ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

باربری
زمان کنونی: 05-05-2024, 03:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: karimalmasia
آخرین ارسال: karimalmasia
پاسخ: 6
بازدید: 554

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باربری
01-07-2016, 06:28 PM
ارسال: #1
باربری
سلام دوستان راستش من این تاپیک رو ایجاد کردم برای کسایی که میخوان وارد کار باربری بشن تا با نکات ریز و درشت این کار آشنا بشن
باربری یکی از شغل هاییه که شاید در نظر مردم شغل بی ارزش و کارگری باشه ولی اگه واقعا کسی بخواد کار کنه و درآمد حلال کسب کنه به این حرف ها اهمیت نمیده چون شغل اتوبار یا همون باربری مخصوصا باربری تهران درآمد بدی نداره چون تهران شهر بزرگیه و جمعیت زیادی پس همیشه به شرکت باربری در تهران نیاز هست.
کسانی که میخوان وارد این کار بشن اول از همه باید بگم اگه نمیتونن سختی کار رو تحمل کنن بهتره که اصلا سراغ این شغل نرن چون در ابتدا باید سختی زیادی رو تجمل کنید مثل حمل مبلمان و گاو صندوق و ساید بای ساید های سنگین.
ولی اگه بتونید یک ماشین ایسوزو یا خاور داشته باشید و روش کار کنید می تونید درآمد خوبی ازش داشته باشید.
همچنین کسانی که کارگر هستند هم می تونن در لابه لای کارگری بسته بندی هم انجام بدن و بسته بندی بسیار راحته و درآمد بیشتری هم از کاگری ساده گیرتون میاد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: shurafarin
01-09-2016, 03:47 PM
ارسال: #2
RE: باربری
من خودم دست به شروع اینکار زدم و شرکت اتوبار شهرک غرب رو راه اندازی کردم و اسمش هم سریع بار تهران هست کسانی که مشاوره یا کمک برای راه اندازی شرکت باربری تهران داشتن من با کمال میل پاسخگو خواهم بود
01-09-2016, 09:58 PM
ارسال: #3
خوب چرا می خوای برای خودت رقیب درست کنی؟
01-10-2016, 06:36 AM
ارسال: #4
از روال کارت بیشتر توضیح بده شاید بتونیم با هم کار کنیم
01-10-2016, 12:06 PM
ارسال: #5
(01-09-2016 09:58 PM)tataloo نوشته شده توسط:  خوب چرا می خوای برای خودت رقیب درست کنی؟

رقیب که زیاد هست ولی اکثرا ادامه نمیدن چون این شغل سختی های زیادی داره من به دنبال افرادی می گردم که ماشین داشته باشند و بتونیم با هم کار کنیم من خودم چند تا ماشین دارم ولی میخوام کار رو گسترش بدم و چند شعبه دیگه هم ایجاد کنم.
01-10-2016, 12:09 PM
ارسال: #6
(01-10-2016 06:36 AM)milad221269 نوشته شده توسط:  از روال کارت بیشتر توضیح بده شاید بتونیم با هم کار کنیم

اگه بتونید ماشین تهیه کنید خاور یا ایسوزو مسقف شده میتونی درآمد خوبی داشته باشی چون من شرکت ثبت شده و مجوز و بیمه نامه دارم و روزانه سفارشات زیادی میگیرم ولی چون تعداد ماشین ها کمه نمیتونم همه رو بگیرم.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS