ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: مهم ترین هدف یک کارآفرین موفق چه باید باشد؟
محصول محور باشد
پلن درامدزایی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

کارآفرینی فوق العاده مثبت
زمان کنونی: 05-04-2024, 10:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ntop21
آخرین ارسال: ntop21
پاسخ: 3
بازدید: 533

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-01-2016, 05:35 AM
ارسال: #1
سلام به بزرگواران
دوستان عزیز مدتیه که یه طرح خوب برای تولید یک مدل چهارپایه صنعتی وساختمانی دارم که چون خودم کار ساختمانی انجام میدم میدونم خیلی نیازه برای سرعت بخشیدن به انجام انواع پروژه ها البته این مدل که طراحی کردم نمونه هم ساختم براش برای تولید انبوه نیاز به سرمایه گذار دارم برای شروع حدودا 100 میلیون برای تجهیزات ومکان تولید نیازه ولی میتونم نیروی کارش رو با قسمتی از مواذ اولیه رو تهیه کنم که برای هردستگاه 250تومن میانگین هزینه میشه که فروشش تقریبا300تومنه که با این حساب حدودا 50تومن سود داره البته برای نظر سنجی هم نمونه کار رو خودم ودوستانم استفاده کردیم که خیلی راضی بودیم که چون نمونه مشابهی نداره توی ایران دنبال ثبتش هم هستم دوستانی که تمایل به سرمایه گرازی و همکاری دارند میتونن با شماره 09194023775 تماس بگیرن بنده اسمم محمد هست میتونیم هماهنگ کنیم که نمونه روبینید
پیشاپیش درامد میلیونی رو خدمت شما تبریک میگم
منتظرتماستون هستم با تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-01-2016, 10:17 AM
ارسال: #2
RE: کارآفرینی فوق العاده مثبت
سلام خلاق

ان شاالله که این طرحو در ابتدای امسال ثبت کنی و در پایان سال، در کنار همه ی داشته هایی که الان داری، سود حاصل از این خلاقیت و ایده تو به دست بیاری و زندگیت بهتر بشه. امید به خدا.

دوست گرامی
اگر ارتباطات داشته باشی و بتونی سرمایه دارهارو توجیه کنی، حتما سرمایه گذاری پیدا می شه که حمایت مالی کنه طرحتو و تولیدتو انجام بدی.
ان شاالله این پروسه به خوبی انجام بشه و تجارت خوبی داشته باشید.

یه سوال دارم :
تولید این کالا، واقعا نیاز به محل بزرگ و ماشین آلات و ... بزرگ داره؟
می تونی تولید قطعات رو به شرکت ها سفارش بدی و مونتاژ رو در فضای کوچکتر انجام بدی؟
منظور کلی من اینه که اگر می تونی، قطعاتی که باید تولید بشن و به هم مونتاژ بشن رو شما به بیرون سفارش بده و آماده تحویل بگیر. سپس به جای انبار کردن و مونتاژ در محل بزرگ که باید براش هزینه بدی، قطعات هر 200 کالا (به طور مثال) رو به یک نفر در منزلش تحویل بده (اگر یکباره نشد، در دو مرحله یا بیشتر) برای مونتاژ و سرهم کردن. سپس محصول نهایی و آماده رو از اونها بگیر و به بازار عرضه کن.
البته می تونید، این افراد مونتاژ کار رو در سراسر کشور انتخاب کنی (در هر شهر به اندازه ای که این کالا رو نیاز دارن، تولید بشه) و اون فرد می شه نمایندگی شما در اون شهر یا استان. سپس همون فرد، مونتاژ می کنه و می فروشه.
اگر هر فرد 200 تا مونتاژ کنه و به ازای هر کدوم، 25 هزار تومان بهش تعلق بگیره می شه 5 میلیون تومان که می شه گره ای از زندگیش باز بشه. منظور بنده اینه که افراد مستحق رو پیدا کنید و این کارو به اون ها بسپارید. چرا کسی که 100 میلیون داره بیاد در این سود شریک شه و اون ها بی نصیب باشن؟
اگر به موفقیتتون لطمه نمی زنه
بهش فکر کن

چون این ایده ی ذهن ایرانیه و شما متوجه این نیاز شُدید و خودتون طراحی و ساخت نمونه رو انجام دادید و مشورت هم کردید با همکاراتون، خیلی دوست دارم و آرزومندم که موفقیتتون رو ببینم، ان شاالله

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: iran , ntop21
04-02-2016, 04:12 AM
ارسال: #3
RE: کارآفرینی فوق العاده مثبت
با سلام وضمن تشکر فراوان ازاینکه وقت گرانبهاتون رو گذاشتید وطرح من رو خوندید
حتما این ایده ونظر مهم هم مد نظر قرار میدهم وحتما اجرا میکنم
موفق وپیروز باشید
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رادیو کارآفرینی arsho 22 3,477 09-13-2014 08:39 PM
آخرین ارسال: morning star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS