ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجربیات درآمد از کانال تلگرام
زمان کنونی: 05-08-2024, 05:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
پاسخ: 23
بازدید: 4042

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-22-2016, 04:36 PM
ارسال: #1
سلام به دوستان عزیزم
حتما اطلاع دارید که چند وقت هست که کانال های تلگرام بشدت درآمدزا شده است
لطفا همه تجربیات خودشون را بفرمایند و اگر تجربه خوبی دارند هم با ما درمیان بگذارند

اکنون روش های جذب بهتر مخاطب در تلگرام را چه چیزی میدونید؟
خود شما درآمد مستقیم یا غیرمستقیم داشته اید؟
از تجربیات دوستان خودتون اطلاع دارید؟

پیش بینیتون برای این روش جدید چی هست؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Divar , blacknight19 , bastarkhaki , MohamadMJ
01-22-2016, 04:47 PM
ارسال: #2
RE: تجربیات درآمد از کانال تلگرام
خودم به شخصه از وبسایت
http://brooz.xzn.ir
که در مورد معرفی کانال ها و گروه های تلگرامی هستش سه ماه پیش درآمد نسبتا خوبی از پاپ آپ هاش و معرفی گروه های ویژه داشتم تا اینکه سایت هک شد و بعدش هم تعداد نرم افزارهای اندرویدی در این زمینه یهو زیاد شد و عملا بازدید این وبسایت به ثفر رسید
کلی هم توی گروه های مختلف تبلیغ کردم اما به هر حال باید قبول کرد که کاربران pc تلگرام واقعا رو به کاهش هستش و معلوم نیست گوشی خریدن و با گوشی وارد تلگرام میشن یا نرم افزار بهتری در زمینه ارتباطات برای کاربران pc وارد بازار رقابتی شده...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Divar
01-22-2016, 06:17 PM
ارسال: #3
من یه کانال فروش دارم که از طریق تبلیغ تو کانالای بزرگ تعداد اعضاشا دارم بالا می برم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Divar , bastarkhaki
01-22-2016, 08:02 PM
ارسال: #4
من یه کانال تلگرام دارم که دو سه باری با قیمت های مختلف دست به تبلیغات زدم ولی متاسفانه زیاد برام خوب نبود.
البته تجربه پیدا کردم.
واقعا با تبلیغات انچنانی (متن و عکس) اول ممبر می کشوندم توی کانال بعد که طرف میدید خبری نیست لفت میداد...
یه دو سه نکته هم یاد گرفتم که ان شالله توی تبلیغات بعدی انجام میدم و مطمئنم بازدهی بیشتری داره.
اینا به کنار ...
صحبت هایی که من با دو تا از ادمین های دو کانال با ممبر بالا داشتم.
کانال اول : تعداد اعضاش بالای 80 هزار تا بود ...
بعد حرفایی که با هم زدیم ازش پرسیدم با این ممبر بالای دو میلیون در میاره/
با تعجب گفت : نه بابا !
پرسیدم یه میلیون چی؟
جواب داد : هزینه ای که بابت تبلیغات دادم دراوردم و به این نتیجه رسیدم که " راسته که میگن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاریه "
برداشتی که من از حرفای این ادمین در آوردم اینکه : ماهی شاید 1 تومن براش دربیاد ، هر چند که تبلیغاتش زیاده.

آدمیین دوم : تعداد اعضای کانالش 150 هزار تا بود : وقتی ازش پرسیدم چقدر درامدی داری؟ جواب داد کانالهایی هستن که روشون زیاد کار شده و ماهی 5 و 6 میلیون در میارن.
پرسیدم خودتون چی ؟ جواب داد خدا رو شکر هر چی هزینه کردیم بیشتر در آوردیم .

برداشتی که من از صحبت های دو ادمین داشتم اینکه : بنظرم انچنان درامدی که میگن تلگرام داره واقعا نیست ، هر چند که تبلیغات توی کانالشون اینو نمیگه.
این کانال دوم بنظرم ماهی دو میلیون دربیاره.

خودم موندم، از یه طرفی پول برای تبلیغات ندارم از طرفی دیگه خیلی فکرمو مشغول کرده.!!!

---------

مریم خانم شما چقدر تا حالا هزینه کردید؟
اعضای کانال تون زیاد هم شدن،جواب گرفتید؟

البته اگه فضولی نباشه

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
01-22-2016, 08:38 PM
ارسال: #5
بحث دیگه ای هم که هست اینکه :
من در حال حاضر با توجه به علاقم و شرایط فعلی ام بهترین راه برام درامد از تلگرام البته اگه به درامد برسه
ولی واقعیتش با توجه به اینکه دانشجوام (ترم اول،بهمن) و خرج و شهریه خودمو باید از جیبم پرداخت کنم و کل پولی که دارم حدود 600 ت میترسم که بدم واس تبلیغ توی تلگرام !!!
دو دلم نمی دونم چکار کنم؟1

01-22-2016, 09:23 PM
ارسال: #6
(01-22-2016 08:38 PM)Divar نوشته شده توسط:  بحث دیگه ای هم که هست اینکه :
من در حال حاضر با توجه به علاقم و شرایط فعلی ام بهترین راه برام درامد از تلگرام البته اگه به درامد برسه
ولی واقعیتش با توجه به اینکه دانشجوام (ترم اول،بهمن) و خرج و شهریه خودمو باید از جیبم پرداخت کنم و کل پولی که دارم حدود 600 ت میترسم که بدم واس تبلیغ توی تلگرام !!!

من اگر جای شما بودم بی خیال میشدم و از همین روش های رایگان تبلیغات استفاده میکردم چون معلوم نیست تلگرام چه زمانی ف/ی/ل/ت/ر خواهد شد...
01-22-2016, 10:05 PM
ارسال: #7
(01-22-2016 09:23 PM)هورداد نوشته شده توسط:  
(01-22-2016 08:38 PM)Divar نوشته شده توسط:  بحث دیگه ای هم که هست اینکه :

من اگر جای شما بودم بی خیال میشدم و از همین روش های رایگان تبلیغات استفاده میکردم چون معلوم نیست تلگرام چه زمانی ف/ی/ل/ت/ر خواهد شد...

تبلیغات برای چی؟
من می خوام از کانال تلگرام به درامد برسم.

در رابطه با شیلترینگ تلگرام، بعید می دونم این اتفاق بیفته
اگه قرار باشه چیزی شیلتر بشه اینستاگرام میشد

01-23-2016, 03:43 AM
ارسال: #8
(01-22-2016 08:02 PM)Divar نوشته شده توسط:  من یه کانال تلگرام دارم که دو سه باری با قیمت های مختلف دست به تبلیغات زدم ولی متاسفانه زیاد برام خوب نبود.
البته تجربه پیدا کردم.
واقعا با تبلیغات انچنانی (متن و عکس) اول ممبر می کشوندم توی کانال بعد که طرف میدید خبری نیست لفت میداد...
یه دو سه نکته هم یاد گرفتم که ان شالله توی تبلیغات بعدی انجام میدم و مطمئنم بازدهی بیشتری داره.
اینا به کنار ...
پرسیدم یه میلیون چی؟
جواب داد : هزینه ای که بابت تبلیغات دادم دراوردم و به این نتیجه رسیدم که " راسته که میگن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاریه "
برداشتی که من از حرفای این ادمین در آوردم اینکه : ماهی شاید 1 تومن براش دربیاد ، هر چند که تبلیغاتش زیاده.

آدمیین دوم : تعداد اعضای کانالش 150 هزار تا بود : وقتی ازش پرسیدم چقدر درامدی داری؟ جواب داد کانالهایی هستن که روشون زیاد کار شده و ماهی 5 و 6 میلیون در میارن.

برداشتی که من از صحبت های دو ادمین داشتم اینکه : بنظرم انچنان درامدی که میگن تلگرام داره واقعا نیست ، هر چند که تبلیغات توی کانالشون اینو نمیگه.

خودم موندم، از یه طرفی پول برای تبلیغات ندارم از طرفی دیگه خیلی فکرمو مشغول کرده.!!!

---------

البته اگه فضولی نباشه

سلام دوست عزیز
خودتون هم میگین 2 ادمین با این همه ممبر به درآمدی که میخواستن نرسیدن, باتوجه به بودجه کم خودتون خیلی سخت اونم از طریق تلگرام به درآمد بالا برسید.
دوستی داشتم از خیلیا شنیده بود که سایت خبری یا سایت سرگرمی بزنه میلیونر میشه و همیشه داشت خودش رو با سایت هایی مثل بیتوته, باشگاه خبرنگاران جوان , ورزش 3 مقایسه میکرد!!!
آخرسر هم با کلی هزینه تبلیغات و طراحی سایت وقت خودش و... نتونست موفق بشه و حتی پول تبلیغات و هزینه هایی که کرده بود رو نتوست دربیاره.
اگه با تلگرام کسی میلیونر میشد کلی بیکارهای فارغ التحصیلان دانشگاه ها روی میاوردن به کانال سازی در تلگرام...
موفق باشید

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
01-23-2016, 03:58 PM
ارسال: #9
(01-23-2016 03:43 AM)business_nuts نوشته شده توسط:  
(01-22-2016 08:02 PM)Divar نوشته شده توسط:  من یه کانال تلگرام دارم که دو سه باری با قیمت های مختلف دست به تبلیغات زدم ولی متاسفانه زیاد برام خوب نبود.
البته تجربه پیدا کردم.
اینا به کنار ...
پرسیدم یه میلیون چی؟

---------

البته اگه فضولی نباشه

سلام دوست عزیز
خودتون هم میگین 2 ادمین با این همه ممبر به درآمدی که میخواستن نرسیدن, باتوجه به بودجه کم خودتون خیلی سخت اونم از طریق تلگرام به درآمد بالا برسید.
دوستی داشتم از خیلیا شنیده بود که سایت خبری یا سایت سرگرمی بزنه میلیونر میشه و همیشه داشت خودش رو با سایت هایی مثل بیتوته, باشگاه خبرنگاران جوان , ورزش 3 مقایسه میکرد!!!
آخرسر هم با کلی هزینه تبلیغات و طراحی سایت وقت خودش و... نتونست موفق بشه و حتی پول تبلیغات و هزینه هایی که کرده بود رو نتوست دربیاره.
اگه با تلگرام کسی میلیونر میشد کلی بیکارهای فارغ التحصیلان دانشگاه ها روی میاوردن به کانال سازی در تلگرام...
موفق باشید

یکم با حرفاتون موافقم نه همه

اینترنت یعنی ایده = ایده یعنی تبلیغات = تبلیغات یعنی خارج کردن رقیب از دور ...

اگه قرار بود اینترنت درامد نداشته باشه پس سایتهای بزرگ ، یکی از صدها نمونش ایسام ...

یه سرچی توی نت بزن چقدر سایت نمونه ایسام ساخته شده ولی به شخصه حتی زمانی که توی ایسام کاربرییم مسدود بود نرفتم با سایتهای مشابه کار کنم.
به این دلیل که خیلی ضعیف تر از ایسام بودن.

خوب پس چرا فارغ التحصیلای بیکار دانشگاه چرا نمیان یکی مثل ایسام بزنن ... به 1001 دلیل .
تبلیغات .
یه چیزی که واقعا برای من عجیب و جالبه اینکه دیجی کالا هنوز توی سایتهای دیگه تبلیغات می کنه !

تبلیغات کلیکی ، ایمیل مارکتینگ ، سایتهای بزرگ دیگه ...!
این فقط دلیلش قدرت تبلیغات ، من اگه فقط یک میلیون تومن پول آزاد دستم بود حتما برای تلگرام خرج می کردم

تشکر شده توسط: blacknight19 , هورداد
01-23-2016, 06:15 PM
ارسال: #10
البته تجربه پیدا کردم.
اینا به کنار ...
پرسیدم یه میلیون چی؟

---------

البته اگه فضولی نباشه

من چند باری تبلیع دادم از پیجای 20 هزارتایی با ساعتی 5 تومن تا 200هزارتایی دو ساعت 50 تومان
تعداد ممبرهام افزایش یافته ضمن اینکه من پیج فروش دارم و سفارش های زیادی گرفتم و در واقع تبلیعاتا واسه من موثر بود
دوست من 200 کا داره روزی 600 تومن از تبلیعات کانالش درامدشه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Divar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,660 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  نماینده مجلس : احتمال رفع انسداد تلگرام و اینستاگرام تا روز جمعه iranwebshop 0 335 01-03-2018 03:15 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  ف/ی/ل/ت/ر تلگرام چند هزار نفر را بیکار می‌کند؟ iranwebshop 0 335 01-02-2018 03:20 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  درآمد ماهیانه بچه ها kinger 96 20,987 03-06-2017 11:42 PM
آخرین ارسال: a162
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 527 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,026 08-04-2014 10:16 AM
آخرین ارسال: karafarin
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,333 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,180 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  از ثروت كجا استفاده كنيم mardanblog 5 1,315 11-17-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS