ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

غذای ارزان فرصتی برای کسب درآمد
زمان کنونی: 04-18-2024, 11:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali_montazeri
آخرین ارسال: reza-k
پاسخ: 5
بازدید: 2542

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غذای ارزان فرصتی برای کسب درآمد
05-07-2016, 01:38 PM
ارسال: #1
Thumbs Up غذای ارزان فرصتی برای کسب درآمد

جمله هدف:

اگر فقیر به دنیا بیایید مقصر شما نیستید
اما اگر فقیر از دنیا بروید مقصر خودتان هستید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-07-2016, 01:48 PM
ارسال: #2
RE: غذای ارزان فرصتی برای کسب درآمد
سلام

بذارید از یک پرسش بحث امروز رو شروع کنم !!! فرض کنید به هر دلیلی مجبور هستید امروز نهار از بیرون تهیه کنید یا در مکانی هستید که نمیتونید تشریف ببرید منزل و باید از بیرون غذا تهیه کنید …
حال شما کدام گزینه رو انتخاب میکنید ؟

۱ – خرید کیک و نوشابه و تنقلات که کمتر از ۵-۶ هزار تومان نمیشه ؟ و خیلی هم مضر هست !!!

۲ – رفتن به یک رستوران صرفا شیک و خوردن غذایی که براتون ۲۰ – ۳۰ هزار تومان آب میخوره ؟
۳ – خرید غذای سالم و ارزان که نه تنقلات هست که مضر باشه و نه رستورانی که خیلی گرون باشه ؟

بدون شک غذای سالم و ارزانی که بین ۶-۷ هزار تومان بیشتر براتون آب نمیخوره رو انتخاب میکنید . این غذا میتونه شامل برنج ایرانی – کباب و گوجه باشه یا برنج ایرانی – جوجه و گوجه و … که ما به شما ثابت خواهیم کرد که هر وعده از این سبک غذاهای خوشمزه کمتر از ۵هزار تومان قابل تهیه است .

من که واقعا گاهی دنبال چنین غذاهایی هستم که ۶-۷ تومن بیشتر نباشه و سالم باشه و خوب و خوشمزه …
شما چطور ؟

فرصت درآمدزایی از این طرح به این شکل است ….

اگه در شهر زندگی میکنید میتونید مکان هایی رو شناسایی کنید که افراد مجبور به خرید تنقلات و کیک و … هستند . این مکان ها میتونه پایانه های مسافربری باشه – دانشگاه ها باشه – پارک ها – مراکز تاریخی و دیدنی شهرتون که احتمال داره افراد غریبه درآن مکان ها تردد کنند و مجبور باشند غذا از بیرون تهیه کنند .

کار سختی که نیست تا اینجا ؟؟ هر کس از من بهتر میدونه این مکان ها کجای شهرش قرار گرفته درسته ؟

مرحله اول شناسایی مکان هایی بود که باید اونجا غذای ارزان بفروشید .

مرحله دوم : تهیه غذای ارزان هست . بذارید قبل از توضیح خدمت تون عرض کنم ٬ چند وقت پیش رفتم تهران / پایانه مسافربری تهران پارس … منتظر حرکت اتوبوس بودم به سمت مقصدم که دیدم خانوم و آقایی با یک سبد غذا اومدن و غذای ارزون میفروختن … اولش ترسیدم و گفتم قابل اعتماد نیست / شاید بیست دقیقه نگذشت که ۳۰-۴۰ غذا رو فروختن و رفتن .. یک غذا رو باز کرده بودن و چند قاشق یکبار مصرف و اول غذای تستی میدادن و … برام جالب بود ٬ بیست دقیقه ۳۰-۴۰ غذا رو فروختن دونه ای ۷ هزار تومان ….

حال شما میتونید همان غذای ارزان رو فقط با ۵ هزار تومان تهیه کنید و هر پرس ۷ تومن بفروشید . در بدترین حالت ممکنه روزی ۲۰ پرس مشتری داشته باشه غذای شما ٬ هر پرس ۲ هزار تومان فقط سود کنید ٬ ۲۰ پرس میشه ۴۰ هزار تومان سود و درآمد ماهانه یک میلیون و دویست هزار تومان . فروش بیشتر به عوامل زیادی بستگی داره ٬ جمعیت شهر ٬ بازاریابی و …

اگه حرفه ای عمل کنید میتونید حتی مشتری های ثابت داشته باشید . تو هر شهری ده ها و صد ها شرکت کوچیک و بزرگ هست که فرصت بی نظیری هست برای بازاریابی غذای ارزان …
عزیزان من برای بازاریابی کافیه ٬ به شرکت های مختلف نمونه غذا رو ببرید یا بگردید دنبال مغازه هایی که ۲۴ ساعته باز هستند و …
حتما و حتما از غذای سالم و ارزان شما استقبال خواهند کرد .

اما چطور غذا رو با ۵ هزار تومان تهیه کنیم ؟

مثلا : برنج با کباب کوبیده و یک عدد گوجه + ظرف
برنج رو اگه کیلیویی ۷ هزار تومان حساب کنیم : برای یک نفر فقط ۱۲۰۰ تومان کافی است .
حدودا هر یک کیلیو برنج ۶ نفر رو کاملا سیر خواهد کرد . ۷ هزار تقسیم بر ۶ : ۱۲۰۰ تومان حدودا

گوجه یک عدد + ظرف + روغن مورد نیاز یک غذا = کمتر از 1500 تومان
گوشت کباب رو معمولا از این گوشت های بدون استخوان میگیرند + کمی دمبه = که من حساب کردم هر کباب کمتر از 1500 تومان گوشت میبرد . اگه هزینه های جانبی ( مصرف گاز و نمک و … )= ۸۰۰ تومان برای هر پرس در نظر بگیریم در مجموع هر پرس غذایی که به شما داخل رستوران ها ۲۰ هزار تومان میدهند با ۵ هزار تومان قابل تهیه است .

و کلی آدم که دنبال چنین غذای خوب و خونگی که مثلا با ۷ هزار تومان قابل تهیه باشه .
عزیزان یک روز اقدام کنید و ۱۰ – ۱۵ غذا رو تو خونه بپزید و ببرید بیرون ( پایانه ها – دانشگاه ها – بیمارستان ها – شرکت ها و ..) شاید روزهای اول کمی سخت باشد اما مطمن باشید بعد از یک مدت کوتاه مشتری ثابت خواهید داشت روزانه .

غذاتون رو قبل از ساعت ۱۲ ظهر به محل ها ببرید . برای آموزش کباب زدن هم تو اینترنت سرچ کنید آموزش های خوبی هست.

وضعیت ظاهری خودتون شیک و تمیز باشه – بسته بندی رو مدرن تر کنید و …

منتظر نتایج کارهای شما در این زمینه هستیم .

جمله هدف:

اگر فقیر به دنیا بیایید مقصر شما نیستید
اما اگر فقیر از دنیا بروید مقصر خودتان هستید
 تشکر شده توسط: amirhosein_rezaei71 , amir386 , tondar12
05-14-2016, 09:46 AM
ارسال: #3
سلام دوست گرامی خیلی مطلب جالب توجهی و جذابی بود.

در انجام امور چاپ بر روی لیوان ، بشقاب ، تیشرت ، پازل ، قاب موبایل و ... در خدمتم.
اینستاگرام shikopik_chap
01-01-2017, 10:17 PM
ارسال: #4
دوست عزیز این ایده به هیچ وجه جدید نیست و تو کل مملکت خیلیا پیاده کردن و البته جواب هم گرفتن رستوران داری کاره سختی است ولی غالبا درامد شما تضمین شدست حتی تو تهران جدیدا مد شده برنج با کوبیده 4500 و البته خیلی خوب هم می فروشن در کل فرمایش شما کاملا درسته ولی ایده جدیدی نیست یه چیزی میگم جسارتا ا من به عنوان یه برادر کوچکتر بشنوین خیلیامون تو اکثر کتابای فروش م پولدار شدن خوندیم که برای مشتری قیمت مهم نیست و مشتری خریدار احساسی هست که شما بهش منتقل می کنی ولی من میگم چرته محضه ملت لنگه شیکمشونن شما یه رستوران بزن قیمتش واقعا پایین باشه و بهداشت داشته باشه در امدت تضمین شدست 100 درصد
01-02-2017, 02:54 AM
ارسال: #5
سلام
مطلب و ایده بسیار جالبی هست و ممنون از شما که این مطلب رو ارسال کردید تا شاید شخصی بتونه از این راه درآمد حلالی کسب کنه
میشه ازش درآمد خوبی کسب کرد
من هم دیدم افرادی که اینکار رو میکنن و هر روز همون محل هستن و مشتری ثابت دارن

" این روزها باد می وزد ... میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی، تصمیم با تو است . . . "
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,400 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,533 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 398 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,721 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,226 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  کسب درآمد از زمین reza.guilan 0 350 03-21-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: reza.guilan
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,389 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,598 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,484 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,604 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 444 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,248 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 630 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  کسب درآمد از هنر Moalfo 0 333 11-10-2018 02:29 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 759 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  تحریم یک فرصت برای پولدار شدن DddKing 14 3,043 10-13-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,059 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,161 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,049 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,910 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS