ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بسته بندی
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: puyamh
آخرین ارسال: qqqqqqwe
پاسخ: 5
بازدید: 1179

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته بندی
03-19-2015, 12:59 PM
ارسال: #1
بسته بندی
سلام من یک شرکت سهامی خاص سه ساله ثبت کردم تولیدی خدماتی تو اساسنامه اش نوشتم هم میتونم تولید کنم اکثر چیزا و هم فروش . حالا مدنظرمه کار بسته بندی انجام بدم با سرمایه کم. با توجه به اینکه من جنوبم و بسته بندی خیلی کمه میخوام پودر رختشویی از دبی بیارم با کیفیت بالا و اینجا با برند خودم جعبه کنم ویا تولید سفید کننده بصورت کارگاهی یا بسته بندی قهوه و یا یه نوع سس فلفل بندری و تند و تیز.حالا از دوستان راهنمایی میخوام اایا برا هرکدوم از اینا باید برم و یک پروانه بهداشت و بهره برداری بگیرم؟ من میخوام از کم و از یک و دو تا محصول شروع کنم مجوزات چطوریه؟ و ایا راهی هست با کمترین کاغذ بازی بشه کار کرد؟ در ضمن من یک جای کوچیک برا شروع کار دارم.الان مشکلم مجوزات هست و سرمایه که تهیه کنم.ممنون میشم دوستان نظراتشون بگن در مورد بسته بندی و مجوز وحتی سرمایه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-19-2015, 06:23 PM
ارسال: #2
RE: بسته بندی
در مجوزات>>> برای هرکدام باید مجوز بگیرید، چرا که پودر رختشویی با قهوه و سس ربطی به هم ندارن.
بهتره ابتدا از یک محصول استفاده کنید.
صدور مجوز پروسه خودشو داره، درسته خیلی طولش میدن، ولی مجبورید که بگیرینش.
سرمایه هر کدام هم متفاوت است.

توجه: طبق قانون کسب وکار ( سرچ بفرمایید ) هیچ فعالیت تولیدی کوچک نیاز به مجوز خاصی ندارند. ولی گرفتنش بهتر از نگرفتنش هست و انگار هیچ دستگاه و نهادی از این تبصره قانونی خبر ندارند.

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-18-2016, 11:54 PM
ارسال: #3
سلام دوستان....کارگاه بسته بندی حبوبات چقدر هزینه نیاز داره؟حبوبات اولیه از کجا میشه تهیه کرد؟کجا کیفیت حبوباتش بهتر و ارزونتره؟
07-23-2016, 12:48 AM
ارسال: #4
با سلام
از اونجایی که با مشاوران زیادی مشورت کردم هزینه ای بالغ بر 120 میلیون تومان احتیاج دارد
07-23-2016, 12:50 AM
ارسال: #5
لذا باید در نظر داشته باشید که به عنوان شغل پردرآمد باید حتما هزینه نمایید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اجاره برند و دستگاه بسته بندی hamid01234reza 0 1,157 10-18-2016 06:34 PM
آخرین ارسال: hamid01234reza
  طراحی وساخت دستگاههای بسته بندی جلال فتحی 4 892 06-03-2015 08:41 AM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  چطور مجوز تولید شیرینی سنتی به همراه بسته بندی بگیریم ؟ Skp 2 8,110 05-20-2015 04:36 PM
آخرین ارسال: hkonjkav

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS