ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درآمد با وبلاگ نویسی؟
زمان کنونی: 05-19-2024, 09:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Nuruzzaad
آخرین ارسال: fekreabi
پاسخ: 14
بازدید: 3134

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درآمد با وبلاگ نویسی؟
06-20-2015, 02:41 AM
ارسال: #11
RE: درآمد با وبلاگ نویسی؟
(06-19-2015 04:44 AM)bastarkhaki نوشته شده توسط:  
(06-18-2015 05:58 PM)fekreabi نوشته شده توسط:  
(06-17-2015 06:00 PM)bastarkhaki نوشته شده توسط:  
(06-17-2015 05:01 PM)fekreabi نوشته شده توسط:  درود فراوان

وبلاگ محدودیت های خاصی داره و در ضمن هزینه راه اندازی یک وب سایت و هزینه نگهداریش آنقدرها هم که فکر میکنید بالا نیست، کافیه کمی کار با ورد پرس رو یاد بگیرید و با استفاده از یکی از قالب های آماده یک وب سایت راه اندازی کنید.

1. هزینه یک دامنه با پسوند ir که بهترین حالت برای سئو سایت نیز محصوب میشه برای مدت 5 سال 30 هزارتومان
2. هزینه اجاره یک هاست با فضای 500 مگابایت در گرانترین حالت ممکن 100 هزار تومان
3. اگر از قالب های رایگان استفاده کنید که هیچ اما اگر یک قالب پولی بخواهید بخرید 50 هزار تومان

یعنی شما برای بار اول 180 هزار تومان هزینه خواهید کرد و در سال بعد فقط هزینه هاست رو خواهید پرداخت یعینی 100 هزار تومان.

در عوض دستتون برای انجام هر کاری کاملا باز هست، اما در وبلاگ این امکان وجود نداره.

شاد، موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز این هزینه های نسبی ایجاد یک سایت هست
اما مساله ای که برخی یادشون میره بگن هزینه های اضافه
بالا آمدن یک سایت هست که شامل هزینه های "بک لینک
مکینگ" و ""هزینه های سئو" هم هست که اگر قصد مشاوره به
کسی رو دارید اینها رو هم بهتره بگید.

مطمئنا سایت هایی که از جذب بازدید از مرحله اول تا ترغیب
بازدید و تبدیل او به مشتری واقعی که ctaبا call-to-action
خونده میشه باید کارهایی بکنن که تخصصی تره و شامل هزینه
هایی هست که برای یک خانم کارمند اصلا به صرفه نیست.

برای این خانم بهترین کار میتونه:
1-نویسندگی برای سایر وب مسترهاباشه در موضوعاتی مرتبط
با علاقشون(در سایت هایی مثل شاپ کیپر و پرشین تولز برای
این افراد کار پیدا میشه)
2-همکاری با سیستم های همکاری در فروش با وبلاگ و...

درودی مجدد
اگر هر شخصی بخواهد کار سئو را برون سپاری کند مطمئن باشید به سرعت رتبه خودتون رو از دست خواهید داد و اصلا چنین کاری به صرفه نیست.

نویسندگی برای سایر انجمن ها، سایت ها و وبلاگ ها به هیچ عنوان پایدار نخواهد بود.

همکاری با سیستم های همکاری در فروش تنها برای شروع خوب خواهد بود و برای کسب تجربه.

در تمامی زمینه هایی که شما گفتید یا شخص برای دیگری کار خواهد کرد و یا محصولات دیگران را تبلیغ کرده و به فروش می رساند.

اینها هیچ کدام درآمد اینترنتی پایداری نخواهد بود و این مسئله ای هست که همگی ما به خوبی از آن آگاه هستیم.

اگر نیاز به ایجاد درآمد پایدار دارید پیشنهاد من ایجاد یک وب سایت برای خودتان است.

اما اگر تنها به یک درآمدی معمولی و غیر پیادار فکر می کنید با همین روش های ساده امکان درآمد از اینترنت وجود دارد.

هر کاری برای گسترش خودش نیاز به هزینه هایی خواهد داشت، همین سیستم های همکاری در فروش نیز نیاز به سرمایه گذاری هایی خواهد داشت.

اما اگر بخواهید اصولی پیش بروید هزینه های شما ناچیز خواهند بود.

شاد، موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز من جواب خودم رو بر مبای تجربه دادم.
مدیریت چندین وبسایت تفریحی و با درآمد تبلیغاتی
خوب و سایت موزیک و ...و...رو هم تجربه کردم در دوران
نوجوانی.

اینکه میگید برون سپاری سئو باعث از دست دادن رتبه
سئو میشه واقعا حرف غیر تخصصی هست احیانا تجربه
شما از سئو مربوط به سئوکاران کلاه سیاه میشه که بله
نهایت هر تقلبی پنالتی شدن سایت هست که بنده هم
تجربش کردم.

اینکه من طراحی سایت هم بلدم به نسبت خودم و میتوانم
افراد رو به طمع مالی خودم تشویق به داشتن سایت کنم
کار اخلاقی نیست من میدانم که از طراحی اصولی تا رسیدن
به درآمد معمولی یک سایت مراحل سختی طی میشود که
این مراحل برای تازه کارها سخت تر هست(از طراحی تا سئو
کلاه سفید)

به شخصه در تبلیغات و بازاریابی انلاین با برند های لباس داخلی
و کامپیوتر و سخت افزار کار کردم که تحت روشی که اسمش رو
NAPگذاشتم بالا اومدن.

در هر صورت در شرایط رقابتی الان بین وب مسترها شرایط کمی
سخت شده و هر کسی را نمیتوان به داشتن وب سایت مستقل
تشویق کرد.داشتن وبسایت خوبی که به درآمد برسه نیازمند
بیزنس پلن و سرمایه گذاری هست که طبق فرمایشات استارتر
عزیز این در توان شخص مذکور نیست.

فعلا معقول ترین روش درآمد:
1-نویسندگی برای سایرین
2-همکاری با سیستم های همکاری در فروش

هست.

البته باید ذکر کنم بنده در عرصه درامد اینترنتی اکثر روش های سایت
های کلیکی و پاپ اپ و حتی استخراج ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین
و لایت کوین و ...رو هم تجربه کردم که این حرف ها رومیزنم.(با نهایت ادب)
حتی تخصص هایی در زمینه امنیت وب هم دارم...

در هر صورت الان یک سایت تفریحی معمولی هم نیازمند استفاده از
روشهایی جهت بازدید کننده واقعی هست تا به درامد ثابت و نسبی
برسه

درود فراوان
با بیشتر صحبت هاتون موافق هستم، اما سئو یک علمه که هر وبمستری باید خودش اصولش رو بدونه، حتی اگر سئو به روش کلاه سفید ها انجام بشه اما شما علم ادامه دادن این روال رو نداشته باشید باز هم در آینده رتبه خودتون رو از دست خواهید داد.

با روش هایی هم که معرفی کردید کاملا موافقم چون خود من هم یک زمانی با این سیستم ها کار کردم.

اما همه ما در نهایت به این موضوع واقف هستیم که در نهایت داشتن یک سایت با تمام فراز و نشیب ها آینده بهتر و روشن تری خواهد داشت.

همه ماها تجربیات زیادی داریم و من به تمام تجربیات شما احتمار میگذارم و قابل ستایش هست.

با تجربه ای که دارم وبلاگ میتونه تا حدی موفق باشه اما آینده اون کاملا روشن نیست، استفاده از سیستم های همکاری در فروش رو قبول دارم اما برای کسب تجربه و درآمدی مشخص، نویسندگی و تولید محتوا رو قبول دارم باز همه به همون اندازه همکاری در فروش.

اما در نهایت مدیریت یک وب سایت خیلی بهتر و روشن تر هست، مگر اینکه این خانم نتونن و وقت کافی نداشته باشن.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Nuruzzaad
06-20-2015, 03:53 AM
ارسال: #12
البته در نهایت به این نکته اشاره میکنم که به هیچ عنوان تیم فکر آبی قصد گرفتن سفارشات طراحی سایت را نداشته و نخواهد داشت، تنها هدف ما اشاعه علم کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی و طراحی وب سایت هست.
ما معتقد هستیم که یک کسب و کار اینترنتی اگر به علم طراحی سایت مجهز باشد یقینا در آینده موفق تر خواهد بود و هیچ گاه مشکلاتی برای گسترش، جاجه جایی و تغییرات احتمالی با فرد ثالث را نخواهد داشت.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
06-21-2015, 11:59 AM
ارسال: #13
سلام.بر اساس تجربه خودم ميگم که زدن يک سايت کار خيلي ساده اي نيست. من خود کلي مطلب خوندم و کلي سرچ کردم تا اطلاعاتم در حد قابل قبول برا زدن سايت بشه.البته اگر جايي باشه که مستقيم اصل مطلبو به آدم بکگه خوب زمان کمتري مي بره. مثلا کدوم هاست و چه نوع هاستي خوبه؟کلي قلق داره. مثلا هاست اشتراکي مي تونه به سئو ضربه بدي بزنه که حتي سايتي که مدت ها روش کار کردي نابود شه.راه حل اي پي اختصاصي يا هاست اختصاصي يا مجازيه. حالا کدوم هاست پشتيبانيش خوبه و سايت هميشه در دسترس باشه و کلي چيزهاي ديگ. بعد بايد کلي مقاله سئو خوند تا بتوني خودت سئو کني. واقعا وقت مي بره. بعد هم حدود ۶ماه بايد صبر کني تا اگر سايتت رو خوب سئو کرده باشي بياد تو رتبه هاي بالا.
اونچه که من فهميدم بايد در درآمد از سايت صبور و داراي پشتکار بود. که اگر موضوع مناسبي انتخاب کرده باشي حتما درآمد بعدش ارزش صبرش رو داره.
شايد رقابت هم کمي آسون تر بشه چون اکثرا صبر و حوصله و پشتکارشو ندارن و کار رو نصفه ول مي کنن.
به نظر من کسي برندست که به اين کار به ديد بازي و سرگرمي نگاه کنه و دنبال درآمد اول کار نباشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-22-2015, 01:06 AM
ارسال: #14
(06-21-2015 11:59 AM)reza.rs نوشته شده توسط:  سلام.بر اساس تجربه خودم ميگم که زدن يک سايت کار خيلي ساده اي نيست. من خود کلي مطلب خوندم و کلي سرچ کردم تا اطلاعاتم در حد قابل قبول برا زدن سايت بشه.البته اگر جايي باشه که مستقيم اصل مطلبو به آدم بکگه خوب زمان کمتري مي بره. مثلا کدوم هاست و چه نوع هاستي خوبه؟کلي قلق داره. مثلا هاست اشتراکي مي تونه به سئو ضربه بدي بزنه که حتي سايتي که مدت ها روش کار کردي نابود شه.راه حل اي پي اختصاصي يا هاست اختصاصي يا مجازيه. حالا کدوم هاست پشتيبانيش خوبه و سايت هميشه در دسترس باشه و کلي چيزهاي ديگ. بعد بايد کلي مقاله سئو خوند تا بتوني خودت سئو کني. واقعا وقت مي بره. بعد هم حدود ۶ماه بايد صبر کني تا اگر سايتت رو خوب سئو کرده باشي بياد تو رتبه هاي بالا.
اونچه که من فهميدم بايد در درآمد از سايت صبور و داراي پشتکار بود. که اگر موضوع مناسبي انتخاب کرده باشي حتما درآمد بعدش ارزش صبرش رو داره.
شايد رقابت هم کمي آسون تر بشه چون اکثرا صبر و حوصله و پشتکارشو ندارن و کار رو نصفه ول مي کنن.
به نظر من کسي برندست که به اين کار به ديد بازي و سرگرمي نگاه کنه و دنبال درآمد اول کار نباشه.

درود فراوان
دوست گرامی شاید پاسخ برخی از سوالات شما در دوره رایگان 7 رزه کسب و کار اینترنتی ما باشد، شما میتونید با استفاده از لینک پایین در این دوره ثبت نام نمایید.
http://fekreabi.net/free-internet-business-course/

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 893 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 2,003 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,433 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG
  ترفند طلایی بازاریابی و فروش با اینستاگرام modireayandeh 0 912 11-18-2015 07:19 PM
آخرین ارسال: modireayandeh
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,444 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  مشورت با کهنه کارها bambo 4 665 08-20-2015 12:12 AM
آخرین ارسال: bambo
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 529 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  با سایتی 40 هزار کاربر ماهانه چه کنم؟ davaran 9 1,685 06-14-2015 12:41 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,403 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD
  راهنمایی در رابطه با بسته بندی عدس و برچسب زدن و مجوز های لازم Skp 2 882 01-31-2015 01:52 AM
آخرین ارسال: alironya
  بهترین کسب و کار اینترنتی که با 5 میلیون تومان می توان انجام داد چیست؟ alicom 12 3,941 09-22-2014 07:06 PM
آخرین ارسال: sadegh1
  راهنمایی در ایجاد یک سایت پر درآمد nav135 16 6,204 05-25-2014 01:38 PM
آخرین ارسال: elena65
  معرفی سایت های پر درآمد خارجی phoenix021 1 2,169 03-31-2014 08:02 AM
آخرین ارسال: phoenix021
  درآمد از سایتهای بازاریابی اینترنتی و کلیکی فارسی marsoom300 7 1,733 08-05-2013 07:06 PM
آخرین ارسال: odise
  عزیزان به نظر شما این کسب درآمد خوبه rohande90 5 1,703 05-02-2013 09:00 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  راهنمايي در مورد وبلاگ بيلا بالا 9 1,946 03-12-2013 02:57 PM
آخرین ارسال: eh.krd
  شروع کارزدن وبلاگ faresmad2 18 2,533 02-01-2013 07:20 PM
آخرین ارسال: faresmad2
  اصول پست زدن در وبلاگ یا سایت alicpu 10 3,589 03-13-2012 12:15 PM
آخرین ارسال: alicpu

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS