ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری و پکیج
زمان کنونی: 05-21-2024, 07:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arcopal
آخرین ارسال: amir14364
پاسخ: 13
بازدید: 9767

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری و پکیج
12-23-2013, 08:59 PM
ارسال: #11
RE: تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری و پکیج
نصاب به ما پول میده.

به هر حال باید دوره های اون رو بگذرونید .

مثل رانندگی میمونه شما حرفه ای هم که باشی باز باید دوران قانونی رو بگذرونی ( هر چند الان کیلویی هم میدن) Smile)

ولی خوب عملی یاد بگیری پیش زمینش رو داشته باشی خیلی بهتره.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arcopal
06-25-2021, 08:17 PM
ارسال: #12
RE: تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری و پکیج
(12-19-2013 11:46 PM)arcopal نوشته شده توسط:  با سلام من تازه دانشگاه تموم کردم از دوستانی که به آبگرمکن و پکیج آشنایی دارند میخام بپرسم نظرشون چیه که من برم در این زمینه شاگردی کنم و یاد بگیرم.البته تا 2 ماه بیکارم و بعدش قراره برم سربازی.از یکی از سرویسکارا پرسیدم گفت 500 تومن ازت میگیرم و بهت یاد میدم.

تعمیر پکیج گلدیران رو هم بهت یاد میده؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
10-27-2021, 06:34 AM
ارسال: #13
Wink RE: تعمیر و سرویس آبگرمکن دیواری و پکیج
ارور e51 پکیج ایران رادیاتور
مطمئنا شما هم بدنبال جواب این سوال امده اید که چرا ارورe51 پکیج ایران رادیاتور اتفاق می افتد ؟؟

اگر شما به دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور مدل l24ff یا k24ff مراجعه کنید در توضیحات این ارور متن زیر را خواهید دید :

فن پکیج کار می کند اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت قطع می باشد

در این پست تلاش می کنیم به بررسی دقیق ارورe51پکیج ایران رادیاتور بپردازیم و تا حد امکان راههای برطرف شدن این مشکل را بیان نماییم .
برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور می توانید با شماره

09191212489

تماس بگیرید .

ارور e51 پکیج ایران رادیاتور به طور کلی مربوط به قسمت فن پکیج میشود که ما درمتن زیر به موارد این خطا اشاره کرده ایم :

بروز خطای e51 پکیج ایران رادیاتور در اثر معیوب بودن یا نیم سوز بودن برد
زمانی که بردی در فرمان دادن به فن پکیج ناتوان میشود یا به عبارتی دیگر برق به فن پکیج نمیرسد خطای e51 بروز میکند که باید برد را تعمیر یا تعویض کرد . در این موارد شما وقتی پکیج را روشن میکند صدای فن پکیج را نمی شنوید و بعد از مدتی شاید حدود 15 ثانیه این ارور را در پکیج ایران رادیاتور می بینید .
البته بعضی مواقع برد پکیج ایران رادیاتور نیمسوز می شود و هر چند وقت یکبار خطای e51 اتفاق می افتد. به تجربه میشود گفت حدودا 70 درصد احتمال این ارور مربوط به برد می باشد و بقیه 30 درصد خطا مربوط به مواردی است که در زیر به ان اشاره میکنیم .

تصویر زیر برد ایران رادیاتور سری l و k هست

برد l پکیج ایران رادیاتور
البته 70 درصد احتمالی ک گفتم برای پکیجهای هست که سه یا چهار سال از عمر پکیج گذشته باشه وگرنه در پکیج های جدیدی که از سال 98 تا الان در شرکت ایران رادیاتور تولید شده اند ( تا به الان که دارم این مقاله رو ویرایش میکنم یعنی مهر 1400 ) .به دلیل ضعف در قطعه پرشر فن که در ادامه با اون اشنا می شوید . نزدیک به 100 درصد موارد این ارور از پرشر فن هست و ربطی به برد ندارد .
https://iranradyator.ir/%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-e51-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1/

خراب بودن پرشر هوا یا پرشر فن پکیج
از 30 درصد باقیمانده شاید 15 درصد ان مربوط به پرشر هوا ( پرشر سوئیچ فن پکیج Mechanical pressure switch ) باشد که باعث بروز ارور e51 پکیج ایران رادیاتور میشود /

منبع نمایندگی ایران رادیاتور
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعمیرات پکیج و کولرگازی Sajadebrahimi 0 299 05-09-2020 02:41 PM
آخرین ارسال: Sajadebrahimi
Brick ایجاد کارگاه تولید بلوک های سقفی و دیواری ajand.pc 1 5,043 04-26-2012 12:54 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS