ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاسيس داروخانه مناطق محروم
زمان کنونی: 04-27-2024, 03:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: داروساز
آخرین ارسال: arash.alirezaei
پاسخ: 6
بازدید: 1007

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-14-2017, 12:20 AM
ارسال: #1
سلام دوستان خوب هستيد من دانشجو داروسازي هستم دروغ چرا يك سال پشت كنكور بودم حساب كردم ديگه اواسط بيست و پنج تقريبا بيست و شيش درسم تموم مي شه بعدم دو سال طرح پيش روم هست .
بعدش مي تونم دو راه برم :1-تاسيس دارو خانه در مناطق محروم كه در امدش تا جايي كه من تحقيق كردم بين ماهي ٢٥ تا ٤٠ ميليون هست. يا مسءول فني در شهر شيراز يا تهران. حداقل در امدش ٧ حدا اكثر ١٢ ميليون. اين در امد ها بر اساس تحقيقات از دانشجويان سال بالايي اساتيد و داروساز هاي داخل كار به دستم رسيده

حالا با توجه به جنسيت مونثم مي ارزه براي پول پاشم برم مناطق محروم ?اصلا در مسءله ازدواجم تاثير منفي دار يا مثبت؟ چون دو سال مناطق محروم كار كنم يكم پول خودم در اوردم يه وامي هم مي گيرم جدا از ان امتيازم ٢٠٠٠ موقع فارقع تحصيلي مي دن كمي هم در دوسال كار و دو سال طرح.
راحت تهران و بعدش شيراز مي تونم برگردم داروخانه بزنم بد ترين داروخانه شيرازم روزي ٣ ميليون دارو مي فروشه متوسط هاش بين ٤ تا ٦. ابر قدرت هاش بين ٦ تا ٨. دولتي ها در حد در امد يك ماه جراح پلاستيك در يك روز دارو مي فروشه ولي ديگه ٣٠ شايدم سي و يك سالم شده تا اون موقع ايا ارزش دار با توجه به اين كه من تك فرزندم پدرم خودش دستش به دهنش مي رسه و جز خانه و زمين حدود دو ميليارد ثروت در حسابش دار بازم لازمه منم بدو ام دنبال پول يا با همون ٧ تا ١٢ ميليون در ماه سر كنم ايا ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-14-2017, 01:49 PM
ارسال: #2
RE: تاسيس داروخانه مناطق محروم
سلام
به نظر من میصرفه برید توی همون مناطق محروم چند سالی باشید و بعدش برگردید شهر بزرگ داروخونه بزنید

ولی سوالی که برام مطرحه اینه که الان به این مسئله فکر کردن یه کم زود نیست؟ چون تا اون زمان معلوم نیست چه طور بشه و چه اتفاقاتی بیفته
به نظرم سعی کنید در این مدت دانشجویی یکی اینکه اگه میتونید جایی به عنوان کارآموز کارکنید ( حتی بدون حقوق) که کاملا کار دستتون بیاد و ببینید شرکت های دارویی و بحث پورسانت و کار با پزشک و .... چطوریه
دوم اینکه توان علمی خودتون رو بالا ببرید ، زبان انگلیسی خودتون رو هم تقویت کنید که خیلی به کارتون میاد
 تشکر شده توسط: داروساز , r2013.samadi
08-14-2017, 04:35 PM
ارسال: #3
(08-14-2017 01:49 PM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  سلام
به نظر من میصرفه برید توی همون مناطق محروم چند سالی باشید و بعدش برگردید شهر بزرگ داروخونه بزنید

ولی سوالی که برام مطرحه اینه که الان به این مسئله فکر کردن یه کم زود نیست؟ چون تا اون زمان معلوم نیست چه طور بشه و چه اتفاقاتی بیفته
به نظرم سعی کنید در این مدت دانشجویی یکی اینکه اگه میتونید جایی به عنوان کارآموز کارکنید ( حتی بدون حقوق) که کاملا کار دستتون بیاد و ببینید شرکت های دارویی و بحث پورسانت و کار با پزشک و .... چطوریه
دوم اینکه توان علمی خودتون رو بالا ببرید ، زبان انگلیسی خودتون رو هم تقویت کنید که خیلی به کارتون میاد

درود برشما.
منم با نظر دوستمون موافقم. بهتره اول به عنوان کارآموز در داروخانه کار کنید تا چم و خم کار دستتون بیاد. اینطوری درصد شکستتون هم خیلی پایینه. موفق باشید.

وب مهراز :: طراحی و توسعه وب
09120642269
 تشکر شده توسط: داروساز
08-14-2017, 04:35 PM
ارسال: #4
سلام از سال چهارم مي تونم برم براي كار اموزي الان نمي تونم

از الان برنامم مشخص باشه خيالم راحت تر هست
08-14-2017, 04:37 PM
ارسال: #5
بعد ا. ان دو سال طرح دارم كه بايد كار كنم دوسال بسته يا از سال چهار برم ؟
08-16-2017, 11:57 AM
ارسال: #6
(08-14-2017 12:20 AM)داروساز نوشته شده توسط:  سلام دوستان خوب هستيد من دانشجو داروسازي هستم دروغ چرا يك سال پشت كنكور بودم حساب كردم ديگه اواسط بيست و پنج تقريبا بيست و شيش درسم تموم مي شه بعدم دو سال طرح پيش روم هست .
بعدش مي تونم دو راه برم :1-تاسيس دارو خانه در مناطق محروم كه در امدش تا جايي كه من تحقيق كردم بين ماهي ٢٥ تا ٤٠ ميليون هست. يا مسءول فني در شهر شيراز يا تهران. حداقل در امدش ٧ حدا اكثر ١٢ ميليون. اين در امد ها بر اساس تحقيقات از دانشجويان سال بالايي اساتيد و داروساز هاي داخل كار به دستم رسيده

حالا با توجه به جنسيت مونثم مي ارزه براي پول پاشم برم مناطق محروم ?اصلا در مسءله ازدواجم تاثير منفي دار يا مثبت؟ چون دو سال مناطق محروم كار كنم يكم پول خودم در اوردم يه وامي هم مي گيرم جدا از ان امتيازم ٢٠٠٠ موقع فارقع تحصيلي مي دن كمي هم در دوسال كار و دو سال طرح.
راحت تهران و بعدش شيراز مي تونم برگردم داروخانه بزنم بد ترين داروخانه شيرازم روزي ٣ ميليون دارو مي فروشه متوسط هاش بين ٤ تا ٦. ابر قدرت هاش بين ٦ تا ٨. دولتي ها در حد در امد يك ماه جراح پلاستيك در يك روز دارو مي فروشه ولي ديگه ٣٠ شايدم سي و يك سالم شده تا اون موقع ايا ارزش دار با توجه به اين كه من تك فرزندم پدرم خودش دستش به دهنش مي رسه و جز خانه و زمين حدود دو ميليارد ثروت در حسابش دار بازم لازمه منم بدو ام دنبال پول يا با همون ٧ تا ١٢ ميليون در ماه سر كنم ايا ؟

با سلام
اگر از کار داروخانه خوشت میاد میتوانی در این کار پیشرفت کنی و به پول کلان برسی و لی اگر این کار را دوست نداری می توانی در کارهای دیگر سرمایه گذاری کنید ولی از سرمایه گذاری مهمتر اینکه باید در کار انتخابی اطلاعات حد اقل داشته باشید تا بتوانید برنامه صحیح در رابطه باکسب و کارتان ارائه کنید و به در آمد بالا و ثروت برسید...
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تسهیلات بدون کارمزد در طرح روستایی و مناطق محروم bitumen 10 1,788 05-20-2016 12:26 AM
آخرین ارسال: hrt1371

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS