ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چه راهی برای ارسال کالا هست
زمان کنونی: 04-24-2024, 07:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mohamad1125
آخرین ارسال: Mohamad1125
پاسخ: 10
بازدید: 1019

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-17-2016, 05:38 PM
ارسال: #1
سلام خدمت همه دوستان
من تازه عضو اجکن مفیدتون شدم
میخواستم اساتید و بزرگان و دوستان عزیز انجمن راهنماییم کنن
من مغازه اسباب فروشی و کلا در این نوع کالا ها کار میکنم
میخواستم ورود دنیایی مجازی بشم و برای خودم سایت بزنم و از محیط های مجازی برای خودم از سر تا سر ایران مشتری جذب کنم
کلا خیلی در مورد این کارا اطلاعات خاصی ندارم اما با مطالعه و تحقیق تو اینترنت اطلاعاتی بدست اوردم
تقریبا اماده راه اندازی سایت هستم
اما در مورد ارسال کالا به شهرستان ها نمی دونم از چه شرکتی باید استفاده کرد
چون هزینه های بالایی میگیرن برای شهر های دور که صرفه اقتصادی نداره
اگرم بخوام از مشتری بگیرم جنس خیلی گرون میشه کسی نمیخره
شما شرکتی یا راهی جلویه پای من بزارین تا مشکلم حل بشه؟
ایا باید برم باهاشون قرار اد ببندم
یا کاره دیگه لطفا کمکم کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: business_nuts
01-17-2016, 08:06 PM
ارسال: #2
RE: چه راهی برای ارسال کالا هست
من جواب سوالتو نمی دونم. ولی یکی برای مغازه اسباب بازیش سایت زده بود و خیلی توی بازاریابی و فروشش موثر بوده.
01-17-2016, 10:19 PM
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
برای ارسال کالاتون چند مورد رو بهتون میگم و مختصری توضیح میدم.
روش اول: تیپاکس هست, که میتونید کالاتون رو ازین طریق ارسال کنید قیمتشونم خوبه و سریعتر هم انجام میدند.
اینم سایتشون: http://www.tipaxco.com
روش دوم: روش پرداخت در محل ( Cod ) هست.این روش معایب و مزایای خاصی داره که لینک همین روش رو میتوانید درسایت قرار دهید که مشتریاتون پولشون رو در محل پرداخت کنن , این روش از طریق پست صورت میگیرد! در این روش انتقاد و گله زیاد شده و بنده تجربه دارم توصیه نمیکنم از این روش استفاده کنید.
روش سوم : بصورت ترمینال (اتوبوسی ) هس که این روش هم معایب و مزایای خاص خودش رو داره! این روش محدودیت دارد ممکنه راننده کالایی که دارین قبول نکنه و هزار تا بهونه بیاره و بگه کالاتون بشکنه یا گم بسه..
روش چهارم: بصورت باربری هس.شرکتهایی که حمل و نقل دارن.
در مورد قیمتا هم که به روز هس و اینکه متاسفانه هر موقع بنزین و دلار افزایش پیدا میکنه قیمتا هم بالا میره.
موفق باشید

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
 تشکر شده توسط: shurafarin , blacknight19
01-17-2016, 11:34 PM
ارسال: #4
(01-17-2016 10:19 PM)business_nuts نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
روش اول: تیپاکس هست, که میتونید کالاتون رو ازین طریق ارسال کنید قیمتشونم خوبه و سریعتر هم انجام میدند.
روش دوم: روش پرداخت در محل ( Cod ) هست.این روش معایب و مزایای خاصی داره که لینک همین روش رو میتوانید درسایت قرار دهید که مشتریاتون پولشون رو در محل پرداخت کنن , این روش از طریق پست صورت میگیرد! در این روش انتقاد و گله زیاد شده و بنده تجربه دارم توصیه نمیکنم از این روش استفاده کنید.
روش سوم : بصورت ترمینال (اتوبوسی ) هس که این روش هم معایب و مزایای خاص خودش رو داره! این روش محدودیت دارد ممکنه راننده کالایی که دارین قبول نکنه و هزار تا بهونه بیاره و بگه کالاتون بشکنه یا گم بسه..
در مورد قیمتا هم که به روز هس و اینکه متاسفانه هر موقع بنزین و دلار افزایش پیدا میکنه قیمتا هم بالا میره.
موفق باشید

سلام دوست عزيز ممنون از پاسختون
عزيز تيپاكسم گرونه مثلا از اينجا براي شيراز ٢٧ تومان ميگيره اگه من روي يه جنس بخوام ١٠ يا١٥. سود بخورم اينجوري ضرر ميه برا من اين از تيپاكس
پرداخت در محل معايبشو ميشه بگي ممنون ميشه
در مورد اتوبوسي هم كه نميشه
01-18-2016, 12:01 AM
ارسال: #5
دوستان لطفا كمك كنيد
01-18-2016, 01:38 AM
ارسال: #6
تا جایی که من میدونم بهترین راهش پست پیشتاز یا پست سفارشیه.
اتوبوس امکان پذیر نیست چون هیچ مشتری ای نمیره از ترمینال محصولی که سفارش داده رو بگیره. باربری هم توی وزن های سبک اصلا کار نمیکنه. تیپاکس هم هزینش بالاست،
01-18-2016, 02:08 AM
ارسال: #7
(01-17-2016 11:34 PM)Mohamad1125 نوشته شده توسط:  
(01-17-2016 10:19 PM)business_nuts نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
موفق باشید

سلام دوست عزيز ممنون از پاسختون
عزيز تيپاكسم گرونه مثلا از اينجا براي شيراز ٢٧ تومان ميگيره اگه من روي يه جنس بخوام ١٠ يا١٥. سود بخورم اينجوري ضرر ميه برا من اين از تيپاكس
پرداخت در محل معايبشو ميشه بگي ممنون ميشه
در مورد اتوبوسي هم كه نميشه
دوست عزیز گرونی که همه جا موج میزنه و شما باید بین بد و بدتر رو انتخاب کنید!
ببنید اداره پست بخاطر وزن 10 گرم 3_ 4 هزارتومن مالیات میگیره بلکه بیشتر..
با توصیفی که کردید بنظرم پست سفارشی مقرون بصرفه هست چون پست پیشتاز هم گرون هست
خودم چندساله دارم با اداره پست کار میکنم ., معایب روش پرداخت در محل اینه که خیلی مهم هس و خودمم کلی ضرر کردم!
اونم اینه که فرضا" مشتریهات سفارش محصول میدن بعد پرداخت در محل رو از طریق سایت شما اعلام میکنند, بعد شما با کلی زحمت بسته بندی و هزینه بسته بندی و... بسته میرسه مقصد اونوقت مشتری میگه من این جنس رو نمیخوام و برگشت میزنن , موقعی ک برگشت میخوره ممکنه کالاتون آسیب ببینه یا ممکنه گم بشه( چون برای من اتفاق افتاده)
بعد هزینه ایاب ذهاب شما بابت رفتن به اداره پست ..ممکنه مأمور نیاد بسته شما رو جمع آوری کنه.
مورد داشتیم بنده جنس دادم کالام آسیب دیده, و...
بازم سوالی داشتین درخدمتم
موفق باشید

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
01-18-2016, 02:10 AM
ارسال: #8
(01-18-2016 01:38 AM)lvlahyar نوشته شده توسط:  تا جایی که من میدونم بهترین راهش پست پیشتاز یا پست سفارشیه.
اتوبوس امکان پذیر نیست چون هیچ مشتری ای نمیره از ترمینال محصولی که سفارش داده رو بگیره. باربری هم توی وزن های سبک اصلا کار نمیکنه. تیپاکس هم هزینش بالاست،

خیلی از مشتریا اصرار میکنن که حتما" بار رو از طریق ترمینال ارسال کنید.
حتی راضی به پست پیشتاز و سفارشی نمیشن!

01-18-2016, 01:21 PM
ارسال: #9
من خودم چون با ایسام کار می کنم.
اجناسی مثل ساعت با پاکت و پیشتاز می فرستم حداکثر 9 ت در میاد.
اجناس بزرگتر که توی کارتون (خیلی حجیم مثلا 4و 5 تا ساعت با هم) با سفارشی می فرستم. اونم حداکثر ده تومن. البته خودشون بسته بندی می کنن.
میگن مال مشتری قبول نیست.
ولی فک نکنم همه جا اینجوری باشه.
بنظرم کمتر درمیاد

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: shurafarin
01-19-2016, 01:51 AM
ارسال: #10
ممنون از همه جواب های دوستان
فکر میکنم در کل میشه نتیجه گرفت پست بهتر از همه شرکت ها هست
 تشکر شده توسط: business_nuts
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,408 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,577 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  چه شغلی مناسبم هستش Babak-pl777 0 158 06-03-2022 10:56 PM
آخرین ارسال: Babak-pl777
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 404 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  چه بیزینسی رو شروع کنم؟ sajadiri 0 584 11-22-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,729 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,356 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,398 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,610 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 20,556 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,612 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 450 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,257 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 635 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 765 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  تحریم یک فرصت برای پولدار شدن DddKing 14 3,082 10-13-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,066 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,057 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,937 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  ایده برای افزایش فروش سوپر مارکت(تخفیف و یا...) mhs.shm 5 3,479 12-09-2017 03:24 PM
آخرین ارسال: zohreh2211

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS