ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شانسی
زمان کنونی: 05-04-2024, 12:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Alibabapeste
آخرین ارسال: Alibabapeste
پاسخ: 14
بازدید: 1190

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شانسی
02-15-2016, 05:10 PM
ارسال: #11
RE: شانسی
(02-15-2016 03:42 PM)*sinuhe* نوشته شده توسط:  
(02-14-2016 12:39 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  کار خاصی نداره یه بسته بندی طراحی می کنید و تو بازار میگردید دنبال اسباب بازی های ریز
و سی دی های ارزون همشو با یه بسته بندی شکیل عرضه می کنید به بازار
اگه کارتون گرفت میرید ثبت برند و ثبت شرکت!
می تونید از بسته بندی تخم مرغی هم استفاده کنید اینطوری نیازی به گذاشتن سی دی هم نیست!!

دوست عزیز به این راحتیها هم نیست.

یکی از مشهورترین شانسی ها برند لاکی باکس هستش.مدیرش از دوستان منه.میخوای ترتیبی بدم با مدیرش صحبت کنی؟؟مسلما ایشون بهتر از هر کسی میتونه راهنماییت کنه

اگه امکانش هست یه اطلاعاتی در مورد تهیه لوازم اولیه شانسی مثل اسباب بازی ، کارت بازی،کتاب داستان و ... برام ازش بگیر و اینکه من کتاب داستان و ... رو خودم درست کنم بهتره یا باید بخرم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-17-2016, 05:23 AM
ارسال: #12
دوست من سلام
به نظر من اگه سراغ بسته بندی حبوبات خشک بری بهتره تا شانسی البته این بستگی به میزان سرمایه گذاریتان داره اگر ایده نو و یا سرمایه مناسب برای این کار ندارید سرمایهتان سوخت می شود
موفق باشید
02-18-2016, 11:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-18-2016 11:08 PM، توسط Alibabapeste.)
ارسال: #13
خواهشا به سوالاتم پاسخ بدید . ایده های کاری خودتون رو بهم بگید
بسته بندی حبوبات خشک چه قدر سرمایه میخواد ؟ البته برای کار خانگی
02-19-2016, 01:22 AM
ارسال: #14
(02-15-2016 03:42 PM)*sinuhe* نوشته شده توسط:  
(02-14-2016 12:39 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  کار خاصی نداره یه بسته بندی طراحی می کنید و تو بازار میگردید دنبال اسباب بازی های ریز
و سی دی های ارزون همشو با یه بسته بندی شکیل عرضه می کنید به بازار
اگه کارتون گرفت میرید ثبت برند و ثبت شرکت!
می تونید از بسته بندی تخم مرغی هم استفاده کنید اینطوری نیازی به گذاشتن سی دی هم نیست!!

دوست عزیز به این راحتیها هم نیست.

یکی از مشهورترین شانسی ها برند لاکی باکس هستش.مدیرش از دوستان منه.میخوای ترتیبی بدم با مدیرش صحبت کنی؟؟مسلما ایشون بهتر از هر کسی میتونه راهنماییت کنه

سلام عزیز
آره عالی میشه
اگه میشه شماره تلفنش رو به من بده تا باهاش تو تلگرام یه صحبتی بکنم و یه چتی داشته باشیم
مرسی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS