ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجربیات درآمد از کانال تلگرام
زمان کنونی: 04-27-2024, 03:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
پاسخ: 23
بازدید: 4001

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات درآمد از کانال تلگرام
01-23-2016, 06:46 PM
ارسال: #11
RE: تجربیات درآمد از کانال تلگرام
سلام دوستان کمتر وقت میکنم این انجمن پست بدم.

خب منم مدتی وقتم آزاد بود و تنظیم کننده درامد زایی از بخش VIP
چند کانال تبادل گروهی بودم به این صورت که ممبر تضمینی و اجاره
جایگاه ویژه رو داشتیم(درامد خوبی داشت)

البته همزمان یه کانال زدم که در واقع مرجع مزون های ایران با نام
مزونیکا فعاله و با این که کم وقت گذاشتم برای جذب ممبر ولی فروش
و بازخورد مناسبه(فروش مانتو و ...مزون های معروف ایران+تبلیغات برای
مزون ها)

البته همزمان محصولات برخی cod ها رو هم در کانال میتونم بفروشم.

در مورد تبلیغات راستش چون خودم تخصصی هم در کار تبلیغات انلاین
بودم انتخاب نوع و روش تبلیغات مهمه سعی کنید عاقلانه هزینه کنید
و ریسک های عجیب و غریب نکنید چون الان دست زیاد شده واقعا...

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , Divar
01-23-2016, 06:54 PM
ارسال: #12
من روزی که تبلیغات دوره اموزشی اینستگرام رو دیدم تحلیلم این بود که سرعت تغییرات وحشتناکه و الان بخت اقبال تلگرام بیشتره و برای همین رو تلگرام متمرکز شدم شکر خدا راضی هستم .. یه سری از تجربیاتم رو در مباحث دوستان اینجا گفتم
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=14635&page=2
سوالی بود بپرسید ..
ضمنا ما الان توی روبات های تلگرام واقعا قدرتمند شدیم .. ایده خوبی باشه اجرا میکنیم ...
01-23-2016, 07:46 PM
ارسال: #13
(01-23-2016 03:58 PM)Divar نوشته شده توسط:  
(01-23-2016 03:43 AM)business_nuts نوشته شده توسط:  
(01-22-2016 08:02 PM)Divar نوشته شده توسط:  من یه کانال تلگرام دارم که دو سه باری با قیمت های مختلف دست به تبلیغات زدم ولی متاسفانه زیاد برام خوب نبود.
البته تجربه پیدا کردم.
واقعا با تبلیغات انچنانی (متن و عکس) اول ممبر می کشوندم توی کانال بعد که طرف میدید خبری نیست لفت میداد...
یه دو سه نکته هم یاد گرفتم که ان شالله توی تبلیغات بعدی انجام میدم و مطمئنم بازدهی بیشتری داره.
اینا به کنار ...
صحبت هایی که من با دو تا از ادمین های دو کانال با ممبر بالا داشتم.
کانال اول : تعداد اعضاش بالای 80 هزار تا بود ...
بعد حرفایی که با هم زدیم ازش پرسیدم با این ممبر بالای دو میلیون در میاره/
با تعجب گفت : نه بابا !
پرسیدم یه میلیون چی؟
جواب داد : هزینه ای که بابت تبلیغات دادم دراوردم و به این نتیجه رسیدم که " راسته که میگن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاریه "
برداشتی که من از حرفای این ادمین در آوردم اینکه : ماهی شاید 1 تومن براش دربیاد ، هر چند که تبلیغاتش زیاده.

آدمیین دوم : تعداد اعضای کانالش 150 هزار تا بود : وقتی ازش پرسیدم چقدر درامدی داری؟ جواب داد کانالهایی هستن که روشون زیاد کار شده و ماهی 5 و 6 میلیون در میارن.
پرسیدم خودتون چی ؟ جواب داد خدا رو شکر هر چی هزینه کردیم بیشتر در آوردیم .

برداشتی که من از صحبت های دو ادمین داشتم اینکه : بنظرم انچنان درامدی که میگن تلگرام داره واقعا نیست ، هر چند که تبلیغات توی کانالشون اینو نمیگه.
این کانال دوم بنظرم ماهی دو میلیون دربیاره.

خودم موندم، از یه طرفی پول برای تبلیغات ندارم از طرفی دیگه خیلی فکرمو مشغول کرده.!!!

---------

مریم خانم شما چقدر تا حالا هزینه کردید؟
اعضای کانال تون زیاد هم شدن،جواب گرفتید؟

البته اگه فضولی نباشه

سلام دوست عزیز
خودتون هم میگین 2 ادمین با این همه ممبر به درآمدی که میخواستن نرسیدن, باتوجه به بودجه کم خودتون خیلی سخت اونم از طریق تلگرام به درآمد بالا برسید.
دوستی داشتم از خیلیا شنیده بود که سایت خبری یا سایت سرگرمی بزنه میلیونر میشه و همیشه داشت خودش رو با سایت هایی مثل بیتوته, باشگاه خبرنگاران جوان , ورزش 3 مقایسه میکرد!!!
آخرسر هم با کلی هزینه تبلیغات و طراحی سایت وقت خودش و... نتونست موفق بشه و حتی پول تبلیغات و هزینه هایی که کرده بود رو نتوست دربیاره.
اگه با تلگرام کسی میلیونر میشد کلی بیکارهای فارغ التحصیلان دانشگاه ها روی میاوردن به کانال سازی در تلگرام...
موفق باشید

یکم با حرفاتون موافقم نه همه

اینترنت یعنی ایده = ایده یعنی تبلیغات = تبلیغات یعنی خارج کردن رقیب از دور ...

اگه قرار بود اینترنت درامد نداشته باشه پس سایتهای بزرگ ، یکی از صدها نمونش ایسام ...

یه سرچی توی نت بزن چقدر سایت نمونه ایسام ساخته شده ولی به شخصه حتی زمانی که توی ایسام کاربرییم مسدود بود نرفتم با سایتهای مشابه کار کنم.
به این دلیل که خیلی ضعیف تر از ایسام بودن.

خوب پس چرا فارغ التحصیلای بیکار دانشگاه چرا نمیان یکی مثل ایسام بزنن ... به 1001 دلیل .
تبلیغات .
یه چیزی که واقعا برای من عجیب و جالبه اینکه دیجی کالا هنوز توی سایتهای دیگه تبلیغات می کنه !

تبلیغات کلیکی ، ایمیل مارکتینگ ، سایتهای بزرگ دیگه ...!
این فقط دلیلش قدرت تبلیغات ، من اگه فقط یک میلیون تومن پول آزاد دستم بود حتما برای تلگرام خرج می کردم

بنده منکر این نیستم که شما وارد بازار اینترنتی و درآمدزایی از تلگرام یا از اینترنت نشید,نظرم اینه که شبکه اجتماعی مثل تلگرام دست زیاد شده و الان هرکسی داره کانال میزنه! و احتمال ف/ی/ل/ت/رشدن تلگرام هم هستش!
درواقع تلگرام یک وسیله ارتباطی مقطعی هست ممکنه فردا ف/ی/ل/ت/ر بشه یا چندماه و... دائمی نیست!
بعد اینکه بجای اینکه سرمایه گذاری مقطعی داشته باشید,بگردید دنبال بازار دائمی حداقل چندساله باشه ... اونوقت فرض مثال شما 1میلیون پول تزریق تلگرام کردید یهویی ف/ی/ل/ت/رشد نه درآمد کسب کردید نه پول تبلیغات برگشت!
درمورد سایت های کلیکی هم کاملا" میدونم برچه اساسی هس و یاد اون باکس ها هم بخیر و کارشون به کلاهبرداری کشیده شد!!!
در مورد دانشجوها هم خدمتتون عرض کنم الان شبکه های هرمی و بازاریابی شبکه ای ( مثلا" قانونی) سردسته هاشون به دانشجوها نفوذ کردند و مخشون رو شستشو دادن که میلیونر میشی و ازین حرفا , فعلا" فارغ التحصیلای بیکار ما در این شبکه ها فعال هستند و در آینده عواقبشون رو خواهند دید!
سایت دیجی کالا هم برند هس و میلیون ها تومن پول صرف تبلیغات تلویزیونی , محیطی, و سایت های معتبر در حال تبلیغات هس و تونسته موفق بشه.
ایمیل مارکتینگ هم دیگه منسوخ شده, خودم کلی ایمیلهای تبلیغاتی میاد به ایمیلم بدون اینکه بخونم پاک میکنم.مثل پیامکهای تبلیغاتی که الان ملت مسدود کردند.

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
01-23-2016, 07:47 PM
ارسال: #14
سلام. من بیشتر از 2 ساله تراکت پخش میکنم. حقیقتش همیشه از شان اجتماعی این کار خوشم نمیومده و دیگه نمی خوام ادامش بدم. ولی طی این 2 سال تجربه های زیادی از این کار گرفتم. تجربه هایی که برای کسی که می خواد از این روش پول دربیاره واقعا ارزشمنده. و درآمدی از 1 تا3 ملیون تومان رو بسته به تلاش مغزی و جسمی خودش می تونه ببره. و تنها بدیش که خیلیم اذیت کننده هست شان اجتماعیشه.
حالا می خواستم این تجربه های خودمو به صورت یک محصول آموزشی دربیارم و شروع به فروشش کنم. آموزش پخش حرفه ای تراکت با درآمد 1-3 ملیون.
می خوام براش اپلیکیشن بسازم. یک دوره آموزش اندروید آقاجانی رو هم خریدم و 3-4 فصلش رو هم طی کردم.
می خوام بدونم چه قدر می تونم امیدوار باشم به فروش این محصول از طریق اینستاگرام یا تلگرام یا اپلیکیشن؟
01-23-2016, 09:40 PM
ارسال: #15
(01-23-2016 06:15 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  من چند باری تبلیع دادم از پیجای 20 هزارتایی با ساعتی 5 تومن تا 200هزارتایی دو ساعت 50 تومان
تعداد ممبرهام افزایش یافته ضمن اینکه من پیج فروش دارم و سفارش های زیادی گرفتم و در واقع تبلیعاتا واسه من موثر بود
دوست من 200 کا داره روزی 600 تومن از تبلیعات کانالش درامدشه

میشه لینک کانالتون رو بزارید؟
01-24-2016, 01:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2016 01:57 PM، توسط Negar joon.)
ارسال: #16
سلام.منم یه کانال دارم.تا حالا حدود 1/5 تونستم بابت تبلیغات ازش در بیارم
بد نبود شکر خدا
و اینکه اگه کسی راه یا ترفندی میدونه که باعث افزایش ممبرهای کانال بشه کمکم کنه خیلی ممنون میشم
جدا از تبلیغات توی کانال های دیگه

دنبال یه درآمدم.بدون سرمایه اولیه.و بدون وقت زیاد
کسی ایده ای داره حتما بهم میگه.ممنونش میشم
01-24-2016, 02:01 PM
ارسال: #17
دوستان اگه تبلیغ خواستن می تونن بهم بگن.کانال مختص استان مازندرانه
مخصوصا مازندرانی های عزیز

دنبال یه درآمدم.بدون سرمایه اولیه.و بدون وقت زیاد
کسی ایده ای داره حتما بهم میگه.ممنونش میشم
01-24-2016, 05:36 PM
ارسال: #18
(01-24-2016 01:56 PM)Negar joon نوشته شده توسط:  سلام.منم یه کانال دارم.تا حالا حدود 1/5 تونستم بابت تبلیغات ازش در بیارم
بد نبود شکر خدا
و اینکه اگه کسی راه یا ترفندی میدونه که باعث افزایش ممبرهای کانال بشه کمکم کنه خیلی ممنون میشم
جدا از تبلیغات توی کانال های دیگه

ادرس کانلتون را بفرستید در خصوصی تا بررسی بشه
01-25-2016, 07:40 PM
ارسال: #19
(01-23-2016 07:46 PM)business_nuts نوشته شده توسط:  
(01-23-2016 03:58 PM)Divar نوشته شده توسط:  
(01-23-2016 03:43 AM)business_nuts نوشته شده توسط:  
(01-22-2016 08:02 PM)Divar نوشته شده توسط:  من یه کانال تلگرام دارم که دو سه باری با قیمت های مختلف دست به تبلیغات زدم ولی متاسفانه زیاد برام خوب نبود.
البته تجربه پیدا کردم.
واقعا با تبلیغات انچنانی (متن و عکس) اول ممبر می کشوندم توی کانال بعد که طرف میدید خبری نیست لفت میداد...
یه دو سه نکته هم یاد گرفتم که ان شالله توی تبلیغات بعدی انجام میدم و مطمئنم بازدهی بیشتری داره.
اینا به کنار ...
صحبت هایی که من با دو تا از ادمین های دو کانال با ممبر بالا داشتم.
کانال اول : تعداد اعضاش بالای 80 هزار تا بود ...
بعد حرفایی که با هم زدیم ازش پرسیدم با این ممبر بالای دو میلیون در میاره/
با تعجب گفت : نه بابا !
پرسیدم یه میلیون چی؟
جواب داد : هزینه ای که بابت تبلیغات دادم دراوردم و به این نتیجه رسیدم که " راسته که میگن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاریه "
برداشتی که من از حرفای این ادمین در آوردم اینکه : ماهی شاید 1 تومن براش دربیاد ، هر چند که تبلیغاتش زیاده.

آدمیین دوم : تعداد اعضای کانالش 150 هزار تا بود : وقتی ازش پرسیدم چقدر درامدی داری؟ جواب داد کانالهایی هستن که روشون زیاد کار شده و ماهی 5 و 6 میلیون در میارن.
پرسیدم خودتون چی ؟ جواب داد خدا رو شکر هر چی هزینه کردیم بیشتر در آوردیم .

برداشتی که من از صحبت های دو ادمین داشتم اینکه : بنظرم انچنان درامدی که میگن تلگرام داره واقعا نیست ، هر چند که تبلیغات توی کانالشون اینو نمیگه.
این کانال دوم بنظرم ماهی دو میلیون دربیاره.

خودم موندم، از یه طرفی پول برای تبلیغات ندارم از طرفی دیگه خیلی فکرمو مشغول کرده.!!!

---------

مریم خانم شما چقدر تا حالا هزینه کردید؟
اعضای کانال تون زیاد هم شدن،جواب گرفتید؟

البته اگه فضولی نباشه

سلام دوست عزیز
خودتون هم میگین 2 ادمین با این همه ممبر به درآمدی که میخواستن نرسیدن, باتوجه به بودجه کم خودتون خیلی سخت اونم از طریق تلگرام به درآمد بالا برسید.
دوستی داشتم از خیلیا شنیده بود که سایت خبری یا سایت سرگرمی بزنه میلیونر میشه و همیشه داشت خودش رو با سایت هایی مثل بیتوته, باشگاه خبرنگاران جوان , ورزش 3 مقایسه میکرد!!!
آخرسر هم با کلی هزینه تبلیغات و طراحی سایت وقت خودش و... نتونست موفق بشه و حتی پول تبلیغات و هزینه هایی که کرده بود رو نتوست دربیاره.
اگه با تلگرام کسی میلیونر میشد کلی بیکارهای فارغ التحصیلان دانشگاه ها روی میاوردن به کانال سازی در تلگرام...
موفق باشید

یکم با حرفاتون موافقم نه همه

اینترنت یعنی ایده = ایده یعنی تبلیغات = تبلیغات یعنی خارج کردن رقیب از دور ...

اگه قرار بود اینترنت درامد نداشته باشه پس سایتهای بزرگ ، یکی از صدها نمونش ایسام ...

یه سرچی توی نت بزن چقدر سایت نمونه ایسام ساخته شده ولی به شخصه حتی زمانی که توی ایسام کاربرییم مسدود بود نرفتم با سایتهای مشابه کار کنم.
به این دلیل که خیلی ضعیف تر از ایسام بودن.

خوب پس چرا فارغ التحصیلای بیکار دانشگاه چرا نمیان یکی مثل ایسام بزنن ... به 1001 دلیل .
تبلیغات .
یه چیزی که واقعا برای من عجیب و جالبه اینکه دیجی کالا هنوز توی سایتهای دیگه تبلیغات می کنه !

تبلیغات کلیکی ، ایمیل مارکتینگ ، سایتهای بزرگ دیگه ...!
این فقط دلیلش قدرت تبلیغات ، من اگه فقط یک میلیون تومن پول آزاد دستم بود حتما برای تلگرام خرج می کردم

بنده منکر این نیستم که شما وارد بازار اینترنتی و درآمدزایی از تلگرام یا از اینترنت نشید,نظرم اینه که شبکه اجتماعی مثل تلگرام دست زیاد شده و الان هرکسی داره کانال میزنه! و احتمال ف/ی/ل/ت/رشدن تلگرام هم هستش!
درواقع تلگرام یک وسیله ارتباطی مقطعی هست ممکنه فردا ف/ی/ل/ت/ر بشه یا چندماه و... دائمی نیست!
بعد اینکه بجای اینکه سرمایه گذاری مقطعی داشته باشید,بگردید دنبال بازار دائمی حداقل چندساله باشه ... اونوقت فرض مثال شما 1میلیون پول تزریق تلگرام کردید یهویی ف/ی/ل/ت/رشد نه درآمد کسب کردید نه پول تبلیغات برگشت!
درمورد سایت های کلیکی هم کاملا" میدونم برچه اساسی هس و یاد اون باکس ها هم بخیر و کارشون به کلاهبرداری کشیده شد!!!
در مورد دانشجوها هم خدمتتون عرض کنم الان شبکه های هرمی و بازاریابی شبکه ای ( مثلا" قانونی) سردسته هاشون به دانشجوها نفوذ کردند و مخشون رو شستشو دادن که میلیونر میشی و ازین حرفا , فعلا" فارغ التحصیلای بیکار ما در این شبکه ها فعال هستند و در آینده عواقبشون رو خواهند دید!
سایت دیجی کالا هم برند هس و میلیون ها تومن پول صرف تبلیغات تلویزیونی , محیطی, و سایت های معتبر در حال تبلیغات هس و تونسته موفق بشه.
ایمیل مارکتینگ هم دیگه منسوخ شده, خودم کلی ایمیلهای تبلیغاتی میاد به ایمیلم بدون اینکه بخونم پاک میکنم.مثل پیامکهای تبلیغاتی که الان ملت مسدود کردند.

منظورم از ایمیل مارکتینگ و تبلیعات کلیکی ، منطورم تبلیغاتی که جدیدا از دیجی کالا دیدم.نه اینکه خودم برای کسب درامد استفاده کنم.

مریم خانم کانال فروشی دارید ؟

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-27-2016, 01:21 AM
ارسال: #20
سلام

تلگرام موقتیه.به چیزای موقتی دل نبندید.
اخیرا کاری پیدا کرده ام با ده میلیون روزی 150-200-300 کاسبم.کاملا هم قانونی و حلال
خدا را شکر
 تشکر شده توسط: business_nuts , saeed.abdollahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,616 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  نماینده مجلس : احتمال رفع انسداد تلگرام و اینستاگرام تا روز جمعه iranwebshop 0 332 01-03-2018 03:15 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  ف/ی/ل/ت/ر تلگرام چند هزار نفر را بیکار می‌کند؟ iranwebshop 0 328 01-02-2018 03:20 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  درآمد ماهیانه بچه ها kinger 96 20,834 03-06-2017 11:42 PM
آخرین ارسال: a162
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 518 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,016 08-04-2014 10:16 AM
آخرین ارسال: karafarin
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,325 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,112 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  از ثروت كجا استفاده كنيم mardanblog 5 1,298 11-17-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS