ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروشگاه کفش (زنانه یا مردانه )
زمان کنونی: 05-07-2024, 01:38 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hasan-f
آخرین ارسال: lvlahyar
پاسخ: 8
بازدید: 1382

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-16-2014, 12:09 PM
ارسال: #1
بسم تعالی

سلام خدمت همه دوستان

من قصد ایجاد فروشگاه کفش در منطقه ای پر رفت و آمد اما پایین شهر رو دارم و البته خودم به شخصه هیچ گونه تجربه و تخصصی در زمینه کفش ندارم و قصد دارم ابتدا به جمع آوری اطلاعات و کسب آگاهی لازم بپردازم. از دوستان عزیزی که تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارن تقاضا میکنم منو راهنمایی کنن . مچکرم 10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , sajjad , سعید م
06-23-2014, 05:36 PM
ارسال: #2
RE: فروشگاه کفش (زنانه یا مردانه )
هیچ کس تجربه ای نداره ؟ :-(
11-07-2014, 05:53 PM
ارسال: #3
(06-23-2014 05:36 PM)hasan-f نوشته شده توسط:  هیچ کس تجربه ای نداره ؟ :-(

چرا تاپیکتو الان دیدم؟!!منم تاپیک مشابه زدم...کسی رو میشناسی که بهت جنس بده و راهنماییت کنه؟

نام کاربری قبلی: بابالنگ دراز
 تشکر شده توسط: MARYAR
11-07-2014, 07:49 PM
ارسال: #4
زنانه مردانه بودن مهم نیست شما باید ببنی که چقد سرمایه دارین؟
تبریز بهترین تولیدی کفش هست تهرانم هستن
ولی اگه پایین شهرید باید این کار بکنید اجناس ارزون بیارین واارزونم بفروشین راض فروش توی پایین شهر اینه...

ارزون بفروش بیشتر بفروش
توی بالا شهر شاید طرف یه کفش چرم بده 240تومن چرم خرید خودش 150تومن شاید باشه خریدار تقاصای تخفیف ام نمیکنه...اجاره مغازه اش 2میلیون یا1میلیون هست...
شما500تومن اجاره میدید و اجناس ارزون بیارین چون پایین شهر کسی 250تومن واسه یه جفت کفش چرم نمیده کفش 25هزارتومنی ام طرف بخواد بخره میگه تخفیف بدع
اصلا اصلا جنس ها چینی وارداتی نیاری چون یکبار مصرفن طرف تا توی اب چیزی بره چسب هاش خراب میشه دیگه ام مغازت نمیاد مشتری میپره کفش مردانه و صندل توی این مناطق جواب میدع سعی کن فقط اجناس ارزون بیاری فوق اش تا 50 هزارتومن سعی نکن از دکوراسیون انچنانی استفاده کنی یا مغازه نورانی کنی...چون مشتری های این مناطق شهر تا لامپ ببینن زیاد روشنه یادکوراسیون گرونی داشته باشی میگن طرف داره پول دکوراسیونش میگره یا پول برق میگیره ...
البته نه این که دکوراسیون خیلی خراب باشه...شما میتونی با یه بسته میخ کفش کفش هات ب دیوار بچسبونی...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار
 تشکر شده توسط: سعید م
11-08-2014, 02:33 AM
ارسال: #5
سلام
دوست گرامی اگه سرمایه ات کم هست بیخیال شو برو یک کار دیگه پیدا کن اگه واقعا دوست داری اولش برو شاگردی کن بعد برای خودت مغازه باز کن هیچکس نمیاد راههای اینکار بهت نشون بده اگه باز هم خواستی هر اطلاعاتی خواستی بهت میگم اما تجربه یک چیز دیگه هست.
زنانه و اسپرت چینی خوبه مردانه فقط ایرانی برای ارزون فروشی چینی خوبه و تک سایز بتونی بفروشی مخصوصا کفش ترکیه بخری و تهران بفروشی الان هم فصل تخفیف هست و کسادی بازار.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: سعید م
01-05-2016, 12:48 AM
ارسال: #6
[quote='hasan-f' pid='133620' dateline='1402904367']
بسم تعالی

سلام خدمت همه دوستان

من قصد ایجاد فروشگاه کفش در منطقه ای پر رفت و آمد اما پایین شهر رو دارم و البته خودم به شخصه هیچ گونه تجربه و تخصصی در زمینه کفش ندارم و قصد دارم ابتدا به جمع آوری اطلاعات و کسب آگاهی لازم بپردازم. از دوستان عزیزی که تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارن تقاضا میکنم منو راهنمایی کنن . مچکرم 10_004
[/quote
سلام. شما اگه مایلین که پیگیر این کار باشین...باید سعی کنین از جنسای زنونه بیشتر استفاده کنین...چون معمولا کفشای مردونه قیمت سنگین تری دارن...و البته متناسب با هر فصلی جنس بیارین که رو دستتون نمونه...و معمولا کفشای ارزون قیمت ، کیفیت پایین تری هم دارن...باید توجه کنین که مردم اون منطقه وسع خریدشون در چه حدیه...این نکته مهمیه...
01-05-2016, 01:50 AM
ارسال: #7
بهترین کفش کفش برنده. بر هر چی کفش دوزاری چینی لعنت. ورمی دارن از ضایعات پلاستیک کفش درست می کنن می دن 60-70 تومن ولی پدر زانو و پای آدمو درمیاره وقتی باید زیاد راه بری. جدیدا هم که معلوم نیست چه خبره همشون یک ماهه جرواجر می شن. قبلنا 6 ماه دووم میاورد بازهم تازه میشد پوشید. ولی الان در عرض یک ماه چنان پاره میشه که دیگه فقط باید بریزی دور. نمونشم همین کفش های میدون امام حسین تهران که اکثر قریب به اتفاق آت و آشغالن.
من بعد یه عمر زندگی برای اولین بار رفتم کفش برند اسکیچرز خریدم. 320 تومن. از زمین تا آسمون فرق داره. راه که میری خسته نمیشی. ریلکس راه می ری. زیرش خیلی خوبه. تازه من 50 تومن گرون خریدم. دیجی کالا می داد 269 تومن همین مدل رو. حالا باز اینم ایده آل نیست و مسلما نایک یا چه می دونم ادیداس بازم از این بهترن.
به نظر آدم برند اصل بفروشه خیلی بهتره. فقط باید جا بندازی بین مردم منطقه که واقعا این دوتا خیلی فرق دارن. تراکت های مناسبی بزنی و تو منطقه پخش کنی. بگی که راه رفتن با اسکیچرز یا نایک خیلی فرق داره با آشغالای 60-70 تومنی. باید در مورد برند بگی که چیه مال کجاست . من خودم اطلاعات برند اسکیچرز رو توی سایت بامیلو یا دیجی کالا بود که خوندم و علاقه مند شدم که کفشی با این برند بگیرم. بدبختی یا خوشبختی اینه که فروشنده های کفش اکثرا دوزار اطلاعات ندارن. به یارو می رم میگم کفش می خوام باسه پیاده روی زیاد. مثل بوق به آدم نگاه میکنه انگار حرف عجیبی زدم. در صورتی که شما بری تو سایت دیجی کالا یا بامیلو نوشته مثلا این کفش مناسب چی هست؟ مثلا پیاده روی و دویدن. یا مثلا فروشنده باید بدونه که مثلا تو زیره این کفش از چی استفاده شده و از چه تکنولوژی؟ مثلا مموری فوم. یا رویه از چه جنسی هست؟ قابل شستشو یا خیر؟
اگر کار شه مردم حاضرن واسه جنس خوب پول بیشتری بدن. مثل من که یک زمانی کفش 100 تومنی هم برام خیلی بود و دنبال 30-40 بودم ولی الان نه . به قول انگلیسی ها اون قدر پول دار نیستم جنس ارزون بخرم. لباس هم همینه. ترجیح میدم لباس برند بخرم نه شلواری که یک بار بشوری رنگش بور میشه یا زانو می ندازه.
 تشکر شده توسط: samira71
01-06-2016, 01:59 AM
ارسال: #8
سلام. دست گذاشتی روی یک حرفه خیلی خیلی تخصصی. به نظرم از زنانه شروع کن چون مردا کلا کمتر خرید میکنن. کفش خیلی خواب سرمایه داره. شما وقتی خرید میکنی باید همه سایزا رو از یک مدل بخری ولی همشون فروش نمیره. پیشنهاد من اینه که یه مغازه اجاره کنی کفش زنانه ارزون بریزی. تپی شهر ما یکی هست کفشاش ۱۰ و ۱۵ تومنیه. درسته سودش کمه ولی مغازش همیشه شلوغه و فروشش زیاده
 تشکر شده توسط: samira71
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video کمک و هم فکری و راهنمایی درمورد ارائه کالا یا خدمات به دارندگان ماشین سنگین مهندس روح الله زاهد 1 644 07-09-2017 08:19 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  ادامه یا توقف بازرگانی و تولید پنجره miti@moni 4 551 09-06-2016 02:38 PM
آخرین ارسال: kourosh_ma
  کمک برای آرایشگری زنانه eisa abedi 2 855 06-05-2014 11:18 AM
آخرین ارسال: eisa abedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS