ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

Ecuانواع ماشین
زمان کنونی: 05-08-2024, 07:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: King mohii
آخرین ارسال: Negintejarat
پاسخ: 5
بازدید: 790

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ecuانواع ماشین
04-20-2016, 12:34 PM
ارسال: #1
Ecuانواع ماشین
سلام دوستان نظرتون در مورد تعمیر انواعecu(همون کامپیوتر ماشین)چیه من بلدم مدرک معتبر هم دارم ولی دارم دنبال یه کار افرینی میگردم نظرتون چیه دوستان؟؟لطفا مشارکت بفرمایید تا از نقطه نظرات دوستان بهرمند بشویم همه دوستان انشاالله10_004

دستت رو بزن روی زانوهات و یا علی بگو بلند شو
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-20-2016, 09:01 PM
ارسال: #2
RE: Ecuانواع ماشین
سلام دوست عزیز
میشه بگید از کدوم آموزشگاه مدرک گرفتید و شرایط دوره هاش چجوریه ؟

وقتی عشق و مهارت با هم کار کنند ، منتظر یک شاهکار باشید

09166456494
04-20-2016, 09:13 PM
ارسال: #3
اگر میشه یکم در مورد این رشته توضیحات بدید
من به این تعمیر ای سی یو علاقمندم

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
04-20-2016, 10:14 PM
ارسال: #4
درود دوستان من خودم قبلا تو فکر این کار بودم و چند نفر هم خبره این کار میشناسم...
اول از همه بگم که بستگی داره به شهرتون مثلا من مشهدم دو نفر تو مشهد هستن که کارشون توپه توپه بیشتر از 90 درصد موارد هم میره پیش همینا بقیه هم سماق میمکن چون کار واقعا تخصصی هستش و با یکی دو دوره هم نمیشه یادش گرفت بسیار حساس هست حتما باید بری پیش چند تا کاردرست شاگردی کنی...
بعد کم کم با مکانیک های همون منطقه اشنا بشی به نظر من کاری نیست که ی مغازه بزنی با تابلو بزنی تعمیر ecu موفق نخواهد بود...بازم میگم بستگی به شهر داره ممکنه تو شهر شما اصلا هیچکس این کاره نباشه خب شما حرفه ای هم نباشی بازم میتونی خوب کار کنی...
موفق باشی
 تشکر شده توسط: blacknight19
04-22-2016, 12:12 AM
ارسال: #5
https://tehran.divar.ir/v/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88/Ha3dnH94n/

آدم وقتی فقیر میشه ؛ خوبیهاش هم حقیر میشه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS