ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ارزان سرا
زمان کنونی: 05-08-2024, 03:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mmk4224
آخرین ارسال: davaran
پاسخ: 5
بازدید: 678

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزان سرا
11-09-2015, 12:37 PM
ارسال: #1
Brick ارزان سرا
با سلام خدمت همگی دوستان عزیز
من در شهرشهرکرد زندگی میکنم و یکعدد ماشین ون دارم .میخوام کار پخش پوشاک ارزان و یا پوشاک بچه گانه را با ماشین خودم به ارزان سراها انجام بدم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم.از کلیه دوستانی که تجربه در این زمینه دارند خواهش میکنم کمکم کنندو اگه کسی بتونه آدرسی یا شماره ای از کسانی که میتونند در تهیه بی واسطه کالا از تولیدیهای خوب در اختیارم بذاره ممنون میشم.ضمنا برای خرید از تهران و یا هر جای دیگه که قیمتش مناسب باشه هیچ مشکلی ندارم.عاجزانه خواهشمندم از کسانی که تجربه ای در این زمینه دارند کمکم کنند.ضمنا در تلگرام 0935983352710_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-09-2015, 02:38 PM
ارسال: #2
RE: ارزان سرا
سلام
شما اگه به تهران برید عالیه
مشتری های خودتون رو پیدا کنید
به مغازه ها و بوتیک های پوشاک بچه گانه سر بزنید و جذب کنید
به راحتی میتونید بفروشید اگه خوب صحبت کنید و جنس رو با قیمت مناسب بهشون بدید
خیلی کار خوبیه
شما میتونید با 500 تا 1000 تومن ارزون تر فروش بالایی داشته باشید
 تشکر شده توسط: blacknight19
12-31-2015, 04:42 AM
ارسال: #3
در فروش عمده اولین گزینه برای خرید فروشگاه دار و مغازه دار خرید غیر نقدی هستش ... یکم بیشتر تحقیق کنید ... اون چیزی که میبینید رو ول کنید برید حقیقت این شغلها رو جویا بشید

مشاوره در
زمینه راه اندازی کسب و کار شما از صفر تا صد بصورت رایگان
01-01-2016, 02:05 AM
ارسال: #4
(11-09-2015 12:37 PM)mmk4224 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همگی دوستان عزیز
من در شهرشهرکرد زندگی میکنم و یکعدد ماشین ون دارم .میخوام کار پخش پوشاک ارزان و یا پوشاک بچه گانه را با ماشین خودم به ارزان سراها انجام بدم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم.از کلیه دوستانی که تجربه در این زمینه دارند خواهش میکنم کمکم کنندو اگه کسی بتونه آدرسی یا شماره ای از کسانی که میتونند در تهیه بی واسطه کالا از تولیدیهای خوب در اختیارم بذاره ممنون میشم.ضمنا برای خرید از تهران و یا هر جای دیگه که قیمتش مناسب باشه هیچ مشکلی ندارم.عاجزانه خواهشمندم از کسانی که تجربه ای در این زمینه دارند کمکم کنند.ضمنا در تلگرام 0935983352710_004

دوست عزیز اکه منظورت اینه که بری لباس از بنک دار بگیری و به لباس فروشا بدی زیاد جالب نیست مگه اینکه خودت فروشگاه ارزانی بزنی
01-01-2016, 11:14 PM
ارسال: #5
سلام . دوست عزیز من تو شهرمون دیدم دو نفر داداش هر روز عصر با وانت بساط می کردن و پوشاک ارزون می فرختن .خوب که جا افتادن ظرف یک دو سال یه پارکینگ رو اجاره کردن و بدون دکوراسیون جنس ریختن الان هم سه چهار تا فروشگاه بزرک ارزانسرا دارن .. فقط هم پوشاک کار می کنن . نترسید و استارت بزنید و از شکست هاتون درس بگیرید.. طمع نکنید و هر کی امد جنس رو زیاد و قیمت خوب بخره مطمئن باشید کلاهبرداره و امده پولتون رو بخوره ..
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره ارزان فروشی پوشاک hamed_ghasemi 1 1,100 09-29-2015 07:48 PM
آخرین ارسال: alihiss

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS