ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هرچیزی که بشه فروخت
زمان کنونی: 05-04-2024, 06:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: golenarges
آخرین ارسال: golenarges
پاسخ: 9
بازدید: 996

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرچیزی که بشه فروخت
01-01-2016, 02:17 PM
ارسال: #1
هرچیزی که بشه فروخت
تو یه محیط کوچک یه سوپر مارکت داریم که چهار رقیب تو صدمتری هم داریم میخام سوپرمارکتمون متفاوت تر از همه شه این فکر به ذهنم خورده که از هرشهر ایران هر محصولی که خاص باشه و خوشمزه و پرطرفدار باشه بخرم بذارم شاید فروشش بهتر شد علاوه براین چون تو محیط کوچک همه هم دیگه رو میشناسن اگه یه محصولی دهن به دهن شه میشه فروش خوبی داشت هرکی هر محصولی داره که میتونه رقابت کنه از نخود و لوبیا و عسل و خلاصه هرچی به ذهنتون میرسه میتونه بهم معرفی کنه روش فک کنم ببینم با ذائقه محیطمون جور در میاد یا نه ضمنا سرمایه ام کمه از کم میخام شروع میکنم ضمنا اگه محصولتون کیفیت وقیمت مناسب داشته باشه میتونه بازار دایم داشته باشه.علاوه بر این اگه کسی محصولی خوشمزه که بشه تو خونه درست کرد مثلا ترشی خاصی یا چیز خاص سنتی که من نمیشناسم ممنون میشم بهم آموزش بده
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-01-2016, 02:26 PM
ارسال: #2
RE: هرچیزی که بشه فروخت
من میتونم واست جنس خوراکی ترکیه جور کنم
از کیک سوفله تا شکلات
مبلغ هم کمی گرونتر از جنس ایرانی ولی خوشمزه و خوشرنگ
01-01-2016, 02:48 PM
ارسال: #3
احتمال بسیار زیاد شما آذری باشین .من برام بهداشتی و باکیفیت بودن جنسی که بخام بفروشم خیلی خیلی مهمه چون پای اعتماد مشتری وسطه جنساتون از این لحاظ مشکلی ندارن؟یا غیر قانونی وارد میشن؟ ضمنا مارک مورد نظرتون و قیمت فروش خودتون و قیمت فروش برای مصرف کننده وکلا هزینه ها تا بدست ما برسه رو لطفا بگین مقایسه کنم ببینم می صرفه .قیمت ارسال به یکی از شهرستانای استان فارس
01-01-2016, 03:38 PM
ارسال: #4
دوست عزیز من خودم تو یه شرکت ساختمانی کار میکنم خدا رو شکر از لحاظ حقو و مالی وضعم خوبه...
اینکه گفتم میتونم کمکت کنم از لحاظ اجناس ترکیه به خاطر سود و پولش نیست..فقط خواستم کمکتون کنم..این نکته اول
اما در مورد بهداشت و کیفیت از محصولات ایرانی دهها برابر بهتره و همشون در بسته بندی شیک و با استاندارد اروپا تولید میشن.....شما تعداد کم میخواید که این نیازی به قانون یا غیر قانون نیست...اگه تعداد زیاد باشه در حد دهها کارتون اونوقت باید یا پول کم بدید تا قاچاق وارد شه یا پول گمرگ زیادی بدید تا قانونی وارد شه مثلا یه شکلات مترو اگه قاچاق بیاد 1500 با گمرک 2000
حملش هم شما قشنگ میاید تهران یا تبریز خودتون با اتوبوس میارید که ارزون دربیاد بعد که دیدید فروش خوبه و طرفدار زیاد داره راههای زیادی داره واسه حمل....
هزینه هم من هر از چندگاهی میرم ترکیه واسه گردش بخوای خودتم بیا بخر خودت بیار نخوای هم من از تبریز یا اونور میارم واست خودت بیا تحویل بگیر بدون هیچ سودی و فقط پول خود جنس....البته این مونده به اعتماد شما
از تبریز هم به ترکیه 170 تومن میبرن واسه اطلاع شما
01-01-2016, 04:01 PM
ارسال: #5
ممنون از لطف شما من قصد جسارت نداشتم فقط خواستم تاکید کنم که برام کیفیت و خوب و معتبر بودن جنس مهمه .مشکل اصلی من اینه که من دخترم و نمیتونم برم فلان شهر جنس بیارم اینا فکراییه که به ذهن خودم میخوره و حتی شاید خونوادم از فکرهای من و ایده های من هم استقبال نکنن خودم میخام فکری که تو ذهنمه رو عملی کنم واس همین محصولی که میخام بخرم باید بیاد دم در خونمون از طریق پست و یا باربری .من اخرش از صحبت های شما منظورتون رو نهمیدم که ازتبریز واستون میارم خودتون بیاین تحویل بگیرین برا شما مثلا امکان ارسال به شهرستان واس من هست یا نه؟بعد اخرش نفهمیدم مثلا یه کارتن شکلات یا یه کارتن کیک چقد هزینش میشه که مثلا برا بار اول تست شه که اگه جواب داد بشه به صورت عمده اورد و به مغازه های اطراف هم فروخت میشه راهنمایی کنید من اصلا هیچ تجربه ای تو هیچ زمینه ای نداشتم
01-01-2016, 05:41 PM
ارسال: #6
مثال میزنم واستون..قیمتها واقعیه.......
کیک سوفله(( نوعی کیک بسیار نرم و پر شده با شکلات که فقط میتونی با قاش مخصوص که توش هست بخوری)) تو ترکیه دونه ای 1500 هست. واسه ها هم دونه 2200 الی 2500 میدن تو خود تبریز....شما این محصول رو تو تبریز که فاصله کمی با ترکیه داره تو مغازه ها و لاله پارک حدود 3500 الی 4000 تومن میتونی بخری...شیراز که جای خودشو داره.......
به همین خاطر گفتم دو روش خرید وجود داره یکی از تبریز یکی از ترکیه.....قیمتهاش مشخصه....روش حمل هم که چون کم میخرید هزینه حملش زیاد میشه واستون از طریق پست کیلویی حساب میشه که فکر کنم کیلویی بالای ده هزار تومن باشه که چون محصول غذایی هست احتمال خراب شدن و له شدن هست...از طریق پست تیبا هم میشه که حدود 20 تومنی باید باشه واسه یه کارتون .....در اخر کدوم شهر شیراز هستید؟؟؟؟؟فکر نکنم تا حالا به شیراز مواد غذایی ترک اومده باشه؟؟؟
01-01-2016, 08:06 PM
ارسال: #7
از این که وقت گذاشتین و پاسخ دادین متشکرم.تاجایی که من اطلاع دارم از اجناس ترک فقط لباس تو شیراز میفروشن شیراز و شهرستان هاش چون نزدیک ان به بندرات جنوب معمولا مواد غذایی خارجی از دبی واسشون میاد یا ته لنجی با قیمتای خیلی خوب دستشون میرسه تو نت هم سرچ کنین اجناس ته لنجی متوجه میشین من چی میگم.ولی ما چون محیط کوچکه معمولا جنسای ایرانی میخریم چون تو محیط کوچیک مث شهرای بزرگ و کلان شهر ها نیست که مردم با هرقیمتی بخرن .محصولات ترک با قیمتی که دارن فقط فک کنم تو خود شیراز جواب بده کلا تو شهرای کوچیک مثلا یه کیک چهارتومنی جواب نمیده چون قدرت خرید مردم پایینه.از شما متشکرم بابت اطلاعاتی که در اختیار گذاشتین
01-01-2016, 08:06 PM
ارسال: #8
سطح اقتصادی مردم اونجا چه طوره؟
مثلا خوراکی های شیک با قیمت بالا رو می خرن؟ یا قیمت پایین می خرن؟
خوراکی های ضروری می خرن یا شکلات و آجیل و خوراکی های خاص هم فروش می ره؟

hemmat110.com
01-01-2016, 09:21 PM
ارسال: #9
(01-01-2016 08:06 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سطح اقتصادی مردم اونجا چه طوره؟
مثلا خوراکی های شیک با قیمت بالا رو می خرن؟ یا قیمت پایین می خرن؟
خوراکی های ضروری می خرن یا شکلات و آجیل و خوراکی های خاص هم فروش می ره؟

تا جایی که من به مغازه بابام دقت کردم می بینم بیشتر بچه کوچیک ها از رنج سه چهارسال به بالا میان و همزمان که واس خودشون شیرینی میخرن و خوراکی می خرن وسایل مورد نیاز خونه هم میخرن یعنی اگه یه خوراکی خاص باشه که باب طبع بچه کوچیکا باشه خود به خود فروش مغازه بالا میره .سطح خرید مردم تقریبا متوسطه بابام میگه جنس گرون و با کیفیت تر میشه اورد ولی کمتر می خرن ولی به نظر من اگه هرچیزی باشه که بچه خوشش بیاد میخره ولی قیمتش نباید گرون باشه شیک بودن بسته بندی که خیلی تاثیر داره تو فروش ولی چیزی که مهمه خوشمزه بودنشه.به نظرم مردم اندازه نیازشون خرید میکنن و تو عید بیشتر اجیل میخرن یعنی فقط چیزای ضروری میخرن من دیدم مثلا یکی میاد عمده مثلا نخود لوبیا برنج عسل شیره خرماو...میاره راحت می فروشش ولی محیطمون قابلیت اینداره که یه تبلیغ درمورد یه چی بشه بخرن مثلا دیدم یه کتاب تبلیغ کردن کلی مردم از کتابه خرید کردن .دقت کردم مردم محیط زندگیمون خیلی به مزه و طعم جنسی که میخرن توجه می کنن کمتر به بسته بندی دقت می کنن مثلا اگه یکی یه ترشی بندازه که خوشمزه باشه دهن به دهن شه که خوشمزست خیلی ها میخرن.
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,421 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 464 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  فروش وسایلی که می شه کادو داد mortizmortiz 20 5,395 10-19-2018 03:20 PM
آخرین ارسال: Mehti64
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,080 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  تنها مسئله ای که هنوز نتوستم براش راه حلی پیدا کنم!! tondar12 2 831 10-24-2016 10:53 AM
آخرین ارسال: yosefbarzegar
  بهترین کتاب آموزش فروشندگی که مطالعه کردید کدوم کتاب بوده؟ محمد یوسفی 1 1,423 05-22-2016 10:55 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  کسی هست که دستگاه پلات داشته باشه...؟ amir386 1 735 05-16-2016 09:09 AM
آخرین ارسال: amir386
  لطفا اگه می تونید من رو راهنمایی کنید که خیلی به کمک شما نیاز دارم ! clever 3 1,179 04-17-2016 12:59 AM
آخرین ارسال: aligoli
  یک مغازه خالی در کنار خیابان که رفت و آمدش متوسطه چی ببفروشم hoodijoon 8 1,521 04-14-2016 11:08 AM
آخرین ارسال: hoodijoon
Rainbow دوستانی که در روش های تبلیغات تخصص دارند کمکم کنند ! your 13 1,940 08-29-2015 12:04 PM
آخرین ارسال: rezakhakpour
  بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم tavanaa 11 2,854 08-27-2015 06:19 PM
آخرین ارسال: tavanaa
  حالا که توافق شده... قیمت اجناس کاهش پیدا میکنه؟ melisa20 9 2,325 07-22-2015 12:14 AM
آخرین ارسال: mostafa7063
  چکار کنم کسی که روش سرمایه گذاری می کنم به تعهدش عمل کنه؟ angello1920 3 1,097 05-17-2015 03:29 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
  اساتید بزرگوار باور کنید که هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم ! samsam11 0 609 10-24-2014 09:41 PM
آخرین ارسال: samsam11
  از اساتید حسابداری، کسی هست که کمک کند؟ yagub62 1 797 04-27-2014 06:42 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  مشاوره با دوستانی که با بیمه اشنایی دارند mkhosh68 0 499 01-08-2014 01:35 AM
آخرین ارسال: mkhosh68
  در کنار کاموا فروشی چه جنسی بیارم که سودش خوب باشه؟ یسنا2000 1 2,441 12-20-2013 11:14 PM
آخرین ارسال: مینو.
  به هزار متر زمین باغی که داخل شهر هست چه کاسبی میتوان کرد؟ nader3925 11 2,359 11-07-2013 02:39 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  راهنمایی از دوستان -جهته زدن شرکتی که کاره چرم کردن فرمان و... انجام بده mohamadhunter 7 1,445 10-23-2013 11:24 PM
آخرین ارسال: mohamadhunter
  چطور شغلی راه بندازم که هم سودش خوب باشه و هم بهم وام بدن! shahin71 7 3,363 09-17-2013 09:44 PM
آخرین ارسال: مهران 313

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS