ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پوكي استخوان
زمان کنونی: 05-03-2024, 09:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: shahram......32
پاسخ: 7
بازدید: 1337

ارسال پاسخ 
پوكي استخوان
01-01-2012, 12:01 PM
ارسال: #1
پوكي استخوان
سلام دوستان
اين مطلب رو جايي خوندم ، درمان پوكي استخان . تست نكردم ببينم درسته يا نه Big Grin ولي چون گفته بود اطلاع رساني كنيد ، دلم نيومد همينجوري رد شم از پيشش :

.:: درمانی ساده برای پوکی استخوان ::.

پوکی استخوان یا بیماری خاموش چهارمین عامل مرگ و میر در جهان شناخته شده و از هر 4 زن بالای 25 سال 1 نفر مبتلاست. اخیراً یک درمان ساده و عالی برای آن پیدا شده، این راه حل نتیجۀ 7 ماه تحقیق در بیمارستان بقیه الله اعظم است. هر روز صبح ناشتا 3 قاشق مرباخوری پودر سنجد (شامل پوست، گوشت و هسته) را در یک لیوان شیر داغ زده و نوش جان کنید. از عطاری های مطمئن فقط این پودر را خریده و در یخچال نگه داری کنید.
لطفا به تمام عزیزانتان این مطلب را ارسال کرده یا آموزش دهید؛ به خصوص برای افراد مسن که با یک زمین خوردن ساده دچار شکستگی شده و ممکن است در اثر عمل جراحی دچار آمبولی و فوت شوند

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , shahrasebi , مهتاب , arash67 , jahanagahi , sajjad
01-02-2012, 12:40 AM
ارسال: #2
RE: پوكي استخوان
سبحان جان در سن بالا كمتر كارايي داره ولي تا قبل از سي سال عاليه چون مفاصل و استخوان ها در سن بالاي سي سال مقدار بسيار ناچيزي جذب ميكنن

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , مهتاب
01-02-2012, 12:44 AM
ارسال: #3
(01-02-2012 12:40 AM)shahram......32 نوشته شده توسط:  سبحان جان در سن بالا كمتر كارايي داره ولي تا قبل از سي سال عاليه چون مفاصل و استخوان ها در سن بالاي سي سال مقدار بسيار ناچيزي جذب ميكنن

دکتر جان ما را ناامید کردی.SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , shahram......32 , 3ObHaN , مهتاب
01-02-2012, 09:19 AM
ارسال: #4
برای بیشتر افراد خصوصا افراد مسن:

درمان با مصرف مواد غذایی حاوی کلسیم‌
بهترین راه جذب کلسیم مصرف غذاهای پر از کلسیم است. این غذاها عبارتند از: لبنیات نظیر شیر کم چرب، پنیر و ماست کم چرب، ماهی‌های نرم استخوان نظیر کنسرو ماهی آزاد و ساردین. سبزیجات تازه، خشکبار،‌ حبوبات، سویا. از دکتر خود بپرسید که به چه مقدار کلسیم نیاز دارید و در غذاهایی که می‌خورید چه مقدار کلسیم وجود دارد. اگر مجبورید قرص یا شربت کلسیم مصرف کنید: از دکترتان بخواهید که مناسب‌ترین نوع و دوز آن را برای شما توصیه کند. همه برچسبها را به دقت بخوانید و همه داروهای یاد شده را به یکباره نخورید، در طول روز بین مصرف آنها فاصله بگذارید.

ویتامین D برای جذب کلسیم حیاتی است. از منابع خوب ویتامین D که ماهیان چرب و نور آفتاب هستند (اما نور بیش از حد آفتاب ضرر داشته و موجب سرطان پوست می‌شود.) پرهیز از مصرف بیش از حد نمک، پروتئین، سلولز (همراه با منابع غذایی پرکلسیم،) ضروری می‌باشد. اگر نمی‌توانید شیر بخورید: غذاهای لبنی که هضم آسانی دارند مصرف کنید هورمون درمانی می‌تواند موجب پیشگیری و درمان پوکی استخوان شود. این درمان شامل مصرف استروژن، ‌گاهی همراه با پروژسترون است. با مصرف استروژن از دست رفتن استخوان کندتر یا متوقف می‌شود. و همچنین وقوع شکستگی کاهش می‌یابد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , shahram......32 , 3ObHaN , مهتاب
01-02-2012, 11:00 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-02-2012 11:03 AM، توسط shahram......32.)
ارسال: #5
هيشكي تو دنيا نميتونه شمارو نااميد كنه اقاي قربانيان............

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , مهتاب
01-02-2012, 12:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-02-2012 12:35 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #6
ممنون از استاد قربانیان ، ولی من به عنوان یه شخصی که 80 درصد گیاهخوار هستم به دوستان توصیه میکنم که تا جای ممکن از شیر سویا و قرص کلسیم استفاده کنند.
شهرام خان ، منم شنیدم که بهترین زمان تا 20 سالگی و بعد اون حداکثر تا 30 سالگیست و بعد اون کارایی نداره . ولی اینها مثل اینکه میگن راه درمان پیدا کردن . همین که امیدی هرچند ناچیز به درمان بوجود بیاد 90 درصد بیماری خود به خود نابود میشه Heart

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , مهتاب
01-03-2012, 12:16 AM
ارسال: #7
الان تو كشورهاي پيشرفته دارن با افزايش روحيه ي افراداز طريق گل گياه و حيوانات خانگي بسياري از بيماري هارو درمان ميكنن.. سبحان جان قرص كلسيم هم زياد خوب نيست.مصرف بي رويه باعث مشكل كبد/كليه و يبوست و...ميشود
يه كتاب خوب واسه ي افراد بيمار توصيه ميكنم.درمان از طريق فكر و ذهن..شفاي كوانتومي اثر دكتر ديپك چوپرا

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS