ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره جهت سرمایه گذاری
زمان کنونی: 04-26-2024, 11:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sjd
آخرین ارسال: mirab
پاسخ: 4
بازدید: 674

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره جهت سرمایه گذاری
09-11-2016, 02:45 AM
ارسال: #1
مشاوره جهت سرمایه گذاری
نمی دونم سوالم رو تو جای مناسبی مطرح می کنم یا نه ، در هر صورت شرمنده اگه مغایرتی وجود داره

بنده می تونم با فروش دو دستگاه آپارتمان مبلغ ۱ میلیارد تومان نقدینگی همراه با سود ۲۵درصد بانکی کسب کنم

سوالم اینه که آیا گذاشتن این مبلغ پول در بانک و جمع شدن سود پول برای مدت ۳ سال کار درستی است ؟ (نردیک به ۲ میلیارد جمع میشه ) همچنین از سال سوم به بعد با سود پول آپارتمان خریداری می شود

آیا این سرمایه گذاری رو تایید می کنید ؟ ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-11-2016, 01:06 PM
ارسال: #2
RE: مشاوره جهت سرمایه گذاری
(09-11-2016 02:45 AM)sjd نوشته شده توسط:  نمی دونم سوالم رو تو جای مناسبی مطرح می کنم یا نه ، در هر صورت شرمنده اگه مغایرتی وجود داره

بنده می تونم با فروش دو دستگاه آپارتمان مبلغ ۱ میلیارد تومان نقدینگی همراه با سود ۲۵درصد بانکی کسب کنم

سوالم اینه که آیا گذاشتن این مبلغ پول در بانک و جمع شدن سود پول برای مدت ۳ سال کار درستی است ؟ (نردیک به ۲ میلیارد جمع میشه ) همچنین از سال سوم به بعد با سود پول آپارتمان خریداری می شود

نکته اول درباره این سوال اینکه هر چند آدم از اعتقادات و باورهای کسانی که نمیشناسه اطلاع نداره ولی من شخصا به همه این توصیه رو میکنم که تا جایی که میتونید از بانکها و دیگرانی که بابت پولی که به شما قرض میدن شرط سود میکنند وام نگیرید و پولتون رو هم با شرط گرفتن سود به کسی قرض ندید چرا که این دو ربا دادن و ربا گرفتن هستند متاسفانه سیستم بانکی کشور بر خلاف همه ادعاها ربوی هست

نکته دوم اینکه به اصل سرمایه برای بار اول و به اون مقدار از سود پول ( چه حاصل از کار چه از سود بانکی ) که تا آخر سال ( خمسی ) باقی میمونه خمس تعلق میگیره که در این صورت جمع پولی که باقی میمونه طبیعتا از برآوردهای اولیه ممکنه کمتر باشه ( برای کسانی که به خمس اعتقاد دارند )

نکته سوم اینکه کلا فکر میکنم سرمایه گذاری در املاک به خصوص املاک مسکونی کار درستی نیست و در حال حاضر ارزش املاک در کشور خیلی غیر واقعی هست و اگر کسی بتونه کار درستی با پولش انجام بده بهتره اگرم اهل کار نیست یا اهل کار درست نیست که هیچ

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ
09-26-2016, 05:10 PM
ارسال: #3
اگه میخوای معرفیت کنم به یکی که بهت چم و خم کارو بگه
10-01-2016, 01:59 PM
ارسال: #4
(09-11-2016 01:06 PM)a.ink نوشته شده توسط:  
(09-11-2016 02:45 AM)sjd نوشته شده توسط:  نمی دونم سوالم رو تو جای مناسبی مطرح می کنم یا نه ، در هر صورت شرمنده اگه مغایرتی وجود داره

نکته اول درباره این سوال اینکه هر چند آدم از اعتقادات و باورهای کسانی که نمیشناسه اطلاع نداره ولی من شخصا به همه این توصیه رو میکنم که تا جایی که میتونید از بانکها و دیگرانی که بابت پولی که به شما قرض میدن شرط سود میکنند وام نگیرید و پولتون رو هم با شرط گرفتن سود به کسی قرض ندید چرا که این دو ربا دادن و ربا گرفتن هستند متاسفانه سیستم بانکی کشور بر خلاف همه ادعاها ربوی هست

نکته دوم اینکه به اصل سرمایه برای بار اول و به اون مقدار از سود پول ( چه حاصل از کار چه از سود بانکی ) که تا آخر سال ( خمسی ) باقی میمونه خمس تعلق میگیره که در این صورت جمع پولی که باقی میمونه طبیعتا از برآوردهای اولیه ممکنه کمتر باشه ( برای کسانی که به خمس اعتقاد دارند )

نکته سوم اینکه کلا فکر میکنم سرمایه گذاری در املاک به خصوص املاک مسکونی کار درستی نیست و در حال حاضر ارزش املاک در کشور خیلی غیر واقعی هست و اگر کسی بتونه کار درستی با پولش انجام بده بهتره اگرم اهل کار نیست یا اهل کار درست نیست که هیچ

ایشون درست میفرمایند، هرچند سیستم بانکی کشور به نظر میرسه مشکلاتی از قبیل ربا خواری دارن، اما علما در این باره نظر مخالفی ندارن، تا اونجایی که اطلاع دارم آیت الله انشاءالله مرحوم بهجت در اینباره نظر قطعی ندادن، فقط گفتن که با این شرایط سرمایه گذاری حرام نیست، اما حرفی از گذاشتن پول توی بانک نزده که احتمالا جانب احتیاط رو رعایت فرموده اند، من به شخصه نه میتونم از بانک وام بگیرم و نه حتی حاضرم بگیرم و همینطور پول توی بانک بذارم. فقط به خاطر اینکه جانب احتیاط رو رعایت کرده باشم. به هر حال نظر همه علما درباره گذاشتن پول در بانک به نیت گرفتن سود یکسان است و همه گفته اند که حرام است و ربا محسوب میشود، و اکثر علما گفته اند که اگر پولی در بانک میگذارید به نیت مضاربه و از این قبیل بگذارید و بانک رو وکیل مطلق پول خودتون قرار بدید، که اگر بانک مشکل شرعی داشت، تکلیف از شما ساقط بشه، در مورد گرفتن وام هم شرایطی هست که اون هم توی اینترنت سرچ کنید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سرمایه اولیه بانکها ازکجامیاد؟ مدینه 0 394 05-24-2017 09:20 AM
آخرین ارسال: مدینه
  سپرده گذاری ماهانه بلند مدت (مشورت) مهدی ر 5 926 12-30-2015 11:43 AM
آخرین ارسال: مهدی ر
  سرمایه گذاری 15 برابری omid.monibi 6 1,293 04-15-2014 12:47 PM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی sahhosseiny 9 2,122 09-28-2013 01:14 AM
آخرین ارسال: شهريار
  راهنمایی جهت حل مشکل اپارتمان رهن بانک mir abbas 1 945 12-15-2012 05:57 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  سپرده گذاری در موسسه صالحین(پیشنهاد میکنید یا نه؟) myreza_12345 10 3,459 11-05-2012 07:43 PM
آخرین ارسال: مهدی 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS