ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش گیاه آلوورا
زمان کنونی: 05-01-2024, 05:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: خانم مهندس
آخرین ارسال: Moya98
پاسخ: 6
بازدید: 927

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش گیاه آلوورا
09-04-2016, 01:52 PM
ارسال: #1
پرورش گیاه آلوورا
سلام دوستان روزاتون پر از پول
میخواستم نظرتون رو در مورد پرورش آلوورا بدونم
تحقیقاتی که خودم از اینترنت کردم شغل اسون و با درامد خوبیه ولی جهاد کشاورزی که رفتم کلا چیز دیگه ای میگفتن اینکه اسون نیست و چون تو استان البرز(که من هستم) بازاری نداره درامد خوبیم نداره
لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دادن راهنمایی کنن.
من که الان کاملا گیج شدم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-08-2016, 11:17 AM
ارسال: #2
RE: پرورش گیاه آلوورا
(09-04-2016 01:52 PM)خانم مهندس نوشته شده توسط:  سلام دوستان روزاتون پر از پول
تحقیقاتی که خودم از اینترنت کردم شغل اسون و با درامد خوبیه ولی جهاد کشاورزی که رفتم کلا چیز دیگه ای میگفتن اینکه اسون نیست و چون تو استان البرز(که من هستم) بازاری نداره درامد خوبیم نداره
من که الان کاملا گیج شدم

سلام
بنظرم صرفا نباید به گفته های انها اتکا کنین
از ارزشمندی کار اطمینان حاصل کنین، روش کار و امکان اجرایش رو بررسی کنین و شروع کنید در نهایت هم به بازاریابی نیاز دارید که جز حیاتی کاره
09-08-2016, 11:21 AM
ارسال: #3
(09-08-2016 11:17 AM)armin76 نوشته شده توسط:  
(09-04-2016 01:52 PM)خانم مهندس نوشته شده توسط:  سلام دوستان روزاتون پر از پول
من که الان کاملا گیج شدم

سلام
بنظرم صرفا نباید به گفته های انها اتکا کنین
از ارزشمندی کار اطمینان حاصل کنین، روش کار و امکان اجرایش رو بررسی کنین و شروع کنید در نهایت هم به بازاریابی نیاز دارید که جز حیاتی کاره
حتی توی البرز فروش خوبی نداشته باشید با یه تیم بازاریابی قوی بازار جدیدی توی شهرهای دیگه میتونید داشته باشید
09-08-2016, 05:57 PM
ارسال: #4
(09-04-2016 01:52 PM)خانم مهندس نوشته شده توسط:  سلام دوستان روزاتون پر از پولمیخواستم نظرتون رو در مورد پرورش آلوورا بدونمتحقیقاتی که خودم از اینترنت کردم شغل اسون و با درامد تور کیش خوبیه ولی جهاد کشاورزی که رفتم کلاچیز دیگه ای میگفتن اینکه اسون نیست و چون تو استان البرز(که من هستم) بازاری نداره درامدخوبیم ندارهلطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دادن راهنمایی کنن.من که تور ترکیه الان کاملا گیج شدمسلام دوستان روزاتون تور ترکیه پر از پولمیخواستم نظرتون رو در مورد پرورش آلوورا بدونمتحقیقاتی که خودم از اینترنت کردم شغل اسون و با درامد خوبیه ولی جهاد کشاورزی که رفتم کلاچیز دیگه ای میگفتن اینکه اسون نیست و چون تو استان البرز(که من هستم) بازاری نداره درامد خوبیم ندارهلطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دادن راهنمایی کنن.من که الان کاملا گیج شدمرو در مورد پرورش آلوورا بدونمتحقیقاتی که خودم از اینترنت کردم شغل اسون و با درامد خوبیه ولی جهاد کشاورزی که رفتم کلاچیز دیگه ای میگفتن اینکه اسون نیست و چون تو استان البرز(که من هستم) بازاری نداره درامد خوبیم ندارهلطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دادن راهنمایی کنن.من که الان کاملا گیج شدمرو در مورد پرورش آلوورا بدونمتحقیقاتی که خودم از اینترنت کردم شغل اسون و با درامد خوبیه ولی جهاد کشاورزی که رفتم کلاچیز دیگه ای میگفتن اینکه اسون نیست و چون تو استان البرز(که من هستم) بازاری نداره درامد خوبیم ندارهلطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دادن راهنمایی کنن.من که الان کاملا گیج شدم

درود
این
یاه طوریه که مخاطب خواص خودشو داره و اکثرا تو حوضه لوازم آرایشی کاربرد داره
اگر بتونید تو این زمینه برید خیلی خوبه
و اینکه کی گفته توی کرج بازار نداره ؟ کرج بعد از تهران بهترین و بزرگترین بازار شماست !

09-08-2016, 06:35 PM
ارسال: #5
به نظر من شما واسه بررسی صحت کارمندای جهاد میتونید ابتدا مقداری از محصولو بخرید و بازاریابی کنید ببینید بازارش هست یا ن
بعد میتونید خودتون تولید کنین من خودم با این روش بازار قارچ بررسی کردم (میخاستم پرورش قارچ احداث کنم ) و خیلی چیزا فهمیدم

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
05-02-2017, 01:58 AM
ارسال: #6
بله چند وقت پیش منم می خواستم بکارم در اول که برسی کردم همه چی خوب بود ولی که تحقیقمو بیشتر کردم با مشکل کاشت رو به رو شدم که به دما حساسه و تباید دما زیر ۱ درجه بره و این که هر ۱۰ یا ۱۴ روز اب می خواد و مشکل بازار فروش
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue پرورش عقرب/نیاز به سرمایه گزار علی سلیمانزاده 1 1,118 10-01-2018 03:29 PM
آخرین ارسال: Homayoun
  پرورش عقرب hojjat.a 1 1,928 07-05-2017 12:52 AM
آخرین ارسال: samire
Wink پرورش شتر مرغ tetra 5 662 07-02-2017 11:02 PM
آخرین ارسال: moele
  پرورش میگو kasimaby 0 330 02-25-2017 07:46 PM
آخرین ارسال: kasimaby
  پرورش گیاه آلوورا خانم مهندس 0 357 09-04-2016 01:45 PM
آخرین ارسال: خانم مهندس
  پرورش بوقلمون lvlahyar 3 616 09-07-2015 09:01 PM
آخرین ارسال: aminjan
  پرورش جوجه مرغ گوشتی به تعداد هزارتا در مکان صد متری ممدرضا88 5 1,222 09-07-2015 07:32 PM
آخرین ارسال: lvlahyar
  کدام حیوان را برای پرورش انتخاب کنم؟ m.rezapour 2 1,270 09-07-2015 07:28 PM
آخرین ارسال: lvlahyar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS