ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان
زمان کنونی: 05-08-2024, 01:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: aligoli
پاسخ: 24
بازدید: 3229

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان
03-30-2014, 01:50 PM
ارسال: #21
RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان
(03-25-2014 08:25 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  سلام ب دوستان گلم
اخیرا ب این فکر افتادم ک ماشین بخرم و بین (وانت بار/مزدا/نیسان) یکی رو باید انتخاب کنم و خواستم از شما دوستانم مشاوره بگیرم.

من خودم پیکان وانت مدل 90 دارم وقتی ماشین می خری باید به این نکته توجه کنی که هر ماه حدود دویست هزار تومن داشتن پیکان وانت خرج برمی داره چون بالاخره مدام در حرکت هست و قطعاتش مستهلک می شن، لاستیک می خواد بیمه میخواد که ماشین من الان هر سال نزدیک هفتصدهزار تومن بیمه شخص ثالث هزینه اش می شه وهنوز چند سال طول می کشه تا تخفیف بیمه ای درست و حسابی شامل حالم بشه.گیربکسش ازهمون اول که از کارخانه آوردم بیرون مشکل داشت و پونصد خرجش شد. البته اینها رو برای این نمی گم که شما رو از خریدن ماشین منصرف کنم ولی می خوام بدونید که خرید ماشین یه هزینه است و سرمایه گذاری نیست.
هرچند که من ماشینمو هفت و نیم خریدم و الان حدود 11 الی 12 تو بازار قادر به فروشش هستم و البته بعید می دونم که تا چند سال آینده ماشین قیمتش رشد کنه چون تو یکی دوسال اخیر قیمت ماشین خیلی جهشی بالا رفت و خودم اینطور گمان می کنم که با افزایش نرخ بنزین و افزایش هزینه های نگهداری ماشین وشرایط بن بست اقتصادی که گرفتارش شدیم شاید حتی ماشین قیمتش رو به نزول باشه.
ولی خود من وقتی به چیزی نیاز داشته باشم و شاید حتی نیاز هم نداشته باشم ولی دلم شدیدا بخواد که کاری رو انجام بدم حتما انجامش می دم و با دانستن تمامی جوانب و سنجیدن میزان ریسک و بقیه حساب کتابا, دل به دریا میزنم و تصمیمم رو عملی می کنم.
با وجود تمامی حساب و کتابها و سنجشگری ها و به خرج دادن عقل و منطق, ما فرصت نامحدود برای زندگانی در دست نداریم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: faryadkh , arak_2008 , habib tousi
03-30-2014, 05:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-30-2014 05:06 PM، توسط habib tousi.)
ارسال: #22
(03-30-2014 01:50 PM)mona-tabrizi نوشته شده توسط:  
اخیرا ب این فکر افتادم ک ماشین بخرم و بین (وانت بار/مزدا/نیسان) یکی رو باید انتخاب کنم و خواستم از شما دوستانم مشاوره بگیرم.

من خودم پیکان وانت مدل 90 دارم وقتی ماشین می خری باید به این نکته توجه کنی که هر ماه حدود دویست هزار تومن داشتن پیکان وانت خرج برمی داره چون بالاخره مدام در حرکت هست و قطعاتش مستهلک می شن، لاستیک می خواد بیمه میخواد که ماشین من الان هر سال نزدیک هفتصدهزار تومن بیمه شخص ثالث هزینه اش می شه وهنوز چند سال طول می کشه تا تخفیف بیمه ای درست و حسابی شامل حالم بشه.گیربکسش ازهمون اول که از کارخانه آوردم بیرون مشکل داشت و پونصد خرجش شد. البته اینها رو برای این نمی گم که شما رو از خریدن ماشین منصرف کنم ولی می خوام بدونید که خرید ماشین یه هزینه است و سرمایه گذاری نیست.
هرچند که من ماشینمو هفت و نیم خریدم و الان حدود 11 الی 12 تو بازار قادر به فروشش هستم و البته بعید می دونم که تا چند سال آینده ماشین قیمتش رشد کنه چون تو یکی دوسال اخیر قیمت ماشین خیلی جهشی بالا رفت و خودم اینطور گمان می کنم که با افزایش نرخ بنزین و افزایش هزینه های نگهداری ماشین وشرایط بن بست اقتصادی که گرفتارش شدیم شاید حتی ماشین قیمتش رو به نزول باشه.
ولی خود من وقتی به چیزی نیاز داشته باشم و شاید حتی نیاز هم نداشته باشم ولی دلم شدیدا بخواد که کاری رو انجام بدم حتما انجامش می دم و با دانستن تمامی جوانب و سنجیدن میزان ریسک و بقیه حساب کتابا, دل به دریا میزنم و تصمیمم رو عملی می کنم.
با وجود تمامی حساب و کتابها و سنجشگری ها و به خرج دادن عقل و منطق, ما فرصت نامحدود برای زندگانی در دست نداریم.

دقیقا میدونم ک خرید خودرو سرمایه گذاری و یا پس انداز نیست.اما برای کار سوپر مارکتم ب جایی رسیدم ک احساس میکنم واجبه.بعضی وقتا ی جنس رو در انبار خونه دارم اما 3 روز طول میکشه ک تا بیارمش مغازه

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR
04-30-2016, 12:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-30-2016 12:45 PM، توسط zahrabb.)
ارسال: #23
از نظر من مزدا واسه کارت بهتره و اتاقشم واسه استفاده شخصی راحتتره وانت و نیسان اتاقشون اذیت میکنه
من که میگم مزدا
 تشکر شده توسط: business_nuts , melisa8
05-05-2016, 09:02 PM
ارسال: #24
اخیرا ب این فکر افتادم ک ماشین بخرم و بین (وانت بار/مزدا/نیسان) یکی رو باید انتخاب کنم و خواستم از شما دوستانم مشاوره بگیرم.(شما اعضا خانواده من هستید) نطرتون بسیار برام مهمه.
با توجه ب اینکه من سوپر مارکت دارم وسیله نقلیه احتیاجم میشه و من چند تا هدف دارم
1- وسیله زیر پام هست
2- میتونه ی انبار سیار برام باشه و اجناس اضافی رو پشت وانت (نیسان/پیکان/مزدا) چینش کنم
3-میتونم مسافرت برم(با توجه ب شغلم کمتر پیش میاد مسافرت برم)
4-ی وسیله ایی میشه جهت پس انداز(احتمالا اقساط بخرم)

یا شما توصیه میکنید قبل از خرید ماشین فکر خرید جای مغازه باشم؟

ایده خوبیه اما من پیشنهاد میکنم اگر پول خرید مغازه رو داری مغازه رو بخر بعد با سود مغازه ای که برای خودته ماشین رو بگیر.
درسته طول میکشه اما ارزشمند تره.
 تشکر شده توسط: habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه شراکت در خرید وانت yaser1 7 1,557 08-24-2015 09:59 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  یه وانت و ۲۶ میلیون سرمایه؟؟؟ s2s2 6 1,642 07-09-2014 09:30 PM
آخرین ارسال: break
  خرید وانت یا کار در کارگاه جوشکاری؟ nader1095 21 3,583 12-04-2013 07:01 PM
آخرین ارسال: nader1095

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS