ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معرفي سايت شهر من
زمان کنونی: 05-06-2024, 08:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: هورداد
پاسخ: 3
بازدید: 683

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفي سايت شهر من
12-27-2014, 02:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-30-2014 01:49 AM، توسط mehdi098.)
ارسال: #1
معرفي سايت شهر من
دوستان من يه سايت ساختم كه قصدم اينه كه هر كس شهر خودش رو توش معرفي كنه و اماكن قديمي و جاهايي كه ديدنشون جالبه رو بگه مثلا كي ميدونه كه تو آذربايجان شرقي كوير هست
به نظر شما چطور شده البته من فعلا شهرهاي شهرستان خودمو معرفي كردم كه قديمي هستن اگه شما هم جايي رو ميشناسيد تو شهر خودتون كه جاهاي جالب و ديدني داره ميتونيد به من بگيد تا معرفيش كنم

http://*****/wp/shahr
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: radan
03-18-2015, 10:25 PM
ارسال: #2
RE: معرفي سايت شهر من
خوبه. موفق باشید

asalak
 تشکر شده توسط: mehdi098
03-21-2015, 09:42 PM
ارسال: #3
RE: معرفي سايت شهر من
ایده خوبیه اما امکانات سایتت فوق العاده ضعیفه...
از قدرت وردپرس درست استفاده نکردی...
یکسری افزونه بهت معرفی میکنم که هم رایگانش در سایت بیست اسکریپت هستش و هم پولیش در اینترنت:
- با افزونه user pro میتونی بهش بخش ورود کاربر و ساخت پروفایل و امکان نوشتن مطلب توسط کاربر رو بهش اضافه کنی.
- با افزونه i like it میتونی بهش بخش انتخاب برترین مکان رو اضافه کنی...
- با افزونه hotel bookmark میتونی از هتل ها سفارش بگیری و کاربر بتونه به صورت اتوماتیک هتل رزرو کنه...
- افزونه بعدی میتونه گوگل مپ باشه تا بشه مکان دقیق رو به کاربر نشون داد... یعنی یه نقشه که اگر کاربر خواست مثلا بره زنجان روش کل نقاط دیدنی زنجان و فاصله اونها از هم رو نشون بده... برای این کار افزونه های خیلی خوبی وردپرس داره.
- افزونه اینستاگرام برای وردپرس هم به رایگان در اینترنت هست اونجوری کاربرانت میتونن از اینستاگرام و عکسهای آپلودی خودشون استفاده کنن و یا از سایتت به عکس های اون موقعیت در اینستاگرام لینک بدن.

راستی یه پوسته حرفه ای هم توی بیست اسکریپت منتشر کردن که میتونی ازش استفاده کنی...

من یه ایده مشابه دیگه به ذهنم رسید که طراحیش کاری نداره اما نیاز به یه همکار برای پیاده سازی دارم، یه فردی که در کارش جدی باشه و ترجیحا ساکن زنجان...
 تشکر شده توسط: javad am , mehdi098
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من هم به صورت رسمی و جدی شروع کرم مهندس روح الله زاهد 8 1,840 06-03-2014 06:11 PM
آخرین ارسال: زرین خیز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS