ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید
زمان کنونی: 05-03-2024, 11:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: a_rastgar
آخرین ارسال: arash.s
پاسخ: 7
بازدید: 1912

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید
07-28-2016, 01:57 AM
ارسال: #1
Question ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید
برای طراحی یک وب سایت، ایده ی بسیار خوبی دارم و تا حدود زیادی به جواب دادنش خوش بین هستم. اما رشته ی تحصیلیم ژنتیکه و هیچ دانشی از طراحی وب سایت و کارهای این چنینی ندارم. لطفا راهنماییم کنید که اصلا منطقیه وقتی خودم توان راه اندازی وب سایت رو ندارم و سرمایه ی هنگفتی هم در دسترسم نیست این ایده رو عملی کنم؟ آیا ممکنه کسی که طراحی سایتمو به عهده میگیره از ایدم سوء استفاده کنه؟ و اینکه برای این کار چه مسیری باید طی کنم و چه هزینه هایی باید پرداخت کنم؟
ایده ی من یه اپ اندرویده تا حدودی شبیه دیوار اما پیچیده تر از اونه... روی کاغذ آوردمش و قسمت های مختلفش رو مشخص کردم... Idea
لطفا راهنماییم کنید

10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-28-2016, 09:23 AM
ارسال: #2
RE: ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید
سلام
همه افرادی که سایت یا نرم افزار اندروید دارن و دارن کار میکنن برنامه نویسی بلد نیستن.
اگر اینطوری بود این همه سایت طراحی نبود.
مطمئنا میشه بازم موفق بود.
به هرحال همیشه احتمال دزدیده شدن ایده هست ولی نمیشه با این فکر قید شروع هرکاری رو زد.
نیاز به سرمایه اولیه برای طراحی و تبلیغات اولیه دارین.
اگر ندارین خب سخت تر میشه شرایط که میتونین سرمایه گذار پیدا کنید برای ایدتون یا شریکی برای کار کردن. که خب اونم شرایط و انتخاب های گوناگون داره.
نکته بعدی اینم بدونید همیشه ایده ها از طرف خالقش بهترینه و جواب میده ولی باید خوب بررسی بشه همینطوری راحت نیست که هرچیزی جواب بده.

اگر بهش اطمینان دارین خب براش هزینه کنید. شده وام بگیرین و کاراشو بکنید.
موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
07-28-2016, 02:23 PM
ارسال: #3
(07-28-2016 09:23 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام
همه افرادی که سایت یا نرم افزار اندروید دارن و دارن کار میکنن برنامه نویسی بلد نیستن.
اگر اینطوری بود این همه سایت طراحی نبود.
مطمئنا میشه بازم موفق بود.
به هرحال همیشه احتمال دزدیده شدن ایده هست ولی نمیشه با این فکر قید شروع هرکاری رو زد.
نیاز به سرمایه اولیه برای طراحی و تبلیغات اولیه دارین.
اگر ندارین خب سخت تر میشه شرایط که میتونین سرمایه گذار پیدا کنید برای ایدتون یا شریکی برای کار کردن. که خب اونم شرایط و انتخاب های گوناگون داره.
نکته بعدی اینم بدونید همیشه ایده ها از طرف خالقش بهترینه و جواب میده ولی باید خوب بررسی بشه همینطوری راحت نیست که هرچیزی جواب بده.

اگر بهش اطمینان دارین خب براش هزینه کنید. شده وام بگیرین و کاراشو بکنید.
موفق باشید

ممنون از پاسختون
من به اطلاعات بیشتر نیاز دارم. این اپ در ایران کار نشده و در خارج از ایران هم من فقط چند تا سایت با رابط کاربری نه چندان دلچسب دیدم. میدونم که اگر درست روش کار بشه و یه جوری باشه که کاربر سمتش بیاد میتونه خیلی رشد کنه.شاید تو مدت یک سال بتونه جزو اپ های پرکاربری بشه که هر کسی روی اسمارت فونش نصب و استفاده کنه
میخوام بدونم که صفر تا صد این کار چطوری هست، چقدر هزینه داره؟ چطور به قول شما سرمایه گذار پیدا کنم و چطور ایده رو عملی کنم.
اگر امکانش باشه به من وبسایت یا شخصی رو معرفی کنید که در این زمینه راهنماییم کنه. من در این زمینه از نظر اطلاعات تقریبا صفرم. از هر ایده ای استقبال می کنم.
با تشکر
07-28-2016, 05:51 PM
ارسال: #4
از نظر اطلاعات هر موردی خواستین من در خدمتم.
خب صحبت شما خیلی کلیه که بشه راهنمایی درستی کرد. الان شما میگین من یه نرم افزار خوب اندروید و یک سایت خوب توی ذهنم دارم به نظرتون چقدر هزینشه.
اینطوری فکر نمیکنم بشه در موردش نظری داد.
اگر تمایل داشتید خلاصه ای از کاری که قراره بکنه این نرم افزار یا سایت به صورتی که هرطور میدونید اصل ایده پیش خودتون محفوظ بمونه یا اینجا بگین یا به صورت خصوصی ارسال کنید تا بشه جواب درستی به شما داد.

ببینید اگر درست روش کار بشه جوری که کاربر سمتش بیاد این الان صحبت درستی نیست. هر سایت و هر نرم افزاری دقیقا مشکلش همینه اگر کاربر سمتش بیاد یه جمله نیست یک سری فرایند و مراحل داره که باید کار بشه روی تک تک اینا تا این کاربرها بیان. همینطوری کاربر نشسته یه گوشه که من و شما یه نرم افزار بزنیم بیاد طرفش.

اگر ایدتون خوب باشه من میتونم توی اجرا کمکتون کنم.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
08-22-2016, 12:16 PM
ارسال: #5
(07-28-2016 05:51 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  از نظر اطلاعات هر موردی خواستین من در خدمتم.
خب صحبت شما خیلی کلیه که بشه راهنمایی درستی کرد. الان شما میگین من یه نرم افزار خوب اندروید و یک سایت خوب توی ذهنم دارم به نظرتون چقدر هزینشه.
اینطوری فکر نمیکنم بشه در موردش نظری داد.
اگر تمایل داشتید خلاصه ای از کاری که قراره بکنه این نرم افزار یا سایت به صورتی که هرطور میدونید اصل ایده پیش خودتون محفوظ بمونه یا اینجا بگین یا به صورت خصوصی ارسال کنید تا بشه جواب درستی به شما داد.

ببینید اگر درست روش کار بشه جوری که کاربر سمتش بیاد این الان صحبت درستی نیست. هر سایت و هر نرم افزاری دقیقا مشکلش همینه اگر کاربر سمتش بیاد یه جمله نیست یک سری فرایند و مراحل داره که باید کار بشه روی تک تک اینا تا این کاربرها بیان. همینطوری کاربر نشسته یه گوشه که من و شما یه نرم افزار بزنیم بیاد طرفش.

اگر ایدتون خوب باشه من میتونم توی اجرا کمکتون کنم.

با سلام بهترین راهش اینه که بامدیردیوارویا شیپور یاهرآپی که میدونید شبیهش هست صحبت کنید وباهاش همکاری کنید ویا ایدتونوبفروشید البته بازم امکان سواستفاده ازایدتون هست ولی یه راه دیگه هم هست که بایه برنامه نویس مطمئن شریک بشید وام بگیرید وایدتونو اجراکنید منم آمادگی همکاری رادراین زمینه دارم
08-22-2016, 02:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-22-2016 02:33 PM، توسط mohammad.b.)
ارسال: #6
سلام
واقعا تو ایران ایده داشتن یعنی کشک
شما نگاه کنید ف/ی/س/ب/و/ک رو چجوری ساختن طرف ایده داشت چندتا برنامه نویس جمع کرد و ایده رو اجرایی کرد و الانم جز میلیاردرهاست (البته خود زاکربرگ هم علمش رو داشت)
ولی تو ایران ایده رو میدی برات انجام بدن تیم طراحی به احتمال 50% از ایده تون سواستفاده میکنه و کاری برا شما انجام نمیده یا خیلی دلش بسوزه براتون میاد هم برا شما انجام میده هم برا بقیه (البته همه اینجوری نیست ولی گیر اوردن اونا خیلی سخته)
بعضی از سایتهای طراحی هم ماشالله چنان قیمت بالا دارن انگار مسبب هولوکاست ماییم میخوان غرامت بگیرن
من خودم تا دلت بخواد ایده دارم ولی به دلیل یه سری مشکلاتی که داشتم نتونستم تا حالا اجراشون کنم یادمه سال 91 اومدم یکی از ایده هام رو به کسی گفتم که طراحی کنه و با هم شریک بشیم بعد از دادن ایده طرف رو اینترپل هم پیداش نکرد خخخخ
حدود 4 یا 5 ماه بعد تبلیغ یه سایت رو دیدم که از ایده من اسکی رفته بود بعد از تحقیقات کاشف به عمل اومد که خودشه ولی نتونست به طور کامل عملیش کنه چون کل ایده رو ندادم بهش بعد از اون هم دوبار دیگه همین بلاهایی که گفتم سرم اومد به همین خاطر دیگه اعتماد نمیکنم و به هیچکس ایده هام رو نمیگم خودم شروع کردمه به یادگیری برنامه نویسی

یه توصیه بهت میکنم در هشتاد درصد مواقع نمیتونی اعتماد کنی سعی کن خودت کار رو یاد بگیری یا اینکه اگه دیگه مجبور شدی یه شرکتی چیزی بزن و برنامه نویس استخدام کن اینطوری راحتتره

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
05-17-2020, 06:02 PM
ارسال: #7
(07-28-2016 01:57 AM)a_rastgar نوشته شده توسط:  برای طراحی یک وب سایت، ایده ی بسیار خوبی دارم و تا حدود زیادی به جواب دادنش خوش بین هستم. اما رشته ی تحصیلیم ژنتیکه و هیچ دانشی از طراحی وب سایت و کارهای این چنینی ندارم. لطفا راهنماییم کنید که اصلا منطقیه وقتی خودم توان راه اندازی وب سایت رو ندارم و سرمایه ی هنگفتی هم در دسترسم نیست این ایده رو عملی کنم؟ آیا ممکنه کسی که طراحی سایتمو به عهده میگیره از ایدم سوء استفاده کنه؟ و اینکه برای این کار چه مسیری باید طی کنم و چه هزینه هایی باید پرداخت کنم؟
ایده ی من یه اپ اندرویده تا حدودی شبیه دیوار اما پیچیده تر از اونه... روی کاغذ آوردمش و قسمت های مختلفش رو مشخص کردم... Idea
لطفا راهنماییم کنید

10_004

۰۹۱۴۸۶۰۶۵۰۶
باسلام از واتس اپ پیام بدین.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید. bahar2014 9 3,018 10-30-2022 08:44 PM
آخرین ارسال: soni70
  درخواست راهنمایی برای فروش آنلاین miladho 4 1,259 07-10-2021 02:39 PM
آخرین ارسال: mr_.web
  دنبال یک نفر ساکن استانبول برای خرید آنلاین Zhiilaa 1 611 05-17-2020 05:50 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 446 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید asadasad20 8 4,341 06-16-2018 06:59 PM
آخرین ارسال: امید اسماعیل زاده
  برنامه نویس اندروید mohamad javad 2 1,015 09-18-2017 10:34 AM
آخرین ارسال: ali.mm
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,385 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,123 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,701 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,593 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,126 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 642 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 809 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  راهنمایی شروع به کار و دریافت نمایندگی mortaza_max 0 837 01-12-2016 11:41 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  لطفا بهم ایده بدید allli07 0 994 12-09-2015 11:59 AM
آخرین ارسال: allli07
  جذب مشتری برای یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات vafaheidari 3 974 11-20-2015 09:06 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  برنامه نویس اندروید mohamad javad 0 515 09-27-2015 10:40 PM
آخرین ارسال: mohamad javad
  ایده, دنبال همکارم [b] MILADASHRAFI 1 770 08-26-2015 10:53 PM
آخرین ارسال: yoyo
  مشورت برای ایده سوپرمارکت اینترنتی m38 11 4,649 06-24-2015 11:25 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 789 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS