ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نحوه شراکت در خرید وانت
زمان کنونی: 05-20-2024, 01:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yaser1
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 8
بازدید: 1559

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه شراکت در خرید وانت
08-23-2015, 01:14 PM
ارسال: #1
نحوه شراکت در خرید وانت
سلام وخسته نباشید به دوستان و اساتید

با دوستم تصمیم به خرید وانت گرفتیم که از بیکاری فعلان در بیام من پنج میلیون میزارم دوستمم 4میلیون وام میگیره
می خواستم نحوه شراکت را بدونم چون هر دوتای ما وام میگیرم پول های که در میاریم منظورم سودش هستش چجوری باید محاسبه شود
خودم به دوستم میگم سودی که از فروش بدست میاد خرج ماشینو بزاریم کنار بقیه پول میومنه از وسط نصف میکنم ؟
منتظر نظرت دوستان هستیم
تشکروسپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-23-2015, 04:16 PM
ارسال: #2
RE: نحوه شراکت در خرید وانت
(08-23-2015 01:14 PM)yaser1 نوشته شده توسط:  سلام وخسته نباشید به دوستان و اساتید

با دوستم تصمیم به خرید وانت گرفتیم که از بیکاری فعلان در بیام من پنج میلیون میزارم دوستمم 4میلیون وام میگیره
می خواستم نحوه شراکت را بدونم چون هر دوتای ما وام میگیرم پول های که در میاریم منظورم سودش هستش چجوری باید محاسبه شود
خودم به دوستم میگم سودی که از فروش بدست میاد خرج ماشینو بزاریم کنار بقیه پول میومنه از وسط نصف میکنم ؟
منتظر نظرت دوستان هستیم
تشکروسپاس

درود
سند ماشين رو كه اندازه پول بزنيد يا سه دونگ سه دونگ
براي كار
چون ننوشتيد كه چگونه قراره كار كنيد براي همين نميتوان گفت.

اگر قراره تنها رانندگي كنيد
خوب اگر يك نفر قرار هست رانندگي كند كه از مبلغ درامد ابتدا هزينه راننده كسر ميشود و سپس باقي مبلغ اندازه همان درصد خريد ماشين تقسيم ميشود

اما اگر نه قرار هست شراكتي رانندگي شود كه فرضا يك روز ايشان كاركند و روزي ديگر شما
كه در اين وسط هزينه راننده نخواهيد داشت و كل سود تقسيم ميشود

اگر با ماشين ميخواهيد باري خريداري و و بفروش برسانيد كه فرق ميكند

ابتدا اينكه هزينه اجاره روزانه ماشين را بايد فردي كه ميخواهد باري را بخرد و بفروش كامل بدهد
اگر هر دو ميخواهيد باري را بفروشيد كه هزينه اي نميخواهد

در ميزان دريافت سهم از فروش جنس هم كه باز اگر مبلغ خريد جنس و و فروشندگي با يك نفر باشد ديگري سهمي نميگيرد اما اگر شراكتي هست ميتوان به اندازه مبلغ اورده درصد گذاشت

اگر يكي خريدار جنس و ديگري فروشنده باشد ميتواند يا نصف و نصف سود را بپردازد يا هزينه يك روزكاري را پرداخت كنند حال طرف ديگر يك ريال كسب درامد كند چه 1 ميليون

در كل همه اينها بسته به طرفين هست اين موارد كه گفتم قوانين كلي هست اما معمولا قوانين ها بخاطر احساسات در بيشتر مواقع به خوبي رعايت نميشود(فرضا ضعيت اقتصادي دوستان خوب نيست شما به جاي پرداخت روزانه در امر فروش سهم نصف بهش پيشنهاد ميكنيد و امثال اين)

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yaser1
08-23-2015, 04:59 PM
ارسال: #3
[/quote]

درود
براي كار

خوب اگر يك نفر قرار هست رانندگي كند كه از مبلغ درامد ابتدا هزينه راننده كسر ميشود و سپس باقي مبلغ اندازه همان درصد خريد ماشين تقسيم ميشود

اما اگر نه قرار هست شراكتي رانندگي شود كه فرضا يك روز ايشان كاركند و روزي ديگر شما

ابتدا اينكه هزينه اجاره روزانه ماشين را بايد فردي كه ميخواهد باري را بخرد و بفروش كامل بدهد

در ميزان دريافت سهم از فروش جنس هم كه باز اگر مبلغ خريد جنس و و فروشندگي با يك نفر باشد ديگري سهمي نميگيرد اما اگر شراكتي هست ميتوان به اندازه مبلغ اورده درصد گذاشت

اگر يكي خريدار جنس و ديگري فروشنده باشد ميتواند يا نصف و نصف سود را بپردازد يا هزينه يك روزكاري را پرداخت كنند حال طرف ديگر يك ريال كسب درامد كند چه 1 ميليون

در كل همه اينها بسته به طرفين هست اين موارد كه گفتم قوانين كلي هست اما معمولا قوانين ها بخاطر احساسات در بيشتر مواقع به خوبي رعايت نميشود(فرضا ضعيت اقتصادي دوستان خوب نيست شما به جاي پرداخت روزانه در امر فروش سهم نصف بهش پيشنهاد ميكنيد و امثال اين)

موفق باشيد
[/quote]

تشکر وسپاس از پاسخ خوبه و دقیق شما
خب وقتی با ماشین جنس میاریم مثال میوه از میدون میخریم و میفروشیم هر دوتا هم جنس میاریم هم میفروشیم نوبتی رانندگی می کنیم ؟
خب این دوستم اگه یه وقتی ماشینو برای روز برد باید هزینه شو بده طبق قانون ماشین باید یه روز خونه باشه یه روز خونه ما ؟
و این دوستم اولش به من میگفت ماشینو خریدم هر چی در اوردیم میرزیم وسط بعد که اقساط وام ها را روزانه گذاشتم کنار هر چی موند ور میداریم یکمی فکرمم تاببید گفتم این وامی این می خواهد بگیره با سود 14 درصد ولی وامی من گرفتم با سود 4 درصد این سه سال اقساط میده ولی وام من توی یکسال تمومش این عادانه من پول اقساط وام اونه از جیم خودم بدم دربارهی تقسیم سود یه توضیح بدید؟
ممنون
08-23-2015, 05:36 PM
ارسال: #4

درود
براي كار

موفق باشيد
[/quote]

خب وقتی با ماشین جنس میاریم مثال میوه از میدون میخریم و میفروشیم هر دوتا هم جنس میاریم هم میفروشیم نوبتی رانندگی می کنیم ؟
خب این دوستم اگه یه وقتی ماشینو برای روز برد باید هزینه شو بده طبق قانون ماشین باید یه روز خونه باشه یه روز خونه ما ؟
و این دوستم اولش به من میگفت ماشینو خریدم هر چی در اوردیم میرزیم وسط بعد که اقساط وام ها را روزانه گذاشتم کنار هر چی موند ور میداریم یکمی فکرمم تاببید گفتم این وامی این می خواهد بگیره با سود 14 درصد ولی وامی من گرفتم با سود 4 درصد این سه سال اقساط میده ولی وام من توی یکسال تمومش این عادانه من پول اقساط وام اونه از جیم خودم بدم دربارهی تقسیم سود یه توضیح بدید؟
ممنون

[/quote]
08-23-2015, 05:42 PM
ارسال: #5
سلام. دوست عزیز بهترین کار اینه که سود کارتان به سه قسمت مساوی کنید یک قسمت برای خرج ماشین و هزینه های آن دوقسمت دیگه برای خودتان به طور مساوی بعد هر که با پول خودش هر کار خواست کنه.

[/quote]

درود
براي كار

Undecided

موفق باشيد
[/quote]

ممنون

[/quote]
08-23-2015, 07:48 PM
ارسال: #6

درود
براي كار

موفق باشيد
[/quote]

ممنون

[/quote]

1-دوست عزيز مباحث ساده است شما باهم قاطي نكنيد
بنده نوشتم اگر قرار هست رانندگي كنيد
اين يعني اينكه شما با ماشين ميريد خودتان 1 ماه كار ميكنيد توي باربري كه رانندگي ميخواد
روزانه كار كرديد حالا چندتا سرويس رفتيد فاكتور ميگيريد مياريد اخر ماه نشان ميديد

وقتي شما دونفر هستيد و باهم ميريد خريد باري- خوب يك طرف شما ميشنيد و برگشت را ايشان
براي اين ديگر نه پولي دريافت ميشود نه پولي داده ميشود براي رانندگي

-------
اينم جواب ساده هست شما روزانه نزديك سخت هست ميتوانيد هفته اي قرار بذاريد يا ماهانه
در يك خانواده دو برادر يكي صبح كار ميكند يكي شب=چون در يك مكان زندگي ميكند
-----------------
براي وام
شما فرضا 2 تومان در ماه درمياريد 1 تومان برايتان ميماند كه سود هست
نصف ميشود و هركدام ميخواهيد 500 بگيريد
حال شما از اين 500 تومان 400 تومانش را ميخواهيد بدهيد قسط
ان شخص از 500 تومانش ميخواهد 100 تومانش را بدهد قسط

اينها به هيچكدامتان ربط پيدا نميكند. شما يك سال سختي ميكشيد و تمام ميشود اما ايشان 3 سال ميخواهند قصد بدهد

در كل شراكت هم همانند زندگي دونفره هست بخصوص شراكت هاي اينگونه كه هيچ سود مشخصي ندارد
بايد گذشت داشته باشيد-صبر داشته باشيد-اخلاق خوب داشته باشيد ووو
ماشين خراب ميشود- كار نيست-يك ماه بيشتر كار ميكنيد يك ماه كمتر-دو روز بيشتر اگر ماشين دست اون اقا بود نبايد داد وبيداد كنيد
ماشين خراب شد نگيد دست شما بود خراب كردي بيا پولش رو بده
همينطور براي اون طرف هم صدق ميكند

وووووو
اگر همچين اخلاقي نداريد هيچگاه هيچگاه هيچگاه اقدام به شراكت نكنيد
چون به مشكل ميخوريد شديد

و در همين ابتدا بفرماييد كه بخاطر اخلاق خودم نميتوانم شرمنده تو دوست عزيز

08-23-2015, 10:29 PM
ارسال: #7
تشکر وسپاس همه دوستان بخصوص از اقای ایده توضیحات شما بسیار مفید و عالی بود

راستش من خودم زیاد به شراکت مایل نیستم ولی چون هم پول برای خرید ماشین کم دارم هم تجریه کافی ندارم برای همین دو تا دلیل باعث شده تا شراکت کنم همیشه سعی کردم اخلاقم خوب باشه ولی یکمی به طرف مقابل بستگی که سو استفاده نکنه خب باهش که بعد عصری صبحت میکردم بهم مایل نیس وام بگیره چون درصدش بیشتره و میگه قرض میگیرم از یکی یک میلیون داره دو میلیون قرض میگیره با پنج میلیون میشه هشت میلیون یک وانت خوب بخریم خب تو این موقعه چون بیشتر پولشو من گذاشتم طبق اصول سند بنام میشه ؟
08-24-2015, 09:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-24-2015 03:48 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #8
(08-23-2015 10:29 PM)yaser1 نوشته شده توسط:  تشکر وسپاس همه دوستان بخصوص از اقای ایده توضیحات شما بسیار مفید و عالی بود

راستش من خودم زیاد به شراکت مایل نیستم ولی چون هم پول برای خرید ماشین کم دارم هم تجریه کافی ندارم برای همین دو تا دلیل باعث شده تا شراکت کنم همیشه سعی کردم اخلاقم خوب باشه ولی یکمی به طرف مقابل بستگی که سو استفاده نکنه خب باهش که بعد عصری صبحت میکردم بهم مایل نیس وام بگیره چون درصدش بیشتره و میگه قرض میگیرم از یکی یک میلیون داره دو میلیون قرض میگیره با پنج میلیون میشه هشت میلیون یک وانت خوب بخریم خب تو این موقعه چون بیشتر پولشو من گذاشتم طبق اصول سند بنام میشه ؟

سلام
در هر صورت كه هرچقدر سرمايه اورده باشيد طبق همون ميتوانيد سهم مشخص كنيد
از 1 دونگ گرفته تا سه الي 5 دونگ

حرف اصلي رو كه در پست قبلي گفتم شراكت يك هم فكر كامل هم ميخواهيد

ببنيد برايتان مثال ميزنم
يكي از دوستان من با برادر خودش ميخواست شراكت كند در خريد يك كاميون
يكي از برادرها بخاطر اينكه خودش اختياردار همه چيز باشه به صورت انفرادي با قرض و وام اقدام به خريد يك كاميون كرد
با فرض اينكه ماهيانه حداقل 3 ميليون تومان تا 5 ميليون تومان حداكثر كسب درامد ميكند

اما در عمل
ماشين بعد از دو ماه خراب شد 7 ميليون تومان خرج گذاشت روي دستش
در طول فصل سرما بخاطر برف و يخبندان نميتوانست هرباري را ببرد
بطور مثال يكبار يك بار سبزي را براي تهران از شمال برد در وسط راه ماشين خراب شد و كل بار از بين رفت بخاطر سرما-به جاي 300 تومان دريافتي 3 ميليون تومان مجبور به ضرر كردن شد

در دو ماه اخر سال كسب و كار چندان رونقي نداشت و به زور خودش رو ميكشيد

همه اين مطالب اين هست كه اگر قرار هست شراكت كنيد
اول يك وسيله خوب و سالم بخريد بهتر از يك وسيله درب و داغون هست
وسيله خراب هر روز خراب ميشود و باعث ايجاد ناراحتي و مشكلات ميشود

دوم گذشت گذشت گذشت بايد داشته باشيد
اين گذشت بايد دو طرفه باشد نه اينكه يكي گذشت داشته باشد و ديگري سواستفاده كند

در پايان هدف اين نيست كه كار گروهي انجام نشود هدف اين هست كه بدرستي انجام شود
اگر اينگونه نيست انجام نشود بهتر هست

مورد ديگر شما اگر قرار هست شراكت كنيد بهتر از كارهاي كوچك شروع كنيد
فرضا بريد بار بخريد در كنار خيابان بفروشييد(اگر با ماشين همين كارو ميخواهيد بكنيد) در ابتدا نياز نيست ماشين داشته باشيد

در اين مدت اخلاق هاي پنهايي يكديگر را بهتر خواهيد شناخت
گرچه ادمي اگر بخواهد شيطان را هم در جيب خودش قرار ميدهد

اما اميدداشته باشيم كه دوستان خوبي داريم

موفق باشيد

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,097 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,464 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,735 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,078 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,692 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راهنمايي در مورد پخش كيك و كلوچه و تنقلات abco 6 10,546 10-28-2019 01:54 PM
آخرین ارسال: reza8490
  نحوه جذب گردشگران خارجی داخلی dehqhani 18 3,665 02-27-2019 05:48 AM
آخرین ارسال: dehqhani
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 487 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  مراکز فروش عطر و ادکلن عمده در تهران! tondar12 27 32,340 01-23-2019 05:05 PM
آخرین ارسال: Behdad2666
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,307 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 658 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 38,154 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  راهنمایی در مورد دستگاه چاپ بنر mohsen6099 7 4,193 06-28-2018 08:13 PM
آخرین ارسال: simayeshahr
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 642 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,105 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  شراکت کاری Petraus 1 508 12-24-2017 02:23 PM
آخرین ارسال: meysam23
  مشاوره در مورد بسته بندی ماهی saed470 4 2,060 12-01-2017 01:56 AM
آخرین ارسال: In.ebrahim
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,847 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
Wink با۱۵۰ ملیون در رشت چی کنم؟ navidmooomen 2 397 09-20-2017 02:30 AM
آخرین ارسال: mehdi5152
  راهنمایی در مورد شروع کار(فوری فوری فوری خواهشا) Jamali.ali69 6 3,195 08-30-2017 01:54 PM
آخرین ارسال: حسن قجر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS