ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک فیلم آموزشی تهیه کردم، برای فروشش باید چیکار بکنم؟
زمان کنونی: 04-24-2024, 07:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سولمازقنبری
آخرین ارسال: سولمازقنبری
پاسخ: 14
بازدید: 2371

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-24-2016, 07:14 PM
ارسال: #1
من یک فیلم آموزشی تخصصی تهیه کردم، به نام (آموزش اپیلاسیون با موم عربی) که براش از اداره ارشاد اسلامی مجوز ساخت هم گرفتم.
درسطح کشور هنوز کسی چنین کاری انجام نداده
درواقع شهریه آموزش حضوری این تخصص درحدود یک میلیون تا چهارمیلیون هست برای هر شاگرد، درهر سالن، متغیره.
من اومدم از این تخصصی فیلم برداری کردم اون هم به طورکامل و جامع، خیلی ها دنبال این آموزش هستند، چون هم دستورالعملش درهیچ جا وجود نداره وهم خیلی راحت میتونن درمنزل ازش استفاده بکنن هم خیلی ارزون تر از آموزش حضوری هست وهم این تخصص سرمایه بسیار کمی لازم داره، مثلا دوتا صندلی باشه با یه تخت توی یه مغازه بسیار کوچیک کار انجام میشه. نیازی به هیچ چیز اضافه ای نیست.درمقابل درآمد بسیار خوبی داره.
هزینه اپیلاسیون باموم عربی برای هرفرد، درحدود صد یا صد و بیست هزار تومن شایدم بیشتر باشه که اونم توی نیم ساعت به طورکامل توسط یک تکنسین اپیلاسون انجام میگیره. فقط نیاز به تمرین و کار داره.
منتها الان کارهای فیلم دراین مرحله راکد مونده.
نه سرمایه ای برای ادامه کاردارم و نه آشنایی دارم با فروش این محصولات.
لطفا راهنماییم بکنید که من باید چیکار بکنم؟
خیلی ازتون ممنونم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-24-2016, 07:24 PM
ارسال: #2
RE: یک فیلم آموزشی تهیه کردم، برای فروشش باید چیکار بکنم؟
اگر اموزشت بصورت برنامه اندرویدی هست بزار کافه بازار
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-24-2016, 08:46 PM
ارسال: #3
سلام
الان سرمایه برای چه کاری می خواید؟ تا کجا پیش رفتید؟ و چه قدر مونده تا این محصول آماده ی ارائه به بازار بشه؟

hemmat110.com
05-24-2016, 09:32 PM
ارسال: #4
(05-24-2016 07:24 PM)asma72 نوشته شده توسط:  اگر اموزشت بصورت برنامه اندرویدی هست بزار کافه بازار

سلام
راستش این فکر به ذهنم اومد که انجام بدم که چند تا ایراد توی این فکر بود
اول اینکه باید بایک برنامه نویس حرف میزدم تا فیلم رو برنامه نویسی بکنه تاقابل دانلود از کافه بازار بکنه
دوم اینکه فیلم بیشتراز دوهزار تومن فروش نمیرفت
درصورتی که این فیلم و این آموزش حداقل باید ببست هزارتومن فروش بشه هر دی وی دی
برای همین این راه حال منتفی شد.
بازهم سپاس از شما
05-24-2016, 09:35 PM
ارسال: #5
(05-24-2016 08:46 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام
الان سرمایه برای چه کاری می خواید؟ تا کجا پیش رفتید؟ و چه قدر مونده تا این محصول آماده ی ارائه به بازار بشه؟

سلام و خسته نباشید
الان سرمایه بای تولید انبوه و تکثیر این فیلم در بازار رو ندارم
یعنی حداقل یه تیراژی زده بشه بین کسانی که درخواست میکنن عرضه بشه و درآمد زایی بشه

توی این مرحله واقعا موندم دیگه

بازم ممنونم ازتون
05-24-2016, 11:45 PM
ارسال: #6
بسمه تعالی
با سلام و احترام
به آگاهی شما می رسانم که شما قبل از شروع و اجرای کار بایستی تحقیقات خودتان را انجام داده و در صورت وجود و توجیه اقتصادی بروید دنبال انجام کار و عمل ایده .
بقول معرف اول چاره را بکن بعد منار را بدوزد .
نمی خواهم شما را ناامید کنم اما برنامه ریزی و نوشتن طرح توجیهی کار حرف اول را می زند. شما باید طرح و ایده خودتان را اول روی کاغذ بنویسید و پاسخ سوالات خودتان را بیابید بعد در صورت داشتن توجیه اقدام عملی انجام دهید.
نباید دنبال این هم باشید که به پاسخ همه ایده ها و طرح خود یک شبه به نتیجه برسید شاید چند ماه زمان ببرد و تازه شاید در نهایت به این نتیجه برسید که اجرای و عملی شدن ایده منطقی و مقرون به صرفه و توجیه نیست . ضمن اینکه نباید نا امید شد و علمی کار کردن و تحقیق کردن باعث کسب تجربه برای کارهای آتی می شود .
پیشنهاد می کنم از طریق اینترنت تجربه برخی افراد که یک کار را شروع کردند و مطالعات و تحقیقات انجام دادند را مطالعه کنید و با اساس کار آشنا شوید بعد می توانیم از آنها اگو برای کار خودتان بگیرید.

نکته بعدی و پیشنهاد من به شما این است که سعی کنید یک موضوع یا رشته را برای کسب درآمد ، بازاریابی، کسب درآمد و... انتخاب و دنبال کنید و در آن تخصص پیدا کنید.

والسلام
05-24-2016, 11:52 PM
ارسال: #7
(05-24-2016 11:45 PM)rahmani0203 نوشته شده توسط:  بسمه تعالی
با سلام و احترام
به آگاهی شما می رسانم که شما قبل از شروع و اجرای کار بایستی تحقیقات خودتان را انجام داده و در صورت وجود و توجیه اقتصادی بروید دنبال انجام کار و عمل ایده .
بقول معرف اول چاره را بکن بعد منار را بدوزد .
نمی خواهم شما را ناامید کنم اما برنامه ریزی و نوشتن طرح توجیهی کار حرف اول را می زند. شما باید طرح و ایده خودتان را اول روی کاغذ بنویسید و پاسخ سوالات خودتان را بیابید بعد در صورت داشتن توجیه اقدام عملی انجام دهید.
نباید دنبال این هم باشید که به پاسخ همه ایده ها و طرح خود یک شبه به نتیجه برسید شاید چند ماه زمان ببرد و تازه شاید در نهایت به این نتیجه برسید که اجرای و عملی شدن ایده منطقی و مقرون به صرفه و توجیه نیست . ضمن اینکه نباید نا امید شد و علمی کار کردن و تحقیق کردن باعث کسب تجربه برای کارهای آتی می شود .
پیشنهاد می کنم از طریق اینترنت تجربه برخی افراد که یک کار را شروع کردند و مطالعات و تحقیقات انجام دادند را مطالعه کنید و با اساس کار آشنا شوید بعد می توانیم از آنها اگو برای کار خودتان بگیرید.

نکته بعدی و پیشنهاد من به شما این است که سعی کنید یک موضوع یا رشته را برای کسب درآمد ، بازاریابی، کسب درآمد و... انتخاب و دنبال کنید و در آن تخصص پیدا کنید.

والسلام

بسیار بسیار ازشما به خاطر حسن توجه و پاسخ و راهنمایی بسیار بسیار خوبتون متشکرم
بله درسته نباید ناامید شد
من هم به امید خدا ناامید نخواهم شد
راستش من تمام جوانب رو درنطر گرفته بودم برای اینکه این ایده و این فیام آموزشی یکی از پرطرفدارترین آموزش های تخصصی هست توی رشته بنده. من تقریبا 12 سال هست که تکنسین اپیلاسیون باموم عربی هستم.
درخواست کننده زیاده ولی نمیتونم عرصه بکتم چون نمیخوام تا زمان تصمیم قطعی دست مشتری بیوفته که خدای نکرده کپی بشه یا نمونه برداری بشه.
بسیار خوشحالم از اینکه بااساتیدی مثل شما دراین سایت اشنا میشم و از راهنمایی ها و راهکارهاتون نهایت استفاده رو میبرم
بازهم به من سربزنید
یک دنیا سپاس
05-27-2016, 12:14 AM
ارسال: #8
بهترین و ارزان ترین تبلیغ برای شما سئو هست. یک سایت که سئوی خوبی در کلمات کلیدی شما داشته باشه از هر تبلیغی موثرتره. و کسایی که از طریق سرچ گوگل وارد سایت شما میشن احتمال خریدشون به مراتب بالاتر هست.
سئو یک فرآیند 3-6 ماهه هست اگر درست اجرا شه.
آموزش سئو رو که سرچ کنید یه عالمه سایت میاد بالا که پر هستن از مقالات سئو. اولینش نیو سئو هست. من 1 سال قبل کل مقالاتشو خوندم و از نکات جدیدش نوت برداشتم. حتما هر نکته جدید رو یادداشت کنید چون بعدا که مقالات دیگه می خونید با مطالب تکراری زیادی مواجه میشید. و بعد مدتی یک دقترچه خواهید داشت پر از نکات بدون تکرار سئو. از نرم افزار onenote آفیس هم برای نوت برداری می تونید استفاده کنید که حرفه ای تر میشه کارتون و بعدا می تونید به راحتی توش سرچ هم کنید.
قیمت 20 هزار تومن هم که گفتید خیلی ارزونه و قیمت ارزون اشتباه محضه. قیمت رو ببرید خیلی بالاتر و در عوض ارزش محصولتونو بیشتر کنید.
گوشه هایی از آموزش رو تو یوتیوپ و سایت های فیلم بذارید.
ایمیل مارکتینگ رو هم فراموش نکنید. چون همه ما بار اول که وارد یک سایت میشیم اکثرا دیگه سراغش نمی ریم و سریع می بندیمش. ولی با ایمیل می تونید ارتباطتونو با کاربرا حفظ کنید.
یک محصول کمه. اگر بتونید چندین محصول نه یک دفعه بلکه به تدریج درست کنید شما صاحب زنجیره ای از محصولات میشید. و اگر مجوز هم داشته باشن، می تونید اثر مخرب کپی کارها رو جلوشو بگیرید.
05-28-2016, 08:39 AM
ارسال: #9
به نظرم یه سایت می خواد
واستون می تونم با هزینه کم طراحی کنم
اگه حجم فیلم کم باشه دانلود به ازای پرداخت مبلغ می تونه باشه
یعنی کاربر فایل رو خریداری می کنه و بعد دانلود
ولی اگر حجم فیلم زیاده باشه می شه بعد از پرداخت به صورت پستی ارسال کنید
در صورت نیاز با بنده در تماس باشید
09141100344 عابدینی
05-28-2016, 12:37 PM
ارسال: #10
(05-27-2016 12:14 AM)محمدرضا تراکت نوشته شده توسط:  بهترین و ارزان ترین تبلیغ برای شما سئو هست. یک سایت که سئوی خوبی در کلمات کلیدی شما داشته باشه از هر تبلیغی موثرتره. و کسایی که از طریق سرچ گوگل وارد سایت شما میشن احتمال خریدشون به مراتب بالاتر هست.
سئو یک فرآیند 3-6 ماهه هست اگر درست اجرا شه.
آموزش سئو رو که سرچ کنید یه عالمه سایت میاد بالا که پر هستن از مقالات سئو. اولینش نیو سئو هست. من 1 سال قبل کل مقالاتشو خوندم و از نکات جدیدش نوت برداشتم. حتما هر نکته جدید رو یادداشت کنید چون بعدا که مقالات دیگه می خونید با مطالب تکراری زیادی مواجه میشید. و بعد مدتی یک دقترچه خواهید داشت پر از نکات بدون تکرار سئو. از نرم افزار onenote آفیس هم برای نوت برداری می تونید استفاده کنید که حرفه ای تر میشه کارتون و بعدا می تونید به راحتی توش سرچ هم کنید.
قیمت 20 هزار تومن هم که گفتید خیلی ارزونه و قیمت ارزون اشتباه محضه. قیمت رو ببرید خیلی بالاتر و در عوض ارزش محصولتونو بیشتر کنید.
گوشه هایی از آموزش رو تو یوتیوپ و سایت های فیلم بذارید.
ایمیل مارکتینگ رو هم فراموش نکنید. چون همه ما بار اول که وارد یک سایت میشیم اکثرا دیگه سراغش نمی ریم و سریع می بندیمش. ولی با ایمیل می تونید ارتباطتونو با کاربرا حفظ کنید.
یک محصول کمه. اگر بتونید چندین محصول نه یک دفعه بلکه به تدریج درست کنید شما صاحب زنجیره ای از محصولات میشید. و اگر مجوز هم داشته باشن، می تونید اثر مخرب کپی کارها رو جلوشو بگیرید.
ازتون بخاطر راهنمایی بسیار خوبتون خیلی ممنونم
بسیار دقیق و نقطه به نقطه تمام جوانب درنظر گرفته شده

دررابطه باقیمت حق باشماست
قیمت بالاتر بهتره چون محصول ارزش بالاتری رو داره
دررابطه بامطالب تون درمورد سایت بسیار راهنمایی مفیدی بود
بازهم ازشما بخاطر راهنمایی هاتون سپاس گذارم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا برای خرید کارخانه آماده و یا مغازه وام میدهند؟ rezaeee 8 7,833 02-28-2019 02:58 AM
آخرین ارسال: Said.sarmast1992
  مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی saeid.123 3 2,788 05-09-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: نبی زاده
  بهترین بانک برای برداشتن وام با سپرده گذاری saeed74 11 27,825 08-30-2016 09:50 AM
آخرین ارسال: biozist95
  راهنمایی برای گرفتن وام 20-30 میلیونی راه اندازی سوپرمارکت saeid.123456789 9 14,626 05-24-2016 07:41 PM
آخرین ارسال: mseven
  شرایط اخذ وام برای پرورش قارچ Misam 14 45,762 05-04-2016 12:18 AM
آخرین ارسال: business_nuts
  کوتاه ترین زمان برای دریافت وام با سپردی چقدره و کجاست؟ rezakhgh 5 5,328 04-25-2015 11:58 AM
آخرین ارسال: hexman
  فوری ==> وام برای سند قولنامه شاهکار طبیعت 1 3,584 04-13-2015 09:16 PM
آخرین ارسال: اميرعلي
  کمک برای دریافت وام 3میلیونی خیلی واجب omidsusa 2 1,819 02-28-2015 03:58 PM
آخرین ارسال: omidsusa
  کمک برای نوشتن طرح توجهی جهت ارائه به اداره کار و اخذ وام صندوق مهر امام رضا saeed74 9 2,728 02-08-2015 09:57 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  برداشتن وام اشتغال برای طراحی نرم افزار و سایت ؟! saeed74 3 1,513 10-11-2014 09:02 PM
آخرین ارسال: saeed74
  برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی ثبت نام کنید مهران 313 13 4,499 01-15-2014 11:33 AM
آخرین ارسال: afshin67
  وام بانکی برای احداث کارخونه 3ObHaN 25 8,228 10-07-2013 10:38 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ثبت‌نام صندوق مهررضا براي پرداخت وام اشتغال کدام بانک، کدام وام؟ :: برای ثبت نا بيلا بالا 7 5,385 05-16-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: bahador
  کمک فوری برای دریافت وام مهدی گل محمدی 2 5,216 03-18-2013 10:59 PM
آخرین ارسال: rezakhgh
  میخواهم برای سند مسکونی وام بگیرم چه پیشنهادی دارید؟ mosafere55 4 3,562 02-13-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  موسسه برای مشاوره وام؟ mojde 10 4,946 07-06-2012 10:41 PM
آخرین ارسال: سعید م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS