ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیکار! طراح سایتم خیر سرم
زمان کنونی: 05-02-2024, 08:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: vahid_1370
آخرین ارسال: farshad.sharafi
پاسخ: 24
بازدید: 1933

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیکار! طراح سایتم خیر سرم
06-15-2015, 06:29 PM
ارسال: #21
RE: بیکار! طراح سایتم خیر سرم
بزرگترین مشکل برای خورده پاهای طراحی وب وجود وردپرس و جوملا و کلاس های چند ساعته و پی دی اف های آموزشیش هستش.
خودم دانشجوی ارشد رشته برق قدرت هستم و سه سال پیش با یه هاست رایگان و یه کارت اینترنت دو ساعته شروع کردم و الان بدجوری در فریم ورک codeigniter و سیستم مدیریت محتوای وردپرس ادعا دارم...
برای پروژه های برگ هم هرچقدر اسم در کرده باشی باز نیاز به یه شرکت ثبت شده دارید...

برای یه php کار مخصوصا کسی که با وردپرس کار کرده و همیشه در قالب امکانات وردپرس محدود بوده خیلی سخته بخواد به برنامه نویسی موبایل فکر کنه تازه خودمون توی آموزشگاه یه دوره آموزش برنامه نویسی اندروید گذاشتیم و پس از 52 ساعت آموزش کاملا رایگان به دانشجویان گفتیم که اگر ایده ای رو خواستن عملی کنن تا آخرین مرحله باهاشون خواهیم بود اما بین 25 نفر حتی یک نفر هم یه ایده درست و حسابی نداشت، بهترینشون کپی کردن از روی یه نرم افزار فروش شارژ بود... ایده داشتن شوخی نیست اگر راحت بود الان همه برنامه نویس اندروید و ios بودن...

زدن فروشگاه اینترنتی خیلی راحته اما به سود رسوندنش وحشتناکه. مثلا 5040 این همه تبلیغ و این همه خرج و این همه محصول جالب اما آخرش چی شد؟
دوستان عزیزی که میان هم دردی یا مشاوره لطفا روی هوا حرف نزنید، یک کلمه برو برنامه نویسی موبایل یاد بگیر نه میشه ماهی و نه میشه ماهی گیری فقط ذهن فردی که سوال پرسیده رو یه مدتی مشغول میکنه و آخرش هم بعد دانلود کلی فیلم آموزشی و نرم افزار طرف بیشتر افسرده میشه...
لطفا در زمینه هایی که تجربه دارید اظهار نظر کنید
باتشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-15-2015, 10:40 PM
ارسال: #22
مشکل اصلی اینجاس که هرکسی کار با سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس و جوملا رو یاد میگیره فکر میکنه "طراح وبسایت" هست ...

دوست عزیز من نمونه کارهای شمارو نگاه کردم. شما با وردپرس و جوملا سایت راه اندازی میکنی و از قالب های تجاری آماده استفاده میکنی ! اینکه میتونی سایت راه اندازی کنی معنیش این نیست که شما برنامه نویس یا طراح وبسایت هستید ...
من از مطلب شما اینجور برداشت کردم که هیچ علاقه ای به اینکار ندارید و از روی اجبار اطرافیان رشته کامپیوتر رو انتخاب کردید ...اگر اینطور هست که پیشنهاد میکنم به فکر کار دیگه ای باشید و اصلا این راهو ادامه ندید چون آینده ای نداره براتون !
اما اگر واقعا علاقه دارید به این رشته و برنامه نویسی و طراحی وبسایت رو دوست دارید بهتون قول میدم که اگر با انگیزه و پشتکار برید دنبالش و خوب یادبگیریدش واقعا میتونید موفق و ثروتمند بشید ...
من دو پسر خاله برنامه نویس دارم که خارج از ایران زندگی میکنن و با وجود اینکه مدرک دانشگاهی ندارن ولی سالانه 200هزار دلار حقوق میگیرن !!!
تو ایران هم اگر مدرک داشته باشید و واقعا کار بلد باشید شرکت های خیلی خیلی زیادی هستند که با حقوق بالا استخدام میکنن !الان حتی اکثر سایت های معروف هم یه قسمت مخصوص استخدام دارن...
ولی اگر مدرک نداشته باشی بهترین کار این هست که خودت یه سایت حرفه ای بزنی چند تا نمونه کار حرفه ای حتی شده مجانی درست کنی بزاری تو سایتت و بعد از همین طریق دنبال مشتری باشی...
اگر علاقه داشته باشی و با انگیزه کارتو دنبال کنی سایتت تبدیل میشه به شرکت ! شرکتت از 3 4 تا کارمند تبدیل میشه به 50 تا کارمند و ...

من مثل بقیه بلد نیستم جملات خوب بگم و امیدوارت کنم ! تنها چیزی که میدون اینه که من خودم شخصا عاشق برنامه نویسی و طراحی وبسایت هستم و با وجود اینکه تازه اول راحم و به نظرم کار خیلی سختیه ولی میدونم آیندم روشنه و حتما موفق میشم
06-16-2015, 12:15 AM
ارسال: #23
سلام دوستای عزیز
ممنونم از نظراتتون
درسته من هم مثل خیلیای دیگه با جوملا کار میکنم و خیلی از افراد هم هستن که با CMS ها آشنان, اما مشتری یا فردی صاحب یک کارگاه هست و میخاد سایت داشته باشه نمیدونه جوملا یا وردپرس چیه اون یه سایت میخاد
بنده افرادی رو هم میشناسم که با همین جوملا میلیونره و الآن صاحب یک هتل در شیرازه

بعد این همه بارونه خون
بلاخره پیداش میشه رنگین کمون .............

My Web Site: w3bdesign.ir
06-29-2015, 03:04 PM
ارسال: #24
سلام دوست عزیز اگر مایل باشید میتونیم یک سایت فروش . مصالح ساختمانی با همدیگه راه بندازیم من لیسانس معماری دارم و شما هم که طراح سایت . درامد خوبی داره
 تشکر شده توسط: mehdi_mz_64
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چکار کنم سایتم مورد اعتماد قرار بگیره riporter 1 581 12-02-2015 01:48 PM
آخرین ارسال: Divar
  روش های بازریابی برای طراح سایت؟!! aminweb 14 2,020 07-23-2013 08:45 AM
آخرین ارسال: yu3f
  تاسیس کافی نت در شرایط فعلی اقتصادی آری/ خیر ؟! dvdghe 8 2,361 02-10-2013 10:06 AM
آخرین ارسال: ramezani.byte
  وام آنی جوانان خیر saman12 4 2,156 12-24-2012 03:56 PM
آخرین ارسال: seraj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS