ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک کنید چکار کنم
زمان کنونی: 05-04-2024, 03:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Herolife
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
پاسخ: 18
بازدید: 2833

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کنید چکار کنم
07-05-2016, 12:09 PM
ارسال: #11
RE: کمک کنید چکار کنم
(07-04-2016 02:07 AM)Herolife نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام کاربران و میلیاردر های عزیز

اقا خیلی ساده بگم براتون
پول دراوردن خیلی سخت شده
مخصوصا برای کسی که شناخت کافی نداره از بازار
اینجا امدم که کمکم کنید و راهنمایی کنید که چکار کنم و چه کسب و کاری رو شروع کنم

ما یه خونه داشتم که مجبور شدیم بفروشیم و بزنیم به زخم زندگی و بعد از اون یه کمی از اون پول که تقریبا میشه 60/70 میلیون برامون موند و این شد یه سرمایه ای برای کار

اقا بعداز کلی بدبختی میخوام یه کسب و کار شروع کنم
به نظر شما چکار کنم با این 60/70 میلیون
چه کسب و کاری رو شروع کنم
کاری رو شروع کنم
بزارمش تو بانک
تو بورس
چکار کنم

درامد داشتن برام مهمه چون که شرایط ما یه طوری هست که دخلمون به خرجمون نمیرسه و من باید کمک حال خانواده باشم و درامد داشته باشم مخصوصا با این حقوق بازنشستگی پدر که هیچی نیست

درمورد توانایی ها هم خیلی خلاصه بگم

طراحی وب-ساخت انواع برنامه هم برای موبایل و هم برای کامپیوتر-ساخت و طراحی بازی هم برای موبایل و هم برای pc-طراحی بنر و اینجور چیزا(کلا کار با فوتوشاپ)
خلاصه اینکه کلا کار با کامپیوتر رو اشنایی کامل دارم
مهارت های دیگه هم فقط اشنایی دارم ولی تخصص اصلیم و چیزی که بلدم کامپیوترهست

حالا هرچی باشه من انجام میدم .فقط از این حالت دربیایم و یه درامدی داشته باشم

دوستان لطفا.تورو خدا هرکی اطلاعی داره بگه و کمک کنه
همکاری کنید دوستان میلیاردر من
یاعلی

سلام دوست خوبم
مرسی که ما رو قابل دونستی.تمام مهارت هایی که نوشتی خیلی عالیند ولی زمانی که نمیتونی هیچ درآمدی از اون ها داشته باشی عملا به هیچ دردی نمیخورن. من هم دقیقا شرایط مشابهی داشتم. حتی شهر محل سکونتم را عوض کردم تا بتونم کار خودم را شروع کنم. اینکه دوست داری کار خودت را شروع کنی واقعا آفرین داره. من درباره ی چیزهایی که تجربه ندارم نمیتونم بهت ایده بدم. اما درباره ی کار خودم میگم. نگفتی تو کدوم شهر زندگی میکنی؟ کاری که من شروع کردم تولید یه کالایی بود که با سرمایه ی حدودا 60 تومن میشه شروع کرد. ولی چیزی که بعد از شروع کارم فهمیدم این بود که تولید واقعا دردسر و سود کم داره. افرادی هستند که این کالا رو از ما میخرند و باسود خوبی به مغازه دارها می فروشند و یا خودشون توی بازارهای روز میفروشند و سود خوبی هم میکنند.من میتونم همین کالا رو براتون با قیمت خیلی مناسب تهیه کنم تا خودت رو محک بزنی.اولش از خیلی کم شروع کن. فقط اینو میدونم که توی شهرهای دیگه واقعا فروش خوبی داره و با توجه به اینکه با قیمت خیلی مناسب برات جور میکنم میتونی راحت بفروشی. هیچ کاری مثل فروشندگی درآمد نداره. خوبیش به اینکه نیازی نیست سرمایه ات رو به خطر بندازی. میتونی از خیلی کم شروع کنی و با یه کم تلاش به نتیجه که رسیدی کارتو گسترش بدی. نیازی به اجاره کردن جا هم نداره. اگه به راهنمایی و اطلاعات بیشتر نیاز داری برام پیام بذار.تا شماره تلفنم رو برات بفرستم. امیدوارم هر راهی رو که انتخاب میکنی به یاری خدای بزرگ موفق باشی و دل خانواده ات را شاد کنی.

ترفندبهترین های دنیافقط تکراروتمرین است
تکرارمادرتمام مهارتهاست.آنتونی رابینز
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-06-2016, 02:53 PM
ارسال: #12
واقعا از تمام میلیاردر ها سپاس گذارم
واقعا دستتون درد نکنه
واقعا خسته نباشید

یه موضوع جدید درست کردم و در اون درمورد مشکل و راه حل برای خودم بحث کردم و از شما راهنمایی خواستم
هر کسی اینجا میخواد واسه خودش تبلیغی بکنه و بره
واقعا خسته نباشید
اینه کمک کردن و راهنمایی کردن
واقعا نمیدونم چی بکم

تا توانی کاری به دست آور
دست روی دست گذاشتن هنر نمی باشد
07-07-2016, 07:36 AM
ارسال: #13
دست شما میلیاردر های عزیز درد نکنه
واقعا گل کاشتید
همه کمک کردید

خیلی خیلی ممنونم
من الان از پیشنهاد های شما کار پیدا کردم پولم زیاد شده الان نصف ایتالیا مال منه
فقط از راهنمایی های شماست که به اینجا رسیدم

خیلی خیلی ممنون

باتشکر فراوان

تا توانی کاری به دست آور
دست روی دست گذاشتن هنر نمی باشد
07-14-2016, 01:14 AM
ارسال: #14
(07-04-2016 02:07 AM)Herolife نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام کاربران و میلیاردر های عزیز

اقا خیلی ساده بگم براتون
پول دراوردن خیلی سخت شده

ما یه خونه داشتم که مجبور شدیم بفروشیم و بزنیم به زخم زندگی و بعد از اون یه کمی از اون پول که تقریبا میشه 60/70 میلیون برامون موند و این شد یه سرمایه ای برای کار

کاری رو شروع کنم
بزارمش تو بانک
تو بورس
چکار کنم

درامد داشتن برام مهمه چون که شرایط ما یه طوری هست که دخلمون به خرجمون نمیرسه و من باید کمک حال خانواده باشم و درامد داشته باشم مخصوصا با این حقوق بازنشستگی پدر که هیچی نیست

طراحی وب-ساخت انواع برنامه هم برای موبایل و هم برای کامپیوتر-ساخت و طراحی بازی هم برای موبایل و هم برای pc-طراحی بنر و اینجور چیزا(کلا کار با فوتوشاپ)

یاعلی

با سلام دوست عزيز
من اگر جاي شما بودم شخصي با توانايي شما براي دفتر فني بسيار ايده آل هست و از دفتر فني غافل نشو كه خيلي كار پر درآمديه و هميشه سال كار داره. البته سرمايه اوليش با كار شما ميخونه فقط ممكنه نتوني دستگاه پلات حرفه اي بگيري كه اونم ميتوني بعد يكي دو ماه كار و قسطي خريدن داشته باشي. نترس و برو تو دل كار چون ترس پله ي اول شكسته. اينم فراموش نكن براي شروع هر كار اول تحقيق دوم تحليل و در آخر شروع كن. تحقيق شامل محل كسب كه تو دفتر فني ميشه مثلا دانشگاه نزديكه محل هست يا نه و يه سري چيزاي ديگه كه بري تو كار خودت متوجه ميشي تحليل مثل اين كه شما ميخواي ببيني كار شما سودش چند چنده. البته كه كسي كه خودش دفتر فني داره نمياد به شما بگه پس زحمتش گردنه خودته. مثلا برو قيمت كاغد و بگير عمده اي بعد از خود دستگاه فروشا بپرس جوهر دستگاه براي چند تا كپيه و اين جور چيزا ديگه و بعد كه فهميدي چي به چيه و اين كار يه معامله برد برد هست برو به سمت اجاره محل و خريد دستگاه هات
موفق باشي
07-15-2016, 12:44 PM
ارسال: #15
(07-14-2016 01:14 AM)RamHad نوشته شده توسط:  

اقا خیلی ساده بگم براتون
پول دراوردن خیلی سخت شده

کاری رو شروع کنم
بزارمش تو بانک
تو بورس
چکار کنم

یاعلی

با سلام دوست عزيز
من اگر جاي شما بودم شخصي با توانايي شما براي دفتر فني بسيار ايده آل هست و از دفتر فني غافل نشو كه خيلي كار پر درآمديه و هميشه سال كار داره. البته سرمايه اوليش با كار شما ميخونه فقط ممكنه نتوني دستگاه پلات حرفه اي بگيري كه اونم ميتوني بعد يكي دو ماه كار و قسطي خريدن داشته باشي. نترس و برو تو دل كار چون ترس پله ي اول شكسته. اينم فراموش نكن براي شروع هر كار اول تحقيق دوم تحليل و در آخر شروع كن. تحقيق شامل محل كسب كه تو دفتر فني ميشه مثلا دانشگاه نزديكه محل هست يا نه و يه سري چيزاي ديگه كه بري تو كار خودت متوجه ميشي تحليل مثل اين كه شما ميخواي ببيني كار شما سودش چند چنده. البته كه كسي كه خودش دفتر فني داره نمياد به شما بگه پس زحمتش گردنه خودته. مثلا برو قيمت كاغد و بگير عمده اي بعد از خود دستگاه فروشا بپرس جوهر دستگاه براي چند تا كپيه و اين جور چيزا ديگه و بعد كه فهميدي چي به چيه و اين كار يه معامله برد برد هست برو به سمت اجاره محل و خريد دستگاه هات
موفق باشي
07-15-2016, 01:07 PM
ارسال: #16
داداش من میدونم چطور باید از تواناییت استفاده کنی تا به پول کلان برسی فقط باید با هم شراکت کنیم سودش هم نصف نصف من به فردی مثل تو احتیاج دارم
09214098697 این شماره منه بهم خبرشو بده حتما
07-15-2016, 10:35 PM
ارسال: #17
سلام
من هم شرایط شما رو داشتم و تقریبا دارم
در زمینه برنامه نویسی اندروید و ویندوز سخت افزار و نرم افزار کامل مسلط هستم
من اول یک خدمات کامپیوتری زدم خوبی هایی داشت مثلا درامدش بدک نبود ولی یک روز هست یک روز نیست من زدم بیرون از این کار چون هم حس میکردم بیش تر از اینا میتونم و هم حوصله کلنجار با مشتری سر دو هزار تومن پول رو نداشتم
بعد زدم تو کار تبلیغات البته خدمات کامپیوتری رو هم که داشتم تبلیغات (گرفتن سفارش کارت ویزیت و تراکت )و اینا رو انجام میدادم ولی اونم به دردم نخورد چون فصلیه و میدون دوی زیاد داره بعد زدم تو کار فروش محصولات یزدی بعد دیدم اصلا اهل این کار نیستم بعد زدم تو کار خشک کردن سبزیجات که اصلا هر جور فکر کردم با مهارت هام جور در نیمد در اخر به یک نتیجه رسیدم اولین چیزی که من از برنامه نویسی یادگرفته بودم بازی سازی بود و در اخر هم فهمیدم فقط همون میتونه هم من رو ارضا کنه و هم منبع درامدم باشه
یک پروژه رو به صورت مستقل شروع کردم گرافیست گرفتم و خدا رو شکر در مراحل اخر ساختش هستم
تهش رو بگم به نظر من اگر میخواهید واقعا میلیاردر بشید یک راه دارید پروژه خودتون رو بزنید
09-06-2016, 05:22 PM
ارسال: #18
سلام دوست عزیز
ببین اینکه میگی من کامپیوتر رو کامل بلدم مثل اینه بگی من تمام تخصصای پزشکی رو دارم اصلا حرف حرفه ای نیست
من خودم بیست ساله کارم طراحی وب و گرافیکه با کلی نمونه کار هنوز به خودم اجازه نمیدم بگم طراح وبم

الان کار وب خیلی تخصصی شده برنامه نویسی سرورساید کلارینت ساید طراحی یو آی هر کدوم برای خودش یه شغل کامله خود برنامه نویسیش هزارتا شاخه داره

مخلص کلام اگه بتونی خودتو تو یه شاخه حرفه ای کنی بعدم برو تهران خوب میشه پول درآورد

تو شهرستانا کار وب تعطیله

کلا تو این بازار داغون الان اگه یه حرفه یاد بگیری بهتر از کاسبیه
ببین تو شهرتون برای چه کاری تقاضا بهتر هست. پیشنهاد من اینه تو کار خودت یه شاخشو تهشو درار

تو کار کامپیوتر برنامه نویسی دات نت و پی اچ پی و مخصوصا فعلا اندروید خوبه. شبکه بد نیس. انیمیشن با مایا یا حتی افتر افکت خوبه. اگه گرافیکت خوبه اونم بهترین کاره چون زود جواب میده منظورم از گرافیک بلد بودن فتوشاپ نیس این ک طرحات حرفی برای زدن داشته باشه

حرفام کلی بود اما امیدوارم کمکت کنه

امیدوارم موفق بشی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 412 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  چه بیزینسی رو شروع کنم؟ sajadiri 0 593 11-22-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,199 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 636 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,998 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
Wink با۱۵۰ ملیون در رشت چی کنم؟ navidmooomen 2 373 09-20-2017 02:30 AM
آخرین ارسال: mehdi5152
  بلا تکلیفم کمک کنید mohsn326 5 1,189 08-19-2017 10:10 PM
آخرین ارسال: mohsn326
  لطفا کمک کنین ممنون esteran 0 375 06-25-2017 08:38 PM
آخرین ارسال: esteran
  چه شغلی رو برای شغل دوم و درامد بالا انتخاب کنم پژمان رنجبر 2 3,648 02-06-2017 01:53 PM
آخرین ارسال: پرستو پرهام
  میخام گلفروشی برنم. راهنماییم کنید nahal 0 734 01-15-2017 12:58 PM
آخرین ارسال: nahal
  کمک و مشاوره برای راه اندازی سوپر مارکت royalmilad 6 4,483 01-03-2017 08:36 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  میشه منو راهنمایی کنید ابولفضل اصفهان 8 2,321 11-18-2016 11:17 PM
آخرین ارسال: irandac
  با 30 تومن چیکار کنم enayat20 1 1,172 10-31-2016 10:03 AM
آخرین ارسال: enayat20
  چکار میتونم انجام بدم در شهر خودم فرهاد کوهکن 0 679 10-25-2016 12:37 PM
آخرین ارسال: فرهاد کوهکن
  تنها مسئله ای که هنوز نتوستم براش راه حلی پیدا کنم!! tondar12 2 831 10-24-2016 10:53 AM
آخرین ارسال: yosefbarzegar
  با 110 میلیون چیکار کنم ؟ omidsh 20 8,717 09-21-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: jenuse
  لطفا راهنمایی کنید Mamad-chobin 10 2,383 07-26-2016 02:58 AM
آخرین ارسال: Erfanbeig
  نیاز به کمک (حمل بار از چین به ایران) mahdi6940 0 852 07-25-2016 11:13 AM
آخرین ارسال: mahdi6940
Question فوتی کمک یافتن شغل صنایع دستی max31 7 796 06-26-2016 11:12 AM
آخرین ارسال: max31
  راهنمایی کنید خواهشا mojtabasdf 2 690 06-17-2016 01:03 PM
آخرین ارسال: hamidirche

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS