ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی
زمان کنونی: 05-05-2024, 06:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: maryam_95
آخرین ارسال: melisa8
پاسخ: 9
بازدید: 1350

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
05-15-2016, 11:22 AM
ارسال: #1
Lightbulb راهنمایی
سلام دوستان روز بخیر
من تازه واردم
در زمینه اجاره بوفه مدارس هرکسی هرچی میدونه یا دیده و شنیده لطفا بگه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-15-2016, 01:03 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی
(05-15-2016 11:22 AM)maryam_95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان روز بخیر
من تازه واردم

دقیقا چه چیزیش رو مد نظر دارید ؟
05-15-2016, 01:13 PM
ارسال: #3
(05-15-2016 01:03 PM)aligoli نوشته شده توسط:  
(05-15-2016 11:22 AM)maryam_95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان روز بخیر
من تازه واردم

دقیقا چه چیزیش رو مد نظر دارید ؟

اینکه باید چطور اجاره کرد و مجوز خاصی میخواد؟
05-15-2016, 01:15 PM
ارسال: #4
خوراکی های دست ساز میشه عرضه کرد؟
05-15-2016, 04:32 PM
ارسال: #5
مجوز نیاز نداره هر چیزی هم که مدرسه و انجمن اولیا باهاش مخالف نباشند می تونید بیارید .سود بسیار خوبی هم داره به شرط اینکه مسئولین مدرسه اذیت نکنند
در مورد اجاره هم باید به مدارسی که می خواهید اجاره کنید مراجعه کنید باهاشون حرف بزنید اما اکثرا دست خود اقوام مستخدم مدرسه یا مدیر و ناظم و....است و سود اصلیشم تو همین خوراکی های دست سازه .مثلا یک نفر را میشناختم تو مدرسه اسنک می فروخت مدرسه 1000نفره هم بود در کمتر از 3سال زندگیش از این رو به اون رو شد.بهش گفته بودند بوی سرخ کرده نمی تونی راه بندازی اونم مواد اسنک را تو خونه درست می کرد می آورد تو مدرسه می گذاشت لای نون و دستگاه

همین صاحب آیس پک تو خاطراتش یکی از کارهای بسیار پرسود که از زمین بلندش کرده را همین اجاره کردن چندتا بوفه مدرسه عنوان می کنه

این کار همیشه مشتری دارید و حتی میاند در بوفه صف می کشندمثل سوپری که دمش بیاند صف بکشند!!!!!!!
 تشکر شده توسط: maryam_95
05-15-2016, 09:47 PM
ارسال: #6
(05-15-2016 04:32 PM)moele نوشته شده توسط:  مجوز نیاز نداره هر چیزی هم که مدرسه و انجمن اولیا باهاش مخالف نباشند می تونید بیارید .سود بسیار خوبی هم داره به شرط اینکه مسئولین مدرسه اذیت نکنند
در مورد اجاره هم باید به مدارسی که می خواهید اجاره کنید مراجعه کنید باهاشون حرف بزنید اما اکثرا دست خود اقوام مستخدم مدرسه یا مدیر و ناظم و....است و سود اصلیشم تو همین خوراکی های دست سازه .مثلا یک نفر را میشناختم تو مدرسه اسنک می فروخت مدرسه 1000نفره هم بود در کمتر از 3سال زندگیش از این رو به اون رو شد.بهش گفته بودند بوی سرخ کرده نمی تونی راه بندازی اونم مواد اسنک را تو خونه درست می کرد می آورد تو مدرسه می گذاشت لای نون و دستگاه

همین صاحب آیس پک تو خاطراتش یکی از کارهای بسیار پرسود که از زمین بلندش کرده را همین اجاره کردن چندتا بوفه مدرسه عنوان می کنه

این کار همیشه مشتری دارید و حتی میاند در بوفه صف می کشندمثل سوپری که دمش بیاند صف بکشند!!!!!!!

دوست عزیز از وقت و حوصله ای که بخرج داد تا راهنمایی کنید بسیار سپاسگزارم

آخه جایی خوندم که گویا کارت بهداشت (!) هم نیازه.
در مورد میزان اجاره چیزی میدانید,؟ نسبت به بیرون از مدرسه باید کمتر باشه درسته؟
05-15-2016, 10:48 PM
ارسال: #7
(05-15-2016 09:47 PM)maryam_95 نوشته شده توسط:  
(05-15-2016 04:32 PM)moele نوشته شده توسط:  مجوز نیاز نداره هر چیزی هم که مدرسه و انجمن اولیا باهاش مخالف نباشند می تونید بیارید .سود بسیار خوبی هم داره به شرط اینکه مسئولین مدرسه اذیت نکنند

خواهش می کنم

من اطلاعاتم قدیمی
اما به طور خلاصه بگم همه اش دست خود مسئولین مدرسه است .گاهی اوقات هم شاید یک بازرسی بیاد سرک بکشه اما همون بازرس هم پیچش دست مدرسه است .اجاره هم به دو صورته یا کلا مدرسه به هر قیمتی بخواهد به هر کسی میده یا مزایده ای می کنند مثلا میگند پایه سالی 5میلیون حالا یکی میگه من 5500میدم یکی 6تومن و....اما در اکثر موارد مدرسه به هر کسی بخواهد می دهد .تمام این سوالات شما فقط فقط جوابش با مذاکره مستقیم با چند مدرسه به دست میاد .منطقه مدرسه بالاشهر پایین شهر شلوغ و خلوت و......میتونه قیمت را از زمین تا آسمون تغییر بده پس هر عددی من یا هر کس دیگه بگه هیچ ارزشی نداره .کارت بهداشت هم خیلی از اصناف مواد غذایی می گیرند گرفتنش زیاد مشکل نیست تازه بر فرضی که مدرسه بخواهد
 تشکر شده توسط: maryam_95 , Fery Farrokhzad
05-15-2016, 10:58 PM
ارسال: #8
(05-15-2016 10:48 PM)moele نوشته شده توسط:  
(05-15-2016 09:47 PM)maryam_95 نوشته شده توسط:  

خواهش می کنم

من اطلاعاتم قدیمی
اما به طور خلاصه بگم همه اش دست خود مسئولین مدرسه است .گاهی اوقات هم شاید یک بازرسی بیاد سرک بکشه اما همون بازرس هم پیچش دست مدرسه است .اجاره هم به دو صورته یا کلا مدرسه به هر قیمتی بخواهد به هر کسی میده یا مزایده ای می کنند مثلا میگند پایه سالی 5میلیون حالا یکی میگه من 5500میدم یکی 6تومن و....اما در اکثر موارد مدرسه به هر کسی بخواهد می دهد .تمام این سوالات شما فقط فقط جوابش با مذاکره مستقیم با چند مدرسه به دست میاد .منطقه مدرسه بالاشهر پایین شهر شلوغ و خلوت و......میتونه قیمت را از زمین تا آسمون تغییر بده پس هر عددی من یا هر کس دیگه بگه هیچ ارزشی نداره .کارت بهداشت هم خیلی از اصناف مواد غذایی می گیرند گرفتنش زیاد مشکل نیست تازه بر فرضی که مدرسه بخواهد

بازم ممنون.درست میگید.
اطلاعات بسیار مفیدی بود
06-22-2016, 10:18 AM
ارسال: #9
من بهتون توصیه میکنم که از یکی دو تا مدرسه تحقیق کنید و اطلاعات بابت درآمد و نوع عملکرد بگیرید بعد اقدام کنید موفق باشید

درب pvc نمای اسپایدر قفل و دستگیره جک پارکینگی شیشه لمینت شیشه سکوریت درب اتوماتیک شیشه ای درب سکشنال پروفیل پنجره راهبند درب ضد حریق گیت کنترل تردد قفل الکترونیکی پنجره دوجداره
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای ثبت بسته آموزشی rasoolataeiyan 0 294 07-13-2019 04:51 PM
آخرین ارسال: rasoolataeiyan
  یه راهنمایی . معرفی چندتا اموزشگاه تعمیرات موبایل و کامپیوتر در تهران mohammad.b 7 4,798 09-21-2016 02:04 PM
آخرین ارسال: amirhosein rostami
  راهنمایی درباره برنامه نویسی arsho 2 908 05-09-2014 08:16 AM
آخرین ارسال: phoenix021
  درخواست راهنمایی درباره به راه انداختن نرم افزار حسابداری mahyar1366 3 1,184 12-29-2013 09:42 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  راهنمایی در مورد وام بانکی arm84 0 658 11-21-2013 01:52 PM
آخرین ارسال: arm84
  درموردبازاریابی طراحی وبسایت راهنمایی میخواهم farsi 8 1,285 06-30-2013 03:05 PM
آخرین ارسال: farsi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS