ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرواربندی گوسفند
زمان کنونی: 05-02-2024, 07:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Thamed.r
آخرین ارسال: هومن31
پاسخ: 3
بازدید: 564

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرواربندی گوسفند
01-18-2019, 06:55 PM
ارسال: #1
پرواربندی گوسفند
سلام خدمت هموطنام
چند وقتیه که درباره پرواربندی گوسفند شدیدا و شبانه روز در حال تحقیق هستم قصد خرید هزار متر زمین ب مبلغ صد میلیون رو دارم در مشهد ک نزدیک شهره و میخام سقف ایرانیت رو بزنم و با صد راس بره نر سی کیلویی کار رو شروع کنم این طرح در ذهنمه این محیط امن نیست و نیاز ب مراقبت شبانه روزی و مراثبت از دزدی داره و در کل محیط امین جایی وجود نداره متاسفانه...
من کارمند دولت هم هستم و صبح تا ظهر مشغول خدمت رسانی هستم...
صد میلیونم بیشتر ندارم و بودجه ام در حد خرید زمین و بزور بتونم ایرانیت و سقفی رو تهیه کنم اینم بگم ک زمین خودش دورش دیوار داره
بنظرتون صد میلیون وام بگیرم و صد راس بره بخرم میارزه؟سود دهی داره؟؟؟با پرداخت سود بیست درصد به بانک...
اگ دوستان تجربیاتشون رو در اختیار بزارن و یا حتی بامن شریک بشند خوشحال میشم
موقعیتم مشهده و زمین کناری لین ملک واسوخودمه و خونه و اب و برق س فاز و همه امکاناتم دارم..10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-04-2019, 10:55 PM
ارسال: #2
RE: پرواربندی گوسفند
سلام دوست عزیز ، دقیقا نمیدونم این پست رو کی ارسال کردین ولی در پاسخ به سوالاتتون باید عرض کنم ، بنده در جنوب کشور استان هرمزگان هستم برادر من پرواربندی گوساله 100 راسی داره و به غیر از اون گوسفند هم پروار میده
تا اونجایی که اطلاع دارم این کار نیاز به اخذ مجوز از طریق سازمان جهاد کشاورزی داره و با وضعیت اقتصادی فعلی از اجرای طرح حمایت میشه ولی تسهیلاتش رو به سختی میشه دریافت کرد هزینه ساخت سالن و سقف پوش و دیواره و غیره و سایر مخارج جانبی بسیار بالاست و به نظر من با شرایط شغلی که دارید سرمایتون رو توی این کار نزارید ، این کار نیاز به پشتوانه مالی زیادی داره و همچنین شما تلفات و هزینه پزشکی و تجربه ی انجام کار رو هم باید در نظر بگیرید ضمن اینکه برای رسیدگی به دام نیاز به داشتن نیروی کار خبره هم دارید ، به هر صورت هر راهنمایی و سوالی داشتین در خدمتم
02-27-2019, 11:16 PM
ارسال: #3
RE: پرواربندی گوسفند
(01-18-2019 06:55 PM)Thamed.r نوشته شده توسط:  سلام خدمت هموطنام
چند وقتیه که درباره پرواربندی گوسفند شدیدا و شبانه روز در حال تحقیق هستم قصد خرید هزار متر زمین ب مبلغ صد میلیون رو دارم در مشهد ک نزدیک شهره و میخام سقف ایرانیت رو بزنم و با صد راس بره نر سی کیلویی کار رو شروع کنم این طرح در ذهنمه این محیط امن نیست و نیاز ب مراقبت شبانه روزی و مراثبت از دزدی داره و در کل محیط امین جایی وجود نداره متاسفانه...
من کارمند دولت هم هستم و صبح تا ظهر مشغول خدمت رسانی هستم...
صد میلیونم بیشتر ندارم و بودجه ام در حد خرید زمین و بزور بتونم ایرانیت و سقفی رو تهیه کنم اینم بگم ک زمین خودش دورش دیوار داره
بنظرتون صد میلیون وام بگیرم و صد راس بره بخرم میارزه؟سود دهی داره؟؟؟با پرداخت سود بیست درصد به بانک...
اگ دوستان تجربیاتشون رو در اختیار بزارن و یا حتی بامن شریک بشند خوشحال میشم
موقعیتم مشهده و زمین کناری لین ملک واسوخودمه و خونه و اب و برق س فاز و همه امکاناتم دارم..10_004

سلام وقتت بخیر . داداش گل این مبلغ رو نگهدار برای خرید بره و خوراکش و با هزینه کمتر یه ملک رو اجاره کن به مدت دو ساله حالا چرا دو ساله اخر پیام برات مینویسم .
پروار بندی بره سودش از پروار بندی گوساله بیشتر چون دوره پروار بسته به زمان فروش و نیاز بازار از 60 روز تا 110 روز و بیشتر نگهداری کردن مقرون به صرفه نیست اگه محیط پرورش حداقل های یه دامداری رو داشته باشه مثل اب تمیز و محیط گردش تلفات به صفر میرسه و کمتر پروار بندی رو دیدم که اصلا تلفات داشته باشن مگر اینه خوراک نامناسب یعنی مسموم دادن یا بره مریض خریدن در کل وقتی با یه چوبان صحبت میکردم با خنده گفت تو وقتی طلا رو میبری طلا فروشی میپرسه فاکتورش کو ولی بره این شکلی نیست و پول نقد نقد . شما میتونی بره هات رو به سه روش بفروشی 1. بعد از اتمام دوره پروار مستقیما به بازار دام منطقه ببری پولت رو نقد کنی ولی با کمک دلال بفروش که اگر چک بهت دادن پشت چکت رو امضا کنه و خیالت تخت باشه . انتخاب دلال خوبم به راحتی انجام میشه کافیه به بازار دام منطقتون چند باری سرکشی کنی و پرس و جو کنی . 2. میتونی بره رو ببری به کشتارگاه مبلغ بیست هزار تومان پرداخت کنی و لاشه رو تمام و کمال تحویلت میدن که ضایعات لاشه الان پوست و روده کمترین مبلغ از 15 تا 25 هزار تومان کله و پاچه بره 50 تا 65 هزار تومان و شکمبه ام به قیمت کیلویی راحت بفروشی و خود لاشه اصلی رو بدی قصاب 3. قربانی فروشی بزنی که سود خوبی داره چون فروش تکی بره 3 تا 4 هزار تومان برای هر کیلو گران تر از خرید عمده است
مکانی که انتخاب میکنی باید نزدیک شهر باشه و مستقل و راه دسترسی بهش اسون باشه برای انتخاب مکان عجله نکن و بهترین محل رو انتخاب کن یه اسم برای دامداری بزار و سعی کن پروانه روستایی بگیری چون خوراک دام و واکسن رو به قیمت دولتی بهت میدن بعد از مدتیم که با چم و خم کار اشنا شدی و دیدی که واقعا توانایی انجام این کار رو داری اقدام به خرید دامداری کن . امروزه مکان یا دامداری برای شخص اعتبار ایجاد نمیکنه بلکه عمل کرد شما میتونه اعتبارت رو بالا ببره دام سالم بفروشی به بهترین نحو پروار کنی و غیره بعد از دو سالم که این کار رو کردی چون به صورت حتمی مشتری ثابت خودت رو پیدا میکنی به راحتی میتونی محل جدید رو بهشون اطلاع بدی
سوال دیگه ای بود در خدمتم .خدا پشت و پناه همه دامدارهای عزیز کشورمون باشه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یه دامداری بزرگ دارم،پروار بندی گوسفند مناسبه kaka228 5 3,119 06-16-2018 12:10 PM
آخرین ارسال: 6030Maisam
  گوسفند و بز چند قلوزا GustavoWoltmann 0 1,241 01-14-2017 06:02 PM
آخرین ارسال: GustavoWoltmann
  گوسفند و بز چند قلوزا abnilboy 15 33,448 12-18-2016 11:11 PM
آخرین ارسال: yaser1985
Star درخواست راهنمايى در مورد صادرات گوسفند زنده كامروان 0 1,163 12-18-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: كامروان
  سرمایه گذاری در پرواربندی بره jaber6969 3 1,575 07-02-2016 09:23 PM
آخرین ارسال: kourosh_ma
  راه اندازی یک واحد پرواربندی دام از 1 تا 100 mrd13591359 15 6,930 04-08-2016 12:48 AM
آخرین ارسال: mah114
  قیمت گوسفند و بز زنده در هر شهر چقده؟؟؟ abnilboy 3 9,266 09-08-2013 09:15 PM
آخرین ارسال: توانا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS