ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ترجمه متون انگلیسی
زمان کنونی: 05-05-2024, 09:43 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سارا 1392
آخرین ارسال: buplisher123
پاسخ: 2
بازدید: 320

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه متون انگلیسی
07-06-2019, 11:42 AM
ارسال: #1
ترجمه متون انگلیسی
سلام به همه دوستان
من فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی هستم. می تونم متون انگلیسی رو به فارسی ترجمه کنم. اما نمیدونم چه جوری کارم رو شروع کنم . لطفا راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-16-2022, 11:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2022 11:39 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: ترجمه متون انگلیسی
برای ترجمه متون انگلیسی به زبان فارسی حتما باید تکنیک های این کار را آموخت و سپس با تمرین و استمرار کیفیت ترجمه را بالا برد. البته کلاس های معتبری در این زمینه نیز وجود دارد که در صورت تمایل می توانید در آن ها ثبت نام کنید. کتاب هایی در زمینه ی راهنمای ترجمه ی متون انگلیسی به فارسی هم منتشر شده است که با خرید آن ها می توانید گام به گام در مسیر رشد گام بردارید. شاید از یک مترجم خبره نیز در مورد اینکه گام اول و کتاب اول چیست بتوان کمک گرفت. با تمام این موارد می توان شروع کرد اما شاید خرید کتاب زبان با تخفیف که هزینه ی زیادی را نیز شامل نشود را بتوان بهترین گزینه در نظر گرفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ره اندازی مرکز دانلود کتاب و مقالات فارسی و انگلیسی جدید arsho 35 4,975 09-03-2014 07:29 PM
آخرین ارسال: M0TRIX
  بالاخره ما هم شروع کردیم: ترجمه در منزل valiollah 11 6,077 06-05-2013 02:21 PM
آخرین ارسال: forest.123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS