ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پنل پیامک انبوه
زمان کنونی: 05-05-2024, 04:06 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miladvip
آخرین ارسال: nazligrm
پاسخ: 7
بازدید: 708

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنل پیامک انبوه
06-28-2015, 04:12 AM
ارسال: #1
پنل پیامک انبوه
سلام میخاستم بدونم کسی تا حالا پنل اس ام اس انبوه داشته؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-28-2015, 05:09 AM
ارسال: #2
RE: پنل پیامک انبوه
میخاستم بدنم شرایط کاش چه جوریه؟؟؟

میزان سود دهیش چطوره؟؟؟؟؟

چه کارایی کنی مشتریت بیشت میشه؟؟؟

اگه کسی تخصص داره تو این رشته لطفا راهنمایی کنه و یه تظیح مختصر بده ممنون از همه دوستان و سایت خوبتون
06-28-2015, 10:18 AM
ارسال: #3
پنل ارسال پیامک خیلی گرون تموم میشه.
من و دوستام حدود 45 تا سیم کارت اعتباری داریم و یه مدار الکتریکی با میکرو درست کردیم متصل به کامپیوتر و باهاشون پیامک ارسال میکنیم
اکثر افراد شماره های تبلیغاتی رو توی گوشیشون در داخل بلک لیست قرار دادن اما شماره های ما معمولی هستند و بر اساس تقسیم بندی ای که انجام دادیم هر شماره در یک زمان به صورت رندوم پیامک ارسال میکنه و توی این دو ماه تا الان حتی یک کدومشون هم اخطار دریافت نکرده اند

اما در مورد سودش باید بگم برای گروه طراحی وب ما که هیچ بازخوردی نداشت فقط دو تا مشتری اما برای بعضی از مشتری ها حسابی سود داشته و هر هفته سفارش جدید برای ارسال دارن جوری که احساس میکنیم باید تعداد سیم کارت ها رو سه برابر کنیم
06-28-2015, 10:26 AM
ارسال: #4
(06-28-2015 04:12 AM)miladvip نوشته شده توسط:  سلام میخاستم بدونم کسی تا حالا پنل اس ام اس انبوه داشته؟؟؟؟؟

دوست عزیز میتونی پنل اسم ام اس رایگان بگیری و فقط پول شارژ تعداد اس ام اس که میخوای بفرستی رو پرداخت کنی

میلیاردر شدن فکر میخواد
06-28-2015, 05:10 PM
ارسال: #5
(06-28-2015 10:26 AM)حامد یزدی نوشته شده توسط:  
(06-28-2015 04:12 AM)miladvip نوشته شده توسط:  سلام میخاستم بدونم کسی تا حالا پنل اس ام اس انبوه داشته؟؟؟؟؟

دوست عزیز میتونی پنل اسم ام اس رایگان بگیری و فقط پول شارژ تعداد اس ام اس که میخوای بفرستی رو پرداخت کنی

خب داداش من که برای خودم نمیخوام تبلیغ کنم میخوام از این طریق کار کنم اینجور که شما میگین سودش میره تو جیب اون طرف البته اگه درست متوجه شده باشم
06-28-2015, 05:16 PM
ارسال: #6
(06-28-2015 10:18 AM)هورداد نوشته شده توسط:  پنل ارسال پیامک خیلی گرون تموم میشه.
من و دوستام حدود 45 تا سیم کارت اعتباری داریم و یه مدار الکتریکی با میکرو درست کردیم متصل به کامپیوتر و باهاشون پیامک ارسال میکنیم
اکثر افراد شماره های تبلیغاتی رو توی گوشیشون در داخل بلک لیست قرار دادن اما شماره های ما معمولی هستند و بر اساس تقسیم بندی ای که انجام دادیم هر شماره در یک زمان به صورت رندوم پیامک ارسال میکنه و توی این دو ماه تا الان حتی یک کدومشون هم اخطار دریافت نکرده اند

اما در مورد سودش باید بگم برای گروه طراحی وب ما که هیچ بازخوردی نداشت فقط دو تا مشتری اما برای بعضی از مشتری ها حسابی سود داشته و هر هفته سفارش جدید برای ارسال دارن جوری که احساس میکنیم باید تعداد سیم کارت ها رو سه برابر کنیم

ببخشید من از این طریقی که شما میگین اطلاعی ندام ولی میدونم که پنل اس ام اس اینجوری نیست البته کارشون یکیه ولی سیم کارت و مدار و از این جور حرفا نمیخواد میشه این چیزی که توضیح دادین بگین چه فرقی میکنه با پنلی که من میگم ؟
07-09-2022, 10:51 AM
ارسال: #7
سلام من دارم
من به جای خرید پنل کاربری، نمایندگی پنل اس ام اس خریدم دوستام و آشنایانمو زیر مجموعه خودم کردم الان اونا هم ارسال میزنن یک هزینه ای برای من هم میاد
میشه گفت هم دارم ارسال پیامک تبلیغاتی میزنم هم به واسطه اونا یک منبع درآمدی دارم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جگونگی کسب درآمد از سامانه پیامک؟ reza1 2 1,104 09-14-2014 12:28 AM
آخرین ارسال: لوبا
  سامانه پیامک به تفکیک مشاغل میخوام karafarin 3 1,194 09-13-2014 12:11 AM
آخرین ارسال: mortezafox
  پنل پیامک انبوه vafa_0000 7 1,145 09-13-2014 12:09 AM
آخرین ارسال: mortezafox
  راهنمای استفاده از پنل reza1 1 704 04-17-2013 10:37 PM
آخرین ارسال: toofan245

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS