ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سر دوراهی تغییر کار یا ادامه راه ...
زمان کنونی: 05-19-2024, 04:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Divar
آخرین ارسال: Divar
پاسخ: 9
بازدید: 723

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-01-2015, 04:58 PM
ارسال: #1
سلام به بزرگواران انجمن
یه دو راهی گیر کردم که واقعا چند روزه فکر ذکرمو به خودش مشغول کرده ...

اول توضیحات زیر بخونید بعد راهنمایی کنید:
خرداد 90 روی رزبلاگ اینو ساختم (maax.r98.ir) با موضوع تفریحی، کم کم پیج رنک گوگل به دو رسید.بعد اومدم یه دامین روش سوار کردم (متاسفانه کارم اشتباه بود) toptar.in ،دلیلش پسوند .in بود که باعث شد هم رنک قبلی از دست بدم و هم این دامینم رنک نگیره (روی خیلی از عکسها تگ زدم)
تک روی عکسها میتونید ببینید :
http://s2.picofile.com/file/7331590535/P..._in_12.jpg
http://s1.picofile.com/file/7513544943/d...okhtar.jpg
در هر صورت همینجوری ادامه دادم تا مهر ماه سال 91
بعد دیگه خودم یه سایت زدم ولی اونم بخاطر مشکلات و دانشگاه نتونستم ادامه بدم.
تا اینکه دوباره اردیبهشت 94 دلم برای وبلاگ نویسی تنگ شد ، باز اومدم دوباره سراغ این وبلاگ...
اما با این تفاوت چون حین خدمت بودم زیاد جدی روش نتونستم کار کنم،خوبیش این بود که از طرییق موبایل و توی خدمت میتونستم آپ کنم و فقط بخاطر همین امکان دوباره شروع بکار کردم.
94/2/27 دامین m68.ir روش سوار کردم (موضوع وبلاگ هم به دلنوشته و جملات کوتاه تغییر دادم،یکی از دلایلشم این بود که با موبایل از توی پادگان فقط میتونستم مطالب اینچنینی بزارم) ، باز همینجوری ادامه دادم تا ... 94/8/13 که خدمتم قرار بود 6 روز دیگه تموم بشه کار با جدیت شروع کردم.
اوایل خوب به حق بازدید نداشتم ، چون قبلش عشقی کار می کردم اما از تاریخ بالا که کارو شروع کردم،مدتی بعد توی فیس نما تبلیغات انجام دادم که یه چند روزی میشه تموم شده،الان توی http://www.text****.ir تبلیغاتم هست.توی کلیک یاب 200 هزار تومن پول تبلیغات دادم (البته تازه 3 روز پیش تبلیغات شروع کردم و الانم متوقف کردم).
توی گروهای واتس اپ و پیج اینستا خودم بین دوستان هم تبلیغ کردم.
آماری که روی خود وبلاگ هست یکم زیادتر نشون میده واس همین از وبگذر که دقیقتره عکس گرفتم پایین هست نگاه کن.
روزانه 5 پست تر و تمیز هم آپ می کنم که یکیش هم پاراگرافی از یک داستان جالب خارجیه،که روزانه مینویسم میزارم.
آمار وبگذر :
http://rozup.ir/view/989589/1.JPG.jpg

آمار سه سایت پر بیینده روز :
http://rozup.ir/view/989590/2.JPG.jpg

پیشرفت رنک الکسا ظرف دو روز :
94/9/1
http://rozup.ir/view/989591/1.9.94.JPG.jpg

94/9/3
http://rozup.ir/view/989592/3.9.94.JPG.jpg

فعلا چیز بیشتری به ذهنم نمیرسه،اگه سوالی بود حتما بپرس
راستی نکته مهم تا یادم نرفته بگم
یه برنامه اندروییدی به کمک یکه از بچه های همین انجمن ساختم گذاشتم توی بازار تا تایید کنه توی صفحه درباره ما ادرس وبلاگ نوشتم.

در ضمن بابت کسب درامد،واقعیتش اوایل کار با همون maax از طریق همکاری فروش چندتا فروش داشتم ولی بعدش دیگه نه،انصافا الان هم تازه هنوز یک ماه نشده که شروع کردیم (از 13 آبان)

دقیقا هم از تاریخ 8 آبان تا امروز که میشه 32 روز توی ایسام مجموع کالاهایی که فروختم 100 هزار ت سود خالص برام داشته.

حالا دو راهی اصلی ...
- یه دلم میگه وبلاگ بفروشم ، یه کانال بزرگ توی تلگرام بزنم ( ایده نسبتا خوبی هم دارم)بعد اینکه تعداد اعضاش رفت بالا محصولات خودمو توش بفروشم و تبلیغات هم بگیرم (البته حواسم هست که نباید زیاد توی کانال تبلیغ کرد خخخ ).
- یه دل دیگه میگه : روی وبلاگم کارمو ادامه بدم بازدید که رفت بالا هم تبلیغات توش میتونم بزارم،هم کبرای کانال عضو جمع کنم و هم محصولات بفروشم ، ولی معایبی که این کار داره اینکه نمی تونم همزمان هم روی وبلاگ کار کنم و هم کانال پیششرفت بدم . می ترسم توی هر دوتا شکست بخورم.

نظر خودم بیشتر به اینکه وبلاگ بفروشم و ... .
چون احساس می کنم روی تلگرام بهتر میتونم مانوور بدم و وقتشو هم بهتر دارم

حالا دوستان نظر شما چیه؟
دوستانی که توی نت تجربه بیشتری دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-01-2015, 08:12 PM
ارسال: #2
RE: سر دوراهی تغییر کار یا ادامه راه ...
سلام دوست عزیز
نه از کارت خوبه خوشم اومد
سعی کن کارتو تو زمینه سایت و ایسام ادامه بدی سایت که هم از لحاظ اماربالااست هم تعدادی مطالبت که گذاشتی خوبه فقط کاش مینوانستی این وبلاگت رو به سایت تبدیل کنیی ودر میدادی سئو میکردن تو صحفات گوگل میومدی بالا میتوانستی کسب درامد کنیی
من خودم خلیی تو زمینه های وبلاگ نویسی سایت فعالیت ولی پشت کار نداشتم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Divar
12-01-2015, 08:17 PM
ارسال: #3
(12-01-2015 08:12 PM)yaser1 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
نه از کارت خوبه خوشم اومد
سعی کن کارتو تو زمینه سایت و ایسام ادامه بدی سایت که هم از لحاظ اماربالااست هم تعدادی مطالبت که گذاشتی خوبه فقط کاش مینوانستی این وبلاگت رو به سایت تبدیل کنیی ودر میدادی سئو میکردن تو صحفات گوگل میومدی بالا میتوانستی کسب درامد کنیی
من خودم خلیی تو زمینه های وبلاگ نویسی سایت فعالیت ولی پشت کار نداشتم
ممنون که نظر دادی.
آره خیلی خوب میشد که میتونستم روی سایت یا ووردپرس برم ولی نمیشه
وبلاگ هم جوریه که هر چقدر واسش زحمت بکشی بازم وبلاگه

12-01-2015, 08:38 PM
ارسال: #4
به نظر من یه وردپرس بالا بیار
اینجوری خیلی بهتر پیشرفت میکنی
به وبلاگ هیچ وقت اعتباری نیست
12-02-2015, 01:04 AM
ارسال: #5
نطر من اینه بیخیال سایت و اینجورچیزا شو
برو دنبال یه کار و تخصص
درامد اینجور کارا کمه مگه استثناهایی که کارشون میگیره
12-02-2015, 01:14 AM
ارسال: #6
(12-01-2015 08:38 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط:  به نظر من یه وردپرس بالا بیار
اینجوری خیلی بهتر پیشرفت میکنی
به وبلاگ هیچ وقت اعتباری نیست

خودمم خیلی دوس دارم ووردپرس کار کنم ولی وقتشو الان ندارم

(12-02-2015 01:04 AM)cold_fear نوشته شده توسط:  نطر من اینه بیخیال سایت و اینجورچیزا شو
برو دنبال یه کار و تخصص
درامد اینجور کارا کمه مگه استثناهایی که کارشون میگیره

تخصص دیگه ای ندارم
الان نزدیک 6 ساله که همش دنبال اینترنت بودم کلی هم بابتش زحمتش کشیدم درسته به جایی نرسیدم ولی خوب مجبورم ادامش بدم تا بیشتر سرخرده نشم.
حداقل اینکه الان تجربه و سرمایه اولیه ام از قبل بیشتره و تخصص دیگه ای هم ندارم.

12-02-2015, 12:17 PM
ارسال: #7
دوستان دیگه نظری ندارن!

12-02-2015, 12:33 PM
ارسال: #8
سلام .. دوست عزیز .. شما تغییرات را بررسی نمی کنید .. سه ماه پیش تلگرام قابلیت کانال را اضافه کرد یه سری سریع متوجه قدرتش شدند و کانال را ه اندازی کردند ..و اونا که اعضاشون بالای 50 هزار نفر رسید درامد زاییشون شروع شد نگاه کنید کار خاصی نمی کنن مطلب از اینترنت جمع میکنن و عکس ویرایش می کنن می ذارن تو کانالا .. یه کانال صد هزار نفری حداقل روزی 300 هزارتومان درامد داره . ماهی9 میلیون .. یکی از کانالا که اعضای زیاد شده برای هر یک ساعت تبلیغ 450 هزارتومان می گیره .. حساب کن ببین چه خبره .. این یه نمونه اش بود . جهت اثبات درامدزاییشون بکم خود روازنه 200 هزارتومان دارم پول تبلیغ تو کانال ها میدم ...
حالا به نظرت اینها کیا بودن که درامد دارند؟ کسایی بودن که اینستاگرام رو جدی گرفتن و ازش درامد کسب کردن .به محض ایجاد بازار جدید تونستن سریع سویچ کنند روی تلگرام ...
اینا رو میگم اگه تغییرات رو سریع درک کنی تو وب به درامد میرسی .. فکر کن الان کانال بزنی احتمال 95 درصد موفق نمی شی چون یه باازار تو وب ظرف دو سه ماه ایجاد میشه و افرادی که به موقع درک می کنن رشد می کننن .. دنبال راهی نو باشد ...
12-02-2015, 12:57 PM
ارسال: #9
(12-02-2015 12:33 PM)davaran نوشته شده توسط:  سلام .. دوست عزیز .. شما تغییرات را بررسی نمی کنید .. سه ماه پیش تلگرام قابلیت کانال را اضافه کرد یه سری سریع متوجه قدرتش شدند و کانال را ه اندازی کردند ..و اونا که اعضاشون بالای 50 هزار نفر رسید درامد زاییشون شروع شد نگاه کنید کار خاصی نمی کنن مطلب از اینترنت جمع میکنن و عکس ویرایش می کنن می ذارن تو کانالا .. یه کانال صد هزار نفری حداقل روزی 300 هزارتومان درامد داره . ماهی9 میلیون .. یکی از کانالا که اعضای زیاد شده برای هر یک ساعت تبلیغ 450 هزارتومان می گیره .. حساب کن ببین چه خبره .. این یه نمونه اش بود . جهت اثبات درامدزاییشون بکم خود روازنه 200 هزارتومان دارم پول تبلیغ تو کانال ها میدم ...
حالا به نظرت اینها کیا بودن که درامد دارند؟ کسایی بودن که اینستاگرام رو جدی گرفتن و ازش درامد کسب کردن .به محض ایجاد بازار جدید تونستن سریع سویچ کنند روی تلگرام ...
اینا رو میگم اگه تغییرات رو سریع درک کنی تو وب به درامد میرسی .. فکر کن الان کانال بزنی احتمال 95 درصد موفق نمی شی چون یه باازار تو وب ظرف دو سه ماه ایجاد میشه و افرادی که به موقع درک می کنن رشد می کننن .. دنبال راهی نو باشد ...

ممنون از نظرت
برداشتی که من از حرفت داشتم این بود که :
کانال خوبه ولی واسه اونایی که همون موقع اوایل افتتاح کانال بازار دست گرفتن و نه الان ...
درسته؟
پس به نظرت اگه من بخوام الان کانال بزنم دیر شده؟
و اینکه کلا توی سطح نت وبلاگ موفق با درآمد بالا داریم؟
ممنون میشم نظرت روی سوالام بگی؟

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,503 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 1,007 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 945 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,245 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,602 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,248 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  راه آوردن مشتریان به کانال تلگرام tpshd 6 782 05-28-2016 04:53 PM
آخرین ارسال: aligoli
  راهنمایی شروع به کار و دریافت نمایندگی mortaza_max 0 840 01-12-2016 11:41 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی saeiiiid 6 1,470 11-24-2015 10:44 AM
آخرین ارسال: fekreabi
Heart راه اندازی کسب و کار اینترنتی ricardo 0 1,022 08-29-2015 02:29 AM
آخرین ارسال: ricardo
  همکاری جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی green1369 4 1,196 08-24-2015 06:38 PM
آخرین ارسال: مصطفي صادقي
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی green1375 37 6,497 07-25-2015 01:22 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  برای شروع کسب و کار چه سایتی طراحی کنم؟ hadi62 2 1,472 05-26-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: hardware.green
  راه اندازی سایت همکاری faresmad2 16 2,484 04-26-2015 11:50 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی arm84 9 3,447 04-07-2015 04:27 AM
آخرین ارسال: pooga
  ایده برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی aff70 5 1,615 04-05-2015 06:22 PM
آخرین ارسال: هورداد
Brick قدم اول در راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی چیست؟ samiar afshari 0 879 03-06-2015 03:55 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  نیاز به جوملا کار برای تغییرات در سایت rad86 2 1,162 11-05-2014 06:59 PM
آخرین ارسال: rad86
  بهترین کسب و کار اینترنتی که با 5 میلیون تومان می توان انجام داد چیست؟ alicom 12 3,941 09-22-2014 07:06 PM
آخرین ارسال: sadegh1
  مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت Mahdi.jalali75 10 2,202 06-19-2014 01:53 AM
آخرین ارسال: IT Engineer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS