ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نوتلا
زمان کنونی: 05-04-2024, 06:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: poldar
آخرین ارسال: aligoli
پاسخ: 14
بازدید: 1234

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوتلا
05-15-2016, 08:04 AM
ارسال: #11
RE: نوتلا
(05-15-2016 07:52 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  از شانست الان ته لنجی ها رو بستن!! وگرنه نوتلا تو چنوب فراوونه خودم می تونستم برات هر چند تا بخای بفرستم!!

اقوام معمولا نوتلا سوغات میارن. مزه شون بی نظیره، هر چی توی ایران بود رو تست کردم، قاچاقی، هولوگرام دار، دم مرز بانه، راهیان نور جنوب و... هیچ کدوم حتی مزه اش شبیه اون هم نیست. Confused

نمیدونم چرا اصلا تکراری نمیشه... یه جورایی نسخه ای که توی کشورهای خارجی مثل ترکیه، کانادا و... پخش میشه تماما یک مزه دارن و هر روز بیشتر از روز قبل آدم رو جذب میکنن اما اونهایی که در ایران هستش هر کدوم یه مزه خاص میده و بعضی هاشون حتی هم مزه گچ بود 35

فکر کنم شرکت نوتلا روی بسته ها جی پی اس گذاشته و به محض گذر از مرزهای ایران، محتویات بسته شروع به تخریب داخلی میکنن Idea
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-15-2016, 08:17 AM
ارسال: #12
(05-15-2016 12:11 AM)lvlahyar نوشته شده توسط:  بستنی رو با یکم نوتلا مخلوط میکنین میشه نوتلابار! فکر کنم کارش هم مثل آیس پک انحصاری شده هرکس نمیتونه سرخود این کار رو بکنه.

آیس پک هم انحصاری نیست فقط برندش انحصاری .تمام این ترکیبات جز شیکها دسته بندی میشه شما می تونید انواع شیک مثل آیس پک و نوتلا بار را درست کنید بفروشید اما اگر نوشتید آیس پک شکلاتی،موزی و....یا نوتلا بار اون موقع طرف می تونه ازتون شکایت کنه که اصولا در ایران هم شکایت نمی کنند چون نهایت باید طرف یک سال دوندگی کنه که تهش شما اسم آیس پک را از تو و منوت برداری
05-15-2016, 08:20 AM
ارسال: #13
(05-15-2016 12:16 AM)poldar نوشته شده توسط:  دوستان منا اصلا كاري به نوتلا بار نداريم
ما ميخواهيم خود شكلات نوتلا كه يه برند شكلات الماني هست ولي در كشور هاي ديگه هم توليد ميشه رو بخريم
نميخوايم نوتلا بار درست كنيم يا بستني دست مردم بديم

بحث سر اینه که شما قراره به کی بفروشید بازارش را دارید؟؟؟؟اگر بازارش را دارید تو نت سرچ کنید شماره چند نفر فروشنده که ادعای وارد کنندگی دارند هست باهاشون حرف بزنید هرکسی قیمت پایین تر داد ازش بخرید منبع این چیزها هم جنوبه چون قاچاق وارد میشه چابهار،گناوه،قشم ،کیش و.......
05-15-2016, 01:02 PM
ارسال: #14
(05-13-2016 03:48 PM)poldar نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان گلم
يك راهنمايي ميخواستم از شما سروران گرامي براي دوستم
دوست من قصد داره كه شكلات نوتلا رو به صورت عمده بخره و كلا يه مغازه در اين مورد باز كنه يه جورايي مركز پخش بشه
دوستان كسي ميدونه از كجا بايد بخره كجاي تهران بورس اين جو چيز ها هست
ممنون ميشم راهنمايش كنيد

سمت نوتلا نرید.
هایپر سان در ارزون ترین حالت داره در فروشگاهاش میفروشه. اصلا صرف نداره.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS