ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد گلخانه
زمان کنونی: 05-05-2024, 04:47 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: king_off2002
آخرین ارسال: مهدی 1
پاسخ: 10
بازدید: 4239

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد گلخانه
08-02-2013, 08:44 PM
ارسال: #1
ایجاد گلخانه
با سلام
دوستان چند وقتیه احداث یک گلخونه صیفی جات ذهنمو مشغول کرده درباره گلخونه هم تو این سایت و هم از جاهای دیگه مقداری اطلاعات بدست اوردم تاپیک های قبلی رو هم مطالعه کردم اما هنوز جواب اصلی که تو ذهنمه رو بدست نیوردم...متاسفانه نتونستم یک گلخونه دار رو گیر بیارم و مفصل باهاش بحرفم...
میخواستم از کسایی که تجربه دارن کمکم کنند تا بتونم حداقل تا حدودی در جریان کارها باشم
من 5000متر زمین در یکی از روستا های شمال دارم زمینم هم اب داره هم کاز.میخواستم ببینم اگه گلخونه بزنم میتونم سودی خوبی کنم؟؟؟حدودا تا چه حد میتونه سود داشته باشه؟؟؟؟کلاس های فنی و حرفه ی هم رفتم مسئولش میگفت اگه راه بیافتی و بعد چندتا برداشت اگه بازار رو بشناسی میتونی سالی حدود 70 تا 80 میلیون سود کنی...ایا میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟...در ضمن به خاطر اینکه پدر بزرگم کشاورزه و زمین مرکبات داره با کشاورزی هم اشنایی دارم اما نمیخوام مرکبات بکارم چون فقط دردسره...از دوستان که تجربه دارن درخواست میکنم تا راههنماییم کنند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamid.h , rasoul.es1989 , blacknight19 , iren
08-26-2013, 11:36 AM
ارسال: #2
RE: ایجاد گلخانه
دوست عزيز سلام شما تا اينجا با داشتن زميني كه هم آب داره و هم گاز ٥٠ درصد راهو رفتي ٥٠ درصد مابقي اول به تلاش و دوم به علاقه بستگي داره اين كار درآمدش سالي ٧٠-٨٠ ميليون نيست ولي اگر بازار و بشناسيدميتوني در اين زمينه موفق باشي. همون طور كه گفتم اين كار زحمت داره و بايد با عشق و علاقه وارد بشي.
 تشکر شده توسط: soshiant , rasoul.es1989 , blacknight19
08-26-2013, 06:10 PM
ارسال: #3
سلام...........ایده خوبیه..........منم یه ایده ای شبیه این داشتم ماه قبل ولی تنها یه زمین داشتیم توی یکی از شهرهای جنوبی کشور....واسه خرید زمین تو تهران هم چون گرون بود بیخیال شدم.....واسه خرید تو شمال هنوز گهگاهی یه ایده ای به ذهنم میرسه الته تو مازندران و احتمالا آمل......ولی در کل چون کلاس فنی و حرفه ای قسمت ما نشد فعلا دست نگه داشتم.......الان واسه کلاس پرورش قارچ اسم نوشته تا ببینم چی پیش میاد.......زمینتون کجاست؟خودتون چه ایده ای دارید؟ بنظر من کشت گلخونه ای باید مدرن باشد و با تجهیزات روز تا موفقیت آمیز تر باشه.....

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amirkani , blacknight19
08-26-2013, 11:13 PM
ارسال: #4
دوستان براي اموزش در اين زمينه ها ميتونين به نظام مهندسي شهرستان خودتون مراجعه كنين و از برنامه اموزشي سازمان مطلع شويد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: soshiant , rasoul.es1989 , blacknight19
08-27-2013, 12:10 AM
ارسال: #5
(08-02-2013 08:44 PM)king_off2002 نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان چند وقتیه احداث یک گلخونه صیفی جات ذهنمو مشغول کرده درباره گلخونه هم تو این سایت و هم از جاهای دیگه مقداری اطلاعات بدست اوردم تاپیک های قبلی رو هم مطالعه کردم اما هنوز جواب اصلی که تو ذهنمه رو بدست نیوردم...متاسفانه نتونستم یک گلخونه دار رو گیر بیارم و مفصل باهاش بحرفم...
میخواستم از کسایی که تجربه دارن کمکم کنند تا بتونم حداقل تا حدودی در جریان کارها باشم
من 5000متر زمین در یکی از روستا های شمال دارم زمینم هم اب داره هم کاز.میخواستم ببینم اگه گلخونه بزنم میتونم سودی خوبی کنم؟؟؟حدودا تا چه حد میتونه سود داشته باشه؟؟؟؟کلاس های فنی و حرفه ی هم رفتم مسئولش میگفت اگه راه بیافتی و بعد چندتا برداشت اگه بازار رو بشناسی میتونی سالی حدود 70 تا 80 میلیون سود کنی...ایا میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟...در ضمن به خاطر اینکه پدر بزرگم کشاورزه و زمین مرکبات داره با کشاورزی هم اشنایی دارم اما نمیخوام مرکبات بکارم چون فقط دردسره...از دوستان که تجربه دارن درخواست میکنم تا راههنماییم کنند

آره با 5000 هزار متر زمین و آب دائم و گاز راحت 70 80 میلیون دریافتی فروش محصول داری اگر به قیمت بفروشی که خیلی بیشتر ، ولی این سود خالص نیست ، باید هزینه هات را ازش کم کنی و نرخ سود سرمایه گزاری را هم حساب کنی چیزی اش نمی مونه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , soshiant , rasoul.es1989 , blacknight19
08-27-2013, 09:39 AM
ارسال: #6
تجهيزات مي مونه كه خيلي مهمه

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989
11-19-2013, 05:49 PM
ارسال: #7
سلام من میخوام یه گلخانه پرورش خیار و گوجه احداث کنم 4000 متر مربع تقریبا هم همه شرایطش رو به راهه اب و زمین و گاز و برق در کنار زمین هست . زمین را نیز میخواهم بخرم و رویه وام جهاد حساب کردم که حدود 250 میلیون هزینه کلی شو برآورد کردم که دیگه بعد اون قابل بهره برداری میشه .میخواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن بپرسم که ایا توجیحه اقتصادی داره این سطح کار و اگر اعدادی هم دارن ارائه بدن لطفا.
ای دی هم میزارم دوستانی اگه لطف داشتن با هم صحبتی هم انجام میدیم.
با تشکر
ID Yahoo : amir.najafi43
 تشکر شده توسط: مهدی 1
11-19-2013, 06:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-19-2013 06:06 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #8
دوست عزیز گلخونه خرج های جانبی زیادی داره که باید قبل از احداث بهش توجه کنی
اگر نوع محصولی که انتخاب میکنی از روی شناخت کامل باشه باید صبر کنی تا هزینه های سازه گلخونه و سیستم آبیاری و گرمایشی و سرمایشی و سوخت و کارگر و حمل و نقل و ... دربیاد
الان یکی از مشکلات اصلی پیش روی صاحبان گلخونه تهیه سوخته!
نمیگم هیچی سود نداره چون همین الان هزاران گلخونه تو کشور هست که دارن فعالیت میکنن پس حتما سود داره ولی باید تحقیقات کامل بکنی.

حقیقتش من خیلی وقت پیش میخواستم یه گلخونه 4 ، 5 هزار متری آلوئه ورا در استان خراسان بزنم. یه تحقیقات کردم دیدم میشه ولی همین محصول رو دارن در خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، هرمزگان تولید میکنند بدون گلخونه ! و بدون هیچ کدوم از خرجهای اضافی که مربوط به گلخونه میشه. پس قیمت نهایی شون کمتر میشه و نمیتونم باهاشون در بازار ایران رقابت کنم!

به فکر فرآوری و صادراتش افتادم.تحقیقات کردم دیدم فرآوری علاوه بر زیادبودن دست تو بازار تجهیزات زیادی میخواد که احتیاج به سرمایه بالا داره پس بی خیالش شدم.
برای صادرات آلوئه ورا هم نیاز به کانتینر یخچال دار هستش که چون ایران تحریمه این کار امکان پذیر نبود!

البته میدونم شما نمیخوای آلوئه ورا بکاری ولی خواستم تجربیاتمو درباره گلخونه بگم.
لطفا قبلش حتما تحقیقات کن که خدایی نکرده به مشکل برنخوری
موفق باشی 10_004

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , مهدی 1
11-19-2013, 08:01 PM
ارسال: #9
یکی از اشنایان بصورت پاره وقت از کارمندی شروع کرده - خودش تهرانه و ساوه این کار رو شرع کرده بعد چهار سال که از اجاره یه جا شروع کرده الان صاحب سه گلخانه هست .. یه تجربه خیلی بزرگ داد و گفت هرچی شروع میکنی چند سال فقط همون را ادامه دهید قطعا سود میکند .. مثلا اگر خیار کاشتی تا اخرش برو .. یا گوجه تا اخرش برو ..
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , blacknight19 , iren
11-19-2013, 09:45 PM
ارسال: #10
(11-19-2013 05:49 PM)mnmnjk نوشته شده توسط:  سلام من میخوام یه گلخانه پرورش خیار و گوجه احداث کنم 4000 متر مربع تقریبا هم همه شرایطش رو به راهه اب و زمین و گاز و برق در کنار زمین هست . زمین را نیز میخواهم بخرم و رویه وام جهاد حساب کردم که حدود 250 میلیون هزینه کلی شو برآورد کردم که دیگه بعد اون قابل بهره برداری میشه .میخواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن بپرسم که ایا توجیحه اقتصادی داره این سطح کار و اگر اعدادی هم دارن ارائه بدن لطفا.
ای دی هم میزارم دوستانی اگه لطف داشتن با هم صحبتی هم انجام میدیم.
با تشکر
ID Yahoo : amir.najafi43

اگر مصمم هستی ،زمین را بخر ، بعد یکسال کارت را به تعویق بنداز ، مطمئن باش ضرر نمی کنی ، این یکسال را برو تو چند تا گلخانه بدون دستمزد کار کن ، تجربیاتی به دست می یاری ، که تو گلخانه خودت باید میلیونها تومان بابت هر کدومش ضرر بدی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: blacknight19 , mnmnjk , iren , nicknam
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای احداث گلخانه judıo 3 1,125 12-16-2018 08:08 PM
آخرین ارسال: judıo
  احداث گلخانه و نحوه اخذ مجوز و وام بانکی اقاي ايـــده 56 86,331 11-12-2017 02:36 AM
آخرین ارسال: Aliakbar1996
  راهنمايى در مورد كشت گلخانه ir_tanis 14 4,653 11-03-2016 11:57 PM
آخرین ارسال: ir_tanis
  میزان سرمایه برای احداث گلخانه و میزان درآمد در ماه infinity22 2 5,734 08-05-2016 11:18 AM
آخرین ارسال: hassan_em
  ایجاد گلخانه زعفران Farzad-kh 1 3,022 06-22-2016 10:25 AM
آخرین ارسال: aminmh
  یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ Silver123 13 4,954 01-31-2016 06:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  فـــــــــــوري ==>> مشاوره براي فروش محصولات گلخانه اي شاهکار طبیعت 10 5,634 01-29-2016 01:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
Information گلخانه سعید saeid 4 2,023 01-27-2016 01:53 PM
آخرین ارسال: 66mohamad
  راهنمایی در مورد گلخانه پانصد متری! mogi 6 3,569 11-21-2015 12:51 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  مشاوره و راهنمایی برای ایجاد پرورش ماهی قزل الا hasanazad 1 2,361 11-10-2015 10:59 AM
آخرین ارسال: hasanazad
  گلخانه هیدروپنیک nicknam 2 2,084 06-30-2015 05:56 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
Thumbs Down کشت محصولات گلخانه ای خارج از فصل مسلم یوسفی 17 6,516 11-19-2013 05:47 PM
آخرین ارسال: mnmnjk

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS