ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیگه مخم نمیکشه
زمان کنونی: 05-08-2024, 03:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rezac
آخرین ارسال: امیررضا ابراهیمی
پاسخ:
بازدید: 2072

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیگه مخم نمیکشه
05-10-2016, 11:28 AM
ارسال: #7
RE: دیگه مخم نمیکشه
(05-10-2016 01:38 AM)Negintejarat نوشته شده توسط:  سلام خدمت شما دوستان عزیز
من از بچگی توی بازار کار بودم و تجارب خوبی بدست آوردم که از جمله بزرگترین آموخته هام این بود که دنبال کاری باید رفت که شناخت خوبی ازش داری و درآمد هرکاری هرچند مهم هست اما برای انتخاب شغل در رده های بعدی قرار داره و همیشه از تبلیغاتی که دم از درآمدهای بالای میلیونی میزنه پرهیز کردم یا دقت زیادی بخرج میدم . مثلا شرکتی معروف که ادعا میکرد دستگاه سازنده ف/ی/ل/ت/ر هوا و چین کن کاغذ به قیمت 23 الی 25 میلیون میفروشه و خریدارش رو با قرارداد ثبتی تضمین میکنه که تولیداتش رو میخره و این یعنی روزی حداقل 500 الی 800 هزار تومان سود خالص برای خریدار ..
این جملات تبلیغاتی خیلی نابی هستند که باعث جذب خیل عظیمی میشه و شاید خوانندگان این مطلب هم جذبش بشن و یکی از دوستان بنده که میخواست هرور شده وامی یا قرضی بگیره و اینکار رو شروع کنه .. که من خودم با اون شرکت صحبت کردم و گفتم شما این دستگاه رو به ما واگذار کن و یکماه بابت جنسی که برای شما توی می کنیم مبلغی نپردازید تا بدهی ما از بابت دستگاه تسویه بشه که قبول نکردن تا ثابت بشه که اینها فقط بفکر فروش دستگاهشون هستند و براشون مهم نیس یکی وام گرفته قرض گرفته یا با چه مشکلاتی و چه آرزوهایی دنبال اینکار اومده .
پس لطفا با زودباوری به فرصت طلبان سودجو امکان سو استفاده ندید و قبل از انتخاب هر کار تمام شرایط رو بدقت بسنجید و همونطور که گفتم اصل کار رو مهم تر از درآمد کار بدونید چراکه من معتقدم در هر کاری اگر علاقه و تلاش باشه سود و برکت خودبخود بوجود میاد.

ممنون که اهمیت دادین.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-09-2016, 11:28 PM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 12:47 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016 11:28 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:43 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:30 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:36 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - moele - 05-10-2016, 11:45 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 12:10 PM
RE: دیگه مخم نمیکشه - moele - 05-10-2016, 12:44 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS