ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قصه من و پسرم
زمان کنونی: 05-05-2024, 06:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهی خاله
آخرین ارسال: davaran
پاسخ: 9
بازدید: 739

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قصه من و پسرم
04-13-2016, 10:48 AM
ارسال: #1
قصه من و پسرم
سلام دوستان اولا میخام بگم خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم دوما ازتون راهنمایی میخام من ۴۰ سالمه و مادر یه پسر ۲۳ ساله متاسفانه پسرم چند سال طلایی زندگیشو با بیکاری هدر داده ولی حالا هم که یهخورده سر عقل اومده سر در گم ونمیدونه چطوری شروع کنه چون یک ریال در بساط نداره ومنم دستم خالیه واز طرف پدر ودیگران هم هیچ حمایتی نمیشه خودش توکار کامپیوتروموبایل زبان انگلیسی خیلی زرنگه ولی ازهیچ جا مدرک خاصی نداره منم از خیاطی کارهای دستی کمی سر در میارم ولی کار از اونجا خرابه که سرمایه ندارم و میترسم پسرم هم که واقع سردرگم نمیدونه چکار کنه دچار افسردگی شده خواهش میکنم کمکم کنید به راهنماییتون احتیاج دارم از کجا شروع کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , hamedmoez
04-13-2016, 12:26 PM
ارسال: #2
RE: قصه من و پسرم
در ضمن چون پسرم دانشجویه نمیتونه برای کسی مرتب منظم کار کنه چون ساعتهای کلاسش نمیتونه بره واین یه مشکل بزرگشه
04-13-2016, 02:45 PM
ارسال: #3
سلام یعنی سلامت باشید
خداقوت به مادری که از روی دلسوزی آمدند و اینجا پرس و جو و مشورت می کنند تا اوضاع فرزندشونو بهتر کنند.

مانند پسر شما خیلی زیاد هستند. اوضاع خیلی از من و پسر شما و همسن و سال های ما همین طوره.

اگر اطلاعات کامپیوتریش خوبه، چند تا نرم افزار ضروری کامپیوتر رو تهیه کنه و آگهی بده در روزنامه و تراکت پخش کنه برای این کار: بره شرکت ها و خانه ها کامپیوترشونو راه اندازی کنه یا تعمیر کنه. این کار خیلی سود داره. خیلی ها همین طوری نرم افزار و سخت افزار و قطعات کامپیوترو می تونه سفارش بگیره و از بازار بخره و به مشتری خودش بده. پسر شما کار خدماتی می کنه، یعنی از معلوماتش استفاده می کنه و این کار هزینه ای نداره تقریبا و همه ی پولی که م یگیره سودشه. البته هزینه ی کرایه هست که بهتره خودش موتور یا خودرو داشته باشه.
هزینه ی نصب ویندوز یا راه اندازی یک برنامه و ... در شهرهای بزرگ حدود 20 هزار تومانه.

شرکت های نصب و راه اندازی اینترنت هم بابت راه اندازی مودم و فعالسازی اینترنت، درآمد مناسبی می دن. ضمن این که این افراد همین طور که شرکت ها و خونه ها میرن، کلی سفارش های دیگه هم می گیرن. مثلا یه خونه ای می ره و طرف می خواد روی لپ تاپش ویندوز نصب کنه.
یا یه شرکتی می ره و کلی سفارش کارهای نرم افزاری می گیره.

اگر مهارتش خوب باشه هم می تونه در شرکت ها و فروشگاه های کامپیوتر کار کنه.

همه ی این ها کار دانشجویی به حساب میاد.

برای موبایل هم می تونه تعمیرات موبایلی ها کار کنه. درآمد تعمیرات موبایل خوبه، پولاشو جمع کنه تا خودش یه مغازه بزنه بعدا.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: hamedmoez , mercedes62
04-13-2016, 09:17 PM
ارسال: #4
سهیل عزیز ممنونم که وقت گذاشتی و جواب دادی آره این کارها رو خیلی خوب انجام میده تا حالا برای اطرافیان رایگان انجام میداد ولی من فکر میکردم بازار خوبی نداره چون جدیدا همه دیگه هجوم آوردن به موبایل و سیستم. خیلی دیده بودم که آگهی میدن خدمات در منزل ولی فکر میکردم اینا زیاد مشتری ندارن
پس با این حساب باید آگهی بده خدمات در محل نصب ویندوز و ...
یه چیز دیگه زبانش خیلی خوبه ولی زبان محاوره یاد گرفته وقتی میگم ترجمه میگه ترجمه برام سخته ولی تو حرف زدن زبانش خیلی خوبه به نظر شما کاری هست که با زبان محاوره درآمد داشته باشه
04-13-2016, 11:56 PM
ارسال: #5
شاید برخی شرکت های بازرگانی یا شرکت هایی که با خارج از کشور ارتباط تلفنی یا آنلاین برقرار میکنند به همچین فردی نیاز داشته باشن.
اما دفاتری که کار ترجمه انجام می دن سر بزنه، بر اساس زمانی که داره، کار ترجمه بگیره. یا خودش مستقیم با شرکت هایی که مترجم نیاز دارن صحبت کنه و ترجمه رو در محل شرکت یا منزل خودتون انجام بده.

با توجه به سن و سالش، یه کار پردرآمدی انتخاب کنه و کم کم هم جذب شرکت یا موسسه ای بشه یا خودش مغازه یا دفتر بزنه تنهایی یا شراکتی تا برای زندگی مشترک هم آماده بشه و بتونه سرشو بالا بگیره.
ان شاالله موفق بشه

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: hamedmoez , mercedes62 , مهی خاله
04-14-2016, 10:53 AM
ارسال: #6
باز هم ممنون کسی میدونه برای مربی گری زبان چه دوره ومدرکی لازمه
 تشکر شده توسط: iranboy
04-14-2016, 01:01 PM
ارسال: #7
مربی گری؟
کجا می خواد کار کنه؟ بره همونجا سوال کنه که چه مدارکی باید داشته باشه.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: مهی خاله
04-14-2016, 07:19 PM
ارسال: #8
(04-13-2016 10:48 AM)مهی خاله نوشته شده توسط:  سلام دوستان اولا میخام بگم خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم دوما ازتون راهنمایی میخام من ۴۰ سالمه و مادر یه پسر ۲۳ ساله متاسفانه پسرم چند سال طلایی زندگیشو با بیکاری هدر داده ولی حالا هم که یهخورده سر عقل اومده سر در گم ونمیدونه چطوری شروع کنه چون یک ریال در بساط نداره ومنم دستم خالیه واز طرف پدر ودیگران هم هیچ حمایتی نمیشه خودش توکار کامپیوتروموبایل زبان انگلیسی خیلی زرنگه ولی ازهیچ جا مدرک خاصی نداره منم از خیاطی کارهای دستی کمی سر در میارم ولی کار از اونجا خرابه که سرمایه ندارم و میترسم پسرم هم که واقع سردرگم نمیدونه چکار کنه دچار افسردگی شده خواهش میکنم کمکم کنید به راهنماییتون احتیاج دارم از کجا شروع کنیم
سلام خاله جان
به پسرت بگو برای زندگیش هدف تعیین کنه. اینکار باعث میشه از پریشانی و افسردگی در بیاد و بفهمه میخواد چیکار کنه و چیکاره بشه. و هدفاش رو دنبال کنه.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: hamedmoez , mercedes62 , مهی خاله
04-15-2016, 07:05 PM
ارسال: #9
سلام می توانید در جستجوهای انجمن پاسخ هامو چک کنید .. تجربه زیادی تو کارهای مختلف دارم .. بهنظرم اول کتاب بابای دارا بابای فقیر نوشته رابرت کیوساکی و کتاب ثروتمندترین مرد بابل را بخوانید تا بفهمید چطوری کمکش کنید ..
 تشکر شده توسط: مهی خاله
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,091 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  مشاور من باش! کامیار کاظمی 26 5,287 02-28-2014 01:34 PM
آخرین ارسال: tarfand
  من هم می خوام شروع کنم saramashreghi 6 1,213 07-23-2013 08:40 AM
آخرین ارسال: بابایی
  هر من , من گفتنی , من شیطان است؟ jahanagahi 6 1,113 07-20-2013 01:50 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  روابط عمومی ضعیف؛ من با این مشکل توکسب و کارم چه کنم؟ mehdi62 6 1,882 07-15-2013 09:23 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شما اگه جای من بودید!؟ tondar12 24 3,261 01-02-2013 02:31 AM
آخرین ارسال: jimjim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS