر روز هم علاقه مند تر میشم.
موفق باشی

تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI
11-05-2013, 10:21 PM
ارسال: #109
سلام.یه سوال برام پیش اومده!!!!!
اونم اینه که،این جملات و به اصطلاح درجه هایی که تو این سایت بهت میدن بر چه اساسیه؟؟؟(قدم اول را برای ملیاردر شدن برداشت،در پله دوم ملیاردر شدن است،و ...
بر اساس پست هاییه که میزاریم؟؟؟منظورم تعداد پست هاست؟

11-05-2013, 10:26 PM
ارسال: #110
دوست گرامی این عنواین را خود سیستم بر اساس تعداد ارسال ها می دهد
می توانید جزئیات بیشتر را در لینک زیر ببینید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4307

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دنبال شریک در رشت ali8064 1 378 11-01-2019 05:12 PM
آخرین ارسال: ali8064
Rainbow دوستان کارگاه تولیدی مواد شوینده میخوام راه بندازم.سرمایه م دویست میشه ابولفضل1366 2 1,151 08-02-2019 03:53 AM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  انجمن تولیدانرژی بدون سوخت جبرئیل 0 513 07-21-2019 11:00 AM
آخرین ارسال: جبرئیل
  دوستان کمکم کنید با 20000000 چیکار میتونم بکنم malim 12 10,630 07-03-2019 09:12 PM
آخرین ارسال: خانم وكيل
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,278 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  نیاز به سرمایه گذار در بخش کشاورزی ali.julaeian 0 505 07-07-2018 02:00 PM
آخرین ارسال: ali.julaeian
  سلام دوستان میشه راهنمایی کنین Mahdie1371 0 654 04-07-2018 08:42 PM
آخرین ارسال: Mahdie1371
  نیاز به شریک با انگیزه Mehdi_63_66 0 449 12-18-2017 12:28 AM
آخرین ارسال: Mehdi_63_66
  استفاده دوباره از درامد. hamed2i 0 335 11-28-2017 01:43 AM
آخرین ارسال: hamed2i
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 14,292 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  سوال از مغازه داران محترم leila_t 1 567 10-04-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 42,340 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  به امید خدا شروع کردم (کارخانه ساخت اسکلت فلزی) حمید رضا غ 18 6,825 05-06-2017 11:12 PM
آخرین ارسال: وحیدن
  دوستان چجوری وام بگیرم reza-delavari 10 3,280 04-09-2017 02:47 PM
آخرین ارسال: نام کاربریbahram
  فروش مانتو از طریق اینترنت یا مغازه؟ رسول21 4 1,519 04-02-2017 08:37 PM
آخرین ارسال: م.ع
  وارد کردن کالا از دبی MR683 11 2,409 02-22-2017 03:13 PM
آخرین ارسال: superhero1993
  کسب درآمد از دستگاههای خودپرداز Mehrara 10 2,900 02-02-2017 09:46 AM
آخرین ارسال: m77m20
  دوستان کمک کنید ایده بدید با 5میلیون چیکار کنم؟ امیر511 2 2,026 11-28-2016 08:52 AM
آخرین ارسال: irandac
  منم شروع کردم.به راهنمایی نیاز دارم FarshadN 4 1,785 10-30-2016 09:14 AM
آخرین ارسال: FarshadN
  اگه به شما 10میلیون تومان سرمایه بدن تا در عرض یک ماه دوبرابرش کنید چه کار می کنید؟ بهرام احمدي 19 10,610 10-20-2016 05:15 PM
آخرین ارسال: امیر علی بابا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS