ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

داشتن مهارت ولی سردرگم
زمان کنونی: 05-21-2024, 06:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: arman26aria
آخرین ارسال: sinap
پاسخ: 3
بازدید: 1039

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داشتن مهارت ولی سردرگم
11-07-2016, 12:25 PM
ارسال: #1
داشتن مهارت ولی سردرگم
عرض ادب و سلام به همه
مستقیم برم سراصل مطلب"دوستان من 25 سالمه و شغلم خیاطی بود تا 3سال بیش ولی اصلا علاقه و استعدادی نداشتم و بخاطر تصادفی که کردم دیگه نرفتم...ازطرفی من تو زمینه کامبیوتری مهارت زیادی دارم البته بصورت تقریبا حرفه ای و اینکه خودم بصورت تجربه ای یادگرفتم..همسایه ما خدمات کامبوتری هست همیشه برای تعمییر ورفع مشکلات منو خبرمیکنه تا رفعش کنم..تا چند روز قبل به من بیشنهاد داد کارکنم باهاش و منم استقبال کردم ولی بعدش منصرف شد..ولی این جرقه زو زد که من خودم برم دنبال این شغل...ولی نه سرمایه ای هست و نه بشتوانه ای دارم...ولی به مهارت و علاقه خودم تو این زمینه شکی ندارم و برام ثابت شده..
الان من چکنم؟؟هیچ راهی به زهنم نمیرسه وقتی سرمایه ای ندارم18
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-26-2016, 03:16 AM
ارسال: #2
RE: داشتن مهارت ولی سردرگم
شما نباید دنبال شغلی باشی که بهت حقوق بدن باید دنبال راه اندازی یک کسب و کار باشید
12-26-2016, 08:53 PM
ارسال: #3
RE: داشتن مهارت ولی سردرگم
(11-07-2016 12:25 PM)arman26aria نوشته شده توسط:  عرض ادب و سلام به همه
مستقیم برم سراصل مطلب"دوستان من 25 سالمه و شغلم خیاطی بود تا 3سال بیش ولی اصلا علاقه و استعدادی نداشتم و بخاطر تصادفی که کردم دیگه نرفتم...ازطرفی من تو زمینه کامبیوتری مهارت زیادی دارم البته بصورت تقریبا حرفه ای و اینکه خودم بصورت تجربه ای یادگرفتم..همسایه ما خدمات کامبوتری هست همیشه برای تعمییر ورفع مشکلات منو خبرمیکنه تا رفعش کنم..تا چند روز قبل به من بیشنهاد داد کارکنم باهاش و منم استقبال کردم ولی بعدش منصرف شد..ولی این جرقه زو زد که من خودم برم دنبال این شغل...ولی نه سرمایه ای هست و نه بشتوانه ای دارم...ولی به مهارت و علاقه خودم تو این زمینه شکی ندارم و برام ثابت شده..
الان من چکنم؟؟هیچ راهی به زهنم نمیرسه وقتی سرمایه ای ندارم18

دقیقا در چه زمینه هایی مرتبط با کامپیوتر مهارت دارید و مهارتتون در چه حدی هست؟

پیشنهاد من به شما این هست که توی شهرتون دنبال یه کار مرتبط با مهارتی که کسب کردید بگردید
کم کم تخصصی تر یاد بگیرید و تجربتون رو افزایش بدید
میتونید با جاهایی که مرتبط با کامپیوتر هستن مثلا فروشنده های نرم افزار که تعمیرات انجام نمیدن صحبت کنید که اونا تعمیر بگیرن و شما انجام بدید ، درصدی هم به اونا بدید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای داشتن شغل wildfire55521 8 3,103 11-21-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
Rainbow مهارت های لازم برای موفقیت در یافتن کار مهرشاد میردائمی 0 1,052 08-15-2013 04:03 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS