ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اولين پروزه عملي كارگروه فن آوري اطلاعات
زمان کنونی: 05-17-2024, 06:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: aaftaab24
آخرین ارسال: irandac
پاسخ: 43
بازدید: 7285

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولين پروزه عملي كارگروه فن آوري اطلاعات
01-02-2012, 02:05 PM
ارسال: #21
RE: اولين پروزه عملي كارگروه فن آوري اطلاعات
دوستاني كه در رابطه با پايگاه كسب و كار اعلام آمادگي كرده اند اگر نظري دارند يا مشكلي در طرح دارند حتما مطرح كنند تا در يك جلسه آنلاين در مورد پيشنهادها تصميم گيري بشه.
يكي دو نفر از اعضا نظراتشونو گفتن ولي از بقيه خبري نيست؟!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , habib tousi
01-05-2012, 12:46 PM
ارسال: #22
دوستان عزيزي كه در پروزه "پايگاه اطلاع رساني كسب و كار " اعلام آمادگي كرده اند.برنامه كار به شكل زير هستش:

1 - توي مرحله اول بايد مشاغلي كه ميخواهيم روي آنها كار كنيم مشخص بشود. ليست مشاغل در لينك زير قراردارد.
http://s2.picofile.com/file/7236365806/ISCO.pdf.html
كدهايي كه من حذف كردم:1100،1410،1429،1410،0112،1142،2422،2421(مشاغل نظامي، اداري، قضاوت،پست هاي رياست و از اين دسته رو براي حذف در نظر گرفتم)
اعضاي تيم بعد از مشاهده ليست نظراتشون رو در مورد كدهايي كه من حذف كردم بدهند.

2 - مرحله بعد در مورد آيتمهايي كه قرار هست در مورد هر شغل جمع آوري بشود رو من مي نويسم و هركس نظر و پيشنهادي داشت بررسي ميكنيم و به توافق مي رسيم.
آيتمهايي كه من در نظر گرفته بودم:
-معرفي حرفه
- معرفي مراكزي كه براي راه اندازي آن حرفه تسهيلات در نظر گرفته اند.
- مشخص كردن شرايط اخذ تسهيلات از بانك مورد نظر
- معرفي يك refrence براي انجام مشاوره در زمينه راه اندازي آن حرفه
- ثبت نام براي آموزش رايگان آن حرفه
كه در اين راستا يكي از دوستان پيشنهاد داده بودند"براي اموزش هاش خودمون ميتونيم مطالب فراهم كنيم......
ولي براي ازمون هاش ميتونيم از فني وجرفه اي كمك بخوايم يا قرارداد همكاري ببنيد...."
پيشنهادات ديگه در اين زمينه هم بررسي و پاسخ داده ميشه.

3- آخرين مرحله هم مشخص كردن شرايط كار ، تقسيم وظايف، مشخص كردن جدول زمانبندي و ساير موارد از اين دست هستش.

بعد از مشاهده شرايط، دوستاني كه هنوز تمايل به همكاري دارند تا روز يكشنبه اعلام كنند فايل مشاغل رو گرفتند. جهت بررسي نظرات ( مرحله اول )هم در همين تاپيك وقتي معين ميشود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , MARYAR , مهدی گل محمدی , mohajer.my , ناصر صادقی
01-05-2012, 01:01 PM
ارسال: #23
برنامه خوبی است. امیدوارم تا حصول نتیجه پیگیر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: aaftaab24 , مهدی گل محمدی , mohajer.my , ناصر صادقی , habib tousi
01-16-2012, 02:19 PM
ارسال: #24
براي تهيه فهرست مشاغل من تا اينجا 2 تا لينكي كه در نظر داشتم رو ميگذارم. شما هم هر دو رو بررسي كنيد.( آقا سجاد، آقا مهدي ، گلدمن) و نظراتتون رو بگيد.

http://s2.picofile.com/file/7236365806/ISCO.pdf.html

http://research.irantvto.ir/index.aspx?s...ageid=3427
در مورد لينك دوم كه به سازمان آموزش فني برميگرده يك سري از مشاغل ليست شده اند كه در هر كدام استاندارد آموزشي اون حرفه هست. توي استاندارد "معرفي حرفه"، "تواناييها" و "تجهيزات آموزشي مورد نياز" هم هست كه مي تونيم يكسري از مطالب مورد نيازمون رو از اينجا استخراج كنيم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , habib tousi
01-16-2012, 02:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-16-2012 02:39 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #25
بببنيد خانوم افتاب در تايپ هاي قبلي هم گفتم.شما اول بايد نوع طبقه بندي رو مشخص كنيد
به طور مثال به يكي از موارد زير.
1:شامل كارهاي كه در جامعه عرف هستند زياد.مثل سوپر مارك.اغذيه فروشي.كامپيوتر فروشي.دفتر ثبت.دفتر بيمه .و غيره
در اين طبقه يك نفر دنبال شغل ميگردن.ولي نميدوند چي.با علاقه و توانايي و هزنيه كه دارد.شغل مورد نظر خود را پيدا ميكند.
اما در طبقه بندي پايين.شخصي علاقه به شغلي دارد و دنبال موارد و توضيحات شغل هست كه طبقه بندي پايين مد نظر هست.
2:طبقه بندي در هر بخش مجزا
كشاورزي شامل پرورش قارچ.زيتون مركبات و غيره.
دامپروري:شامل پرورش مرغ.شتر مرغ.بلدرچين و غيره
همنيطور بخش هاي ديگر به تفكيك
اما در اين بخش بابد توجه كرد كه خيلي از كارهاي ديگر استفاده نميشوند.يا لازم نيست در اين كار باشند به طور مثال كار چاه كني(البته مثال ميزنم.كار چاه كني خودش كار مهمي هست و هيچ وقت پاياني ندارد).
در مورد فايل شغل ها خوب بايد شغل هاي كه نياز به اين كار دارن و بيشتر استفاده ميشوند رو انتخاب كرد.خيلي هاشون نيازي ندارن و ديگر در شهر هاي بزرگ قابل استفاده نيستند.
در مورد منابع سايت فني حرفه اي هم خوب هست.ميتونيم منابع و اشنايي تا حدودي با كار مورد نظر رو پيدا كنيم.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , aaftaab24 , arash67 , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , habib tousi
01-16-2012, 03:00 PM
ارسال: #26
بله همينطوره كه ميگيد. براي مثال شما توي ليست مشاغل گفته فروشنده مواد غذايي و فروشنده مواد غير غذايي و نگفته سوپر ماركت و يا ماهي فروشي و يا ....
از طرف ديگه دو نوع طبقه بندي هست. يك شغل ميتونه شامل يك حرفه يا چند تا حرفه باشه.و اين مشكل ايجاد مي كنه.
01-16-2012, 03:16 PM
ارسال: #27
بنطر من لينك دومي كه مال سازمان اموزش فني وحرفه اي بود خيلي بهتر وجامع تر بود........

بايد دوتا كار رو همين اول مشخص كنيم تا گام هاي بعدي راحت تر بشه.....

اول در مورد هر شغل چه اطلاعاتي واقعا نياز داريم.... ويا براي اموزش وراه اندازيش به چه نيازداريم؟((( يك سري پارامترهاي كلي بايد در نظر بگيرم... كه شايد بعضي ازاين پارمترها در بعضي شغل ها جوابگو نباشه)))

بعد چه كارهايي رو شروع به انجام تحقيقات كنيم.........(( اينجا اكثرا دوست دارند كارهايي باشه كه عملي باشه وعمومت تا خودشون زودتر بتونند به اهدافشون برسند....))

افتاب خانوم.... اين كار دوم رو خودتون قبول كنيد... يايك تيم مديريت وتصميم گيري ايجاد كنيد .....بعد نظر وتصميم اخري رو اون تيم بگيره...... اينطوري هم براي پيگيري كارها اون تيم مديريت دقيق تر عمل ميكنه هم براي تصميم گيري در مورد انجام كارها اين همه مشكل ونظر هاي مختلف پيش نمياد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
01-16-2012, 03:26 PM
ارسال: #28
بهتره در يكي از جلسه هاي انلاين در اين باره بحث بشه. و به يك نقطه نظر مشترك رسيد.
و همينطور در باقي مسائل بايد طبق نظر اقاي گلد من يك تيم كارشناسي تشكيل بشه و نظرات گروهي باشه و بهترين نظر ارائه شود.

كانال ايده يار: @ideayar
01-17-2012, 10:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-17-2012 10:11 AM، توسط aaftaab24.)
ارسال: #29
منم فكر ميكنم توي يه جلسه آنلاين بهتر ميتونيم حرفهامون رو بزنيم و به توافق برسيم.اگر براي دوستان امكانش هست توي ساعت كاري (14-7)يك جلسه توي همين هفته بگذاريم.
اول از همه اون موردي كه آقاي گلدمن فرمودند" در مورد هر شغل چه اطلاعاتي واقعا نياز داريم" رو مشخص كنيم.مثلا در مورد آموزش شغل من فكر ميكنم اگر خودمون رو درگير مقوله "آموزش" كنيم ديگه از بقيه موارد ميمونيم. چون خيلي كار ميبره.شايد بتونيم يك حرفه، دو حرفه ، سه حرفه و.... رو جمع آوري كنيم ولي براي يك بانك 400-300 شغله واقعا سخته.
از طرف ديگه آيا امكانش هست يك كار و مهارت عملي رو به شكل تئوري آموزش داد؟
ولي اگر ما آموزش رو به سازمان هاي متولي اون آموزشها بسپاريم هم اين مشكلات رو نداريم و هم مي تونيم مراجعه به اين پايگاه رو براي كارآفرينان وكارجويان از طريق همين سازمانها جا بندازيم.
01-17-2012, 03:42 PM
ارسال: #30
(12-28-2011 02:36 PM)aaftaab24 نوشته شده توسط:  دوستاني كه مايلند در طراحي و ايجاد پروزه پايگاه اطلاع رساني كسب و كار همكاري داشته باشند در اين تاپيك آمادگي خود را اعلام نمايند. جزييات كار بعد از مشخص شدن تيم كاري اعلام خواهد شد.

با سلام واحترام خوشال ميشوم در خدمتتان باشم
09351988784 شماره تماس اينجانب است
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعضاي كارگروه فن آوري اطلاعات aaftaab24 19 6,158 11-11-2015 07:23 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
  سرقت اطلاعات شخصی با هک کردن مغز ممکن شد کامیار کاظمی 0 746 09-05-2012 09:51 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  اطلاعات کاربردی در مورد اینترنت وکامپیوتر vahid61 2 1,453 01-28-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS