ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چطوری درآمدم رو افزایش بدم
زمان کنونی: 05-01-2024, 01:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi_ramji
آخرین ارسال: rad86
پاسخ: 2
بازدید: 352

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری درآمدم رو افزایش بدم
05-28-2017, 11:55 AM
ارسال: #1
Sad چطوری درآمدم رو افزایش بدم
سلام من مدت چهار سال هست که توی یک شهر کوچیک یک خدمات کامپیوتری تاسیس کردم تحصیلات مهندسی نرم افزار هست و تخصص اصلیم شبکه هست و تجربه زیادی در کارهای مرتبط با کامپیوتر دارم. در واقع دانش کافی رو برای کار دارم. اما بازار کارم شدیدا افول کرده تا حدی که اجاره مغازه ام رو هم نمیتونم جور کنم. انقد که به سرم زده مغازه رو جمعش کنم و یه کار دیگه بکنم اما نمیدونم چیکار. از دوستان راهنمایی میخوام که چه کار کنم که شرایطم تغییر کنه و بازارم یهتر بشه.
تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-06-2017, 01:13 PM
ارسال: #2
RE: چطوری درآمدم رو افزایش بدم
کارهایی که رو بورس هستن خوراک و پوشاک هست .

من خودم به همه ، ارزانسرای پوشاک زنانه ور توصیه میکنم . اگر علاقه داشته باشی ، کار خیلی پر سودی هست و به راحتی میتونی بعد از 2 سال شروع کنی به افزایش مغازه ها و زدن شعبه جدید .

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان کسی میدونه که آیا میشه ماکارونی و پاستا رو به صورت خونگی بسته بندی کرد؟؟ raz_mm 1 1,001 08-23-2017 05:54 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  درخواست راهنمایی : با 70 میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ reza.keyfi 21 15,541 05-05-2015 04:10 PM
آخرین ارسال: yoyo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS