ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

برق
زمان کنونی: 04-26-2024, 11:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: g.h.o.s.t677
آخرین ارسال: peyman.fc
پاسخ: 6
بازدید: 517

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برق
07-02-2015, 09:45 AM
ارسال: #1
برق
سلام.من یه نوجوان 15 ساله ام.تو اهواز زندگی میکنم و سال دوم فنی حرفه ای(دبیرستان) رشته ی الکتروتکنیک(برق صنعتی) هستم.فوتوشاپ هم تا مقداری بلدم.از سیم کشی ساختمان هم تا یه حدی سر در میارم.می خواستم ببینم واسه نوجوانی به سن من کار هست؟لطفا راهنمایی کنید.
یا علی.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: javad am
07-02-2015, 10:18 AM
ارسال: #2
RE: برق
شاگرد سیم کش ساختمان راحت ترین کاره اما به نظر من برو دنبال تخصص.کار توی یه کارگاه صنعتی مخصوصا متناسب با رشته قدرت شاید درآمد کمتری داشته باشه اما آینده ات رو میسازه
اما دنبال کسب و کار اینترنتی نباش چون هم در بخش آموزش و هم در بخش حرفه های برقی در اینترنت تا دلت بخواد سایتهای جورواجور هستش
07-02-2015, 10:28 AM
ارسال: #3
سلام
اول باید تبریک بگم بهت بابت اینکه در این سن به فکر کار هستی ، مطمئن باش داشتن تجربه ی کاری بهت خیلی کمک میکنه
برقکاری ساختمون خوبه من خودم یه مدت تجربه این کار رو داشتم اگر کسی رو پیدا کنی که بتونی وردستش وایسی خوبه

اگر بتونی وارد کارهایی بشی که پروژه های صنعتی انجام میدن یا مغازه هایی که برق صنعتی کار میکنن و محصولاتش رو میفروشن خب قطعا خیلی بهتر هست ولی پیدا کردنش هم کمی مشکل تره

اگر به پول نیاز ضروری نداری معیار انتخاب کار توی این سن رو به هیچ وجه میزان حقوق و دستمزد قرار نده ، توانایی و مهارتی که کسب میکنی مهمه. هرچه منحصر به فرد تر باشه بهتره
 تشکر شده توسط: javad am , ساناز ر
07-03-2015, 04:21 AM
ارسال: #4
(07-02-2015 10:28 AM)sinap نوشته شده توسط:  سلام
اول باید تبریک بگم بهت بابت اینکه در این سن به فکر کار هستی ، مطمئن باش داشتن تجربه ی کاری بهت خیلی کمک میکنه
برقکاری ساختمون خوبه من خودم یه مدت تجربه این کار رو داشتم اگر کسی رو پیدا کنی که بتونی وردستش وایسی خوبه

اگر بتونی وارد کارهایی بشی که پروژه های صنعتی انجام میدن یا مغازه هایی که برق صنعتی کار میکنن و محصولاتش رو میفروشن خب قطعا خیلی بهتر هست ولی پیدا کردنش هم کمی مشکل تره

اگر به پول نیاز ضروری نداری معیار انتخاب کار توی این سن رو به هیچ وجه میزان حقوق و دستمزد قرار نده ، توانایی و مهارتی که کسب میکنی مهمه. هرچه منحصر به فرد تر باشه بهتره

نه به پولش نیازی ندارم.فعلا هم کسیو پیدا نکردم که برم پیشش کار کنم.ممنون از راهنمایی.
 تشکر شده توسط: iranboy
07-03-2015, 11:49 AM
ارسال: #5
نصب دوربینهای مدار بسته و دربهای کنترلی رو یاد بگیری آیندت تزمینه اگه آسانسور هم یاد بگیری میلیاردر میشی

یا علی

میلیاردر شدن فکر میخواد
 تشکر شده توسط: iranboy , samira71
07-03-2015, 01:38 PM
ارسال: #6
سلام تبریکمیگم بهت بابت اینکه از همین الان به فکر کار هستی شما همین الان که داری درس میخونی برو یه جا حتی اگر شده مجانی وایسا و نصب آسانسور یاد بگیر با توجه به اینکه رشتت برق هست سریع میتونی یاد بگیری پول خیلی عالی داخلشه موفق باشی

خوبه آدم تو زندگیش به حامی داشته باشه که با حرفاش بهش دلگرمی بده
 تشکر شده توسط: iranboy
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS